Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9346
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: /анкета/Левски: Всичко около клуба

Мнениеот mikata » 30 дек 2019 13:34

Капитанът Живко Миланов продължи договора си с „ПФК Левски“ с една година. Контрактът на юношата на клуба е до месец юни 2021 година. ПФК „Левски“ пожелава на Живко много бъдещи щастливи мигове с любимия клуб.
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
tiamat
Мнения: 4468
Регистриран на: 13 сеп 2009 01:06
Контакти:

Re: /анкета/Левски: Всичко около клуба

Мнениеот tiamat » 30 дек 2019 17:39

NOMER14 написа:
tiamat написа:Мама му стара, баш таман като ние ще я печелим... :( :)

И квалификациите за ШЛ май ще са от първия предварителен кръг. Няма отърване.

Да де :) След като си написах мнението и аз това си помислих... Няма значение носителя на купата кога почва, щото ние сме в 1ви кръг на ШЛ така или иначе... :mrgreen:

Потребителски аватар
sinqkrepost1914
Мнения: 2461
Регистриран на: 29 апр 2015 21:07
Контакти:

Re: /анкета/Левски: Всичко около клуба

Мнениеот sinqkrepost1914 » 30 дек 2019 19:22

tiamat написа:
NOMER14 написа:
tiamat написа:Мама му стара, баш таман като ние ще я печелим... :( :)

И квалификациите за ШЛ май ще са от първия предварителен кръг. Няма отърване.

Да де :) След като си написах мнението и аз това си помислих... Няма значение носителя на купата кога почва, щото ние сме в 1ви кръг на ШЛ така или иначе... :mrgreen:

Дай Боже, но на всички е ясно, че вероятността да цъкаме баражче в някоя топла юнска вечер е най-сериозна :lol:
п.п Кога приключва дриша лигата тоя сезон ? Май ще е по-рано, че нали Европейско има :roll:
He never won the Ballon d'or, but he definitely won our hearts !
-Steven Gerrard

rane
Мнения: 1776
Регистриран на: 13 дек 2015 22:39
Контакти:

Re: /анкета/Левски: Всичко около клуба

Мнениеот rane » 30 дек 2019 20:05

wilge написа:Една много показателна статия за проблемите в Левски от Иван Тепавичаров от 04.10.2018 г. Според мен причината за несполуките на Герена идват от "кормчиите", не от треньорите и играчите. Те толкова могат. Нали народът е казал, че не луд този, който яде баницата, а онзи който му я дава.
"Треньорите, които превърнаха Левски в полигон за експерименти"
https://topsport.bg/levski/trenyorite-k ... menti.html
Чудя ви се на акъла, защо изобщо посещавате подобни микренски кенефи като тъпспорт, т:с, новспорт, гол.бг?

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: /анкета/Левски: Всичко около клуба

Мнениеот защо » 30 дек 2019 22:56

tiamat написа:
NOMER14 написа:
tiamat написа:Мама му стара, баш таман като ние ще я печелим... :( :)

И квалификациите за ШЛ май ще са от първия предварителен кръг. Няма отърване.

Да де :) След като си написах мнението и аз това си помислих... Няма значение носителя на купата кога почва, щото ние сме в 1ви кръг на ШЛ така или иначе... :mrgreen:

Нищо де, един път ше е , после, като вземете купата, ше ви пуснат направо в групите.
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: /анкета/Левски: Всичко около клуба

Мнениеот защо » 30 дек 2019 23:00

mikata написа:
Капитанът Живко Миланов продължи договора си с „ПФК Левски“ с една година. Контрактът на юношата на клуба е до месец юни 2021 година. ПФК „Левски“ пожелава на Живко много бъдещи щастливи мигове с любимия клуб.

Мисла, че е добре да подпишете и с Пламен Николов, Живко ще има нужда от смяна. Освен ако не разчитате на Хубчев.
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

Потребителски аватар
wilge
Мнения: 3160
Регистриран на: 26 май 2010 10:43
Контакти:

Re: /анкета/Левски: Всичко около клуба

Мнениеот wilge » 31 дек 2019 11:11

rane написа:
wilge написа:Една много показателна статия за проблемите в Левски от Иван Тепавичаров от 04.10.2018 г. Според мен причината за несполуките на Герена идват от "кормчиите", не от треньорите и играчите. Те толкова могат. Нали народът е казал, че не луд този, който яде баницата, а онзи който му я дава.
"Треньорите, които превърнаха Левски в полигон за експерименти"
https://topsport.bg/levski/trenyorite-k ... menti.html
Чудя ви се на акъла, защо изобщо посещавате подобни микренски кенефи като тъпспорт, т:с, новспорт, гол.бг?

Не ме интересува в кой сайт е написано, а какво е написано. Гонзо, Топчо, Жадното, Буки и Сухия са левскари, но назначаването им на кормилото на Левски е повече от грешка. Всички те сринаха нивото на отбора до моментното среднячество, предизвикало онзи италианец, тръгнал от Торемаджоре и стигнал до Лацио да възкликне: "За да тичаме първо трябва да се научим да ходим!" Той също не успя, но смятам, че там причините са други. Не са го направили нарочно, толкова си могат. Неподготвени са. Виж ги кой къде е сега. Не ги съдя. Знам, че са го правели за добро. Но не знаят как. Помниш ли Сашо Цигането как играеше преди Люпко? Дойде Майстора и за месец го научи къде и как да застава и играта му се подобри. Ами Роси как научи оплютия от множество фенове Горанов да играе правилно? Жалко, че не е запомнил нищо от това. За това мисля, че срива в играта и резултатите на Левски са в резултат на действията на ръководителите които назначиха за треньори неквалифицирани, неопитни и слаби треньори. Не е неободимо треньорът да е привърженик на отбора, а да е в състояние да изпълни поставените му задачи. Съмнявам се, че пред горепосочените са поставени цели различни от титла и купа. Ако имахме правилните треньори с точният избор сега нямаше да водим тези разговори. Нямаше да говорим за бараж, а за следващият пролетен съперник в ШЛ или ЛЕ. Каквото- такова!
Хаирлия да е Новата 2020 година! Нека да сме живи, здрави и късметлии. И Левски да е шампион!
ПП. Ти от кой сайт черпиш информация?

Потребителски аватар
Странджата
Мнения: 3994
Регистриран на: 07 дек 2009 21:29
Контакти:

Re: /анкета/Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Странджата » 31 дек 2019 13:45

Аз ли? Аз чета само методито :)
Весела Нова година и щастлива 2020-та :) За големи и мънички - купи в две ръчички :)
А, и наздраве - че как иначе да борим това, което ни причинява любимият клуб :) Без наздраве сме в нелечима депресия и постоянно присъствие тук :). И пак наздраве - че е високосна годината и купите поне да ни се привидят след самоотвержените наздравици :)

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9346
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: /анкета/Левски: Всичко около клуба

Мнениеот mikata » 31 дек 2019 14:31

Стана известен първият съперник за контролните срещи на Левски по време на лагера в Турция. Според "Кота Спорт", това ще бъде елитният украински Олександрия. Спарингът ще се играе на 6 февруари в курорта Алания.
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

rane
Мнения: 1776
Регистриран на: 13 дек 2015 22:39
Контакти:

Re: /анкета/Левски: Всичко около клуба

Мнениеот rane » 31 дек 2019 15:06

wilge написа:
rane написа:
wilge написа:Една много показателна статия за проблемите в Левски от Иван Тепавичаров от 04.10.2018 г. Според мен причината за несполуките на Герена идват от "кормчиите", не от треньорите и играчите. Те толкова могат. Нали народът е казал, че не луд този, който яде баницата, а онзи който му я дава.
"Треньорите, които превърнаха Левски в полигон за експерименти"
https://topsport.bg/levski/trenyorite-k ... menti.html
Чудя ви се на акъла, защо изобщо посещавате подобни микренски кенефи като тъпспорт, т:с, новспорт, гол.бг?

Не ме интересува в кой сайт е написано, а какво е написано. Гонзо, Топчо, Жадното, Буки и Сухия са левскари, но назначаването им на кормилото на Левски е повече от грешка. Всички те сринаха нивото на отбора до моментното среднячество, предизвикало онзи италианец, тръгнал от Торемаджоре и стигнал до Лацио да възкликне: "За да тичаме първо трябва да се научим да ходим!" Той също не успя, но смятам, че там причините са други. Не са го направили нарочно, толкова си могат. Неподготвени са. Виж ги кой къде е сега. Не ги съдя. Знам, че са го правели за добро. Но не знаят как. Помниш ли Сашо Цигането как играеше преди Люпко? Дойде Майстора и за месец го научи къде и как да застава и играта му се подобри. Ами Роси как научи оплютия от множество фенове Горанов да играе правилно? Жалко, че не е запомнил нищо от това. За това мисля, че срива в играта и резултатите на Левски са в резултат на действията на ръководителите които назначиха за треньори неквалифицирани, неопитни и слаби треньори. Не е неободимо треньорът да е привърженик на отбора, а да е в състояние да изпълни поставените му задачи. Съмнявам се, че пред горепосочените са поставени цели различни от титла и купа. Ако имахме правилните треньори с точният избор сега нямаше да водим тези разговори. Нямаше да говорим за бараж, а за следващият пролетен съперник в ШЛ или ЛЕ. Каквото- такова!
Хаирлия да е Новата 2020 година! Нека да сме живи, здрави и късметлии. И Левски да е шампион!
ПП. Ти от кой сайт черпиш информация?
Ами стана повече от година откакто за Левски черпя информация от официалния сайт на клуба или форумите.
За спортни събития, поради липса на по-добра алтернатива, чета "спортал". Това е!

Гол винаги е бил анти-Левски сайт. Същото важи и за т:с. Тъпспорт ти стига да видиш кои списват там и ти се доповръща. Новспорт беше доста добър и сравнително неутрален сайт, но след като започнаха с новини в стил "Шок" или "Блиц" една седмица ми беше достатъчна да спра и тях да ги чета. От доста време не съм виждал някой да копита информация от тях, та може и да са ги закрили.
Гонг на прасето Алахсандров и припозналия Ромислав също отдавна не чета. Новото им отроче даже и не мисля да го отварям, знаейки че го правят същите боклуци.
Добре е, че тук, а и най-вече в другия форум, има хора, които чат пат копират статии от въпросните кенефи и така се убеждавам, колко правилно решение съм взел да не чета "произведения" на видни "левскари" като ЖМ, ЖС, ИТ, ТР, ВГ и тем подобни отрепки.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: groti, TristaNNN и 31 госта