Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот ralka_levskarka » 12 юни 2021 15:49

Под ''срещи с някои институции'', Диксън имаше впредвид срещи с НАП. По наша информация там е ходил заедно с Наско Сираков. Понеже клуба изостава с вноските в момента и трябва да е изряден, ако иска да строи нещо. От там е и разминаването с допитването на БТВ. Те са питали столична община и министерството на спорта и нормално да им кажат, че Диксън не е ходил на срещи там, защото е ходил само в НАП. И вече се започва с големи заглавия как не бил ходил на срещи с институции и се прави внушението, че бил излъгал. То и до като не стане собственик няма смисъл да ходи в другите институции касаещи директно концесията.

И още нещо за да не пиша отделен пост - като типичен представител на Тръста, Ганев се е изказал доста некоректно, дори интриганстки заявявайки, че нямало банкова гаранция от Диксън, понеже той не я бил виждал. Ганев много добре знае, че Диксън е представил такава гаранция под формата на документи, дори това излезе и по медиите. Това, че той не я бил виждал, не значи, че няма. Корекното изкаване от него трябваше да бъде '' разбрах, че има представена гаранция, но аз не съм я виждал'', но нали трябва да играе по линията на бибочко и нкпсз...
[rimg]https://media3.giphy.com/media/l580XJFTJ6zbSw1jAh/giphy.gif[/rimg]

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Warped » 12 юни 2021 15:51

Да добре, ама за тва треаше и Насо да е на прескконференцията.
Така остават много въпроси отворени
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

botevplovdiveoe
Мнения: 826
Регистриран на: 24 окт 2009 22:53
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот botevplovdiveoe » 12 юни 2021 16:26

danon написа:
botevplovdiveoe написа:
phoenn200 написа:Ествествено, че Мъри няма да изведе Левски за първата тренировка, ако всичко около клуба не е обезпечено. Мъри е треньор с ниво и успехи, което предполага да има претенции. Определено не е треньор, който ще поеме клуб останал без играчи и чийто служители (администрация и останали футболисти) не са получавали заплата 6 месеца, клуб чийто хоризонт към момента е десетина дни(освен ако не се сбъднат най - оптимистичните или по - скоро фантасмагоричните ни прогнози). Да се бори за 10то място в Ефбет лигата ли? Защо си мислите, че Мъри длъжен да си причинява този резил? Ще почака още малко и ще поеме някой казахстански, азербайджански или руски отбор срещу 4/500 хил. долара годишно. И защо не? Колко от нас - големите левскари, по - католици от папата бихме отказали истинска оферта, срещу това да работим "патриотично" и без пари. Да не забравяме, че носи отговорност и за щаба с който работи. Мъри е професионалист и ще работи за клуб за с пари. Когато Моуриньо се върне да работи във Витория Сетубал, тогава и Мъри ще се върне да работи в клуб като сегашния Левски. Нищо, че е малко смешно последното ми сравнение.


Mъри е нищо повече от един алчен за пари гъз,който го боли шмайзера за Левски.Не знам за толквоа години как не го разбрахте тва и все го чакате като някакъв месия...
Иначе Диксъна е ясен като бял ден,но аз ще си гледам Ботев,че и тук има един руснак,който и той е мама мия,но поне не е обещавал разни безумия.

Смешен жълтур, ти ли ще ни кажеш кой и какъв е Мъри Стоилов бе хахахахаха Мъри беше от първите, които си взеха място за клуб 100 - 2014 година на 100 годишнината.. после феновете трябваше "да карат" други бивши играчи и легенди да влязат в дарителския клуб 100, защото пак феновете събираха пари за юбилея... Батков беше отебал. Мъри има да взима пари от Левски още от най-големите успехи, срамно нещо.. най-успешния ти треньор да не си е получил възнаграждението, а сульо и пульо после им се плати до стотинка... а винаги Мъри е казал, че тези пари които има да получава ще ги даде за школата. А знаеш ли, че 2008 година когато Батков изгони Мъри и Наско преди мача с умрелото Сесека на кочината, Мъри беше в сектор Б сред феновете на мача...доста близо до мен. Не е левскар Мъри и го боли шмайзера за Левски нали, смешен жълтур коментиращ тема, която не ти е ясна. Жалкото е, че има и уж левскари мислещи по този начин, не се учудвам де щом Баце 12 години управлява Бай Ганьо :lol:


Хахах,смея се с глас.След този пост разбирам,защо и на Диксъна вярвате.Ходил в сектор Б :lol: Напускам ви темата и ви желая успех.
КАУЗА КОЛЕЖА!

rane
Мнения: 1776
Регистриран на: 13 дек 2015 22:39
Контакти:

Re: /анкета/ Левски: Всичко около клуба

Мнениеот rane » 12 юни 2021 17:14

wilge написа:
rane написа:
wilge написа:Нека и аз ти пусна нещо: https://www.vbox7.com/play:302e0cc4
Пусни нещо хубаво от последните години. Ужким всичко се отразява от телевизиите сега, ама трудно човек намира нещо красиво и класно в Левски, особено пък от български футболисти :cry:
Ст. Иванов направи хубав рейд срещу Славия завършил с гол, Марин Петков заби прекрасен гол пак срещу Славия, Мартин Д. Петков уши хубав гол на Ботев. Много малко на фона на мъката и посредствеността, която е завладяла Левски напоследък.

Трудна задача. Предвид факта, че Райнов от най-слабия играч се превърна в най-добрия без да е променил играта си. А, сетих се за нещо хубаво. Близнаците вкараха по един гол от статично положение. И няколко фамозни спасявания на Михайлов. Това е.
Сети се например, как сезон 92/93 почти всеки фаул носеше голова опасност когато зад топката застанеше П. Гетов. А сега се кефим на такива дреболии. Колко са зле сегашните играчи и колко са паднали изискванията на голяма част от публиката на Левски.

Popokatepetal
Мнения: 676
Регистриран на: 22 апр 2013 22:12
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Popokatepetal » 12 юни 2021 17:43

botevplovdiveoe написа:
danon написа:
botevplovdiveoe написа:
phoenn200 написа:Ествествено, че Мъри няма да изведе Левски за първата тренировка, ако всичко около клуба не е обезпечено. Мъри е треньор с ниво и успехи, което предполага да има претенции. Определено не е треньор, който ще поеме клуб останал без играчи и чийто служители (администрация и останали футболисти) не са получавали заплата 6 месеца, клуб чийто хоризонт към момента е десетина дни(освен ако не се сбъднат най - оптимистичните или по - скоро фантасмагоричните ни прогнози). Да се бори за 10то място в Ефбет лигата ли? Защо си мислите, че Мъри длъжен да си причинява този резил? Ще почака още малко и ще поеме някой казахстански, азербайджански или руски отбор срещу 4/500 хил. долара годишно. И защо не? Колко от нас - големите левскари, по - католици от папата бихме отказали истинска оферта, срещу това да работим "патриотично" и без пари. Да не забравяме, че носи отговорност и за щаба с който работи. Мъри е професионалист и ще работи за клуб за с пари. Когато Моуриньо се върне да работи във Витория Сетубал, тогава и Мъри ще се върне да работи в клуб като сегашния Левски. Нищо, че е малко смешно последното ми сравнение.


Mъри е нищо повече от един алчен за пари гъз,който го боли шмайзера за Левски.Не знам за толквоа години как не го разбрахте тва и все го чакате като някакъв месия...
Иначе Диксъна е ясен като бял ден,но аз ще си гледам Ботев,че и тук има един руснак,който и той е мама мия,но поне не е обещавал разни безумия.

Смешен жълтур, ти ли ще ни кажеш кой и какъв е Мъри Стоилов бе хахахахаха Мъри беше от първите, които си взеха място за клуб 100 - 2014 година на 100 годишнината.. после феновете трябваше "да карат" други бивши играчи и легенди да влязат в дарителския клуб 100, защото пак феновете събираха пари за юбилея... Батков беше отебал. Мъри има да взима пари от Левски още от най-големите успехи, срамно нещо.. най-успешния ти треньор да не си е получил възнаграждението, а сульо и пульо после им се плати до стотинка... а винаги Мъри е казал, че тези пари които има да получава ще ги даде за школата. А знаеш ли, че 2008 година когато Батков изгони Мъри и Наско преди мача с умрелото Сесека на кочината, Мъри беше в сектор Б сред феновете на мача...доста близо до мен. Не е левскар Мъри и го боли шмайзера за Левски нали, смешен жълтур коментиращ тема, която не ти е ясна. Жалкото е, че има и уж левскари мислещи по този начин, не се учудвам де щом Баце 12 години управлява Бай Ганьо :lol:


Хахах,смея се с глас.След този пост разбирам,защо и на Диксъна вярвате.Ходил в сектор Б :lol: Напускам ви темата и ви желая успех.


Вярваме на Диксъна????? В Пловдив май четмото не ви е силната страна. Буквално 9 от 10 мнения са в стила “къв е тоя клоун”, но ти това го разбираш като вяра в него.........заеби.

Потребителски аватар
wilge
Мнения: 3157
Регистриран на: 26 май 2010 10:43
Контакти:

Re: /анкета/ Левски: Всичко около клуба

Мнениеот wilge » 12 юни 2021 18:42

rane написа:...
Сети се например, как сезон 92/93 почти всеки фаул носеше голова опасност когато зад топката застанеше П. Гетов. А сега се кефим на такива дреболии. Колко са зле сегашните играчи и колко са паднали изискванията на голяма част от публиката на Левски.

С чиста съвест не съм от тях. Изискванията ми са все така високи, както преди, но това не ми помага. Необходимо е драстично да се повишат изискванията на СТР. Иначе, хубавото си е хубаво. Независимо дали го предлага Гетов или Цонев. Виждаш ли разлика?
https://www.youtube.com/watch?v=32Zn3N8WqA0
https://gong.bg/bg-football/efbet-liga/ ... -11-637909

Потребителски аватар
Sinite ot Sofia
Мнения: 950
Регистриран на: 04 авг 2014 18:41
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Sinite ot Sofia » 12 юни 2021 20:01

Мълчанието поражда спекулации.. от една страна Сираков подхожда правилно като не ни информира за всяка своя стъпка, относно Диксън драмата ( при подобни преговори, при такива суми и сделки, барабан не се бие и много не се коментира), но и именно липсата на информация е причината за тая лудница, на която се свидетели. И както по Ютюб снощи споменаха тия момчета ( Левскарска Трибуна) - някой просто да каже "спокойно, документи има". Е толкова ли е сложно??? Даваме нишан на всичко що мрази Левски да налива масло в огъня.. дано се усмихнем през следващата седмица.
.
Децата в игрите за Левски мечтаят, за славния Левски футболен тим...

rane
Мнения: 1776
Регистриран на: 13 дек 2015 22:39
Контакти:

Re: /анкета/ Левски: Всичко около клуба

Мнениеот rane » 12 юни 2021 20:08

wilge написа:
rane написа:...
Сети се например, как сезон 92/93 почти всеки фаул носеше голова опасност когато зад топката застанеше П. Гетов. А сега се кефим на такива дреболии. Колко са зле сегашните играчи и колко са паднали изискванията на голяма част от публиката на Левски.

С чиста съвест не съм от тях. Изискванията ми са все така високи, както преди, но това не ми помага. Необходимо е драстично да се повишат изискванията на СТР. Иначе, хубавото си е хубаво. Независимо дали го предлага Гетов или Цонев. Виждаш ли разлика?
https://www.youtube.com/watch?v=32Zn3N8WqA0
https://gong.bg/bg-football/efbet-liga/ ... -11-637909

Амиии...виждам и то голяма. Майсторство на Н-та степен при единия, с голове от фаул от различни позиции, в различни ъгли, прехвърлящи удари, техника и висок футболент интелект, класа. При другият...епизодични временни проблясъци разтеглени във времето.

vvessel
Мнения: 4317
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот vvessel » 12 юни 2021 20:27

Sinite ot Sofia написа:Мълчанието поражда спекулации.. от една страна Сираков подхожда правилно като не ни информира за всяка своя стъпка, относно Диксън драмата ( при подобни преговори, при такива суми и сделки, барабан не се бие и много не се коментира), но и именно липсата на информация е причината за тая лудница, на която се свидетели. И както по Ютюб снощи споменаха тия момчета ( Левскарска Трибуна) - някой просто да каже "спокойно, документи има". Е толкова ли е сложно??? Даваме нишан на всичко що мрази Левски да налива масло в огъня.. дано се усмихнем през следващата седмица.
.

И кой ги е виждал тези документи? Май само един Джийзъс знае. А Сираков що не дойде на пресконференцията? Защото имаше доста въпроси на които няма отговор. Излиза информация, че никакъв Диксън не са виждали в общината и на другия ден анонимна група в социална мрежа обяснява как Диксън всъщност бил ходил в НАП. Чий ще го дири в НАП, при положение, че може да се извади една справка и готово, не е ясно. Но нито Диксън, нито адвокатите на Левски се сещат за тая врътка ;)
Цялата ситуация изглежда ср@не и мазане, ср@не и мазане.
А отборът или каквото е останало от него се събира и се чуди кво ще става. Ще тренират ли или ще стягат куфарите.

vlong
Мнения: 4547
Регистриран на: 08 фев 2020 14:37
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот vlong » 12 юни 2021 20:59

Не са ми ясни нещата,но ако са ходили в НАП,то не е за справка.Явно не са плащали редовно ,и са искали уверение от НАП ,че няма да имат проблеми.
Вярвам в Сираков,но това че спря контактите и даренията от феновете не мога да му простя.
Сега нямаше да е опрян до стената.
САМО ЛЕВСКИ!


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 122 госта