Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
groti
Мнения: 3387
Регистриран на: 30 апр 2009 13:26
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот groti » 13 фев 2024 10:12

NOMER14 написа:. Не стигна късмет и вар да ни вкара в групите на евротурнир, но с 15 играча нямаме място там. .

И още два мача с Партизан доколкото помня. Май те набиха канчето на хамруните, след като последните ни унижиха насред Герена.
Иначе да. Без вратар и ЦН сме трагедия. Пацо е причината за загубени поне 20-30 точки в последните 2 години откак тъжният треньор реши да го налага безапелационно. Иначе това българче, дето Петрис му взе мястото е оле мале... По-добре без него.
За мен Охене е по-добър вариант от Краев. Последният играеше само когато е на кеф. Охене си има постоянно що-годе прилично ниво. Можеш да разчиташ на него, че ще се сбори с Юга, Пьотровски и прочие, а няма да ги гони отблизо. Че няма да вземем пари за него е ясно, но съм сигурен, че ще се започва състава с него.
Иначе тези двете българчета, за които сега се говори и те са алеле майко. Типична селекция за 4-8 място. Дано не дойдат. Противно на някои колеги, дето все в устата са им световни конспирации против България и предпочитат българското, тия бразилета поне докарват пари. Нашите са бездарни шунди и резултатите на националния го доказват. Неслучайно колкото по-малко българи има в отбор, толкова по-добре се развиват нещата. За справка лудогорец и тирето.
Светата троица на предателите - Сираков, Стоилов, Ивков

tmanolov
Мнения: 4035
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот tmanolov » 13 фев 2024 10:43

csimoen2 написа:
tmanolov написа:
Вълчан написа:В най скоро време Наско ще каже как ще се разпределят приходите от продажбите. Те естествено не са платени кеш и са разхвърляни във времето. Така ,че да не си мисли някои ,че всички пари са дошли накуп и видиш ли ще се изиграят на комар. На tmanolov напомням. Също напомням ,че се взеха нови и се очакват още 2ма поне в близката седмица.Дори и за минимални суми все пак са свежи футболисти с потенциал. Не се бездейства, а се работи според финансите и разчетите като разходи. Сами ще се уверите ,че новите не са никак лоши. Да вярваме на Джери ....тои ще доведе поредни футболисти които ще изкарат пари на клуба.

вЕрвам безпрекословно - все пак Насо е по-голям от Гунди. Той е Спасителят, Месията, Пътят и Истината, и Животът.... Не е истина колко заблудени хора има...


А мнението на Пепи Димитров меродавно ли е, според теб? :)


Три мнения по-нагоре съм си написал мнението за пепи димитров и подобните му - едва ли е случайно, че на 60+ години държавата е предвидила хората да излязат в пенсия. Знам, че могат да се дадат примери в другата посока, но реалността е такава, каквато е
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23125
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот W84me » 13 фев 2024 15:34

Най-голямата грешка на Сираков ще е, да не приключи дълга към НАП на момента.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

csimoen2
Мнения: 585
Регистриран на: 18 фев 2010 10:33
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот csimoen2 » 13 фев 2024 16:18

groti написа:
NOMER14 написа:. Не стигна късмет и вар да ни вкара в групите на евротурнир, но с 15 играча нямаме място там. .

И още два мача с Партизан доколкото помня. Май те набиха канчето на хамруните, след като последните ни унижиха насред Герена.
Иначе да. Без вратар и ЦН сме трагедия. Пацо е причината за загубени поне 20-30 точки в последните 2 години откак тъжният треньор реши да го налага безапелационно. Иначе това българче, дето Петрис му взе мястото е оле мале... По-добре без него.
За мен Охене е по-добър вариант от Краев. Последният играеше само когато е на кеф. Охене си има постоянно що-годе прилично ниво. Можеш да разчиташ на него, че ще се сбори с Юга, Пьотровски и прочие, а няма да ги гони отблизо. Че няма да вземем пари за него е ясно, но съм сигурен, че ще се започва състава с него.
Иначе тези двете българчета, за които сега се говори и те са алеле майко. Типична селекция за 4-8 място. Дано не дойдат. Противно на някои колеги, дето все в устата са им световни конспирации против България и предпочитат българското, тия бразилета поне докарват пари. Нашите са бездарни шунди и резултатите на националния го доказват. Неслучайно колкото по-малко българи има в отбор, толкова по-добре се развиват нещата. За справка лудогорец и тирето.


Абсолютно адекватно мнение - ако искаме да градим приличен отбор - Пацо и Папи трябва да са далече от страртовия състав...
И двамата имат вече огромен брой мачове, но развитие никакво...
Марин направи добра подготовка, дано е във форма и мачовете...

Жалко е, че най-слабите ни играчи са юноши, но това е реалността...

Aronaks
Мнения: 840
Регистриран на: 11 фев 2020 09:25
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Aronaks » 13 фев 2024 16:19

W84me написа:Най-голямата грешка на Сираков ще е, да не приключи дълга към НАП на момента.


По принцип, ако е истина, че парите се изплащат на траншове, то няма как да го приключи дълга от веднъж. Но може да се погасява поетапно, всеки път когато в клуба влезе сума от даден трансфер. И след време да се изчисти голяма част от НАП.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21369
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот metodito » 13 фев 2024 16:27

W84me написа:Най-голямата грешка на Сираков ще е, да не приключи дълга към НАП на момента.

Откъдя-накъдя? Ако Наско победи в мача с НАП, за мен ще е "бог Наско". Храня го постоянно, но това е такъв ярем, който има потенциала да ни загроби.
Хунтата, представяща се за държава, може по тази линия винги да ни закрие като неблагонадежден платец. И ще е в правото си. Хунтенско такова.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21369
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот metodito » 13 фев 2024 16:36

Между другото, на фона на последните трансфери, бих приел някои от позициите на привържениците на Наско и оттеглянето на Мъри. Ако първият му е казал, продаваме всичко, а Мъри му е казал нещо от рода на: "За какво ще се бориш тогава, аз се махам". Примерно, Как казва Гонзо. Но това е спекулативно.

Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4234
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот LoveAndPeace » 13 фев 2024 17:10

metodito написа:Между другото, на фона на последните трансфери, бих приел някои от позициите на привържениците на Наско и оттеглянето на Мъри. Ако първият му е казал, продаваме всичко, а Мъри му е казал нещо от рода на: "За какво ще се бориш тогава, аз се махам". Примерно, Как казва Гонзо. Но това е спекулативно.

“Готов съм, че може да има изходящи трансфери. Най-важно е спасението на “Левски”, а на първо време то минава през финансовото стабилизиране. Ако трябва всеки, към който има интерес, ще бъде продаден и ще играем с юношите. За мен е важно спасението на “Левски” и не ме вълнуват толкова резултатите. Всеки един наш играч е на пазара и всеки може да го купи”, заяви треньорът днес.

Въобще не е спекулативно , просто е чиста глупост. Над един час разтяга локуми след Локо Сф. , но сбито звучи така:
Решенията за Левски , не се вземат в офисите на Левски.

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32329
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот modor » 13 фев 2024 17:19

Написа "синята приказка" и си тръгна тихо - с гордо вдигната глава - когато го изгониха. Доказа се и в други родни клубове, без да каже дума против Левски и да пречи на отбора. След това повтори великите европейски вечери и с отбор, за който до този момент никой не беше чувал, за да стане легенда и името му да се пее на всеки мач. Отказа да се завърне в Левски, въпреки че беше канен от всеки следващ "собственик", защото имаше условия и принципи. Отказа първо на Батков, защото искаше да го върне без Раев. Отказа няколко пъти на Лудогорец. Отказа и на Спас Русев, и на Божков, когато парите буквално се изсипваха с чували на "Герена", защото не искаше да участва в загробването на Левски чрез познатия му до болка модел "бащица". Той винаги е носил и продължава да носи в себе си идеята за чист и свободен Левски без зависимости. За Левски, чийто мажоритарен собственик са неговите фенове. Завърна се, когато беше най-тежко, защото повярва, че неговите идеи и принципи съвпадат с тези на новия мажаритар и че той е само "пазител" на акциите, докато заедно, рамо до рамо, изправят отбора на крака и го върнат там, където му е мястото. Като едно време. И не след дълго, след много работа тази "мисия невъзможна" започна да ни се струва съвсем реалистична. Но се оказа, че "пазителят" на акциите го е подвел и не ги пази за Левски и левскарите, а ги пази от тях. За задкулисието и разсейка на бащица под формата на спонсор. И когато разбра, че е излъган, отново си тръгна с гордо вдигнана глава, но ни показа пътя към свободния Левски на нашите мечти и ни даде личен пример как да се борим за левскарството и колко голяма титла е "левскар".

Честит рожден ден, Мъри! Благодарим ти за всичко и ти пожелаваме възможно най-скоро да се завърнеш там, където най-много ти подхожда да бъдеш!
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21369
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот metodito » 13 фев 2024 17:38

LoveAndPeace написа:
metodito написа:Между другото, на фона на последните трансфери, бих приел някои от позициите на привържениците на Наско и оттеглянето на Мъри. Ако първият му е казал, продаваме всичко, а Мъри му е казал нещо от рода на: "За какво ще се бориш тогава, аз се махам". Примерно, Как казва Гонзо. Но това е спекулативно.

“Готов съм, че може да има изходящи трансфери. Най-важно е спасението на “Левски”, а на първо време то минава през финансовото стабилизиране. Ако трябва всеки, към който има интерес, ще бъде продаден и ще играем с юношите. За мен е важно спасението на “Левски” и не ме вълнуват толкова резултатите. Всеки един наш играч е на пазара и всеки може да го купи”, заяви треньорът днес.

Въобще не е спекулативно , просто е чиста глупост. Над един час разтяга локуми след Локо Сф. , но сбито звучи така:
Решенията за Левски , не се вземат в офисите на Левски.

Ние сме зависими от тях, LoveAndPeace. Как точно се изразяваха "цивилизационните ни партньори"? If I say "Jump!", you say: "How high?". Интересно колко е сходна съдбата на "Левски" преди 1989 и след 2008. СлучаЕност? Убиха ЦСКА-тУ, сега Луноходец е новото ЦСКа. И "Левски" трябва да се държи постоянно малко над водата за назидание. Ма чак пък толкова брутално не са мачкали този клуб и преди това. Слушам един анализтор, който споре мен се е смахнал, но в същото време работил в службите и знае повече от мен, та не знам (според мен се е смахнал човека от всичката несправедливост). Та той казва, че времето на еничарите изтича. Този клуб неслучайно носи това име и в момента не е случайна съдбата му.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: CSKA_FEN4E, Dobri, Google [Bot], rockman, Svilen, TristaNNN и 129 госта