Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
1palq4o1
Мнения: 1647
Регистриран на: 03 фев 2011 13:19
Местоположение: СОФИЯ
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот 1palq4o1 » 27 фев 2024 09:10

Testa_di_Legno написа:
1palq4o1 написа:
Testa_di_Legno написа:
futbolqga написа:Подписваме договори с трима юноши - Михаил Петров, Стоян Добрев и Христо Аргиров. За мен супер новина, но отчетлива е липсата на името на Стивън Гаоте. Всеки ден закъснение внася риск от това да останем с празни ръце от един от най-сериозните таланти, които школата ни е произвеждала в скоро време.
(...)

Този Гаоте всъщност някой гледал ли го е обстойно? Всички говорят убедено и с апломб, че бил невероятен, изключителен талант - както в близко и малко по-далечно минало сме чували да се говори и за други млади играчи от школата (от по-ново време добър пример е Дани Начев, от по-отколе: Боби Табаков и Мишел Георгиев among others ), в последствие по една или друга причина неуспели да се реализират при мъжете, - и че е едва ли не време да бъде викан в първия отбор, въпреки че е едва на 16 години. Никой обаче не казва нищо конкретно за него и все по-натрапчиво става усещането, че специфичното име и цвят на кожата са поне част от факторите, които - съзнателно или не, - карат неколцина да виждат в него нещо наистина специално. Дано не съм прав, разбира се, и действително да е бъдеща звезда на "Левски" и българския футбол като цяло. Както се казва, от него зависи!


Аз съм го гледал и все още го гледам - възможностите му нямат нищо общо с глупостите, които си написал за името и цвета на кожата!!! Заповядай на Герена да го гледаш на тренировка или на мач с наборите му, вкл. и по-големите от него - 2007 и ще се убедиш сам.
Слуховете твърдят, че вече е спазарени след няколко мача за националните отбори ще подпише официално и ще замине към гнилия запад, но ще видим. Само да е здрав, да не се контузва и да не прегори!

Е, и по-големи "глупости" са писани в тоя форум, навярно ще бъдат писани и за в бъдеще, тъй че можеше да си спестиш поне трите удивителни. ;) Както писах: взе да ми се струва - предвид доста неопределените и неясни описания на чисто футболните качества, че екзотиката в името и външния вид на Стивън го карат да изпъква сред наборите си повече, отколкото би било, ако беше Стефан. Обаче е твърде възможно да бъркам, понеже не съм го гледал на живо, поради което и оформих горното като въпрос, така че недей да ми се караш. :lol: Дай Боже да е здрав наистина и да ни порадва поне малко със "синята" фланелка (на представителния отбор, защото аз лично не мисля да ходя да се убеждавам в каквото и да било, гледайки старшата), преди да замине за "гнилия Запад"!



Моя грешка, извинявай!
Моля да ме извиниш, но много хора пишат...неумни неща без да имат и грам понятие за тях.
Още веднъж, извини ме за неуважителния тон.
"...в България има два отбора-"Левски" и юношите на "Левски..." Рихард Езра :) :) :)


Изображение ИзображениеИзображение

На линия
Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12309
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот TristaNNN » 27 фев 2024 11:36

futbolqga написа:Момчета, простете за спама, но имам една питанка. Знам, че имаме и членове на Сдружението, та реших, че някой може да има информация, защото в официалните канали (ФБ страницата) няма. Та, въпросът е - какво се случва със сайта на Сдружението? Гледам, че няма достъп до него и се чудя генерално ли са пуснати кепенците, или просто за "аутсайдери" няма достъп.

[offtopic]И като сме тръгнали да спамим... Тристан, време е за темата за следващия мач - ти си ни на късмет до момента![/offtopic]

Може просто сайтът да е сгънал нещо, няма и не е имало ограничения за никого и никога на въпросния сайт, доколкото знам. То няма и как да се наложат, пък няма и смисъл.
[offtopic]Да, бе, ще пускам теми с късмета си...
Ще вземем пак да бием и трябва да се тъгува. :)))[/offtopic]
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

На линия
tmanolov
Мнения: 4035
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот tmanolov » 27 фев 2024 11:50

TristaNNN написа:
futbolqga написа:Момчета, простете за спама, но имам една питанка. Знам, че имаме и членове на Сдружението, та реших, че някой може да има информация, защото в официалните канали (ФБ страницата) няма. Та, въпросът е - какво се случва със сайта на Сдружението? Гледам, че няма достъп до него и се чудя генерално ли са пуснати кепенците, или просто за "аутсайдери" няма достъп.

[offtopic]И като сме тръгнали да спамим... Тристан, време е за темата за следващия мач - ти си ни на късмет до момента![/offtopic]

Може просто сайтът да е сгънал нещо, няма и не е имало ограничения за никого и никога на въпросния сайт, доколкото знам. То няма и как да се наложат, пък няма и смисъл.
[offtopic]Да, бе, ще пускам теми с късмета си...
Ще вземем пак да бием и трябва да се тъгува. :)))[/offtopic]

[offtopic]a за гьоз-гьоз тема кога :mrgreen: - гиди рибаролюбител такъв[/offtopic]
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9314
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот mikata » 27 фев 2024 12:33

Малко да раздвижим форума,че два дена умря.

От фейса.
2020-2021 - Предложението за план "Феникс" е отказано любезно от Сираков, поради желанието на София-Запад да се намеси в управлението на клуба.
2021, декември - По медии се появяват "реклами" на "красивото" бъдеще със сдружение, което да управлява Левски като Барселона. Започват срещи между Сираков, Стоилов и представители на София-Запад и тяхните "официални" организации - НКП, Тръст, Левски Фемили като се достига до съгласие клуба да бъде управляван по този начин, ако сдружението придобие популярност.

2022, май - Организира се създаването на сдружението и стотици хора са "абонирани" от името на София-Запад. С тяхните гласове се избира за председател брата на лидера на София-Запад - Димитър Костадинов. В месеците напред продължават да дават пари на всякакви хора, за да увеличат електоралната си мощ в рамките на сдружението.
В идеален случай задачата е да имат контрол над председателството на сдружението поне до след подновяването на членствата след година, когато би имало отлив от "хилядите" членуващи, които са разкрили какви са всъщност намеренията. Тогава вече биха останали предимно тяхните абонаменти и контрола би бил пълен, а неорганизираните фенове - неспособни да се съединят и да "бутнат" статуквото в сдружението.

2022, октомври - ноември - Сираков вижда, че сдружението е просто още една глава на София-Запад и отказва да прехвърли власт в клуба на новата организация. Ивков е крайно недоволен, Мъри - също. Започват леки атаки от трибуните срещу Сираков. Ивков започва да създава напрежение. По това време е и срещата с Шолак - Стоилов и Ивков се срещат с директора на Юнайтед груп зад гърба на Сираков. Ходят и при Палмс бет да искат отстраняването на Сираков. На терена се случват необясними неща и се чупят рекорди.

2023, февруари - Основното острие на сдружението отвътре в клуба - Ивков е отстранен от поста си. Същото се случва и с Петър Ганев, който сляпо работи за интересите на София-Запад с намерение да помага на Левски - оксиморон. Атаките срещу Сираков се засилват.

2023, април - Стоилов напуска Левски, тъй като сдружението не е изпълнило целта си да завземе клуба. Напускането на толкова обичан човек и професионалист създава условия за недоверие в собственика, което е нов опит да накарат Сираков да остави клуба. Започват да се "пробиват" футболисти - отгледаните като юноши от Мъри - Ивелин и Жоро, плюс бразилците, Петрис и Краев. Видяхме кои се оказаха мъжкари сред тях.

Този разпад, посян от сдружението, Мъри и Ивков тече и към момента, но разсейките му вече са пренебрежими.

Нека пожелаем успех на нашият Левски и да го пазим повече от всякога!
Само Левски!!!
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32329
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот modor » 27 фев 2024 12:51

Това да не го е писал някой от кликата на "Синя приказка" и Славчо Борисовците?
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32609
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот 1914.1902 » 27 фев 2024 12:54

Мнението е правилно! Браво на авторите!
Последна промяна от 1914.1902 на 27 фев 2024 12:56, променено общо 1 път.

На линия
Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12309
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот TristaNNN » 27 фев 2024 12:56

koe nee taka???
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Serafim
Мнения: 5227
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Serafim » 27 фев 2024 13:03

mikata написа:Малко да раздвижим форума,че два дена умря.

От фейса.
2020-2021 - Предложението за план "Феникс" е отказано любезно от Сираков, поради желанието на София-Запад да се намеси в управлението на клуба.
2021, декември - По медии се появяват "реклами" на "красивото" бъдеще със сдружение, което да управлява Левски като Барселона. Започват срещи между Сираков, Стоилов и представители на София-Запад и тяхните "официални" организации - НКП, Тръст, Левски Фемили като се достига до съгласие клуба да бъде управляван по този начин, ако сдружението придобие популярност.

2022, май - Организира се създаването на сдружението и стотици хора са "абонирани" от името на София-Запад. С тяхните гласове се избира за председател брата на лидера на София-Запад - Димитър Костадинов. В месеците напред продължават да дават пари на всякакви хора, за да увеличат електоралната си мощ в рамките на сдружението.
В идеален случай задачата е да имат контрол над председателството на сдружението поне до след подновяването на членствата след година, когато би имало отлив от "хилядите" членуващи, които са разкрили какви са всъщност намеренията. Тогава вече биха останали предимно тяхните абонаменти и контрола би бил пълен, а неорганизираните фенове - неспособни да се съединят и да "бутнат" статуквото в сдружението.

2022, октомври - ноември - Сираков вижда, че сдружението е просто още една глава на София-Запад и отказва да прехвърли власт в клуба на новата организация. Ивков е крайно недоволен, Мъри - също. Започват леки атаки от трибуните срещу Сираков. Ивков започва да създава напрежение. По това време е и срещата с Шолак - Стоилов и Ивков се срещат с директора на Юнайтед груп зад гърба на Сираков. Ходят и при Палмс бет да искат отстраняването на Сираков. На терена се случват необясними неща и се чупят рекорди.

2023, февруари - Основното острие на сдружението отвътре в клуба - Ивков е отстранен от поста си. Същото се случва и с Петър Ганев, който сляпо работи за интересите на София-Запад с намерение да помага на Левски - оксиморон. Атаките срещу Сираков се засилват.

2023, април - Стоилов напуска Левски, тъй като сдружението не е изпълнило целта си да завземе клуба. Напускането на толкова обичан човек и професионалист създава условия за недоверие в собственика, което е нов опит да накарат Сираков да остави клуба. Започват да се "пробиват" футболисти - отгледаните като юноши от Мъри - Ивелин и Жоро, плюс бразилците, Петрис и Краев. Видяхме кои се оказаха мъжкари сред тях.

Този разпад, посян от сдружението, Мъри и Ивков тече и към момента, но разсейките му вече са пренебрежими.

Нека пожелаем успех на нашият Левски и да го пазим повече от всякога!
Само Левски!!!



Някакви източници, нещо? Една жена каза.
Интересно как са пробити тия играчи точно? Или е удобно, защото някои не са в клуба вече?

На линия
tmanolov
Мнения: 4035
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот tmanolov » 27 фев 2024 14:01

Всеки ден се убеждавам, не че не си го знам, че дъното е далеч. Новото за мен е, че фокусът от славизация се измества към припощина - врагът с партиен билет си е като визитка на ония, а вече усилено се настанява и при нас...
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

icemanbg33
Мнения: 1576
Регистриран на: 15 окт 2016 18:34
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот icemanbg33 » 27 фев 2024 14:37

По-горното мнение в голяма част е спекулация, но лично поне съм съгласен с казаното за СЗдружението. Това че са пробити футболисти и тн е налудничаво. Мъри не му знам каква му беше схемата защото още като дава интервюта мънка вместо да каже нещо.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: groti, tmanolov, TristaNNN и 104 госта