Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4290
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот LoveAndPeace » 02 ное 2023 15:00

Мажоритаря така и не даде някакъв смислен отговор на въпроса - Защо Георги Миланов не е в Левски.
5 годишен договор ли е искал , 50 000 лева заплата ли е искал , гаранция за титулярно място , защо ?

Потребителски аватар
1palq4o1
Мнения: 1660
Регистриран на: 03 фев 2011 13:19
Местоположение: СОФИЯ
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот 1palq4o1 » 02 ное 2023 15:02

tmanolov написа:
1palq4o1 написа:Колкото до гола на Фадига, сигурен ли си? Всяка точка и гол носят приходи - така ли е или не е така?


не, не носят, носи само класирането напред. Головете никога не са носили пари, а равенствата/точките носят само в груповата фаза. Много ти е стара информацията - преди подобни равенства вляеха поне на клубния коефициент, сега и на него не влияят.

Понякога се чудя що спорите за спора като припоците? Ми приемете, че много рядко греша (знам, много е дразнещо и много хора не могат да ме понасят за това), а и съм максимално реалистично настроен на тема Левски, пък да вървим напред, както е казал патронът ни.

П.С. Повече от теб искам Насо да успее и да бъде пак онзи идол, който ми беше до 1994, ама не става бре, не става. А неговите защитници сте като онзи манго, дето искал да подкваси морето - "Какво правиш?" - попитал го минувач. - "Подквасвам морето" - бил отговорът. - "Ама ти не знаеш ли, че това е невъзможно?" - продължавал да му се чуди минувачът. - "Знам, но я си представи, че случайно се подкваси! Какво ядене ще падне"... Та и тук така.



Добре, щом си убеден, че е така. Аз не знам и затова питах, благодаря за отговора.
"...в България има два отбора-"Левски" и юношите на "Левски..." Рихард Езра :) :) :)


Изображение ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
1palq4o1
Мнения: 1660
Регистриран на: 03 фев 2011 13:19
Местоположение: СОФИЯ
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот 1palq4o1 » 02 ное 2023 15:04

LoveAndPeace написа:Мажоритаря така и не даде някакъв смислен отговор на въпроса - Защо Георги Миланов не е в Левски.
5 годишен договор ли е искал , 50 000 лева заплата ли е искал , гаранция за титулярно място , защо ?


Играл ли е така, както при папагалите, че да си заслужи място и заплата?
"...в България има два отбора-"Левски" и юношите на "Левски..." Рихард Езра :) :) :)


Изображение ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Странджата
Мнения: 3994
Регистриран на: 07 дек 2009 21:29
Контакти:

Re: sokoleto46

Мнениеот Странджата » 02 ное 2023 15:13

За „на сто процента“ вече се писа - ярък пример за неграмотност, който заради копи-пейст и генетичната обремененост на нашата журналистика се наложи ...
Попадение за нашите ширини е по-точно – както си писал, гол е израз, свързан с правилата на играта (тя е състезателна с победител, т.е. изисква стратегия и тактика). При нас голът е попадение, а не резултат на целенасочена игрова дейност :)
Не е само причината в Диемите – те са следствие. Причините са според мене общото неличимо заболяване на т.н. журналисти - да търсят езикови ефекти ярез дефекти, когато съобщението е лишено смисъл - т.е. не носи новина (казано иначе, няма рематична част, куцо и уродливо е) ...
ВАР по нашите страни е чудесно средство да се манипулират резултатите чрез манипулация на образа, така че долу ръцете от него! С ВАР очевидното става недоказуемо ...

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот blue avalanche » 02 ное 2023 15:14

1palq4o1 написа:
LoveAndPeace написа:Мажоритаря така и не даде някакъв смислен отговор на въпроса - Защо Георги Миланов не е в Левски.
5 годишен договор ли е искал , 50 000 лева заплата ли е искал , гаранция за титулярно място , защо ?


Играл ли е така, както при папагалите, че да си заслужи място и заплата?

За кои "папагали" е играл Г.Миланов, че не се сещам...
Щото за Ботев Пд не е играл. Та затова питам.

Потребителски аватар
1palq4o1
Мнения: 1660
Регистриран на: 03 фев 2011 13:19
Местоположение: СОФИЯ
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот 1palq4o1 » 02 ное 2023 15:15

vvessel написа:
1palq4o1 написа:Сираков вън - добре, а след него? Навремето така ревяха и срещу Батков! Тръгна си и дойде... ...КОЙ?

Тоя който дойде след Батков не си е тръвал. Само изпрати Сираков да му пази акциите ;)
Според мен в някой момент и Сираков ще изгори като бушон, ако го наложат обстоятелствата и ще бъде пратен друг да се прави на собственик. Дългосрочната цел (според мен) е някаква схема със стадиона, фалит и тире. Хем стадиона ще е в правилни ръце, хем няма да има толкова фенове, които да се бъркат на "ръководството". Междувременно се очаква проектът в Разград да е приключил и да се разреши на новия отбор с тире да вземе титлата за да се легитимира.
Това на къде ни бутат, са си лично мои виждания и може и да не стане така. Дано да не стане така. Ама има време, ще видим. Като цяло не съм оптимист.


Много е вероятно, но не виждам феновете да излизаме с ясна програма и стратегия за осъществяването ѝ! Само и единствено онзи вън, ние да дойдем.
И?
Какво следва? Как ще се финансират цялата структура, от къде и срещу какво ще дойдат финансовите потоци, кой ще гарантира прозрачното им разходване, кое е с приоритет - НАП, школа, отбор, служители...и още, и още...
На финала ще стане - от трън, та на глог, че е по-висок
"...в България има два отбора-"Левски" и юношите на "Левски..." Рихард Езра :) :) :)


Изображение ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
1palq4o1
Мнения: 1660
Регистриран на: 03 фев 2011 13:19
Местоположение: СОФИЯ
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот 1palq4o1 » 02 ное 2023 15:17

blue avalanche написа:
1palq4o1 написа:
LoveAndPeace написа:Мажоритаря така и не даде някакъв смислен отговор на въпроса - Защо Георги Миланов не е в Левски.
5 годишен договор ли е искал , 50 000 лева заплата ли е искал , гаранция за титулярно място , защо ?


Играл ли е така, както при папагалите, че да си заслужи място и заплата?

За кои "папагали" е играл Г.Миланов, че не се сещам...
Щото за Ботев Пд не е играл. Та затова питам.


Прав си.
Моя грешка, съжалявам - обърках го с Ивелин Попов.
"...в България има два отбора-"Левски" и юношите на "Левски..." Рихард Езра :) :) :)


Изображение ИзображениеИзображение

d.milanov
Мнения: 1431
Регистриран на: 13 юни 2013 17:46
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот d.milanov » 02 ное 2023 15:24

vvessel написа: Дългосрочната цел (според мен) е някаква схема със стадиона...

Не че искам да ви се бъркам в разговорите, ама каква схема може да има точно с вашия стадион? Следващия път като отидеш на Герена, погледни от другата страна на булеварда да видиш що празни и пустеещи имоти има там. Единственото ценно нещо са феновете на отбора и доколко те могат да влязат в някаква схема.
Виж, при нас стадиона е друга работа, то и затова нещата не потръгват.

Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4290
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот LoveAndPeace » 02 ное 2023 15:28

1palq4o1 написа:
blue avalanche написа:
1palq4o1 написа:
LoveAndPeace написа:Мажоритаря така и не даде някакъв смислен отговор на въпроса - Защо Георги Миланов не е в Левски.
5 годишен договор ли е искал , 50 000 лева заплата ли е искал , гаранция за титулярно място , защо ?


Играл ли е така, както при папагалите, че да си заслужи място и заплата?

За кои "папагали" е играл Г.Миланов, че не се сещам...
Щото за Ботев Пд не е играл. Та затова питам.


Прав си.
Моя грешка, съжалявам - обърках го с Ивелин Попов.

Голямо разочарование се оказа Ивелин. Абсолютно няма никакво обяснение за мърдосването му при нас и "избухването" да го наречем в Пловдив. Май си е до манталитет , някакъв селяндурски такъв , заядливец. Очевидно не е случайно и оная излагация след гола срещу Локо Пловдив.

Потребителски аватар
1palq4o1
Мнения: 1660
Регистриран на: 03 фев 2011 13:19
Местоположение: СОФИЯ
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот 1palq4o1 » 02 ное 2023 15:30

d.milanov написа:
vvessel написа: Дългосрочната цел (според мен) е някаква схема със стадиона...

Не че искам да ви се бъркам в разговорите, ама каква схема може да има точно с вашия стадион? Следващия път като отидеш на Герена, погледни от другата страна на булеварда да видиш що празни и пустеещи имоти има там. Единственото ценно нещо са феновете на отбора и доколко те могат да влязат в някаква схема.
Виж, при нас стадиона е друга работа, то и затова нещата не потръгват.


Огромен парцел в регулация.
Терените, които визираш са ниви, без инфраструктура, на част от тях има и далекопроводи, което ти забранява високо строителство.
"...в България има два отбора-"Левски" и юношите на "Левски..." Рихард Езра :) :) :)


Изображение ИзображениеИзображение


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 41 госта