Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
nikiobicata
Мнения: 283
Регистриран на: 05 окт 2009 09:45
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба / DMS LEVSKI на номер 17777

Мнениеот nikiobicata » 06 май 2021 14:20

vvessel написа:
W84me написа:Буци е неспособен да организира какъвто и да е протест в момента. Може да притисне доста хора да гласуват за него, но не и да го подкрепят истински. Вече не е фактор.

Не става дума за истински протести, а за платени такива. Със сигурност покрай тях ще се включи и някой заблуден гербаджия. А на СЗ и тем подобни само им хвърли някой лев и глей кво става. Цирка ще е пълен. Лошото е, че ще е на наш гръб.


Вярно? Що тия 20 човека дето спираха движението в София 1 година не бяха платени така ли? Абе вие къде живеете и къде сте живяли? Защо не коментирате футболни неща, а пишете глупости! Нормално е сега "тези" да връщат на Мунчо за нещата, които ставаха 1 година. Това няма нищо общо с Левски!

Потребителски аватар
Странджата
Мнения: 3984
Регистриран на: 07 дек 2009 21:29
Контакти:

Re: NOMER14

Мнениеот Странджата » 06 май 2021 14:40

Оффф, все бъркам бе! Аз си мислех, че за тая работа си има плювалници. Пък то сега викаш, че се казва форон :)

Потребителски аватар
Странджата
Мнения: 3984
Регистриран на: 07 дек 2009 21:29
Контакти:

Re: vlong

Мнениеот Странджата » 06 май 2021 14:45

Ми разбирам те - по-тесничкото е по по, ама що пък да е и по-късичко - не знам ... :)
Наздраве! Гергьовден е - с други думи Едерлез не е само в ма'алата :)

vvessel
Мнения: 4298
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба / DMS LEVSKI на номер 17777

Мнениеот vvessel » 07 май 2021 00:05

nikiobicata написа:
vvessel написа:
W84me написа:Буци е неспособен да организира какъвто и да е протест в момента. Може да притисне доста хора да гласуват за него, но не и да го подкрепят истински. Вече не е фактор.

Не става дума за истински протести, а за платени такива. Със сигурност покрай тях ще се включи и някой заблуден гербаджия. А на СЗ и тем подобни само им хвърли някой лев и глей кво става. Цирка ще е пълен. Лошото е, че ще е на наш гръб.


Вярно? Що тия 20 човека дето спираха движението в София 1 година не бяха платени така ли? Абе вие къде живеете и къде сте живяли? Защо не коментирате футболни неща, а пишете глупости! Нормално е сега "тези" да връщат на Мунчо за нещата, които ставаха 1 година. Това няма нищо общо с Левски!

Виждам че се разпознаваш в някои от гореизброените :)
Ако баце ти Боеко не се бъркаше във футбола, сега нямаше да го коментираме. Но състоянието на отбора в момента е в пряка зависимост от действията му. Така че, няма как някой да те блъсне с кола, а ти да се оплакваш как лошо си паднал на асфалта, без да споменаваш причината.
Не знам кой е Мунчо и за какво му връщат, но знам кой управлява последните 12 години и тепърва ще има много да му връщат. Най-лошото за Левски в случая е, че отборът се държи на командно дишане и е като заложник от обожествявания от теб и още няколко съфорумци Тулуп. В момента сме заплашени от дърпане на щепсела и Тулупа няма да се поколебае, ако реши, че по този начин може да спаси кожата. Когато феновете на Баце разберат това, и то по гадния начин, вече ще бъде късно за Левски. Но някои хора трябва да ги удариш с фактите по главата за да прогледнат. На други и това не помага.
Това е положението без увъртане и философстване. На мушката сме на луд с картечница.

Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4220
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба / DMS LEVSKI на номер 17777

Мнениеот LoveAndPeace » 07 май 2021 09:27

vvessel написа:Не знам кой е Мунчо и за какво му връщат, но знам кой управлява последните 12 години и тепърва ще има много да му връщат. Най-лошото за Левски в случая е, че отборът се държи на командно дишане и е като заложник от обожествявания от теб и още няколко съфорумци Тулуп. В момента сме заплашени от дърпане на щепсела и Тулупа няма да се поколебае, ако реши, че по този начин може да спаси кожата. Когато феновете на Баце разберат това, и то по гадния начин, вече ще бъде късно за Левски. Но някои хора трябва да ги удариш с фактите по главата за да прогледнат. На други и това не помага.
Това е положението без увъртане и философстване. На мушката сме на луд с картечница.

Как фалит на Левски би "спасил" кожата на когото и да било ? Как ?

Потребителски аватар
groti
Мнения: 3374
Регистриран на: 30 апр 2009 13:26
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба / DMS LEVSKI на номер 17777

Мнениеот groti » 07 май 2021 11:12

Не мисля, че тиквата вече ни пречи умишлено. Той каквото направи го свърши вече. Оттук нататък просто ни тежи неговият завет и управлението на сложните от него кукли на конци - Русев, Тонев и прочие.
Светата троица на предателите - Сираков, Стоилов, Ивков

filcolins
Мнения: 509
Регистриран на: 05 ное 2014 11:06
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба / DMS LEVSKI на номер 17777

Мнениеот filcolins » 07 май 2021 11:14

LoveAndPeace написа:
vvessel написа:Не знам кой е Мунчо и за какво му връщат, но знам кой управлява последните 12 години и тепърва ще има много да му връщат. Най-лошото за Левски в случая е, че отборът се държи на командно дишане и е като заложник от обожествявания от теб и още няколко съфорумци Тулуп. В момента сме заплашени от дърпане на щепсела и Тулупа няма да се поколебае, ако реши, че по този начин може да спаси кожата. Когато феновете на Баце разберат това, и то по гадния начин, вече ще бъде късно за Левски. Но някои хора трябва да ги удариш с фактите по главата за да прогледнат. На други и това не помага.
Това е положението без увъртане и философстване. На мушката сме на луд с картечница.

Как фалит на Левски би "спасил" кожата на когото и да било ? Как ?


Фалита няма да спаси кожата на шибаняка. Той ще е следствие на политиките и практиките на шибаняка. Колко трябва да си извратен на рождения си ден да гледаш клипчета с изнасилвания на непослушни бизнесмени от затвора. Шибаняка е пътник и това ни е шанса.

WPWW
Мнения: 884
Регистриран на: 30 дек 2009 12:37
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба / DMS LEVSKI на номер 17777

Мнениеот WPWW » 07 май 2021 11:23

LoveAndPeace написа:
vvessel написа:Не знам кой е Мунчо и за какво му връщат, но знам кой управлява последните 12 години и тепърва ще има много да му връщат. Най-лошото за Левски в случая е, че отборът се държи на командно дишане и е като заложник от обожествявания от теб и още няколко съфорумци Тулуп. В момента сме заплашени от дърпане на щепсела и Тулупа няма да се поколебае, ако реши, че по този начин може да спаси кожата. Когато феновете на Баце разберат това, и то по гадния начин, вече ще бъде късно за Левски. Но някои хора трябва да ги удариш с фактите по главата за да прогледнат. На други и това не помага.
Това е положението без увъртане и философстване. На мушката сме на луд с картечница.

Как фалит на Левски би "спасил" кожата на когото и да било ? Как ?


Панирана мутра като Айдук Бойко може да направи много глупоcти, в които няма логика и разум. Като безумната му медийно-партийна cбирка, cлед като излязоха първите cнимки на ч€км€дж€то. Никога не cи е предcтавял, че ще започнат открито да говорят за 10-годишните му далавери и рекети, и то пред парламентарна комиcия. Cкоро вероятно ще cтане яcно и как и защо натиcна Батков да cе оттегли.

Потребителски аватар
groti
Мнения: 3374
Регистриран на: 30 апр 2009 13:26
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба / DMS LEVSKI на номер 17777

Мнениеот groti » 07 май 2021 11:27

WPWW написа:
LoveAndPeace написа:
vvessel написа:Не знам кой е Мунчо и за какво му връщат, но знам кой управлява последните 12 години и тепърва ще има много да му връщат. Най-лошото за Левски в случая е, че отборът се държи на командно дишане и е като заложник от обожествявания от теб и още няколко съфорумци Тулуп. В момента сме заплашени от дърпане на щепсела и Тулупа няма да се поколебае, ако реши, че по този начин може да спаси кожата. Когато феновете на Баце разберат това, и то по гадния начин, вече ще бъде късно за Левски. Но някои хора трябва да ги удариш с фактите по главата за да прогледнат. На други и това не помага.
Това е положението без увъртане и философстване. На мушката сме на луд с картечница.

Как фалит на Левски би "спасил" кожата на когото и да било ? Как ?


Панирана мутра като Айдук Бойко може да направи много глупоcти, в които няма логика и разум. Като безумната му медийно-партийна cбирка, cлед като излязоха първите cнимки на ч€км€дж€то. Никога не cи е предcтавял, че ще започнат открито да говорят за 10-годишните му далавери и рекети, и то пред парламентарна комиcия. Cкоро вероятно ще cтане яcно и как и защо натиcна Батков да cе оттегли.

То е ясно как. Бизнесът на Батков резко заслабна по едно време. Преди това въртеше покрай сделки с хеликоптери и прочие, а в един момент започнаха леко да го изолират
Светата троица на предателите - Сираков, Стоилов, Ивков

vvessel
Мнения: 4298
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба / DMS LEVSKI на номер 17777

Мнениеот vvessel » 07 май 2021 22:59

Когато натиснаха Батков да сдаде отбора, той намекна леко заплашително, че Левски много бързо може да фалира. Не знам някой спомня ли си точните му думи, но цялото изказване беше в този смисъл, че той е вложил доста пари в отбора и няма да го даде без бой и е готов на крайни стъпки.
Що се отнася до Шибаняка и защо би фалирал Левски, той имаше доскоро цялата власт и не си мръдна пръста да помогне, което е доста красноречиво. Дори смятам, че пречеше защото след като прати Сираков да вземе акциите, явно с някакви обещания, малко след това Насо взе да се вайка, че имало желаещи да ни стават спонсори, но изведнъж всички изчезнали. Цяла година ни държи в будна кома и сега, след като първоначално излезе информация, че няма проблеми за лиценза за тая година, а под въпрос бил за следващата, минаха изборите и странно как всички в ръководството взеха да говорят за проблем с лиценза и В група. Моята теория е (подчертавам, че това е само моя теория) че по някакъв начин може да се използва ситуацията в Левски за да се намери повод да се активират агитките и да се включат в евентуални протести. Иначе цялата тая дивотия която се случва в и около клуба просто няма смисъл.
Понеже ми е ясно, че господин Тиква действа като психопат, мисля , че за секунда не би се поколебал да го направи, ако реши, че може да е в негова полза. Мотото му е - след мен и потоп.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 79 госта