Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

vvessel
Мнения: 4367
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот vvessel » 29 юни 2021 10:41

20stotinki написа:Изглежда съм отчаян оптимист :roll: след като всичко ми намеква, че работата е пунта мара, още малко утринно човъркане и фантазиране:

Понеже името на фирмата така или иначе излезе публично, първоначално го свързах с този проект в Бирмингам
10 Brindleyplace
https://www.10brindleyplace.co.uk

Инвеститори там са CBRE, които имат представителство и в България.

В последното писмо от хората на Диксън се твърди, че моделите от печалната презентация били техни. Потърсих връзка и открих един доклад, според който CBRE през 2008 участват заедно с SM Prime в някои от моловете им.
Тук има нещо за футбола отпреди няколко години:
https://www.cbre.co.uk/research-and-rep ... s/football
А още на първо търсене излизат връзките им с няколко стадиона.

Търсиш под вола теле. Последното писмо го има само в БТА, но не и в Левски. Ако някой иска да инвестира някъде няма да пише по медиите, а ще си комуникира директно с партньора. Имат си официална поща, предполагам са си разменили и телефоните и ще звъннат да се чуят. Вместо това се разиграват постановки от селски вечеринки като се пращат разни писма и презентации на БТА, кое от кое по-комични.
До изборите ще стане ясно каква е целта на занятието, но в никакъв случай не е в наша полза.

Потребителски аватар
Kotooshu
Мнения: 4420
Регистриран на: 11 май 2009 09:45
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Kotooshu » 29 юни 2021 10:52

20stotinki , сложи в малкия си джЕб ... сите мисирки и журналя 8-)
ЛЕВСКИ, ОЛЕ, СВОБОДА ОТ МУТРИТЕ!

tochavos написа:
Предпочитам ЦСКА с историята на Литекс, пред помийна яма с 30 титли.

:(

20stotinki
Мнения: 9
Регистриран на: 19 юни 2021 08:18
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот 20stotinki » 29 юни 2021 11:01

vvessel написа:
20stotinki написа:Изглежда съм отчаян оптимист :roll: след като всичко ми намеква, че работата е пунта мара, още малко утринно човъркане и фантазиране:

Понеже името на фирмата така или иначе излезе публично, първоначално го свързах с този проект в Бирмингам
10 Brindleyplace
https://www.10brindleyplace.co.uk

Инвеститори там са CBRE, които имат представителство и в България.

В последното писмо от хората на Диксън се твърди, че моделите от печалната презентация били техни. Потърсих връзка и открих един доклад, според който CBRE през 2008 участват заедно с SM Prime в някои от моловете им.
Тук има нещо за футбола отпреди няколко години:
https://www.cbre.co.uk/research-and-rep ... s/football
А още на първо търсене излизат връзките им с няколко стадиона.

Търсиш под вола теле. Последното писмо го има само в БТА, но не и в Левски. Ако някой иска да инвестира някъде няма да пише по медиите, а ще си комуникира директно с партньора. Имат си официална поща, предполагам са си разменили и телефоните и ще звъннат да се чуят. Вместо това се разиграват постановки от селски вечеринки като се пращат разни писма и презентации на БТА, кое от кое по-комични.
До изборите ще стане ясно каква е целта на занятието, но в никакъв случай не е в наша полза.


В съчетанието "отчаян оптимист" ударението е върху отчаян, май е ясно.

Иначе, докато не се кажат нещата в прав текст, ще се съчиняват всякакви легенди. А легендите са мъглата, която ни помага да живеем на този свят (според Кадаре), особено на Балканите.

Добре че оставам без интернет тези дни, че съвсем ще се смахна :oops:

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21461
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот metodito » 29 юни 2021 12:13

Odessit написа:Ходят слухове, че до четвъртък Диксъна ще е в София с милионите, до седмица ще са изплатени задълженията, а до две ще стартира новата селекция. Сред невярващите са Никито и Батков, както и отговарящите за темата журналисти от този сайт, но пък сред крайните оптимисти е Божинов.

Не вярвам някой в този подфорум да не иска да е така. Аз лично вече не знам какво да мисля. Ще взема пак да напиша някаква глупост, за която съжалявам, така че... те така.
Що се отнася до Божинката, той ми оправда очакванията ми за него: Божинката е пич отвсякъде. Евала. Който иска това да разправя.

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9355
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот mikata » 29 юни 2021 12:17

Левскари,

Обръщам се към всички Вас, за да Ви информирам официално, че прекратявам разговорите с Джоузеф Диксън за прехвърлянето на контролния пакет акции в „Професионален футболен клуб Левски“ АД. Благодаря на г-н Диксън за демонстрирания интерес, но съществените разминавания между декларираните намерения за инвестиции и последвалите ги действия не ме убеждават, че той е инвеститорът, от който Левски има нужда. Не получих убедителни гаранции нито за размера, нито за произхода на средствата, които трябваше да бъдат вложени в клуба и стадион „Виваком Арена - Георги Аспарухов“. При съгласие от г-н Диксън и неговите адвокати, съм готов да направя публична цялата кореспонденция, както и разменените между двете страни документи, за да не остане място за спекулации и интерпретации.

През цялото време на преговорите действах повече от внимателно и предпазливо, с ясното съзнание, че от една страна това изглежда като проект, който може да осигури бъдещето на „Левски“ за дълги години напред и да го направи независим и самоиздържащ се клуб. От другата страна обаче стоят рисковете, които съпътстват всеки чуждестранен интерес към собствеността в клуба – как да гарантираме по най-добрия начин инвестиционните намерения на новия собственик, как да сме сигурни, че историята, името и цветовете на „Левски“ ще останат непокътнати, независимо от това кой е собственик и какви бизнес проекти и интереси съпътстват развитието на клуба.

Мнозина биха казали, че съм сгрешил с анонса, който направих на Могилката на 24 май, и ще бъдат прави. Ето това е момент, в който се поддадох на емоциите. Рожденият ден на „Левски“, искаше ми се да зарадвам левскарите и да им направя най-хубавия подарък – че могат да са спокойни за бъдещето на любимия клуб. Длъжен съм да им се извиня, защото ги подведох, както бях подведен и аз.

Не съм спирал и продължавам да търся възможности за стабилизирането на Левски и в този момент. Не е тайна за никого, че положението е критично. Но аз ще се боря, докато има някаква, макар и малка надежда.

Ваш Наско Сираков
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

scooool
Мнения: 752
Регистриран на: 24 мар 2010 22:18
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот scooool » 29 юни 2021 12:25

metodito написа:
scooool написа:
metodito написа:
onegavon написа:Относно договора с Диксън някои хора нямат интерес той да влезе в клуба и са задвижили някои лостове да му изпратят неприемливи условия за да го откажат.
Това разбира се са слухове , но със сигурност има хора на които Левски им е удобен в този си вид.

За какъв чеп? В смисъл де им е кяра? Освен от откровенно чувство на бг злобарщина... Ма - тцъ. Просто това е един кошмарен джоук.


Не четеш ли???.. Левче на човек, стопанисваме си магазина, охраната....+ това се говори за ДДС-та и тн.Използане на тези празни глави за политически цели и натиск..... Избери си

Чакай сега, ако Зеолитният Джо Казански е богата крава, която може да се издои, защо да го саботират? Помисли малко, брат. Това е тралалала.


Така или Наско обяви финала на тази срамна сага. Без да споря, този изглежда ли на богата крава? На мен ми изглежда на английско лепиларче, което не може да си намери оная работа. Пак ще сме ние колеги..... Спасителите

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот ralka_levskarka » 29 юни 2021 12:27

Феновете го разкриват за 1 час, а на Клуб като Левски му трябваха 6 месеца. Т'ва не е сериозно.
[rimg]https://media3.giphy.com/media/l580XJFTJ6zbSw1jAh/giphy.gif[/rimg]

Потребителски аватар
terata
Мнения: 4550
Регистриран на: 25 май 2009 14:49
Местоположение: София
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот terata » 29 юни 2021 12:28

mikata написа:
Левскари,

Обръщам се към всички Вас, за да Ви информирам официално, че прекратявам разговорите с Джоузеф Диксън за прехвърлянето на контролния пакет акции в „Професионален футболен клуб Левски“ АД. Благодаря на г-н Диксън за демонстрирания интерес, но съществените разминавания между декларираните намерения за инвестиции и последвалите ги действия не ме убеждават, че той е инвеститорът, от който Левски има нужда. Не получих убедителни гаранции нито за размера, нито за произхода на средствата, които трябваше да бъдат вложени в клуба и стадион „Виваком Арена - Георги Аспарухов“. При съгласие от г-н Диксън и неговите адвокати, съм готов да направя публична цялата кореспонденция, както и разменените между двете страни документи, за да не остане място за спекулации и интерпретации.

През цялото време на преговорите действах повече от внимателно и предпазливо, с ясното съзнание, че от една страна това изглежда като проект, който може да осигури бъдещето на „Левски“ за дълги години напред и да го направи независим и самоиздържащ се клуб. От другата страна обаче стоят рисковете, които съпътстват всеки чуждестранен интерес към собствеността в клуба – как да гарантираме по най-добрия начин инвестиционните намерения на новия собственик, как да сме сигурни, че историята, името и цветовете на „Левски“ ще останат непокътнати, независимо от това кой е собственик и какви бизнес проекти и интереси съпътстват развитието на клуба.

Мнозина биха казали, че съм сгрешил с анонса, който направих на Могилката на 24 май, и ще бъдат прави. Ето това е момент, в който се поддадох на емоциите. Рожденият ден на „Левски“, искаше ми се да зарадвам левскарите и да им направя най-хубавия подарък – че могат да са спокойни за бъдещето на любимия клуб. Длъжен съм да им се извиня, защото ги подведох, както бях подведен и аз.

Не съм спирал и продължавам да търся възможности за стабилизирането на Левски и в този момент. Не е тайна за никого, че положението е критично. Но аз ще се боря, докато има някаква, макар и малка надежда.

Ваш Наско Сираков


Колко изненадващо!

Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4294
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот LoveAndPeace » 29 юни 2021 12:33

Наско говори , Наско говори , Наско говори :roll:
Сега се почва - Наско , що така говориш :lol:

danon
Мнения: 245
Регистриран на: 28 авг 2019 21:50
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот danon » 29 юни 2021 12:33

Това беше с предизвестен край още от обявеното на Могилката - англичанин със сериозен бизнес в САЩ, готов да инвестира 150 млн, да покрие всички задължения и т.н, с появата си на пресконференцията без Наско(явно се е усетил за какво става въпрос) се затвърди, че този е палячо и приличаше повече на скрита камера, благо джизъса с ферарито... Не бих се изненадал, ако целия цирк с този палячо Диксън е организирано от някакви припознавачи да се посмеят на наш гръб :lol:
Последна промяна от danon на 29 юни 2021 12:35, променено общо 1 път.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: ikar, k20dan4o, krumeto, sokoleto46 и 33 госта