Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12305
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот TristaNNN » 15 юни 2023 13:07

Kotooshu написа:Между другото новото вярно кученце на Наско, Боримитов бил разтрогнал с Анте, нещо което г-н. Иво не направил.
Дали ще има фанфари и хвалебствия към г-н. Боримиров от бившите му приятели :?

Зависи дали след няколко месеца ще има фанфари от мениджъра му или от някой адвокат по спортно право. И зависи на каква цена за клуба е разтрогването. Ма т'ва не е толкова важно, след като този кардинален за Левски проблем в лицето на Блажевич вече е решен.
Ех, малки страсти. Ех, дребнотемия. :lol:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

tmanolov
Мнения: 4035
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот tmanolov » 15 юни 2023 13:15

Kotooshu написа:Между другото новото вярно кученце на Наско, Боримитов бил разтрогнал с Анте, нещо което г-н. Иво не направил.
Дали ще има фанфари и хвалебствия към г-н. Боримиров от бившите му приятели :?

Ако е вярно - супер! Аз, за разика от теб, няма да питам дали това има нещо общо, пак да кажа - ако е вярно, с това, че гусин Боримиров има едни познати известни със страстта си към белото. Както е казал нашият умен народ - не е важно дали котката е бяла или черна, стига да може да лови мишки. Та ако гусин Боримиров е оправил Антето след сватбата му - да ни е жив и здрав, мога само да го поздравя!

Тристане, аз малко не съм съгласен - вратарят трябва да е полеви футболист, защото има "право" да говори със съдията и да е в центъра на събитията. без значение дали вратар ни е Пламен или Икер, вратар за капитан не е ок - лично мнение. Апропо, много по-добрия Пламен преди 10 години го смазахме точно с капитанската лента
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12305
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот TristaNNN » 15 юни 2023 13:40

tmanolov написа:...
Тристане, аз малко не съм съгласен - вратарят трябва да е полеви футболист, защото има "право" да говори със съдията и да е в центъра на събитията. без значение дали вратар ни е Пламен или Икер, вратар за капитан не е ок - лично мнение. Апропо, много по-добрия Пламен преди 10 години го смазахме точно с капитанската лента

Това е много субективно, аз пък мога веднага да дам примери с успешни отбори от миналото с вратар-капитан - Кан, Буфон, та дори и наш Боби Михайлов.
Но, да, това е все едно да спорим кои жени са по-секси - брюнетките или блондинките? За мен категорично са първите (приоритетно естествено къдрави или с начупена коса), та успех да ме убедиш, че някоя с млечно бяла кожа и права жълта коса е по-готина. :)
Нещо не мога да го разбера това "смазаха Х с капитанската лента" по адрес на вратар. Звучи като много лесно, заучено оправдание за липсата на умения или слабите изяви. Обикновено голяма част от вратарите уж са "смазани", ако допускат леки или много голове по тяхна вина. Какво чак толкова променя капитанската лента в "смазването"?
Задавам си въпроса като човек, който е започнал да играе организиран, състезателен футбол, макар и не на професионално ниво, именно като вратар.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
eelche
Мнения: 2125
Регистриран на: 08 сеп 2009 00:50
Местоположение: Havana,Cuba
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот eelche » 15 юни 2023 14:25

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=WrI4tiRzOUE[/youtube]

Ше търсим себе си явно.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

'бах тоя Мауриньо :mrgreen:

Гледам бил "чепат"....Интересна работа, не знаех,че НЕКАДЪРНИК а.к.а. ПОСЛУШКО = чепат. Ще си попрегледам тълковния речник.
Поклон пред най-великия отбор на Левски 1963-1968!

"Смъртта не е най-голямата загуба в живота.Най-голямата загуба е това,което умира в нас докато сме още живи.НИКОГА НЕ СЕ ПРЕДАВАЙ!"

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21371
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот metodito » 15 юни 2023 14:42

Ебаа, две грешки и сринат със земята. Па те скаути-маути, хора де им е работата това, те не знаели колко нас. Споря с един приятел от години. Принципно имам позитивно мнение за българина и вяра. Аз с българи, както съм се разбирал, не помня с чужденци така да сме говорели на един език. С гърци може би. Той е от тази новата вълна - ганьо-маню, не ставаме и разни други епитети. Та като чета в Интернет... Дано това не е представителна извадка.
Данни за последните 12 мача - осем вкарани гола на Андреев при 39 точни удара в очертанията на вратата. Източник: Флашскор.

scooool
Мнения: 742
Регистриран на: 24 мар 2010 22:18
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот scooool » 15 юни 2023 15:17

Още няма и дума и стон от новия треньор или шефовете, изключваме г-жа Раева, тя винаги си казва....и все пак, втори ден и нищо!!!!

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32595
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот 1914.1902 » 15 юни 2023 15:56

Левски ще се готви в Правец, обяви контроли с Етър, Марица и АПОЕЛ Никозия

Левски ще направи първата си тренировка за сезон 2023/2024 година на 21 юни, сряда. Тя е насрочена за 19:00 часа на стадион „Георги Аспарухов“.

На 27 юни, вторник отборът пътува за Правец, където ще изиграе три контролни срещи в рамките на летния си подготвителен лагер.

На 30 юни, петък Левски ще излезе в първата си лятна контрола. Съперник ще бъде Етър. На 4 юли, вторник „сините“ излизат срещу Марица. На 8 юли, събота съперник на Левски ще бъде вицешампионът на Кипър Апоел Никозия.

Началните часове на контролните срещи ще бъдат обявени допълнително.

На 15 юли Левски се прибира в София.

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22672
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот NOMER14 » 15 юни 2023 15:57

scooool написа:Още няма и дума и стон от новия треньор или шефовете, изключваме г-жа Раева, тя винаги си казва....и все пак, втори ден и нищо!!!!

Четат ни мненията.
Учудващо толерантни сме.

Потребителски аватар
Der Schmarotzer
Мнения: 2705
Регистриран на: 16 юни 2012 11:07
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Der Schmarotzer » 15 юни 2023 16:18

TristaNNN написа:
tmanolov написа:...
Тристане, аз малко не съм съгласен - вратарят трябва да е полеви футболист, защото има "право" да говори със съдията и да е в центъра на събитията. без значение дали вратар ни е Пламен или Икер, вратар за капитан не е ок - лично мнение. Апропо, много по-добрия Пламен преди 10 години го смазахме точно с капитанската лента

Това е много субективно, аз пък мога веднага да дам примери с успешни отбори от миналото с вратар-капитан - Кан, Буфон, та дори и наш Боби Михайлов.
Но, да, това е все едно да спорим кои жени са по-секси - брюнетките или блондинките? За мен категорично са първите (приоритетно естествено къдрави или с начупена коса), та успех да ме убедиш, че някоя с млечно бяла кожа и права жълта коса е по-готина. :)
Нещо не мога да го разбера това "смазаха Х с капитанската лента" по адрес на вратар. Звучи като много лесно, заучено оправдание за липсата на умения или слабите изяви. Обикновено голяма част от вратарите уж са "смазани", ако допускат леки или много голове по тяхна вина. Какво чак толкова променя капитанската лента в "смазването"?
Задавам си въпроса като човек, който е започнал да играе организиран, състезателен футбол, макар и не на професионално ниво, именно като вратар.

И трите примера който си дал са за вратари с голямо В. Аз ще добавя още едно - Дино Дзоф. Не може да има абсолютно никакво сравнение с нашия хубостник. Кан докато стане капитан изяде бая вурстчета, същото се отнася и до Буфон, и дори до наш Бобчо. Този последния сещаш ли се как стана капитан на Левски, а след това и на националния? Ники Илиев и КСПП щяха да се избият за капитанската лента и Бобката стана капитан, за да се уталожат страстите, а и беше от най-умните сред тях. Докато малкият още млякото около устата му не беше изсъхнало и той вече капитан. Същото беше и с другия Пламен. За капитан трябват първо заслуги, след това лента - Андреев наистина има доста мачове, в които не са му вкарали гол този сезон, но който е гледал мачовете на Левски веднага ще каже истинската причина - в тях и чистачката на Герена да беше вратар щеше да има подобен резултат, защото защитата пред него беше желязна, преди да я разбият. Капитан трябва да бъде този, който може да владее отбора, но не по назначение от шефовете, а сам да си извоюва това право - нарича се неформален лидер. Пламен Андреев все още не може да бъде такъв.
Последна промяна от Der Schmarotzer на 15 юни 2023 16:21, променено общо 1 път.
Ние сме Левски, Левски (София)!!!

Потребителски аватар
I_Tuk_Froid_Pobedi
Мнения: 505
Регистриран на: 11 мар 2014 17:59
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот I_Tuk_Froid_Pobedi » 15 юни 2023 16:19

scooool написа:Още няма и дума и стон от новия треньор или шефовете, изключваме г-жа Раева, тя винаги си казва....и все пак, втори ден и нищо!!!!

Николай Костов е новият старши треньор на представителния тим на „ПФК Левски“. Специалистът и неговият щаб ще бъдат представени официално пред привържениците и медиите преди първата на тренировка на отбора на 21 юни.

Четете ги малко тези прессъобщения, колеги!


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 74 госта