Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот Warped » 25 мар 2019 17:44

choko77 написа:Само да спомена,че тази "новина" я чух преди 3-4 дни и изобщо не обърнах внимание.Цялата работа идва от кръга и масите в Царско село.Такава ми е информацията,а кои са в този кръг гадайте!

Какво си чул бе мен??? Тва прееди малко го казаха по дарикми ти го повтаряш тука все едно си го чул
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

gihuelo
Мнения: 5699
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот gihuelo » 25 мар 2019 17:50

ЕМИЛ написа:Тия Царско село са ми много измислен отбор .Нямат място в А група .

Що бе Емо? Те почти са ви сателит.
Кабов, Виана, Минев, Балджийски ,Наско Сираков съсобственик .

choko77
Мнения: 573
Регистриран на: 03 окт 2009 12:43
Местоположение: Враца
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот choko77 » 25 мар 2019 17:54

Warped написа:
choko77 написа:Само да спомена,че тази "новина" я чух преди 3-4 дни и изобщо не обърнах внимание.Цялата работа идва от кръга и масите в Царско село.Такава ми е информацията,а кои са в този кръг гадайте!

Какво си чул бе мен??? Тва прееди малко го казаха по дарикми ти го повтаряш тука все едно си го чул

Чул съм го от,както написах преди 3-4 дни от информирани хора,а не от радиото.Тук не става въпрос за футболния отбор на Царско село,а за кръга Царско село.Само ще ви кажа че там се навъртат и Вили Вуцов и Наско Сираков и Стойне Манолов и други известни личности.

choko77
Мнения: 573
Регистриран на: 03 окт 2009 12:43
Местоположение: Враца
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот choko77 » 25 мар 2019 18:05

delqnski47 написа:
choko77 написа:
delqnski47 написа:
choko77 написа:Само да спомена,че тази "новина" я чух преди 3-4 дни и изобщо не обърнах внимание.Цялата работа идва от кръга и масите в Царско село.Такава ми е информацията,а кои са в този кръг гадайте!

Царско село саботира България :!: Има логика.

Да така е,всичко в българския футбол се решава от този "кръг Царско село" и това и най-непросфетените го знаят.Там се решава всичко!

И са решили днес да саботират работата.

Днес се появи в медиите,ако четеш писах,че съм го чул преди 3-4 дни и хич не се майтапя.

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12796
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот Eminem » 25 мар 2019 18:14

blue avalanche написа:
Eminem написа:Ако е фейк, най-нормалната реакция на ръководството е да съди журналиста. Хайде да видим дали ще го направят.

Ако клубът тръгне да съди всеки журналист за всяка партенка, къде ще му излезе края?
Нямаме толкова адвокати :mrgreen:

Това не е просто партенка. Ако не е вярно, това е целенасочена атака срещу Левски с послание, че ще им се пречи по всякакви начини. Ръководството трябва да покаже сила, иначе атаките ще продължат. Дали ще има отговор под формата на жалба в съда или някой ще се вози в багажник, няма значение. Важното е отговорът да е силен.

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23767
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот delqnski47 » 25 мар 2019 18:38

Eminem написа:
blue avalanche написа:
Eminem написа:Ако е фейк, най-нормалната реакция на ръководството е да съди журналиста. Хайде да видим дали ще го направят.

Ако клубът тръгне да съди всеки журналист за всяка партенка, къде ще му излезе края?
Нямаме толкова адвокати :mrgreen:

Това не е просто партенка. Ако не е вярно, това е целенасочена атака срещу Левски с послание, че ще им се пречи по всякакви начини. Ръководството трябва да покаже сила, иначе атаките ще продължат. Дали ще има отговор под формата на жалба в съда или някой ще се вози в багажник, няма значение. Важното е отговорът да е силен.

Кое ''ръководство'' :lol:
П.П.Не гледай в Гугъл. :lol:
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
ЕМИЛ
Мнения: 51313
Регистриран на: 20 юни 2009 16:17
Местоположение: У некоя кръчма
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот ЕМИЛ » 25 мар 2019 18:45

gihuelo написа:
ЕМИЛ написа:Тия Царско село са ми много измислен отбор .Нямат място в А група .

Що бе Емо? Те почти са ви сателит.
Кабов, Виана, Минев, Балджийски ,Наско Сираков съсобственик .

И Стойне Манолов шеф .Очаквам да са червен сателит .А и ако ЦСКА 1948 влезнат очаквам да се обединят с отбора от Армията

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12282
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот TristaNNN » 25 мар 2019 19:57

gihuelo написа:
ЕМИЛ написа:Тия Царско село са ми много измислен отбор .Нямат място в А група .

Що бе Емо? Те почти са ви сателит.
Кабов, Виана, Минев, Балджийски ,Наско Сираков съсобственик .

Мда, искрено сме загрижени за двете удебелени имена, да знаеш. Около тях се върти бъдещето на Левски, а от Царско село зависи какво ще е то. :mrgreen: А за Сираков като човек съм писал вече в темата за Колев, знам че си го прочел. Кофти опит за майтап и провокация, не ти се получи. :|
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12282
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот TristaNNN » 25 мар 2019 20:05

delqnski47 написа:
TristaNNN написа:Да бе, разбира се. Щом е за говедата, ще се побезпокоят и ще им мине - голяма работа, няма драма, всичко е в реда на нещата. Ако е за други - врагове, завери, мафия, Бойко, Кирчо, затриват харизмата ... мани-мани. :roll:

Да,ще им мине(ако всичко е окей и наистина всичко на 100% е лъжа..).Те утре ще напишат,че Изолда не била с Тристан,а с Драган,ама ти като си знаеш,че е лъжа ,кво те притеснява :?: Е,ако те гложди нещо,да,вече е друго,притеснително е.
Иначе,ако до следващия ви мач не ''им е минало'' значи трябва се замислите.Да,само че националите имат мач...днес.Такава новина ''затихва''(ако е лъжа) макс за ден,а националите излизат след няколко часа.Вашите вече ще се забравили,сеш ли се.

Нещата между Тристан и Изолда касаят само Тристан и Изолда и никой не го брига за техните любовни дела, докато ПФК Левски и цяла синя България, както и националния отбор на същата тази България са от доста по-различна величина. Кабрал, Холмар чистачката или Антов и Макенджиев, примерно, как да са сигурни какво се случва, хм? Малко така, примерчето нещо ... :|
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Вълчан
Мнения: 4275
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот Вълчан » 25 мар 2019 20:53

Ако Хубчев се запъти към Герена трябва да бъда съблечен.Такъв темерут няма какво да прави на Герена.За да водиш синият тим трябва да имаш живец и дори лека злоба във сърцето.Онзи бе прекрасен футболист ама като треньор не може да проповядва резултатен и красив футбол.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot], LoveAndPeace и 75 госта