Левски: Всичко около клуба

Модератори: rhaegar, Rivaldo10, SkArY_9, ntodorov, TodorT, paceto, modor, kartago, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
modor
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот modor » 15 май 2019 20:29

Левскари, и аз не съм съгласен с поредната треньорска рокада в нашия клуб, но оттук нататък Петър Хубчев е треньор на Левски, и докато той се води такъв, ще бъде наричан Петър Хубчев! Без никакви - Пупчев, Шубчев, Мупчев..... И всякакви други обиди. Всеки който не спазва това ще бъде наказан с БАН!
Защото нашето име задължава! То е легенда и слава!

Потребителски аватар
NOMER14
Контакти:

Мнениеот NOMER14 » 15 май 2019 20:40

modor написа:Левскари, и аз не съм съгласен с поредната треньорска рокада в нашия клуб, но оттук нататък Петър Хубчев е треньор на Левски, и докато той се води такъв, ще бъде наричан Петър Хубчев! Без никакви - Пупчев, Шубчев, Мупчев..... И всякакви други обиди. Всеки който не спазва това ще бъде наказан с БАН!

Браво!
Дисциплина в клуба, дисциплина във форума.

Потребителски аватар
сини шампиони

Мнениеот сини шампиони » 15 май 2019 20:47

modor написа:Левскари, и аз не съм съгласен с поредната треньорска рокада в нашия клуб, но оттук нататък Петър Хубчев е треньор на Левски, и докато той се води такъв, ще бъде наричан Петър Хубчев! Без никакви - Пупчев, Шубчев, Мупчев..... И всякакви други обиди. Всеки който не спазва това ще бъде наказан с БАН!

Офтопик:
А да мрънкЯме на масата може ли? :mrgreen:
И само Левски оле

vvessel
Контакти:

Мнениеот vvessel » 15 май 2019 21:00

Имам чувството, че тия купи ги раздават ведомствено. Сега пък Локо Пловдив я взеха. Сещам се миналата година президента им се размрънка нещо срещу Бойко, че един вид той давал пари за клуба пък нямало нищо насреща. Дали това не е някакъв реверанс ?!
В интерес на истината Локото играха много силно и е късмет, че играха на финала и не се напъваха за баража, че срещу тях на бараж щеше да е мнооого тегаво, както обикновено е с тях напоследък.

Потребителски аватар
1914.1902
Контакти:

Мнениеот 1914.1902 » 15 май 2019 21:12

Списъка на отборите , които взеха купа през последните 10 години се увеличава , а ние не сме в него . :oops:

Потребителски аватар
анто маина
Контакти:

Мнениеот анто маина » 15 май 2019 21:14

1914.1902 написа:Списъка на отборите , които взеха купа през последните 10 години се увеличава , а ние не сме в него . :oops:

Нищо догодина .
Последна промяна от анто маина на 15 май 2019 21:15, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
modor
Контакти:

Мнениеот modor » 15 май 2019 21:15

1914.1902 написа:Списъка на отборите , които взеха купа през последните 10 години се увеличава , а ние не сме в него . :oops:

Купата е за аматьори :lol:
Защото нашето име задължава! То е легенда и слава!

На линия
Потребителски аватар
metodito
Контакти:

Мнениеот metodito » 15 май 2019 21:37

Офтопик:
wilge написа:ПП. Относно плюенето. Смяташ ли, че "сръбското мекете и продажник" е нещо различно от плюене?

За него не е, разбира се. Кво е продал, къде е оригинала, че той да е менте? :(

Потребителски аватар
Michael_Buble
Контакти:

Мнениеот Michael_Buble » 15 май 2019 22:00

groti написа:Никак не съм радостен от това назначение, но не смятам да храча още без да сме видяли Хубчев като треньор в Левски. Дали е темерут и намръщен не ми пука. Сър Алекс (без да ги сравнявам, като качества) сигурно беше "цветенце". Стойчо Стоилов подигравателно го наричаха усмивката, тоя сигурно нацупеният. Изобщо - царе сме на храченето. Преди месец някъде и аз нахейтих ПК за това че ментят и лъжат, но после се замислих.. Как да обявиш нещо преди да е сигурно. Как да кажеш--да Хубчев напуска националния и идва в Левски. Остава горчивина, но нейсе.. Аз си оставам умерен песимист, който ще храчи след поне 5-6 мача.
Добавям поне нещо положително. Поне новият треньор е взет преди сезона. Преди трансферите и подготовката. Няма да има оправдания друг ги прави

Приятелю, не можеш да си представиш колко ти благодаря. Ти върна вярата ми, че все пак има мислещи и разумни хора в синята общност. Почти със всеки свой пост съм се стремял да призовавам към умереност(10 пъти мери, един път режи)
Уморих се да гледам година след година как синия фен залита от крайност в крайност и допринася за хаоса. Трябва да си сложим ръка на сърцето и да кажем, че и ние имаме голяма вина за състоянието на отбора си. Да, имахме ръководители с един чувал грешки и грехове, но и ние нагнетявахме напрежение и не помагахме, а само пречехме. Някои казваха:
-Ама ние го правихме от любов към отбора!
Е, да де, ама си спомняме приказката как и мечката от много любов си задушила мечетата.
Подкрепа за Хубчев и отбора и кредит на доверие поне до 8-мия кръг от новия сезон!

Потребителски аватар
Michael_Buble
Контакти:

Мнениеот Michael_Buble » 15 май 2019 22:09

vvessel написа:Имам чувството, че тия купи ги раздават ведомствено. Сега пък Локо Пловдив я взеха. Сещам се миналата година президента им се размрънка нещо срещу Бойко, че един вид той давал пари за клуба пък нямало нищо насреща. Дали това не е някакъв реверанс ?!
В интерес на истината Локото играха много силно и е късмет, че играха на финала и не се напъваха за баража, че срещу тях на бараж щеше да е мнооого тегаво, както обикновено е с тях напоследък.

В интерес на истината, за мен и Ботев и Локомотив играха слабо и го отдавам на напрежението!
Смятам, че Етър бяха по-добри от смърфовете както за купата, така и във всичките им мачове за първенството.
Ако в баража сме срещу търновци, това ще бъде възможно най-тежкия вариант за Левски. Доста обигран отбор, задържат много добре топката. А и Балъков ще направи всичко възможно да вземе най-скъпия за него възможен скалп- този на Левски!

Върни се в “Левски”