Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
futbolqga
Мнения: 2830
Регистриран на: 11 май 2009 17:11
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот futbolqga » 02 мар 2024 11:42

wilge написа:
metodito написа:Ако ще изяде мястото на Марин - не ми харесва. Инак, аз се присъединявам към mikata: Словакът ще е перлата в селекцията. То от движението му, как пипа топката си личи, че има голям потенциал. Дано го реализира. Направо видях нов Прохазка. Пу-пу, да не ме чуе рогестия.

Ако Марин не се вземе в ръце и да опита да стане лидер може е да се случи. От клипчето с което го хвалят, не може да си вадим мнение, но бразилейрото ми се видя по-бърз, шутира с двата крака, брилянтен един на един, комбинативен и има нюх къде да се позиционира. Не знам колко време не е играл, кога ще бъде във върхова спортна форма, колко месеца ще са му необходими за адаптация. Дано другите бразилци му помогнат да се приобщи преди края на наема, да бъде амбициран от продажбите на Роналдо, Велтон и Дарлан, и се надявам София да му хареса. От нашето момче се иска само ПОСТОЯНСТВО, другите качества ги има.

Къде повече да се взема в ръце? От началото на полусезона е играч на мача във всяка своя поява.

А ако на него някой му направи клипче, ще изглежда като Меси. Половината му голове са с тупалки извън наказателното, минава хора 1 на 1, гони като куче в дефанзивен план.

Както си отбелязал накрая, на Маринчо му трябва само да продължи в същия дух. Нищо повече.

Serafim
Мнения: 5225
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Serafim » 02 мар 2024 14:32

Не мисля, че Костов ще пипне Марин в тази форма, особено ако тренира добре и се раздава на тренировките (това е нещо, което не виждаме и често игнорираме. Някои треньори си затварят очите за такива играчи, защото играят добре, други са готови да оставят най-голямата си звезда извън състава заради несериозно отношение. Костов мисля, че е от вторите). Това е шанса на Марин за пробив, дано го използва и му се получи. Мисля и че клуба достатъчно много го подкрепя и му дава шансове, не е бил форсиран или айде, поне налаган упорито въпреки всичко, като Митков примерно и Ст. Иванов. Другия Петков (Детелинов) сам форсира напускането си и сега е без клуб, след като бе в Септември и някъде в Азербайджан за последно или нещо такова.
А преди време имаше едно момче, когато Роси бе треньор - Мартин Петков Петков - Меси. Изглеждаше обещаващ, но мина през Ботев Вр, Дунав, Етър, Локо Грона и сега е в Бургас на 23 години. Явно свърши с големи футбол.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21371
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот metodito » 02 мар 2024 16:09

Serafim написа:Не мисля, че Костов ще пипне Марин в тази форма, особено ако тренира добре и се раздава на тренировките (това е нещо, което не виждаме и често игнорираме. Някои треньори си затварят очите за такива играчи, защото играят добре, други са готови да оставят най-голямата си звезда извън състава заради несериозно отношение. Костов мисля, че е от вторите). Това е шанса на Марин за пробив, дано го използва и му се получи. Мисля и че клуба достатъчно много го подкрепя и му дава шансове, не е бил форсиран или айде, поне налаган упорито въпреки всичко, като Митков примерно и Ст. Иванов. Другия Петков (Детелинов) сам форсира напускането си и сега е без клуб, след като бе в Септември и някъде в Азербайджан за последно или нещо такова.
А преди време имаше едно момче, когато Роси бе треньор - Мартин Петков Петков - Меси. Изглеждаше обещаващ, но мина през Ботев Вр, Дунав, Етър, Локо Грона и сега е в Бургас на 23 години. Явно свърши с големи футбол.

Аз трябва да поздравя ръководствата на "Левски" за "проекта Марин". Явно е, че в това момче има потенциал и никой треньор не се е отказал от услугите му напълно. Да го зачеркне с дебелия флумастер. И въпреки това, той често е несправедливо пренебрегван. Например за сметка на Рони. Сега, ако ме попиташ кой предпочитам титуляр - опитният Лима, от който смърди на футбол или Маринчо... няма да съм честен, ако кажа Марин. Лима е взет за сезона. Но искам да виждам и Марин. Един ден ще видим Марин капитан на "Левски". Но, за да получи доверието на много фенове, пътят му трябва да мине на Запад. За съжаление. За съжаление, заради чуждопоклоничеството в много от нас. Но и за негово добро, де. Втора Бундеслига, някой опашкар от Лига 1, нещо такова. Трябва му силно първенство, за да започне да показва постоянство. Да придобие самочувствие. Така, както Жоро Миланов израсна, благодарение на престоя си извън България.

Потребителски аватар
wilge
Мнения: 3157
Регистриран на: 26 май 2010 10:43
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот wilge » 03 мар 2024 10:36

futbolqga написа:
wilge написа:
metodito написа:Ако ще изяде мястото на Марин - не ми харесва. Инак, аз се присъединявам към mikata: Словакът ще е перлата в селекцията. То от движението му, как пипа топката си личи, че има голям потенциал. Дано го реализира. Направо видях нов Прохазка. Пу-пу, да не ме чуе рогестия.

Ако Марин не се вземе в ръце и да опита да стане лидер може е да се случи. От клипчето с което го хвалят, не може да си вадим мнение, но бразилейрото ми се видя по-бърз, шутира с двата крака, брилянтен един на един, комбинативен и има нюх къде да се позиционира. Не знам колко време не е играл, кога ще бъде във върхова спортна форма, колко месеца ще са му необходими за адаптация. Дано другите бразилци му помогнат да се приобщи преди края на наема, да бъде амбициран от продажбите на Роналдо, Велтон и Дарлан, и се надявам София да му хареса. От нашето момче се иска само ПОСТОЯНСТВО, другите качества ги има.

Къде повече да се взема в ръце? От началото на полусезона е играч на мача във всяка своя поява.
А ако на него някой му направи клипче, ще изглежда като Меси. Половината му голове са с тупалки извън наказателното, минава хора 1 на 1, гони като куче в дефанзивен план.
Както си отбелязал накрая, на Маринчо му трябва само да продължи в същия дух. Нищо повече.

Имам предвид да не го обземе характерната за българските футболисти звездомания и да се отпусне. Върви по правилна пътека и ако продължава да работи като истински професионалист би могъл да стигне до правилния път. Едно европейско признание под формата на трансфер в топ 5 първенство би му прилягало. Трудно ще му е. Всички помним как игнорираха голмайстора Слави Костов заради продажба на Робърта. Или как Роналдо макар и неблестящ беше несменяем титуляр. Не мисля, че някой щеше да даде толкова пари за Марин? Има и правило "Целта оправдава средствата". Ако се мисли ден за ден, ще играе по-лесно продаваемия чужденец. Ако се мисли в перспектива ще се налагат собствени кадри. Това обаче иска време и търпение. Да продаваш собствена продукция е по-изгодно, но трябва да имаш знания и бизнес нюх за да го прозреш и кураж за да го направиш. А като знам тройката Сираков-Боримиров-Йовов колко са учили...

Serafim
Мнения: 5225
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Serafim » 03 мар 2024 11:59

Ами и в двете посоки може да има аргументи. Роналдо не бе нищо особено, но бе продаден за много добри пари. Марин, подобно на бразилеца не можем да кажем, че допреди началото на полусезона е блестял с нещо. Но подобно на Роналдо и Марин е поне постоянен в изявите си, с други думи няма отчайващо слаби представяния.
Работата е там, че на млад бразилец му се вземат такива пари, а на млад българин не. Бразилия е над 200 млн и е ясно, че някакъв играч, играещ в източна Европа вероятно няма да е нищо особено, на фона на футболнито ниво в родината си (може би Игор Тиаго ще е първото голямо изключение, ще играе в Брендфорд догодина за 36 млн. евро) Обаче ако вместо бразилец е българин, то нещата вече изглеждат по друг начин. Първенството почти няма представители в евротурнирите, а на национално ниво отбора е пълна катастрофа, около и под Литва, Финландия, Лихтенщай, Малта и тн.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12305
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот TristaNNN » 03 мар 2024 13:13

Честит 3 март, братя левскари!

Изображение
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32595
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот 1914.1902 » 04 мар 2024 22:24

Някой помни ли кога за последно ПФК Левски имаше пет поредни победи в първенството?

Потребителски аватар
futbolqga
Мнения: 2830
Регистриран на: 11 май 2009 17:11
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот futbolqga » 04 мар 2024 22:39

1914.1902 написа:Някой помни ли кога за последно ПФК Левски имаше пет поредни победи в първенството?

Миналия сезон. След загубата от числото направихме 5 победи.

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32595
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот 1914.1902 » 04 мар 2024 22:50

futbolqga написа:
1914.1902 написа:Някой помни ли кога за последно ПФК Левски имаше пет поредни победи в първенството?

Миналия сезон. След загубата от числото направихме 5 победи.


Защото си отложихме кривите мачове. :lol:

Потребителски аватар
futbolqga
Мнения: 2830
Регистриран на: 11 май 2009 17:11
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот futbolqga » 05 мар 2024 08:17

1914.1902 написа:
futbolqga написа:
1914.1902 написа:Някой помни ли кога за последно ПФК Левски имаше пет поредни победи в първенството?

Миналия сезон. След загубата от числото направихме 5 победи.


Защото си отложихме кривите мачове. :lol:

И това изигра роля, да. Но и сегашната серия не е срещу някакви колоси - Пирин, Хебър, Ботев Враца, Арда... Само Локо Пловдив са добър съперник, но имахме домакинско предимство срещу тях.

Костов и момчетата вършат чудесна работа, но не трябва да летим в облаците. Някои тук вече говорят за първо или второ място, а не се сещат, че до преди няколко мача се чудехме дали ще влезем в шестицата. Скамейката ни е твърде къса за нещо повече и това си пролича болезнено ясно в мача вчера.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 100 госта