Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Aronaks
Мнения: 840
Регистриран на: 11 фев 2020 09:25
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Aronaks » 29 фев 2024 10:04

futbolqga написа:
mikata написа:Утре щяло да има ново бразилче.

Къде го четеш? Интересно дали фокусът е върху крило или нападател.


Семейната приказка го е написал, май и другите придворни от "С Левски до края". Все пак те са близо до Мажоритаря.

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32608
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот 1914.1902 » 29 фев 2024 10:13

Не забравяй хората с числата във форума - те също са близо до Сираков.

Aronaks
Мнения: 840
Регистриран на: 11 фев 2020 09:25
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Aronaks » 29 фев 2024 10:26

1914.1902 написа:Не забравяй хората с числата във форума - те също са близо до Сираков.


Прав си. Предполагам, за да пишете в полза на Сираков, ви се заплаща по някой договор, който всъщност не е договор, но както и да е :)

Ако въпросният спряган бразилец е този Jeh от Понте Прета, не е нищо особено. 29 мача, 7 гола, 1 асистенция, 323 минути средно за гол. Централен нападател. Но да видим.
Последна промяна от Aronaks на 29 фев 2024 10:27, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12308
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот TristaNNN » 29 фев 2024 10:26

1palq4o1 написа:
TristaNNN написа:
1palq4o1 написа:...
Само не мога да разбера, следвайки логиката на горните мнения, за чий му е на БХ да държи и едните и другите на каишка, а ги е оставил безнадзорно да се дрънкат, вместо да си мисли далаверките на спокойствие с piar Sevi и Шиши
......
Тристан, ще се опитам да да отговоря на подчертаното с думи на самия ББ:

https://www.youtube.com/watch?v=i4AOlBcyl_4

Гледай и слушай от 7:13 до 8:02 минути за отговор на въпроса ти. Останалото е...

За мен този откъс, пречупен през призмата на времето е чисто и просто популизъм. Към онзи момент много българи, включително и моя милост, понякога кълвяха на него.
Искал бил министрите му да са в конфликт, че да не можело да се сдружават... в далаверки. СмЕх!
Годината е вече 2024, а аз коментирам неразбирането си на база сегашните случки, сегашните хора, сегашното състояния на Левски и България.



Сигурно си прав - кой ли не преживя катарзис, та и Бойко ли няма да се промени?
Убеден съм, че тогава е разсъждавал така, а днес вече по съвсем друг начин :)

Нямах това предвид, но със сигурност БХ се е променил - от нагъл е станал още по-нагъл. :) Както и да е, остави.
Явно цялостното ми почудение, не само цитираното от теб, е формулирано по някакъв неразбираем начин, та приемам, че грешката е в мен.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12308
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот TristaNNN » 29 фев 2024 10:30

Aronaks написа:
futbolqga написа:
mikata написа:Утре щяло да има ново бразилче.

Къде го четеш? Интересно дали фокусът е върху крило или нападател.


Семейната приказка го е написал, май и другите придворни от "С Левски до края". Все пак те са близо до Мажоритаря.

Докато официалните клубни комуникационни канали, а именно Грънчарите и ТЛ, не потвърдят, не вярвам! :)
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32608
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот 1914.1902 » 29 фев 2024 10:30

Aronaks написа:
1914.1902 написа:Не забравяй хората с числата във форума - те също са близо до Сираков.


Прав си. Предполагам, за да пишете в полза на Сираков, ви се заплаща по някой договор, който всъщност не е договор, но както и да е :)



Нищо не мога да кажа повече, тъй като ще разкрия цялата схема. : )

Потребителски аватар
wilge
Мнения: 3157
Регистриран на: 26 май 2010 10:43
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот wilge » 29 фев 2024 16:02

Aronaks написа:
1914.1902 написа:Не забравяй хората с числата във форума - те също са близо до Сираков.

Прав си. Предполагам, за да пишете в полза на Сираков, ви се заплаща по някой договор, който всъщност не е договор, но както и да е :)
Ако въпросният спряган бразилец е този Jeh от Понте Прета, не е нищо особено. 29 мача, 7 гола, 1 асистенция, 323 минути средно за гол. Централен нападател. Но да видим.

Аз четох за някакъв Рениер който в момента е свободен агент. Ако е този от клипчето, няма да е лошо: https://www.kotasport.com/levski-chaka- ... toy-video/
Но казва ли ти някой! Ръководството с право мълчи, а журналята се упражняват в словоблудство.
Докато не го видя позирал за снимка със син шал пред току що подписан договор в офиса, не вярвам.

Aronaks
Мнения: 840
Регистриран на: 11 фев 2020 09:25
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Aronaks » 29 фев 2024 16:24

Левски привлича Евертон Бала от Серия Б на Бразилия

Левски е на път да привлече бразилското крило Евертон Бала, научиха Дарик радио и dsport.

Футболистът е на 25 години и вече трябва да е в София, за да мине медицински прегледи и да затвори трансфера си в Левски.

Евертон Бала е собственост на втородивизионния бразилски Мирасол. Преди това е играл и в други клубове, като сред тях е Бруске.

Въпросният футболист може да играе като ляво крило и централен нападател. Той е с по-силен десен крак, каквато характеристика търсеше треньорът на Левски Николай Костов.

Сделката трябва да стане факт днес (29 февруари), преди затварянето на трансферния прозорец.

До момента „сините“ се подсилиха с няколко нови играчи – Карлос Охене, Фабио Лима, Хоакин Фернандес и Патрик Мислович.

Ако всичко е наред и Бала подпише с тима от стадион „Георги Аспарухов“, той ще е последното ново попълнение за столичани през зимния трансферен прозорец.

До момента през 2024 г. Бала има 4 мача от 10 възможни за Мирасол.

dsport.bg

https://www.youtube.com/watch?v=GNw6zmC1lJw

Потребителски аватар
futbolqga
Мнения: 2830
Регистриран на: 11 май 2009 17:11
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот futbolqga » 29 фев 2024 21:26

Aronaks написа:Левски привлича Евертон Бала от Серия Б на Бразилия

Левски е на път да привлече бразилското крило Евертон Бала, научиха Дарик радио и dsport.

Футболистът е на 25 години и вече трябва да е в София, за да мине медицински прегледи и да затвори трансфера си в Левски.

Евертон Бала е собственост на втородивизионния бразилски Мирасол. Преди това е играл и в други клубове, като сред тях е Бруске.

Въпросният футболист може да играе като ляво крило и централен нападател. Той е с по-силен десен крак, каквато характеристика търсеше треньорът на Левски Николай Костов.

Сделката трябва да стане факт днес (29 февруари), преди затварянето на трансферния прозорец.

До момента „сините“ се подсилиха с няколко нови играчи – Карлос Охене, Фабио Лима, Хоакин Фернандес и Патрик Мислович.

Ако всичко е наред и Бала подпише с тима от стадион „Георги Аспарухов“, той ще е последното ново попълнение за столичани през зимния трансферен прозорец.

До момента през 2024 г. Бала има 4 мача от 10 възможни за Мирасол.

dsport.bg

https://www.youtube.com/watch?v=GNw6zmC1lJw

Българска журналистика. "До момента през 2024 г. Бала има 4 мача от 10 възможни за Мирасол." Отваряш и гледаш, че нашия е изиграл всичко на всичко 48 минути през тази година. Ама поне са разделени в 4 мача по няколко минутки...

Иначе крайно интересно крило. В 103 мача има крупните 2 асистенции. При това и двете са не в Серия С, а в регионално първенство на щата Рио Гранде и то преди 2 години точно. Рики ще има да чака да вкара гол от игра с такова крило :))

Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4239
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот LoveAndPeace » 29 фев 2024 21:27

На Маринчо или на Стефанов изстина мястото с привличането на новото уелтънче :?


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: rhaegar и 95 госта