Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: /анкета/Левски: Всичко около клуба

Мнениеот koisa » 20 яну 2020 12:28

ralka_levskarka написа:
Warped написа:Много слаба контра от черепа

Жалко е как повечето интернет нинджи си мислят, че всичко се прави, щото ги е страх от Левски :mrgreen: вАй, вАй.

Абе, едва ли е заради Левски, но е факт, че такива глупости се случват все като започне клуба леко да надига глава... Това също не е за пренебрегване. Не знам дали това са някакви междумафиостски далавери, дали се прави с цел Божков да се отърве от Левски както казват някои. Варианти и конспирации 200... И както ти казваш, няма гаранция, че дори да се протестира в полза на Божков след шест месеца няма да му скимне да си тръгне. Аз съм против клуба и феновете да се замесват в подобни простотии. Нашата работа е на трибуните, а не в защита на мафиотски бизнес.

Тъпото е, че докараха клубовете и като цяло спорта в България да е зависим от такива субекти и държавни далавери.
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: /анкета/Левски: Всичко около клуба

Мнениеот ralka_levskarka » 20 яну 2020 12:44

Искам лайв от срещата :mrgreen:

От НКП на Левски поискаха среща с министър-председателя на Република България - Бойко Борисов. Ето какво пишат феновете в сайта си (без редакторска намеса):

"УВАЖАЕМИ ЛЕВСКАРИ,

След вчерашната среща със собствениците и ръководството на ПФК "Левски" АД, "Националният клуб на привържениците на Левски" взе решение да изпрати писмо, с искане за среща с министър-председателя на Република България.

В последните няколко дни в медийното пространство бяха изнесени редица публикации, че "Левски" е изправен пред сериозната заплаха от финансов колапс и фалит в следствие на внесени в Народното събрание законодателни инициативи, които касаят генерална промяна в регулационния режим, уреждащ дейността на дружествата, чийто предмет на дейност е свързан с организирането и провеждането на хазартни игри. Тези опасения бяха потвърдени и на среща между собствениците и ръководството на ПФК "Левски" АД и на привържениците.

Дебело подчертаваме, че ние не проявяваме загриженост за ничии частни икономически, финансови или политически интереси, както и че не желаем любовта ни към "Левски" да бъде използвана в политически или икономически сделки и противопоставяния.

От друга страна обаче, не можем да не бъдем сериозно притеснени, когато от редица места се чуват мнения и прогнози, че бъдещите промени, касаещи дейността на някои от основните субекти, осигуряващи финансирането на нашия Клуб ще предизвикат неговата фактическа "смърт" и той ще бъде закрит и ликвидиран".
[rimg]https://media3.giphy.com/media/l580XJFTJ6zbSw1jAh/giphy.gif[/rimg]

Потребителски аватар
baltimore
Мнения: 1933
Регистриран на: 29 юли 2009 16:40

Re: /анкета/Левски: Всичко около клуба

Мнениеот baltimore » 20 яну 2020 12:48

honda написа:
Michael_Buble написа:PS: Бъдете и сигурни, че службите вече са помислили да има тяхна слушалка в залата.
Жалко само, че ще бъдат защитавани интереси различни от изконните за Левски и българския народ. Аз, персонално, съм ЗА национализирането на лотариите(стига това да не е елегантен маньовър за преразпределяне на бизнес сектора).
Аз съм и ЗА национализирането и на много други сектори, както в една Франция в сърцето на Европа, където държавата е мажоритарен акционер в най-важните отрасли като енергетика, металургия и други. Ама кога ще го видим тук това? Тогава няма да има нито Домусчиевци, нито Ганчевци, нито Черепи. И клубовете няма да са акционерни дружества(което е една уникална глупост), заложници в ръцете и настроението на непостоянни в намеренията си олигарси. Ще си бъдат спортни и финансирани поне 50% от общините. Докато спорта не се превърне генерално в държавна политика и с активно участие на държавата, всичко е безмислено!

Имаш ли си и най-малката представа от управление на каквато ида е структура. И в момента БЕХ е практически монополист в енергетиката . Необходимо ли е да напомням каква роля имаше БЕХ във фалита на КТБ и при каква лихва холдинга депозираше средствата си в банката и при каква теглеше кредити -само за това в някои "по-нормални" от нас държави доста хора щяха да седнат на подсъдимата скамейка. И накрая какво се случи когато холдинга изтегли средствата си от банката. Държавата е доказала че не е добър собственик.
Отдавна съм писал,че най-доброто което може да се случи е ФК Левски да се самоиздържа.и да не бъде зависим от чичко паричко( името не е толкова важно).
Как си представяш една община да финансира един професионален спортен още по-малко футболен клуб?- примерно заплатата на един средно добър футболист в нашата ППЛ е от порядъка на 10 хил.лв , повече отколкото на министър председателя. Примерно бюджета на ФК Лудогорец е повече отколкото е целия бюджет на община Разград. Аз не мисля ,че има община в България ,която да може да си позволи да издържа за продължителен период от време професионален ФК от собствения си бюджет. Оставям настрана ,че в 90% от общините имат огромни дупки в бюджета и развитие на професионален спорт е на 1345678 място в списъка с приоритети им. Според теб ,кое по-важно за една община - здравеопазване, образование, сметопочистване, водоснабдяване , инфраструктура и т.н. от една страна или професионален спорт от друга?
И още нещо какво се случва ако в общината има няколко клуба?
Не бъркай масовия спорт с професионалния спорт - това са две съвсем различни неща. Колко световноизвестни японски спортисти знаеш?- не са много . Но ако сутрин или привечер се разходиш в някой парк няма да можеш да се разминеш от спортуващи. само в световния център на джудото Кодокан по японски данни( съмнявам се доколко са верни) на година тренират почти 2 млн :o . За това че в България няма културата да се спортува проблема не е само на държавата.
За споменавания от теб честен политик ЖВ, който излезе от политиката по беден отколкото влезе- да така е . Познавам го още от времето когато беше в юношеския национален отбор по фехтовка. Съжалявам че трябва да го напиша но по-голям провал от неговото управление едва ли е възможен и това че е чеатен не го прави по-малко некадърен. Аз лично нямам нищо против ако през мандата на един политик, той е забогатял 1000 пъти, а електората 2 пъти. Докато при ЖВ- се случи обратното - електората реално обедня 10 пъти. Точно при неговото управление се развиваха и добиха популярност т.н. трибуквени групировки -ВИС, СИК, ТИМ и т.н. . Ако го няма неговото управление то в момента нямаше и да съществуват цитираните от теб олигарси.


Само в България може да си монополист и да имаш 3млрд. задължения. За БЕХ говоря.

helic
Мнения: 1255
Регистриран на: 02 дек 2012 17:13
Контакти:

Re: /анкета/Левски: Всичко около клуба

Мнениеот helic » 20 яну 2020 12:48

Мен ми се вижда по-просто - Левски е collateral damage в започващата атака срещу Черепа.
Черепа пък се опитва да използва Левски и привържениците му като щит в атаката или поне като опит за постигане на някакво примирие.
До момента капо ди тути капи на държавата ни не се е изказал изрично по въпроса, имаме само думата на Валери С., че го бил подкрепял. Ако имаше нещо, досега да се беше изказал и затупал в гърдите.
За наше огромно съжаление клубът ни е заложник в ритането по кокалчетата и откровено не виждам начин скоро това да се промени.

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32329
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: /анкета/Левски: Всичко около клуба

Мнениеот modor » 20 яну 2020 12:49

До спортната общественост и

спортните медии

Във връзка с публикациите и появилите сe интерпретации за срещата на г-н Васил Божков с представителите на фен-клубове на ПФК „Левски“, бихме искали да представим официалната му позиция.

В разговора си г-н Божков визира група некомпетентни политици, които показват незачитане или непознаване на Конституцията на Република България, пред която са положили клетва, а не държавата като институция. Същите политици с действията и изказванията си противоречат и на редица европейски закони, разпоредби и норми. Законопроектът създаден и подкрепен от тях, създава и опасен прецедент в действията на властимащите към частния бизнес.

Същият проект е директно насочен срещу компанията, която финансира ПФК „Левски“. При неговото евентуално осъществяване, поетите и изпълнявани до момента ангажименти за оздравяване и развитие на клуба ще станат неизпълними.
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21371
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: /анкета/Левски: Всичко около клуба

Мнениеот metodito » 20 яну 2020 12:52

ralka_levskarka написа:
metodito написа:
ralka_levskarka написа:
Warped написа:Много слаба контра от черепа

Жалко е как повечето интернет нинджи си мислят, че всичко се прави, щото ги е страх от Левски :mrgreen: вАй, вАй.

А ти наистина ли мислиш, че БоШков е "собственик" на "Левски"?

Ми не, ама какво значение има аз какво мисля? :lol: Аз имам доста въпросителни, ама няма кой да ми отговори.
Примерно - от една страна ББ е намесен, от друга - 2021 няма ли избори за президент? За чий му е да се меси по този начин? Не казвам, че той ще се кандидатира, ама ще има кандидат от ГЕРБ.
Друго - каква е истинската цел на Божков, че опира до феновете? Толкова ли няма към кого друг да се обърне?
Има ли гаранция, че след 5 месеца няма да ни каже чао?

Аз също нямам никакво понятие какво се случва, човек. И нямам отговор на никой въпрос. Идват някакви хора начело на "Левски", оставят едни дългове, оставят потрош и си тръгват. И как пък аха да тръгне клуба игрово нагоре, и те вземат, че си бият камшика. Идва следващия, започва с потрош, маха футболисти, маха треньори, школата рови, потрош. И с всеки нов рестарт. Няма как да не съм конспиративен. Как пък един не дойде и каза: "Ще надграждаме", а не с метлата и пълен рестарт. И то както казах с голямата метла - пълен рестарт. Игрово, футболно. Виж, аз въобще не харесвам ПК, не харесвам и "бат Петьо", но виждам, че много хора са точно на обратното мнение и смятат, че това са правилните хора. И когато се стигне до някоя мизерия, следващия, който дойде ще ги махне. 100 про, Рали. Не те ли човърка малко поне Не казвам, че всичко се случва заради "Левски". Може би е съвпадение, може би не. Клубът обаче е чудесно място да прекараш едни милиони... Иначе, ако има нещо, което вярвам на Срас, то това е, че "Левски" е фалирал. И то вероятно още в ерата Батков. Сефте ли ще е в милата ни татковина. БДЖ реално фалира, но го има, България някои казват е фалирана с КТБ, но я има...

Потребителски аватар
bubka
Мнения: 9236
Регистриран на: 12 юли 2011 00:34

Re: /анкета/Левски: Всичко около клуба

Мнениеот bubka » 20 яну 2020 12:52

Видяха, че Черепа прави много пари и решиха да му вземат бизнеса - истината е, че това не се прави, за да може държавата да регулира хазарта и да има принос към бюджета, а за да може мафията свързана с ГЕРБ да се докопа до още един печеливш бизнес. От цялото това нещо Левски ще се окаже косвена жертва.
[offtopic][wrapimg=]http://cdn.makeagif.com/media/3-15-2014/9rWODJ.gif[/wrapimg][/offtopic]

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: /анкета/Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Warped » 20 яну 2020 12:53

За мене - Бошков се опитва да си спаси лотарията чрез Левски
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: /анкета/Левски: Всичко около клуба

Мнениеот ralka_levskarka » 20 яну 2020 13:02

Warped написа:За мене - Бошков се опитва да си спаси лотарията чрез Левски

Не лош замисъл, може би. Като се надигне масата и ББ ще вика не сме разбрали правилно :lol:
[rimg]https://media3.giphy.com/media/l580XJFTJ6zbSw1jAh/giphy.gif[/rimg]

toristo
Мнения: 288
Регистриран на: 30 мар 2015 12:41
Контакти:

Re: /анкета/Левски: Всичко около клуба

Мнениеот toristo » 20 яну 2020 13:07

Warped написа:За мене - Бошков се опитва да си спаси лотарията чрез Левски


Съгласен съм. Както Гришата превърна отбора си в ЦСКА-София, за да има като гръб много фенове, точно когато го разследваха.
Тук обаче няма да стане, единици са тези, които биха тръгнали да протестират за един мафиот. При Левски идеологията е просто да пребъде, не непремено да печели на всяка цена, със всякакви законни и незаконни средства, както е при червените. Затова и при тях има много припознавачи и продажници.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 105 госта