Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Warped » 23 апр 2019 16:16

vvessel написа:Имам чувството, че се пускат "новини" за трансфери за да започнат фенове и тролове плюене във форуми като тоя. Всеки ден поне по двама са трансферирани в Левски. Покрай тия "трансфери" се уволнява треньора, уличават се в лъжа ръководни фактори, влиза се в конспирации за какви ли не глупости и всеки е по-голям специалист от другия.
Павел Колев не знам за какво е излъгал, но не излъга че върви хибридна война срещу Левски и тепърва ще излизат всякакви партенки. А шараните кълват здраво и кълнат ръководството.

Принципно навсякъде по света е така.
В БГ просто Левски и ЦСКА имат толкова фенове, та тея новини за тях да се коментират навсякъде
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32327
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот modor » 23 апр 2019 16:32

koisa написа:Аз вярвам само когато видя някой да се е снимал в офисите с фланелка и шалче!

Или в тоалетната :lol:
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

riftwar
Мнения: 272
Регистриран на: 16 авг 2012 17:02
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот riftwar » 23 апр 2019 18:18

Добре де уважаеми съфорумци. Само мен ли ме притеснява привличането на чуждестранни младежи в момента? Дори да допуснем, че Бекали намери мкоооооого перспективни сърби, хървати, румънци и т.н. под 20 години и още по-хипотетично ги вземем, КОЙ ще ги развие, за да ги продадем с голяма печалба? Иначе на теория звучи прекрасно. Може и Белмонт наистина след 5 години да го видим в голям отбор, но това ще стане след попадането му в качествена школа.
При нас всичко е на парче. Това с школата на Аякс, а и на всички холандски и английски клубове въобще не го давайте за пример, преди да се заработи тук така поне 20 години.
Да търсят истински специалисти в ДЮШ в дългосрочен план и тогава вече може да гледат и перспективнк младоци от чужбина.

Вълчан
Мнения: 4275
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Вълчан » 23 апр 2019 19:31

Е как кои....чичо Гошо има усет и такт.Ще излюпи някое златно яице.За кои път става ясно че малките Българи не стават.То направи няколко добри мача и после пауза още няколко.Те не са научени и на 25 години какво да правят. :o Преотстъпва ги отборът и те са резерви щото са неспособни да повишат класата на даден отбор.

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот koisa » 23 апр 2019 20:51

modor написа:
koisa написа:Аз вярвам само когато видя някой да се е снимал в офисите с фланелка и шалче!

Или в тоалетната :lol:

Имало ли е такива? Не си спомням... :roll:
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот koisa » 23 апр 2019 20:54

W84me написа:Има ли някъде пълен запис на мача с Тирето?

[offtopic]https://mega.nz/#!1ZM3CS6I!3BaVDf672tjFAi9Etk8vPYV1ImyT5oyc5tRz7IbUi7M[/offtopic]
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот blue avalanche » 23 апр 2019 21:09

Току що скивах клипчето в Гонг с виртуозното изпълнение на Ил.Димитров. Горещо препоръчвам! Особено на неговите "адвокати". :twisted:

Потребителски аватар
zlatan
Мнения: 4921
Регистриран на: 08 мар 2009 22:39
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот zlatan » 23 апр 2019 21:47

Red_Neck написа:
wilge написа:Мисля, че чичо Гошо пак ще каже: "Не ме карайте да се смея!" Както на "трансфера" на Кайзер и Мапуку.
.....

Чичо Гошо при вас е последната дупка на кавала, що се отнася до селекция, .... та няма голямо значение, какво точно ще каже ;)


я разкажи малко за първата дупка на кавала много ми е интересно.
LEVSKI_FOREVER

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот koisa » 23 апр 2019 23:06

blue avalanche написа:Току що скивах клипчето в Гонг с виртуозното изпълнение на Ил.Димитров. Горещо препоръчвам! Особено на неговите "адвокати". :twisted:

Добре, че си го скивал и чакаш удобен момент момчето да сгреши. Само, че сме ставали свидетели на много по-фрапантни пропуски от нападатели струващи над 50 млн. евро. Какво остава от момче на 22 години, което не играе редовно. Ако сравним тази ситуация с онзи легендарен пропуск на Йовов, сигурно трябваше да го обесим едно време!
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Ozzimozzi
Мнения: 7135
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Ozzimozzi » 23 апр 2019 23:25

zlatan написа:
Red_Neck написа:
wilge написа:Мисля, че чичо Гошо пак ще каже: "Не ме карайте да се смея!" Както на "трансфера" на Кайзер и Мапуку.
.....

Чичо Гошо при вас е последната дупка на кавала, що се отнася до селекция, .... та няма голямо значение, какво точно ще каже ;)


я разкажи малко за първата дупка на кавала много ми е интересно.

На мен пък ми е интересно КОЙ е кавала. :)
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot], ikar и 73 госта