Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот koisa » 06 дек 2023 12:15

metodito написа:Да вярвам? Иска ми се. Аз виждам нещата доста черни, просто не пиша нарочно това, което смятам, че става и ще стане.

Е, то и на мен ми се искат много неща относно Левски, но е хубаво да гледаме в реалността, а не в разни мечти и надежди. Затова винаги правя обратното на теб: казвам каквото мисля, че става и ще стане. Дори много хора да не са съгласни!
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

tmanolov
Мнения: 4033
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот tmanolov » 06 дек 2023 12:15

koisa написа:
tmanolov написа:подсети ме кога нормален левскар е имал доверие на остриганото лице Сираков след 1994 - един такъв период искам. Не БГЛ или наркосите, а нормалните левскари

Е, нали за него се гласува в анкетата на Божков? Там му се възложи доверие да вземе акциите и дойде като единствен възможен спасител. Разликата между тогава и сега в отношението на масата фенове към него е на 180°.

ЪЪЪ, да, прав си - гласуване във фейсбук си е представително отвсякъде за БГЛ, тук се съгласих. Но аз питах за нормалните левскари, онези, дето помним, не съм 100% глорихънтъри и не прощаваме предателствата. За мен въпросният е персона нон грата от 1994 насам и е бил такъв дори и по време на приказки, разкази, чорните, белите и т.н.
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12294
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот TristaNNN » 06 дек 2023 12:45

Е, към онзи момент как можеше да се гласува по по-добър начин? Нали идеята беше гласуването да е колкото се може по-всеобхватно и максимално достъпно за левскарите?
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21368
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот metodito » 06 дек 2023 12:53

[offtopic]
koisa написа:
metodito написа:Да вярвам? Иска ми се. Аз виждам нещата доста черни, просто не пиша нарочно това, което смятам, че става и ще стане.

Е, то и на мен ми се искат много неща относно Левски, но е хубаво да гледаме в реалността, а не в разни мечти и надежди. Затова винаги правя обратното на теб: казвам каквото мисля, че става и ще стане. Дори много хора да не са съгласни!

Оффф.. Остави! Ако не схващаш смисъл на това, което пиша, по-добре не коментирай.[/offtopic]

Киро Пора
Мнения: 322
Регистриран на: 10 окт 2013 18:59
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Киро Пора » 06 дек 2023 16:31

Господин Ганев, не мисля, че „ПФК Левски“ е в будна кома, а Вие. Фактът, че 7 месеца сте извън Надзорния съвет, вероятно е причината за появата на бели петна в паметта Ви. И вероятно сте забравил как изглеждаше класирането по това време миналата година – тотално загубени шансове за титлата – 12 точки от първото място в класирането и няколко дни по-късно отпадане от турнира за Купата на България.

https://levski.bg/%d0%b8%d0%b7%d1%8f%d0 ... %d0%b2-11/

Наскоооо Сирааакоооов!

За няма и 7-8 месеца успя да затрие почти всичко - бавен, грозен футбол, някакво "чики-рики", което уж играем. Демотивирани футболисти, слаба селекция и в двете посоки, празни трибуни.

Шести декември и ще доиграваме първенството. Какво ще ни подхвърли сега, главния мажоритар според вас? "Най-важния мач с НАП" или другата любима дъвка - нов стадион?
Последна промяна от Киро Пора на 06 дек 2023 16:35, променено общо 1 път.

Aronaks
Мнения: 840
Регистриран на: 11 фев 2020 09:25
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Aronaks » 06 дек 2023 16:33

Е точно този противен женски полов орган Кабов ли намери да вкара победния гол. Не истина. По-добре да беше автогол, ама не и този подчовек.

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32329
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот modor » 06 дек 2023 16:46

Изображение
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

На линия
Потребителски аватар
olimpi
Мнения: 1384
Регистриран на: 14 май 2011 20:35
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот olimpi » 06 дек 2023 16:56

И сега какво, за пореден път ще доиграваме сезона още от Декември. Мерси на НС за празните трибуни, демодирания и бавен футбол, и най-вече изчистените дългове. Да продават там кавото могат, да пускат малките и да се доиграва сезона, няма да изпаднем, поне да спечелим мача с НАП.
Олимпий Панов -Опълченец в 1-ва рота на 1-ва Опълченска дружина, член и секретар на БРЦК. Участник в боевете при Ст. Загора, Шипка и Сливница. Майор Панов е родоначалник на българската артилерия. Продължител на делото на Левски и борците за свобода.

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32329
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот modor » 06 дек 2023 19:44

Изображение
Това е положението в Левски.
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

vvessel
Мнения: 4318
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот vvessel » 06 дек 2023 21:58

olimpi написа:И сега какво, за пореден път ще доиграваме сезона още от Декември. Мерси на НС за празните трибуни, демодирания и бавен футбол, и най-вече изчистените дългове. Да продават там кавото могат, да пускат малките и да се доиграва сезона, няма да изпаднем, поне да спечелим мача с НАП.

То логически погледнато трябва да е точно така, но от това няма кинти за Сираков. Ще продадат някои, други няма да подпишат, защото евротурнири през крив макарон и вместо да изчистим задълженията Сираков ще се юрне да прави селекция . Щото комисионната си е комисионна ;)


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: bubka, darkblue67, Dobri, drvasko98, icemanbg33, kolokolo, olimpi, Reckless и 159 госта