Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
matador
Мнения: 3822
Регистриран на: 30 дек 2011 18:18
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот matador » 16 апр 2019 17:30

blue avalanche написа:
matador написа:
blue avalanche написа:Що се отнася до Моци:
Изображение
За ТОВА празнуване, което даже не беше ПРЕД публиката на противника, Шакири и Джака можеше да бъда наказани до 2 мача!
FIFA rules do not directly contemplate punishment for showing a national flag but, according to its disciplinary code, sanctions can be handed out for “provoking the general public”. If found guilty, players can be banned for up to two games.

За провокиране на публиката...
И няма НИКАКВО ЗНАЧЕНИЕ пред кой сектор се е случило! И няма НИКАКВО ЗНАЧЕНИЕ дали съдията е показал картон или не! Ясно???
Друг е въпросът, че санкцията беше 10 000 швейцарски франка(около 10 000$).

Доста нелепо сравнение....
Моци ,че е тъп и нагъл селяндур е така но в този случай феновете на Левски нямат никакво оправдание заслужават наказание.

Съвсем коректно сравнение. За "провокиране на публиката" играчът може да бъде наказан до два мача. Никъде не е казано какъв вид е провокацията. Дали е пред публиката или не. Дали съдията е показал картон или не. По видеозапис може да се наложи наказание.
А постъпката на Моци, ОПРЕДЕЛЕНО, е ПРОВОКАЦИЯ!

Какво му е коректното на сравнението Шакири и Джака показват политически символи за да дразнят съперника....И да за мен това на Моци не е провокация.

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот blue avalanche » 16 апр 2019 17:34

matador написа:Какво му е коректното на сравнението Шакири и Джака показват политически символи за да дразнят съперника....И да за мен това на Моци не е провокация.

...sanctions can be handed out for “provoking the general public”.

1. Някъде да виждаш в това определение "политически символи"???
2. Щом за теб постъпката на Моци не е провокация, защо ми губиш времето?

Потребителски аватар
matador
Мнения: 3822
Регистриран на: 30 дек 2011 18:18
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот matador » 16 апр 2019 17:51

blue avalanche написа:
matador написа:Какво му е коректното на сравнението Шакири и Джака показват политически символи за да дразнят съперника....И да за мен това на Моци не е провокация.

...sanctions can be handed out for “provoking the general public”.

1. Някъде да виждаш в това определение "политически символи"???
2. Щом за теб постъпката на Моци не е провокация, защо ми губиш времето?

Какво ми пука дали ти губя времето ? :lol: Малоумната реакция на феновете на Левски трябва бъде наказана просто....

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12291
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот TristaNNN » 16 апр 2019 17:54

Бреййййй, колко е хубаво да имаме истински лидери, пили левскарско мляко и знаещи какво е Левски. Единият показва кукиши във Варна, другият се чекне (ако и да е било преди време), чакаме да видим с какво ли ще ни зарадва и третия, с какво ли още ни накарат да се "гордеем", че сме левскари и горди последователи на патрона и легендите. :x
Пък после нека локумаджията да ляля, че не ценим и уважаваме родното, мда.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12291
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот TristaNNN » 16 апр 2019 17:56

matador написа:
blue avalanche написа:
matador написа:Какво му е коректното на сравнението Шакири и Джака показват политически символи за да дразнят съперника....И да за мен това на Моци не е провокация.

...sanctions can be handed out for “provoking the general public”.

1. Някъде да виждаш в това определение "политически символи"???
2. Щом за теб постъпката на Моци не е провокация, защо ми губиш времето?

Какво ми пука дали ти губя времето ? :lol: Малоумната реакция на феновете на Левски трябва бъде наказана просто....

Ми, наказана е, дишай спокойно:
Дисциплинарната комисия към БФС санкционира „сините” заради хвърлени множество предмети с 2000 лева, за обидни и нецензурни скандирания с 1000 лева и за навлизане на публиката с още 2000 лева.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот blue avalanche » 16 апр 2019 17:57

matador написа:
blue avalanche написа:
matador написа:Какво му е коректното на сравнението Шакири и Джака показват политически символи за да дразнят съперника....И да за мен това на Моци не е провокация.

...sanctions can be handed out for “provoking the general public”.

1. Някъде да виждаш в това определение "политически символи"???
2. Щом за теб постъпката на Моци не е провокация, защо ми губиш времето?

Какво ми пука дали ти губя времето ? :lol: Малоумната реакция на феновете на Левски трябва бъде наказана просто....

Ми тя беше наказана. Айде, бърши сополите и бягай да играйш.

Потребителски аватар
matador
Мнения: 3822
Регистриран на: 30 дек 2011 18:18
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот matador » 16 апр 2019 18:08

TristaNNN написа:
matador написа:
blue avalanche написа:
matador написа:Какво му е коректното на сравнението Шакири и Джака показват политически символи за да дразнят съперника....И да за мен това на Моци не е провокация.

...sanctions can be handed out for “provoking the general public”.

1. Някъде да виждаш в това определение "политически символи"???
2. Щом за теб постъпката на Моци не е провокация, защо ми губиш времето?

Какво ми пука дали ти губя времето ? :lol: Малоумната реакция на феновете на Левски трябва бъде наказана просто....

Ми, наказана е, дишай спокойно:
Дисциплинарната комисия към БФС санкционира „сините” заради хвърлени множество предмети с 2000 лева, за обидни и нецензурни скандирания с 1000 лева и за навлизане на публиката с още 2000 лева.

Феновете трябва да бъдат наказани не отбора.

Потребителски аватар
Странджата
Мнения: 3985
Регистриран на: 07 дек 2009 21:29
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Странджата » 16 апр 2019 20:36

Навярно знаете откъде и защо е "който няма грях, нека пръв хвърли камък по нея". Спомнете си целувката на Пулев - ама тя била мъжка, нашенска, подписа на Джизъса и да не изброявам още. Осъдителна е постъпката на Горанов. Нищо няма да му помогне, за да се вдигне - само си представете как ще го посрещат по стадионите - тирейци, беройци, майнички, тимаджии. Това, което се случи - макар и две години по-късно, ще го задраска от списъка на футболистите. Колко е добър, колко не е - повече няма да е нито капитан на Левски, нито играч на Левски! Дали това ще е по решение на клуба или не, очевиден е натискът, упражнен от появата и най-вече от обсъждането на този клип. Така че си спестете квалификациите за клуба, отбора, морала и всичко онова, което ви дойде на ум и което унижава левскаря, ами помислете как можем да се защитим от ужасната война, която се води срещу нас. Чии "интимности" от кухнята се обсъждат освен нашите - то не бяха заплати, то не бяха смени на треньори, то не беше разнищване на всяка власт на Герена, все едно, че останалите не са същите и даже далеч по-нелицеприятни. От кога се води войната срещу нас и кога ние ще дадем отпор? И дали това става с развяването на мръсните ни гащи, които не са по-различни от гащите на останалите.
Клубът и Горанов трябва да намерят достойно решение. Вие смятате ли, че той трябва да пожелае да напусне Левски, без да има претенции спрямо действащия си договор. Аз мисля, че това би било достойно решение, ако Горанов го вземе сам, макар че клипът не е със състезател на Левски. А окончателното решение трябва да бъде на всички - включително и на онези фенове, на които голият задник на Сираков е само една невинна закачка.
П.С. Между другото, сега клубът трябваше да заяви, че правата му са спрени до решението на проблема и по този начин да защити и Горанов, и себе си.

Serafim
Мнения: 5223
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Serafim » 16 апр 2019 20:41

Горанов трябва да го забият на пейката до края на сезона. Най-вече заради безобразно слабата му перманентна форма, а не толкова заради видеото. Ако ръководството не го направи това, то значи ще е поредното с много популистки приказки, но противоречиви действия.

Колкото до Моци - повечето левскари се жалват като ощипани моми, чак е жалко. Румънеца вкара дузпа, заста до врата и вдигна ръце с поглед към публиката... Топспорт този път много умело уцелиха статията, като направиха сравнени с Меси, който вдигна тениската си, за да я покаже. Дали не е подразнил няколко хиляди от т.нар. "general public"? Как никой не отиде да го дърпа от противника? Как не навлязоха на терена, не скачаха по тунела фенове? Задължително ли вече трябва играча да се обръща към сектора с фенове на отбора си, та да се зарадва, за да не издразни противниковите фенове? От Мадрид оплакаха ли се? Павел Колев уж с огромен опит в УЕФА, делегат на мачове излезе като кифладжия да говори, че в нормална държава Моци щял да получи наказание от поне 5 мача. Сещам се за случая, в който Рио Фърдинанд бе уцелен с монета от фенове на Сити, когато отиде да се радва на гол на Ман Ю пред тях. Фен нахлу на терена, но Джо Харт го спря. След това ФА излязоха с позиция, че ще разследват случая, че е е недопустимо и тн., но в нито един момент Фърдинанд не бе упрекнат, че е провокирал феновете на Сити.
Базил де Карвальо бе ли изгонен, като размята синя фланелка, след като трансфера му в Левски бе обявен за невалиден от клуба? Не.
Да не говорим колко обичани и велики футболисти са били абсолютни провокатори, че и лекета, ама по-голямата част от феновете ги дават за пример, като "мъжаги" - Ван Бомел, Златан, Матераци, Рой Кийн, Рамос, Пепе, Джон Тери...
Злобата ви е изяла мозъците вече. Разбирам като цяло нещо такова да подразни болшинството от феновете, но ръководството да яхне метлата е приззнак на безсилие и поддаване на емоции.

На линия
Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21352
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 16 апр 2019 21:01

Serafim написа:Горанов трябва да го забият на пейката до края на сезона. Най-вече заради безобразно слабата му перманентна форма, а не толкова заради видеото. Ако ръководството не го направи това, то значи ще е поредното с много популистки приказки, но противоречиви действия.

Колкото до Моци - повечето левскари се жалват като ощипани моми, чак е жалко. Румънеца вкара дузпа, заста до врата и вдигна ръце с поглед към публиката... Топспорт този път много умело уцелиха статията, като направиха сравнени с Меси, който вдигна тениската си, за да я покаже. Дали не е подразнил няколко хиляди от т.нар. "general public"? Как никой не отиде да го дърпа от противника? Как не навлязоха на терена, не скачаха по тунела фенове? Задължително ли вече трябва играча да се обръща към сектора с фенове на отбора си, та да се зарадва, за да не издразни противниковите фенове? От Мадрид оплакаха ли се? Павел Колев уж с огромен опит в УЕФА, делегат на мачове излезе като кифладжия да говори, че в нормална държава Моци щял да получи наказание от поне 5 мача. Сещам се за случая, в който Рио Фърдинанд бе уцелен с монета от фенове на Сити, когато отиде да се радва на гол на Ман Ю пред тях. Фен нахлу на терена, но Джо Харт го спря. След това ФА излязоха с позиция, че ще разследват случая, че е е недопустимо и тн., но в нито един момент Фърдинанд не бе упрекнат, че е провокирал феновете на Сити.
Базил де Карвальо бе ли изгонен, като размята синя фланелка, след като трансфера му в Левски бе обявен за невалиден от клуба? Не.
Да не говорим колко обичани и велики футболисти са били абсолютни провокатори, че и лекета, ама по-голямата част от феновете ги дават за пример, като "мъжаги" - Ван Бомел, Златан, Матераци, Рой Кийн, Рамос, Пепе, Джон Тери...
Злобата ви е изяла мозъците вече. Разбирам като цяло нещо такова да подразни болшинството от феновете, но ръководството да яхне метлата е приззнак на безсилие и поддаване на емоции.

Наистина ли не правиш разлика между публиката на Балканите и Испания? Щеше ли да напишеш последното, ако беше станал фатален инцидент? И един последен въпрос: щеше ли публиката да слезе на пистата, ако Моци не беше изразил така ...радостта си (това обаче беше последното, но не и изразяване на радост!) Това беше преднамерено действие, и ако бомбичка беше полетяла към полицай и го убила, Моци щеше да има вина също. Ако наистина не го разбираш... ем, не мога да те разбера.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: CSKA_FEN4E, metodito, suni, Testa_di_Legno и 162 госта