Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

THE G.A.M.E
Мнения: 49961
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот THE G.A.M.E » 23 яну 2024 16:55

vvessel написа:Не разбирам много от футболни стратегии и тактики, никога не съм тренирал футбол, само съм гледал по тв и не мога да разбера смисъла в контрола да се пускат 7 юноши, които дори не влизат като резерва в официални мачове. Ако може някой да обясни каква е идеята, замисъла, стратегията, тактиката и т.н
Е, кога да се пускат, в официалните мачове ли ?
Да, неприятно да ни бият като тупан, но се вижда срещу един посредствен ( всъщност вече срещу два, ако броим и Вашаш ) ... Че на юношите ни, липсват основни футболни компоненти.
Няма да ги изброявам, мисля, че тук сме основно хора, които гледат доста мачове и разбират от футбол.

Сега... Играем 9 контроли, и аз лично ще започна да мрънкЯм, ако поне в последните 3 не видим някаква идея за титулярен състав.
Тоест, очаквам в последните три проверки, да разчитаме за поне едно 70-на минутки на едно ядро от поне 7-8 човека ...
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

vvessel
Мнения: 4322
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот vvessel » 23 яну 2024 17:01

THE G.A.M.E написа:
vvessel написа:Не разбирам много от футболни стратегии и тактики, никога не съм тренирал футбол, само съм гледал по тв и не мога да разбера смисъла в контрола да се пускат 7 юноши, които дори не влизат като резерва в официални мачове. Ако може някой да обясни каква е идеята, замисъла, стратегията, тактиката и т.н
Е, кога да се пускат, в официалните мачове ли ?
Да, неприятно да ни бият като тупан, но се вижда срещу един посредствен ( всъщност вече срещу два, ако броим и Вашаш ) ... Че на юношите ни, липсват основни футболни компоненти.
Няма да ги изброявам, мисля, че тук сме основно хора, които гледат доста мачове и разбират от футбол.

Сега... Играем 9 контроли, и аз лично ще започна да мрънкЯм, ако поне в последните 3 не видим някаква идея за титулярен състав.
Тоест, очаквам в последните три проверки, да разчитаме за поне едно 70-на минутки на едно ядро от поне 7-8 човека ...

Явно си чел само до тук до където си цитирал.
Струва ми се по-логично да се пуска по някой човек заедно с опитните за да се изпробва на позицията и да се сработва с останалите . Първото полувреме, двама, второто още двама. А така ако можеш да обясниш каква полза има - ок. Ако не - не ми се четат локуми и общи приказки.

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32606
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот 1914.1902 » 23 яну 2024 17:03

bilyaletdinov написа:Кольо, кога ще си ходиш?


Утре, ама кой ще поеме ПФК Левски след това?

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32606
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот 1914.1902 » 23 яну 2024 17:03

THE G.A.M.E написа:
vvessel написа:Не разбирам много от футболни стратегии и тактики, никога не съм тренирал футбол, само съм гледал по тв и не мога да разбера смисъла в контрола да се пускат 7 юноши, които дори не влизат като резерва в официални мачове. Ако може някой да обясни каква е идеята, замисъла, стратегията, тактиката и т.н
Е, кога да се пускат, в официалните мачове ли ?
Да, неприятно да ни бият като тупан, но се вижда срещу един посредствен ( всъщност вече срещу два, ако броим и Вашаш ) ... Че на юношите ни, липсват основни футболни компоненти.
Няма да ги изброявам, мисля, че тук сме основно хора, които гледат доста мачове и разбират от футбол.

Сега... Играем 9 контроли, и аз лично ще започна да мрънкЯм, ако поне в последните 3 не видим някаква идея за титулярен състав.
Тоест, очаквам в последните три проверки, да разчитаме за поне едно 70-на минутки на едно ядро от поне 7-8 човека ...


Как да ги пуснат в официален мач, нали тук някои ще кажат, че двубоят е продаден? :D

Киро Пора
Мнения: 323
Регистриран на: 10 окт 2013 18:59
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Киро Пора » 23 яну 2024 17:04

Аз също не виждам особен повод за мрънкане - тези момчета играят заедно във втория отбор и са в долната половина на класирането във В група. Толкова си могат просто. Нашата цел би следвала да е, с много работа и последователност, да успеем да направим футболисти от един-двама от тях.

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8894
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот bilyaletdinov » 23 яну 2024 17:06

1914.1902 написа:
bilyaletdinov написа:Кольо, кога ще си ходиш?


Утре, ама кой ще поеме ПФК Левски след това?

Xеро.
Ама забравих, че Сираков е скаран с него, а с Кокала в какво отношения е?


И този път ще победиш шампионе!

vvessel
Мнения: 4322
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот vvessel » 23 яну 2024 17:10

Ако дъртия Йовов влезе ще свърши повече работа.

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32606
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот 1914.1902 » 23 яну 2024 17:11

bilyaletdinov написа:
1914.1902 написа:
bilyaletdinov написа:Кольо, кога ще си ходиш?


Утре, ама кой ще поеме ПФК Левски след това?

Xеро.
Ама забравих, че Сираков е скаран с него, а с Кокала в какво отношения е?


Херо става, ама пък, ако не са той или Кокала, то Сираков ще направи пореден скандален избор на треньор, който ни превръща в тъпан на групата, смях за останалите и един никакъв конкурент за първото място, защото ние от няколко години даже и за трета позиция вече не се борим, въпреки разни сладки приказки за титли в последните два сезона.

Потребителски аватар
Michael_Buble
Мнения: 554
Регистриран на: 30 яну 2018 19:11
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Michael_Buble » 23 яну 2024 17:12

Колега Vessel, абсолютно си прав в размишленията си и смятам, че и Костов е наясно с това. Това си бе отрезвяващ експеримент и малко политически ход, за да видят младежи като Стиви Джи junior, че се залага на тях и да подпишат първи професионален договор с Левски, а не да ги изтървем без пари. Смятам, че има бъдеще в децата, но трябва да стане точно както ти отбеляза- максимум 2-3ма на терена покрай 8-9 опитни.

Потребителски аватар
gdlk
Мнения: 1100
Регистриран на: 06 фев 2011 20:55
Skype: ******
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот gdlk » 23 яну 2024 17:18

Гаоте, Михалев и Бачев имат някакви качества, ама другите са тотал щета, най-вече синчето на кмета..


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: LoveAndPeace, vasilnv, vlong и 109 госта