Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

realno
Мнения: 6466
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот realno » 27 юни 2023 11:28

TristaNNN написа:Не знам що така яростно сте се хванали за възнаграждението на Мъри, да не говорим, че то беше "обявено" от... малък Батков. Кой е малък Батков в Левски, бе? Типично за БГЛ се гледа на парче, без никаква стратегическа мисъл, без анализ на голямата картинка, а с взор в злободневното.
На никой ли не му хрумна да помисли какви финансови и морални резултати даде тоя "преразход" за треньорската заплата през периода? Ми, айде, да ви помогна малко:
- Пари от ЕКТ.
- Драстично увеличение в цената на футболистите.
- Висока, устойчива посещаемост на Герена и на кой да е стадион.
- Обединение на всички фронтове.
- Безпрецедентни приходи от всякакви кампании и магазина.
- Ентусиазъм, чист и неподправен, у левскарите.
- Тенеке.
- Ежеседмична информация по всякакви въпроси около първия отбор.
- Отново се обличаме с Адидас.
- И най-важното, което няма финансово измерение: ВЯРА, че можем сами да се извадим от калта!

Ако не можете да преглътнете горното, намерете някой да ви тупне по гърба. :)


Много си прав в изброените тирета. НО това се дължеше на присъствието на ТРЕНЬОРА МЪРИ.
Но аз говоря за ЧОВЕКА МЪРИ. НИЩО ОТ ИЗБРОЕНОТО НЯМА ВЕЧЕ ДА СЕ СЛУЧИ, защото Мъри дезертира въпреки, че осъзнаваше последиците от бягството му. Примерно сам ти няма да си купиш карта, защото Мъри избяга. Никой не е го гонил. Той избра да стане щастлив рибар пред нещастен треньор в Левски.
Мъри каза, че клуба щял умре, ако остане да работи. И как щеше да стане това при положение че имаше резултатите изброени от теб с тирета? Сега вероятността да се спомине клуба е по реална.
Последна промяна от realno на 27 юни 2023 11:42, променено общо 1 път.
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12306
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот TristaNNN » 27 юни 2023 11:31

Аре пак - поредната доза дреболийки, дребнотемийца, битовизъмчета, вадене на думички и фразички от контекста, разбира се Сдружението и т. н.
Не щем да мислим по-стратегически, глобално дори и това си е. :|
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот koisa » 27 юни 2023 11:38

realno написа:
Бананите му купуваха желаните играчи при положение, че Левски е във финансов колапс. Освен това заяви, че не получава заплата, а се оказа, че вземал 50 000 лв на месец т.е. 1 100 000 на година , разбира не за собствен кеф, защото ходеше нещастен да работи в любимия си клуб.
Не "оплювам" Мъри като треньор, а като дезертьор. Ако нещо се случи с Левски, рибаря ще има толкова вина колкото и другите, защото постави Ивков над клуба. Това си е мое мнение и не ангажирам другите с това. Няма смисъл да се връщаме назад. Каквото станало, станало. Всеки си има съвест.

Само някои от играчите са с трансферни суми и то смешни дори за нашето първенство. Повечето многократно биха избили вложените за тях средства при трансфер. Или това не го отчиташ?
Дори един Краев, който беше пред зачеркване сега е един от най-конвертируемите ни играчи.
Бари от пълен некадърник според много от феновете тогава беше превърнат в играч, който се чака да се завърне с нетърпение.
Стоилов за разлика от други послушковци си има принципи, които отстоява. Писал съм го много пъти: Стоилов беше напълно в правото си да си тръгне след всичко сътворено от Палмите и Сираков. Единствената му грешка е, че не си тръгна след края на сезона.
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

realno
Мнения: 6466
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот realno » 27 юни 2023 11:40

tmanolov написа:
realno написа:
koisa написа:
realno написа:
koisa написа:
realno написа:За бананите Левски е преди всичко бизнес. Не са в клуба от любов. Ако Левски успее и те ще спечелят.

Ако беше преди всичко бизнес нямаше да принудят треньора, който от нищото направи отбор и най-вероятно от неговите трансфери ще се вземат пари за покриване на поне половината дълг към НАП да си тръгне. Това сигурно е наистина гениален бизнес ход...

Как го "принудиха" да си тръгне, като му угаждаха на капризите ли? Малко по - сериозно.
Нещастия треньор си тръгна заради Ивков.

На кои капризи точно са му угаждали? Стоилов случайно да не правеше всичко за собствен кеф, че да са капризи? Човека се опитваше да направи работещ и добре функционираш клуб. Често му се налагаше да се занимава със странични неща, които не са работа на треньора. След като няма кой над него да се сети и да ги направи.
Сега чакаме да видим новата орбита с Боримиров, Йовов и Топузаков, за да може всички дружно да благодарим на Сираков и Палмс бет. 8-)

П.С. Ако Костов не извади някаква магическа пръчка, всички убавци оплюващи Мъри бързо ще си припомните какво гледахте между 2011 и 2021г.


Бананите му купуваха желаните играчи при положение, че Левски е във финансов колапс. Освен това заяви, че не получава заплата, а се оказа, че вземал 50 000 лв на месец т.е. 1 100 000 на година , разбира не за собствен кеф, защото ходеше нещастен да работи в любимия си клуб.
Не "оплювам" Мъри като треньор, а като дезертьор. Ако нещо се случи с Левски, рибаря ще има толкова вина колкото и другите, защото постави Ивков над клуба. Това си е мое мнение и не ангажирам другите с това. Няма смисъл да се връщаме назад. Каквото станало, станало. Всеки си има съвест.


Така, изключвам факта, че 12х50 000 = 600 000, а не на 1 100 000 (почти двойно), но някакви доводи за това, че бил вземал 50 000 (може евро да са, долари, монголски тугрици едва ли не), има ли? Ма нещо различно от топприпокспор, тема спирт, блиц, пик и т.н.?

Но дори и да приемем, че е така, само с продажбата на Кордоба, взет от Мъри за 0 лева, в последствие платени за него 100 000 май бяха и с оферти за над 2 милиона евро зимата, тези пари са избити многократно. ше ми посочиш ли друг такъв пример в последните 15 години? Да припомня ли, че в последните 30 години имаме само 2 периода, в които сме на опертивна печалба - първия и втория период на Мъри. Убеден съм, че е случайност, някакво нюню, така да се каже


Грешката е вярна. Пишейки лв си мисля за евро. :oops:
Но думата ми е в жеста, а не самата сума. Докато ни убеждаваше, че е дошъл да работи безплатно за клуба е получавал огромна сума. Но въпреки това докато беше треньор съм нямал нищо против, защото се виждаха резултати, но в контекста на дезертьорството ми се струва, че не е бил искрен с феновете. Не беше искрен когато казваше, че е дошъл да помогне на Левски, а постави Ивков на клуба. Предпочете неговото спасяване пред спасяването на Левски.
Кога беше искрен, когато благодареше на Палмите или после, когато ги критикуваше? Беше ли искрен когато обещаваше да сме шампион през новия сезон и да станем хегемон при положение, че е смятал да дезертира още след мача ни с ПАОК?
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот koisa » 27 юни 2023 11:45

1914.1902 написа:
Какво по-различно от 2011 до 2021 е било при Мъри, даже до третото място не успя да стигне, а други го направиха.

Мда, тогава записвахме най-скъпите трети места в историята. Всякакви аматьори се снимаха пред таблото на Герена. В един период играчите ни се насираха като видят повече от 2-3К публика. Загубихме титла, три финала. Тройчо ни правеше серийки без победа.
Мога още да изброявам, но е безсмислено.

П.С. Сега очаквам да ми кажеш: ама при другите не правехме по 11 мача без победа. :cry:
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12306
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот TristaNNN » 27 юни 2023 11:50

realno написа:... Примерно сам ти няма да си купиш карта, защото Мъри избяга.....

Аз няма да си подновя картата, не защото Мъри избяга, а понеже:

- 10 процента кръвен данък за мен е кощунство спрямо историята, славата и социалния статут на Левски.
- Пренебрежително и арогантно поведение към привържениците по модела Литекс.
-Последните два срамни и гнусни мача с Разград и Микре.
-Липса на всякаква нормална отчетност, комуникация и прозрачност, а уж кампанията за спасение/погасяване на борчовете към НАП все още е в ход, и става малко - Давайте тука и не питайте, еб*ли сме ви в привържениците. Ама после като искаме да ги тръснем стават "най-ценният капитал".
-Арогантното увеличение на цените на картите. Пак - Давайте тука и не питайте, еб*ли сме ви в привържениците.

Това, разбира се, е мой личен избор, съобразен със светогледа и принципите ми, не агитирам и не ангажирам никого.
Та, не е щото не мога да прежаля Мъри, наясно съм, че животът и Левски трябва да продължат напред, но не мога и с лека ръка да подмина разни битовизми на негов гръб. Не и след всичко, което направи за Левски!
Най-малкото за пламъка, който се върна в очите на левскарите на стадиона, щото аз не съм от тия, де ходят (вече ще е ходеха) на мач само като мирише на тенеке или ЕКТ, а през последните години направо книга мога да напиша за настроението на хората през различните години. Ей затова, дори само и единствено затова, си е заслужил заплатата!
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32605
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот 1914.1902 » 27 юни 2023 11:54

koisa написа:
1914.1902 написа:
Какво по-различно от 2011 до 2021 е било при Мъри, даже до третото място не успя да стигне, а други го направиха.

Мда, тогава записвахме най-скъпите трети места в историята. Всякакви аматьори се снимаха пред таблото на Герена. В един период играчите ни се насираха като видят повече от 2-3К публика. Загубихме титла, три финала. Тройчо ни правеше серийки без победа.
Мога още да изброявам, но е безсмислено.

П.С. Сега очаквам да ми кажеш: ама при другите не правехме по 11 мача без победа. :cry:


Митов е виновен, че Везалов си вкара автогол и за пропуска на Жоао Силва в последните минути на продълженията за Купата. Илиан сигурно носи вината, че не можем да бием Гоце Делчев и Монтана. Роси и Митов са единствените треньори на Левски, които са падали на дузпи. При Мъри такива грешни стъпки нямаше.

На линия
drvasko98
Мнения: 6963
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот drvasko98 » 27 юни 2023 12:58

Soulen написа:
1914.1902 написа:
Soulen написа:Важното е, че сега Мъри го няма да пречи и излитаме в нова орбита. Нека да се подстигнат неговите успехи и дай боже да се задминат и на никой няма да липсва.


Той като беше и каза, че преследва титла и класиране в групите на ЛК - видяхме какво стана. После щеше да става хегемон и не можа да бие Черно море и Пирин. В думите си не беше по-различен от Сираков с орбитите.

Усещам, че почти всички ще припознаят тирето тук. Разбира се, няма да е с тире, а някакъв друг препинателен знак, но нали важното ще бъде къде са феновете, легендите и т.н.

Абсолютно никаква разлика с оранжевите не виждам с повечето привърженици на Левски.


Леко количествена е. Там бяха 90-10, тук сме 75-25, приблизително. Но по същество няма

Потребителски аватар
eelche
Мнения: 2125
Регистриран на: 08 сеп 2009 00:50
Местоположение: Havana,Cuba
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот eelche » 27 юни 2023 12:58

Koстов е изтривалка и е пътник до отпадането от Шкупи или който е следващ в опашката. Раев ще кешира от Сонко, Кордоба, Уелтон, Петрис и Краев. Фуфо е пътник и без това.

Ментета с НЕПОПРАВИМИ качества тип Бру, Адениджи, Насиру, Зезиньо са на път. Тоя ако изкара 10 мача преди стриптийза ще е нещо.

Важното е,че господин Мило има рд. Фамилия Раеви и господин Папазов надявам се да са били поканени и отпразнували с крайния собственик на крайния спонсор по договора за споносорство на ПФК Левски.
Поклон пред най-великия отбор на Левски 1963-1968!

"Смъртта не е най-голямата загуба в живота.Най-голямата загуба е това,което умира в нас докато сме още живи.НИКОГА НЕ СЕ ПРЕДАВАЙ!"

Потребителски аватар
Soulen
Мнения: 9075
Регистриран на: 24 мар 2011 21:12
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Soulen » 27 юни 2023 13:05

drvasko98 написа:
Soulen написа:
1914.1902 написа:
Soulen написа:Важното е, че сега Мъри го няма да пречи и излитаме в нова орбита. Нека да се подстигнат неговите успехи и дай боже да се задминат и на никой няма да липсва.


Той като беше и каза, че преследва титла и класиране в групите на ЛК - видяхме какво стана. После щеше да става хегемон и не можа да бие Черно море и Пирин. В думите си не беше по-различен от Сираков с орбитите.

Усещам, че почти всички ще припознаят тирето тук. Разбира се, няма да е с тире, а някакъв друг препинателен знак, но нали важното ще бъде къде са феновете, легендите и т.н.

Абсолютно никаква разлика с оранжевите не виждам с повечето привърженици на Левски.


Леко количествена е. Там бяха 90-10, тук сме 75-25, приблизително. Но по същество няма

Тука схемата ще е различна. Ще се цитират там Рейнджърс, Фиорентина, на теория тире няма да има. За нас ще е нова схема, все пак ако сложат Левски-София София е гаранция, че никой няма да припознае.
Sisi 1914 написа:Иначе Ливърпул показа с играта си как се побеждава лидера във Вл.
Честито на всички, които подкрепят отбора от Бирмингам!
:P


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: eddie и 101 госта