Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

sinfen14
Мнения: 692
Регистриран на: 11 ное 2017 14:03
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот sinfen14 » 04 апр 2019 02:55

metodito написа:
tiamat написа:Не може да му се отрече на новото ръководство, че действа с размах. На мен ще ми липсва Яблонски, донякъде и Цветкович. Мама му стара, като се замисли човек, на отбора на Роси само един Михайлов му липсваше, и един по-класен нападател, и щяхме да сме чук...

Пичът разполагаше с Мапуку и Костов, и от торбата с .утки, избра k.ура, залагайки на Буш.

Не е вярно това! Първо - през есента постоянно въртеше Буш и Мапуку.Двамата получиха горе-долу по равен брой шансове.Зимата продадохме Мапуку,което ни е най-силния изходящ трансфер за последните няколко години.Тоя пич тотално свърши с футбола,след тая контузия,добре че тя дойде след като го продадохме.
Пролетта - Първо Буш беше в добра форма,второ Костов беше тъкмо дошъл при нас.Изобщо не може да се сравнява Костов от миналата пролет,с Костов от този сезон.Миналата пролет Играчът ни беше Паулиньо!

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21311
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 04 апр 2019 08:10

[offtopic]Буш си беше първи избор, Мапуку влизаше на смяна. Не ги е "въртял". Не знам. Помня само, че Буш титуляр като го видя и ми призляваше.[/offtopic]

Потребителски аватар
Soulen
Мнения: 9046
Регистриран на: 24 мар 2011 21:12
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Soulen » 04 апр 2019 08:41

Поредното аматьорско решение на рАководството. Не мога да разбера каква е целта им. Искат да ни затрият ли, какво, то все тая де, другия сезон като се крета в средата на класирането ще си ходят 300 човека по мачовете.

Един колега си каза за Рамзи тук в Арсенал. Това че ти изтича договора и напускаш, не означава че трябва да не играеш. Е освен ако няма цел докрая и е все едно как ще завършим сезона.

Назначението на Дерменджиев се обезсмисля, ако съберем най-големите бездарници от България. Аз съм за млади талантливи чужденци, които да се котират на пазара после, както казва Методи, тея с -Ов фамилия стават само за чалга. Аз трябва да се върна до времето на Топчо, кога съм имал любим футболист българин в Левски.
Sisi 1914 написа:Иначе Ливърпул показа с играта си как се побеждава лидера във Вл.
Честито на всички, които подкрепят отбора от Бирмингам!
:P

Потребителски аватар
terata
Мнения: 4549
Регистриран на: 25 май 2009 14:49
Местоположение: София
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот terata » 04 апр 2019 08:46

БориМитов style. :lol: Поредното брилянтно решение на ръководство според феновете на ПК. По тая логика излиза, че Боримиров е бил перфектния ръководител. А кат си спомня колко рев имаше, че не се разчиташе на тия изтичащи договори при него. А щом няма да разчитаме от следващия сезон на тримата с изтичащи договори и логично било да бъдат извадени от състава предполагам, че по тая логика следващия сезон ще продължим да разчитаме на "звездите" Буш, Белмонт, Васчук. Пак се разби един отбор, дет уж само треньора им бил проблема да мачкат. Принципност!!!

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14197
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот damyanov1963 » 04 апр 2019 08:53

Ники Илиев на 55
31 март 2019 | 10:49 813
1185 1
Днес един от най-обичаните "сини" играчи и бивш член на Управителния съвет на ПФК Левски Николай Илиев празнува своя 55-ти рожден ден. Играе като защитник в Левски от 1983 до 1989 г. и през сезон 1992/1993 г. Шампион на България през 1984, 1985, 1988 и 1993 г., носител на купата на страната през 1984 и 1986 г. Има 196 мача и 25 гола в "A" група.
За "сините" е изиграл 40 мача и е вкарал 7 гола за купата и 19 мача с 2 гола в евротурнирите (6 мача и 2 гола за КЕШ, 9 мача за КНК и 4 мача за купата на УЕФА). Илиев е играл още за Болоня (Италия) от 1989 до 1991 г. (28 мача и 3 гола), Херта (Берлин, Германия) през сезон 1991/92 и Рен (Франция) през 1993 г.
За националния отбор е изиграл 53 мача и е вкарал 5 гола, с него бе на Мондиал'94 в САЩ (четвърто място). Илиев е Футболист №1 на България за 1987 г. и първият български футболист в Калчото. Известен е като модерен защитник с интелигентна и авторитетна игра, играе отлично с глава и често бележи голове. Завършил е престижната треньорска школа в Коверчано, Италия. Там е бил в един курс със светила като Франко Барези, Валтер Дзенга и Франко Каузио.
Ръководството, футболистите и служителите на ПФК Левски честитят празника на Николай Илиев и му пожелават много здраве, лични и професионални успехи и бъдещи щастливи мигове с любимия "син" клуб.
https://youtu.be/oB2p1z1A2Hc
https://m.youtube.com/watch?v=cYyVYOSWNqY
Последна промяна от damyanov1963 на 04 апр 2019 09:16, променено общо 1 път.
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
groti
Мнения: 3372
Регистриран на: 30 апр 2009 13:26
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот groti » 04 апр 2019 09:05

Единствената логика в това решение е ако се откажат от заплатите си до края на първенството, а такова нещо не съм чул. Абсурдно е да плащаш на футболист, а той да тренира за здраве. Поне го дръж в групата. Имаме още 9-10 мача и на точно тези позиции сме без алтернатива. Контузия, картони и приключваме. Този път смятам, че ПК се на*ра много и тръгва по един добре отъпкан и лош път.
Светата троица на предателите - Сираков, Стоилов, Ивков

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8894
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот bilyaletdinov » 04 апр 2019 09:07

Умен ход на ръководството. Няма нужда да се залага на футболисти, които отдавна вече не мислят за Левски.
Циментирани сме на третото място. Най-вероятно и бараж няма да играем. Ако сега не се пробват нови играчи, юноши и т.н., то не знам кога?

Какви Рамзита, какви глупости? Яблонски няма нищо общо с играча, който беше в първите 2 сезона и това е от есента. Да го държим само защото е Яблонски ли? Какво да кажем за сърбина? Няма читав мач от есента. И тези футболисти имаха претенции да взимат повече пари :!: Кабрал беше единственият дето се натискаше есента, но явно си е намерил нов отбор и не играе нищо. Много ясно, че сега е момента да се пробват нови играчи като Сейдахмет, Унтонджи. Да видим тия юношки имат ли характер да играят, нямат ли?
Хубаво сте дали пример с Рамзи, ама що не споменавате за Рабио, който цял сезон не попада в групата на ПСЖ? Или пък за Натанаел дето им беше най-добрия играч на Разград през есента?
[center][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DnfK93GXoAE2sUI.jpg[/wrapimg][/center]

И този път ще победиш шампионе!

csimoen2
Мнения: 585
Регистриран на: 18 фев 2010 10:33
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот csimoen2 » 04 апр 2019 09:23

Ако някой си мисли, че от новият сезон, изграден от българи + дебелият и неадекватен Божинов, на пределна възраст Миланов, с току що възтановен Холмар, с евентуалното оставане на Буш и Белмонт, както и връщането в отбора на "супер" развитите Кабов и Найденов, ще се "върнем към корените си" и газим наред - значи тотално не разбира от футбол...

До момента спортно-технически ПК получава оценка слаб 2, поне от мен...

На линия
Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43848
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот rhaegar » 04 апр 2019 09:30

От една страна, остават доста мачове и не е съвсем мъдро да захвърляш с лека ръка трима титуляри. Да ги оставиш резерви ок, ама да взимат заплати, докато подтичват за здраве, без реално да могат да помогнат на отбора при нужда е безсмислено.

От друга страна, аз дори и не помня кои бяха махнатите при Митов, въпреки че тогава пак имаше рев за тях. А аз наистина не се сещам кои бяха. Толкова са ни и залипсвали значи. Най-вероятно толкова ще ни липсват и тези тримата след края на сезона.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9281
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот mikata » 04 апр 2019 09:31

Мен много ме съмнява Холмар,Тиам,Паулиньо,Михайлов,Мариани и Рейш да си намалят заплатите с 30% лятото :cry:
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: rhaegar и 40 госта