Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот blue avalanche » 27 дек 2023 21:27

vvessel написа:След скорошните събития около един кораб на едни братя мисля, че вече ще е неудачно да се дава Лудогорец за пример като самоиздържащ се отбор :)

Те пак са си "самоиздържащ". Просто се издържат по малко по-различен начин.
Впрочем, какво стана с "невинен до доказване на противното"? Или Домусчиеви вече са осъдени от общественото мнение?

Вълчан
Мнения: 4276
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Вълчан » 27 дек 2023 21:51

metodito написа:Жените в България са еднакво силни винаги били, ако не и по-силни от мъжете. Всъщност... не е ли навсякъде така? Колко от вас ще са това, което са без жената до себе си? Определено Илиана за президент на "Левски" ми се нрави повече отколкото Наско, който не направи нищо при гаврата на палмите с Мъри. За путьовото му поведение с Петев да не говорим. А и "Левски" ще е уникален клуб за България с жена президент. Като ѝ знам методите на работа, тея глезльовци на терена бял ден няма да видят при Насковица.

Интересна идея. Аз съм за. ;)

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот blue avalanche » 28 дек 2023 02:03

Галя Топалова беше собственик на Локо Пд. И кво?

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21365
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот metodito » 28 дек 2023 11:41

Забравих Галя. Е, няма да сме уникални значи.

tmanolov
Мнения: 4032
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот tmanolov » 28 дек 2023 16:08

LoveAndPeace написа:Трябва да се доверим на треньора , че знае какво прави. Честно казано не помня подготовка с толкова много мачове.

Мда, за разлика от предишния, дето нищо не разбираше и искаше да играем с орки, нали ;) друго си е с орки2 - хем ще ти счупят краката, хем и нямат пари да ти купят играчите, но пък е евроатлантически стабилно като Зглобката на заварката. Апропо, ли играем с казахи - тези са френдове не путлер - уууу, анатема, веднага протест от трима човека на Герена и да се вземат мерки
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот THE G.A.M.E » 28 дек 2023 19:25

Контролите действително са доста и на често.
Практиката е да се изиграват по 4-6 мача в подготовка.
От една страна е добре... Играчите ще влезнат в някакъв игрови ритъм сравнително бързо. Особено като имаме на предвид съперниците. С отбори от Балканите и бившият СССР, контроли няма как да има. Двубоите почти винаги са на "метър кожа и кило кръв". :lol:
Притеснява ме единствено да не се получи "ранният ефект", тоест, да се форсира формата ни и да сме добре през първите 2 месеца и съответно както се случи тази есен, да свалим нивото на финалната права. :roll:
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12294
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот TristaNNN » 28 дек 2023 21:19

blue avalanche написа:....
Впрочем, какво стана с "невинен до доказване на противното"? Или Домусчиеви вече са осъдени от общественото мнение?

И аз малко се чудя на разни левскарски радости и пориви покрай тази новина, но карай да върви.
Айде, припоците ги разбирам, там комплексът от Разград вече е дълбок и хроничен, ама нашите защо залитат така първосигнално като някакви лелички?! :roll:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19927
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Drunken_Master » 28 дек 2023 21:22

TristaNNN написа:
blue avalanche написа:....
Впрочем, какво стана с "невинен до доказване на противното"? Или Домусчиеви вече са осъдени от общественото мнение?

И аз малко се чудя на разни левскарски радости и пориви покрай тази новина, но карай да върви.
Айде, припоците ги разбирам, там комплексът от Разград вече е дълбок и хроничен, ама нашите защо залитат така първосигнално като някакви лелички?! :roll:

ХАХАХАХАХА...
Тоя... няма пост, в който да не намеси "оранжеви", "люляци" и прочее. И говори за "комплекси"... :lol: :lol: :lol: :lol:
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12294
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот TristaNNN » 28 дек 2023 21:29

Drunken_Master написа:
TristaNNN написа:
blue avalanche написа:....
Впрочем, какво стана с "невинен до доказване на противното"? Или Домусчиеви вече са осъдени от общественото мнение?

И аз малко се чудя на разни левскарски радости и пориви покрай тази новина, но карай да върви.
Айде, припоците ги разбирам, там комплексът от Разград вече е дълбок и хроничен, ама нашите защо залитат така първосигнално като някакви лелички?! :roll:

ХАХАХАХАХА...
Тоя... няма пост, в който да не намеси "оранжеви", "люляци" и прочее. И говори за "комплекси"... :lol: :lol: :lol: :lol:

Не, чугун, просто трябва да си знаете мястото в клоаката на царството на позора, щото сте нагли като конски мухи и си мислите, че с лъжи и манипулации ще пренапишете историята и фактите. Докато има такива като мене тая работа няма да стане, ще ви напомням за лайнарщината постоянно, ежедневно, във всяко едно свое мнение, ако и всички медии на вашите ГЕРБ-ДПС създатели да лапат пацата срещу някой лев и да твърдят друго. ;) Капиш, чугун? :geek:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43889
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот rhaegar » 28 дек 2023 21:50

Ало :!:
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: darkblue67, Dobri и 112 госта