Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот koisa » 23 яну 2024 16:16

За съжаление и Андонов е същата рибка като Андреев... От трима вратари няма нито един на необходимото ниво.
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Aronaks
Мнения: 840
Регистриран на: 11 фев 2020 09:25
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Aronaks » 23 яну 2024 16:17

THE G.A.M.E написа:Ще се предава ли някъде контролата ?


TV1

Aronaks
Мнения: 840
Регистриран на: 11 фев 2020 09:25
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Aronaks » 23 яну 2024 16:18

koisa написа:За съжаление и Андонов е същата рибка като Андреев... От трима вратари няма нито един на необходимото ниво.


Божката Митрев ги тренира все пак. Нещо учудва ли те?

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот koisa » 23 яну 2024 16:22

Aronaks написа:
koisa написа:За съжаление и Андонов е същата рибка като Андреев... От трима вратари няма нито един на необходимото ниво.


Божката Митрев ги тренира все пак. Нещо учудва ли те?

Едва ли е само негова вината... По-скоро още в школата ги съсипват, а в първия отбор досъсипват!
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

tmanolov
Мнения: 4035
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот tmanolov » 23 яну 2024 16:23

Aronaks написа:
THE G.A.M.E написа:Ще се предава ли някъде контролата ?


TV1


https://www.youtube.com/watch?v=_pa43GEb1TM

Ako този път ние обърнем от 0:2, ще го призная "мажото" :lol:

Но свиквайте, както казах вече около 1000 пъти - славизация в действие, а един от синонимите на Славия е точно тото мачовете. Остава само нашият "мажо" да качи някое кило и да почне по-често да ползва лафовете на корпулентния одиоз от Овча мисъл
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

tmanolov
Мнения: 4035
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот tmanolov » 23 яну 2024 16:25

koisa написа:
Aronaks написа:
koisa написа:За съжаление и Андонов е същата рибка като Андреев... От трима вратари няма нито един на необходимото ниво.


Божката Митрев ги тренира все пак. Нещо учудва ли те?

Едва ли е само негова вината... По-скоро още в школата ги съсипват, а в първия отбор досъсипват!


Изроди, как не ви е срам - да плюете по млеката. Момчетата четат във форума и после искате от тях психика. Ми това са абитЮренти бре, то и Донарума правеше грешки. Смирете се, това е бъдешето и т.н. Понякога ми се струва, че единственият начин да гледам този отбор, е чрез самоирония...
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

Aronaks
Мнения: 840
Регистриран на: 11 фев 2020 09:25
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Aronaks » 23 яну 2024 16:30

tmanolov написа:
koisa написа:
Aronaks написа:
koisa написа:За съжаление и Андонов е същата рибка като Андреев... От трима вратари няма нито един на необходимото ниво.


Божката Митрев ги тренира все пак. Нещо учудва ли те?

Едва ли е само негова вината... По-скоро още в школата ги съсипват, а в първия отбор досъсипват!


Изроди, как не ви е срам - да плюете по млеката. Момчетата четат във форума и после искате от тях психика. Ми това са абитЮренти бре, то и Донарума правеше грешки. Смирете се, това е бъдешето и т.н. Понякога ми се струва, че единственият начин да гледам този отбор, е чрез самоирония...


Няма да плюем спокойно. Коефициента за победа първото полувреме на косоварите беше около 5.00 :lol: :lol: Доволен съм. Дано все пак обърнем второто, но зависи от състава.

vvessel
Мнения: 4321
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот vvessel » 23 яну 2024 16:47

Не разбирам много от футболни стратегии и тактики, никога не съм тренирал футбол, само съм гледал по тв и не мога да разбера смисъла в контрола да се пускат 7 юноши, които дори не влизат като резерва в официални мачове. Ако може някой да обясни каква е идеята, замисъла, стратегията, тактиката и т.н., защото явно съм невежа . Тези футболисти никога няма да излязат в такъв състав в официален мач (освен с Лц понякога ). Тогава каква точно е целта на контролата. Аз до сега наивно си мислех, че при контроли се изпробват различни тактики с различни футболисти в състав близък до този, с който се излиза в официални мачове, а младите футболисти се включват постепенно за да израстват покрай опитните и евентуалното да могат да заместят някой в официален мач. Но на това което виждам, нямам логично и смислено обяснение. Не мога да се похваля, че гледам много контроли, но ако не ме лъже паметта, за пръв път виждам нещо подобно. Дано Костов знае какво прави, (въпреки че напоследък съм с точно противоположното впечатление) и да се извлекат ползи различни от залагане за обръщала.
Между другото ми е странно как след като шиптрите поведоха с лекота с 0:2 , просто спряха да атакуват и нашите взеха инициативата, а както вървяха нещата, очаквах нещо като 0:5 до края на полувремето.

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8894
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот bilyaletdinov » 23 яну 2024 16:53

Кольо, кога ще си ходиш?
[center][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DnfK93GXoAE2sUI.jpg[/wrapimg][/center]

И този път ще победиш шампионе!

Потребителски аватар
Michael_Buble
Мнения: 554
Регистриран на: 30 яну 2018 19:11
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Michael_Buble » 23 яну 2024 16:53

Това е първият и последен мач, в който излизаме с 8 настоящи и двама бивши юноши.
Мисля си, че Костов искаше да сблъска челно с реалността подрастващите ни инстаграм звезди, които бленуват за Флоренция, Лайпциг и т.н.
Урока се получи и това и добре дотук.
И все пак, трябва да отбележим, че след първото наливане на бетона до към 25-тата минута, имаше повишаване на качеството на разиграванията, че дори и няколко опасни ситуации.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 78 госта