Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

rane
Мнения: 1776
Регистриран на: 13 дек 2015 22:39
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот rane » 08 дек 2023 10:52

groti написа:
Ма що аз да трябва да защитавам Сираков бе, пич? :lol: ...

Всички нормални левскари това се питаме. Защо трябва да го защитавате? При всичките беди и срамни истории, дето докара на клуба, такива готови припоци, като теб, продължавате да го защитавате!

А хората, които бяха на път да изкарат клуба над водата и да го върнат с времето там, където му е мястото, тях ги хулите най-ожесточено.

Действията ви са същите, като на оригиналните припоци, дето препикаваха, замеряха и обиждаха техни си бивши величия.
Едно към едно сте, ама не можете да се видите отстрани, колко жалки и шизофренични сте.
Всъщност сте по-жалко и от тях, защото пристанахме на един тотално деградирал и изкуфял дядка, дето на всичкото отгоре няма кьорав лев да издържа отбора, а разчита на провидението да му поднесе нещо.

alstonfild
Мнения: 129
Регистриран на: 21 май 2017 18:11
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот alstonfild » 08 дек 2023 11:01

groti написа:
rane написа:
groti написа:
rane написа:Упрах сЪ, Укъпъх сЪ, припоче.
Ама ти май само в черно и бяло виждаш?
Така поне излиза.
Защо поне не се замислите, тези дето сте зад собственика и сте част от кликата му, че много левскари не сме членове на СЗдружения, НеКаПе и други от сорта, а просто ни боли за клуба и виждаме, че го водят към фалит?!

Такива силно интелигентни хора, дето сте застанали зад собственика и го браните, дето все твърдите, че нямало алтернатива, нито на него, нито на треньор, нито на палми, нали се сещате, че първи ще започнете да агитирате за припознаване и до полуда ще повтаряте новите опорки, досущ, като едни други, вече припознали.

А тези безалтернативните, дето дават 3,5 млн на година и си прибират ресто 10% от всички приходи, дават и по някое заемче срещу ниска лихва, колко са безалтернативни, след като привържениците за 1 година дадоха над 2 пъти по-голяма сума?
Къде бяха безалтернативните, когато си тръгна Божков и кой плащаше? Май пак привържениците, а?
И защо реши, че собственикът ги е довел? Или си имал предвид другият собственик, дето дърпа конците на водещия се официално такъв? Ако е така, съм съгласен.

И още ми е интересно, как се пишете, че сте против собственика, а реално все го браните?
С кое сте против него?

Наричате Ивков пияница, а Стоилов каун, синоптик, предател, рибар и т н.
Хората, които реално вдигнаха Левски на крака с инициативността, работата и усета си, сега са наричани ехидно с какви ли не имена.
Защо такива като теб и останалите повтаряте лъжите на троловете и слугите, ако сте против собственика?
Защо твърдите, че един абсолютен неудачник в треньорската професия, като Костов, е без алтернатива? Та този човек като специалист има 1 спечелена купа в треньорската си кариера. Една! Този ли е без алтернатива?

Ивков е заварил Левски с 4 неплатени заплати! Заварил го е с над 30 млн. дългове! Заварил го е с 17(седемнадесет) неплатени вноски към НАП от времето на собственика :idea: Ама за такива, като теб, като Kotooshu, и останалите той е пияница и пИвков и не бил платил 4,5 млн. лв към НАП.
Значи Ивков е трябвало, като изпълнителен директор да се бръкне с няколко млн. лв и да плати, това, дето собственика на отбора си е правил оглушки и не е плащал преди това ли? Затова ли ги пишем на него тези млн лв?? Защото е работа на изп. директор да вади от джоба си и да покрива парите, дето скъсания собственик не може???

Хайде малко по-сериозно, припоче. Става ли?

А ние, обикновенните левскари, след като спряхме да даваме пари, нещо аб. карти намаляха с 2300-2400 изведнъж. За членските даже и не се отваря дума. Сигурно е срамота да изкарат колко карти има сега. Знае се за 60-а. 54 от Мездра ли беше, 1 от Иван(Андрей засега пасува май), една от Гиби, една от Геро, имаше и Кройф от форума тук с подновена чл. карта.

Мъри и Ивков, като заложиха на Адидас, преди да ги махнат, май некви рекорди се счупиха после по брой продадени фланелки. А представяш ли си, ако обикновените левскари не бойкотирахме колко още щяха да се продадат?!
Преди това с фирмичката Хома, дето Тити нещо беше уреждал, как беше? Този така голям приятел и близък на собственика човек, какво донесе, освен реки от сълзи? Нямаше ли там една неустойка? Даже не искаше да я плаща нещо, подобно на собственика, който също не плаща неустойки...

Ами, ако недай Боже Левски не се класира за ЕКТ другата година и собственика и безалтернативният спонсор се усетят, че са се простреляли в краката с махането на Ивков и Мъри и келепира съвсем намалее, тогава какво?

Дали няма да ни кажат моШно:

- Ай Сиктир, бе!

???

Херцата не прощава. Вие обикновените левскари като се нахлебите с нещо и се изстрелвате в друга орбита.. Като Сирака.
С две думи, защото когато са повече явно влизат и излизат - ма да се маха Сираков. Да се махат и Палмите. Да идва някой, който ще управлява по-добре и няма да ни разделя. Лошото е, че тоя някой го няма. Крие се някъде и чака нещо. Ти вЕрно ли си мислиш, че можехме да задържим инерцията и феновете да издържаме отбора? Феновете да издържат Левски? След 2-3 нулеви години и изчезват. Кой и как ще осъществява контрола на средствата? Как ще се избират управленските лица,тела,гъзове и глави? И аз искам, ама в БГ това няма как да се случи. Няма как без чичко паричко, който ще кара влака. Всъщност има - но тогава управляват други - в сЕнка. Както е при нас сега. Та вие предлагата замяна на познатото лошо с непознато такова. Лично аз съм за сдаването на акциите от МажоритарО, щото тази ситуация е абсурдна в момента. Ние да псуваме вас - единствените левскари, че сте наркомани, вие пък обикновените левскари да псувате треньора на Левски и да милеете по един каун, дето ни заряза по средата на първенството щото усети, че вече му изчезва аурата. Цялата тая работа е абсурдна. Да се маха Сираков и да идва някой обединител. Е, виж Манолов са го давали и по телевизията чак!!!
ЦЕлата ви работа на обикновените левскари е такава - като meme сте
Я, припоче, припомни си малко позабравени факти от бисерите и лъжите на твоя любимец, който ти уж не защитаваш, ама все по име го наричаш, пък други, дето са си успешни и без него, са алкохолици и кауни.
Чети, умното ми то, и пак пиши за твоя човек и опорките ви:

https://bgsport.net/%D0%B1%D0%B3-%D1%84 ... %B9/34185/

https://duma.bg/sirakov-prizna-levski-e ... ve-n216695

Какво прави вашият човек?

Дългът към Главболгарстрой от малко над 3 млн. става на 7 млн . Той сключва споразумение без лихви и... дългът нараства повече от 2 пъти!

Пляскаш ли, припоче?

Като дойде падежа след година и нещо и се сключи ново безлихвено споразумение за 15-16 млн. лв пак ли ще пляскаш? Ако изобщо го добутаме дотам?!?

Той ще е гарант, че няма да има задкулисни договорки!
И как без задкулисни договорки, дългът към Главболгарстрой нарастна до 7 млн . без лихви по него?

Как се появи един договор за управление, според който палмите прибират 10 процента от всички приходи на клуба?

Как и защо се подписа с Хома?

Къде са 10-те малки спонсора, които собственикът гарантира, че ще намери?

Къде са чистите и прозрачни пари?

Къде е чистият и прозрачен клуб?

Отидоха си заедно с Ивков и Мъри.

Как дълговете, дето той щял да си ги плаща станаха от 24 млн. на около 34 млн. за 3,5 години?

Кой се оказва, че е загробил с най-много Левски?

И ти, припоче, пак искаш този да си седи и да продължава да види Левски към фалит?

Що за умник си ,ти, и подобните на теб?


Ма що аз да трябва да защитавам Сираков бе, пич? :lol: Пак ли си на нещо евтино и некачествено?
Аз търся истината като всички други. Просто не вярвам във и на вас, така както не вярвам и на Сираков. Това че съм против вас не ме прави про Сираков. И да.. Каунът е боклук, лайнар и скапаняк за мен. Защото се кълнях в тоя смръдльо. Защото се изнесе като пръдня когато имахме най-голяма нужда от него, а всички му вярвахме дори след отпадане от малтийски отбол (най-големият срам в новата ни история). Дори и след 11 мача без победа. Пак го подкрепяхме и скандирахме името му, а той когато видя, че вече издиша реши да се разсърди, да се изнесе и да ни зареже на Сираков и Топчо. Сираков е ясен отдавна. Много отдавна съм го зачеркнал. Каунът, обаче ме разочарова истиснки.

Хубаво е да търсиш истината , ама защо като не вярваш на Сираков си се метнал на амбарзурата . Виж потоците на парите ,да не се окажат че други са боклуци и кауни,скапаняци и лайнари , който продължава да стоят в Левски смо заради личната облага. И когато доведат клуба до логичен край с оглед управлението му , да е късно. Тогава и да ги наричаш скапаняци и лайнари, няма да има никакво значение.
Извадки от жалбата на ЦСКА-София до съда в Лозана
"ЦСКА-София е юридическо лице, РАЗЛИЧНО от това, което съществуваше в София под името ЦСКА, но което впоследствие обяви фалит и престана да съществува."

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32594
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот 1914.1902 » 08 дек 2023 11:01

Ти ли си този, който определя кой какъв е? С какво точно си над от останалите?

Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4232
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот LoveAndPeace » 08 дек 2023 11:03

groti написа:Ма що аз да трябва да защитавам Сираков бе, пич? :lol: Пак ли си на нещо евтино и некачествено?
Аз търся истината като всички други. Просто не вярвам във и на вас, така както не вярвам и на Сираков. Това че съм против вас не ме прави про Сираков. И да.. Каунът е боклук, лайнар и скапаняк за мен. Защото се кълнях в тоя смръдльо. Защото се изнесе като пръдня когато имахме най-голяма нужда от него, а всички му вярвахме дори след отпадане от малтийски отбол (най-големият срам в новата ни история). Дори и след 11 мача без победа. Пак го подкрепяхме и скандирахме името му, а той когато видя, че вече издиша реши да се разсърди, да се изнесе и да ни зареже на Сираков и Топчо. Сираков е ясен отдавна. Много отдавна съм го зачеркнал. Каунът, обаче ме разочарова истиснки.

Ще ме прощаваш , но тезата ти е абсурдна. Треньора , който спечели КБ и направи отбор , НЕ избра сам момента в който да си тръгне.
Тук издиша частта с "когато видя , че вече издиша".
Като цяло да обвиняваш някой , който е спазил мъжката си дума и е направил точно това което е казал , че ще направи е абсурдно.
"Не махайте Ивков , ще си тръгна."
Ако трябва да се сърдим всички за нещо на Мъри , то това е че за да предпази Сираков или просто защото си е такъв , че не обича конфронтациите , на последната си пресконференция не каза всичко точно и ясно с подробности.

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32329
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот modor » 08 дек 2023 11:19

Водете дискусия в нормален тон и без крайни квалификации кой какъв е.
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

Потребителски аватар
groti
Мнения: 3386
Регистриран на: 30 апр 2009 13:26
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот groti » 08 дек 2023 11:20

LoveAndPeace написа:
groti написа:Ма що аз да трябва да защитавам Сираков бе, пич? :lol: Пак ли си на нещо евтино и некачествено?
Аз търся истината като всички други. Просто не вярвам във и на вас, така както не вярвам и на Сираков. Това че съм против вас не ме прави про Сираков. И да.. Каунът е боклук, лайнар и скапаняк за мен. Защото се кълнях в тоя смръдльо. Защото се изнесе като пръдня когато имахме най-голяма нужда от него, а всички му вярвахме дори след отпадане от малтийски отбол (най-големият срам в новата ни история). Дори и след 11 мача без победа. Пак го подкрепяхме и скандирахме името му, а той когато видя, че вече издиша реши да се разсърди, да се изнесе и да ни зареже на Сираков и Топчо. Сираков е ясен отдавна. Много отдавна съм го зачеркнал. Каунът, обаче ме разочарова истиснки.

Ще ме прощаваш , но тезата ти е абсурдна. Треньора , който спечели КБ и направи отбор , НЕ избра сам момента в който да си тръгне.
Тук издиша частта с "когато видя , че вече издиша".
Като цяло да обвиняваш някой , който е спазил мъжката си дума и е направил точно това което е казал , че ще направи е абсурдно.
"Не махайте Ивков , ще си тръгна."
Ако трябва да се сърдим всички за нещо на Мъри , то това е че за да предпази Сираков или просто защото си е такъв , че не обича конфронтациите , на последната си пресконференция не каза всичко точно и ясно с подробности.

Не си тръгна след като спечели КБ, а след отпадане от футболни микроби (по-зле са само андорците) и чупене на брадат антирекорд за мачове без победа. Също така и преди изключително важни мачове за първенството, които можеха да са поредните му загуби. А и между другото - след пропадане на сделката с Шолак и евентуалния дъжд от кинти.
Интересно дали сега (в отбор на Шолак?!?) ще казва на собственика дали и как да се управлява отбора и кой да се уволнява. Ще обяснява ли ден през ден, че не е щастлив от н на брой месеци и т.н.
Светата троица на предателите - Сираков, Стоилов, Ивков

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9312
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот mikata » 08 дек 2023 11:21

А този прогнил комарджия Йовов какво прави в Левски?
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот koisa » 08 дек 2023 11:31

Сираков много добре знаеше, че махне ли Ивков си тръгва и Стоилов. Беше предупреден публично на една пресконференция. Но взе, че го направи най-безцеремонно и след това каза, че тръгването на Стоилов го изненадало.
Когато представяше Мъри каза, че няма да е просто треньор на отбора, а след като си тръгна го обвини, че никъде по света нямало треньор, който да решава кой ще бъде ИД.
Сираков се скъса да лъже за какво ли не. Още помним думите му, че би си тръгнал преди Стоилов, ако той поиска да напусне...
Не знам как все още има хора, които вярват на човек, който грам не си държи на думата и лъже като дърт ц*ганин!
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
Kotooshu
Мнения: 4399
Регистриран на: 11 май 2009 09:45
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Kotooshu » 08 дек 2023 11:34

Бих препоръчал да се прочетат едни трудове на Васето Колев, как да сложим ТИРЕТО :?

Аз не искам подмяна, а промяна !
ЛЕВСКИ, ОЛЕ, СВОБОДА ОТ МУТРИТЕ!

tochavos написа:
Предпочитам ЦСКА с историята на Литекс, пред помийна яма с 30 титли.

:(

Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4232
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот LoveAndPeace » 08 дек 2023 11:35

groti написа:
LoveAndPeace написа:
groti написа:Ма що аз да трябва да защитавам Сираков бе, пич? :lol: Пак ли си на нещо евтино и некачествено?
Аз търся истината като всички други. Просто не вярвам във и на вас, така както не вярвам и на Сираков. Това че съм против вас не ме прави про Сираков. И да.. Каунът е боклук, лайнар и скапаняк за мен. Защото се кълнях в тоя смръдльо. Защото се изнесе като пръдня когато имахме най-голяма нужда от него, а всички му вярвахме дори след отпадане от малтийски отбол (най-големият срам в новата ни история). Дори и след 11 мача без победа. Пак го подкрепяхме и скандирахме името му, а той когато видя, че вече издиша реши да се разсърди, да се изнесе и да ни зареже на Сираков и Топчо. Сираков е ясен отдавна. Много отдавна съм го зачеркнал. Каунът, обаче ме разочарова истиснки.

Ще ме прощаваш , но тезата ти е абсурдна. Треньора , който спечели КБ и направи отбор , НЕ избра сам момента в който да си тръгне.
Тук издиша частта с "когато видя , че вече издиша".
Като цяло да обвиняваш някой , който е спазил мъжката си дума и е направил точно това което е казал , че ще направи е абсурдно.
"Не махайте Ивков , ще си тръгна."
Ако трябва да се сърдим всички за нещо на Мъри , то това е че за да предпази Сираков или просто защото си е такъв , че не обича конфронтациите , на последната си пресконференция не каза всичко точно и ясно с подробности.

Не си тръгна след като спечели КБ, а след отпадане от футболни микроби (по-зле са само андорците) и чупене на брадат антирекорд за мачове без победа. Също така и преди изключително важни мачове за първенството, които можеха да са поредните му загуби. А и между другото - след пропадане на сделката с Шолак и евентуалния дъжд от кинти.
Интересно дали сега (в отбор на Шолак?!?) ще казва на собственика дали и как да се управлява отбора и кой да се уволнява. Ще обяснява ли ден през ден, че не е щастлив от н на брой месеци и т.н.

Добре де , четеш ли преди да пишеш ?
Тръгна си ВЕДНАГА след като Сираков и Палмите махнаха Ивков. Момента на напускането на Мъри беше избран от Сираков и милото ни Мило Борисов , не от Стоилов и Ивков.
Никой нищо нямаше да каже , ако бяха излезли и казали - Махаме Ивков , защото .......... и да последват аргументи подплатени с факти.
А то стана - Махаме Ивков , защото ........ ами защото така!
Тая болна фиксация по този брадат антирекорд е също абсурдна. Отпаднали сме били от футболни микроби. ДА!
То и от Беверен отпаднахме , преди ......сещаш се кой сезон последва.
За кратко имахме човек , който гледаше на повече от 10 сантиметра пред носа си , след следващия мач , след следващия месец. И позволихме да го изгонят. А някой от вас позволихте да ви напълнят главите с какви ли не простотии.
Последна промяна от LoveAndPeace на 08 дек 2023 11:37, променено общо 1 път.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: bubka, Dobri, drvasko98, icemanbg33, Reckless и 130 госта