Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот blue avalanche » 17 апр 2019 10:03

gihuelo написа:Удобно ли е аз да ти задам един въпрос?
За какво влизаш в този форум?
Вечно си на обратното мнение на всеки потребител.
Стига се до абсурда да защитаваш две коренно различни позиции ,само да си на обратното мнение на потребителя с които спориш.
Това в характера ли ти е? Нервен ли си? Нещо не е наред.

Да не би "Искрено и лично" да е тръгнало онлайн, във форума? Или се изживяваш като изповедник?

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9299
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот mikata » 17 апр 2019 10:07

Аз имам 13 домакинства досега този сезон при положение,че много често събота и неделя съм на работа!На мач с тирето не стъпвам.
Имам фланелка и членска карта за сезона,а тук някои специалисти ме критикуват ще не съм ходил на мачове :oops:
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот THE G.A.M.E » 17 апр 2019 15:17

Моци трябваше да бъде изгонен доста преди дузпата... За мен изгонването бе за натрупване на... Рефера разбра, че доста се е осрал като цяло в двубоя и реши да "поизравни" везните... Е, при 0-2, но важен е "жеста". :lol:
Та, директно на въпроса, изгонването на румънеца беше заслужено, но причината - не. :mrgreen:
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9299
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот mikata » 17 апр 2019 23:03

650 бона в евро дължим на агенция на Мариани! Евала спасе :twisted:
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !


sinfen14
Мнения: 692
Регистриран на: 11 ное 2017 14:03
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот sinfen14 » 18 апр 2019 13:45

mikata написа:Аз имам 13 домакинства досега този сезон при положение,че много често събота и неделя съм на работа!На мач с тирето не стъпвам.
Имам фланелка и членска карта за сезона,а тук някои специалисти ме критикуват ще не съм ходил на мачове :oops:

Аз Serafim го попитах не за да се изтъкваме кой,колко мача има на сезон.Но за мен е безумно човек,който не е присъствал лично на дадено събитие да раздава квалификации и присъди както той го направи.Защото,ако беше на мача щеше да знае,колко изнервени бяха всички по трибуните,на база неадекватния съдия от самото начало на мача.Защото Моци трябва много отдавна да е под душовете и изобщо да не се стига да спорим затова било ли е провокация или не.И да - точно от този футболист,който отдавна трябваше да бъде изгонен от България е провокация!Защото не спря да ходи след съдията от първата минута.

А феновете в А и Б сектор защитиха Левски и левскарите!Не може някакъв циганин да се чувства безнаказан в мач срещу нас и то в София.Каквото и да ни струва това!И накрая го беше страх да се прибере в тунела.Ще го видим следващия път.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12289
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот TristaNNN » 18 апр 2019 15:40

Хм, Колев рече, че ще пазари Марианчо да си намалява заплатата. Да не го разсърдят само. :roll:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

vvessel
Мнения: 4315
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот vvessel » 18 апр 2019 18:56

TristaNNN написа:Хм, Колев рече, че ще пазари Марианчо да си намалява заплатата. Да не го разсърдят само. :roll:

Ами той последния мач игра като сърдит на отбора. Май доброзорно се е отказал от премията. Струва ми се, че ще търсим къде да го продадем лятото. А както дължим и пари на агенцията му, направо може да си стиснем ръцете да го върнем без пари.
Спас здраво ни е закопал последните 2 години. Добре, че не взехме купата и не пробихме в Европа, че можеше още той да е "собственик" и да ни ликвидира окончателно. Господ си знае работата ;)

Serafim
Мнения: 5223
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Serafim » 18 апр 2019 20:10

Мариани е много добър играч и дано не го продадем. Но предполагам, че това зависи от заплатата и бонусите му. Иначе е сред малкото ни силни трансфера в последно време.

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот koisa » 18 апр 2019 21:01

Serafim написа:Мариани е много добър играч и дано не го продадем.

По-скоро приличен за Първа лига играч... Все си мисля, че "много добър играч" би трябвало поне малко от малко да може да центрира добре при статични положения.
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: krumeto и 120 госта