Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
t0bl3ro_bg
Мнения: 5929
Регистриран на: 06 сеп 2010 20:35

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот t0bl3ro_bg » 04 мар 2019 14:36

JackPackage написа:
noo написа:
t0bl3ro_bg написа:Да, той е стигнал до гардиране на топката без да я докосва. Умно, та чак малоумно. :? :? :?
Гледам, че си майстор на глупостите. Сложи си очилата, пусни си пак ситуацията и виж дали Чунчуков докосва топката. Аман от разбирачи!

Направо да се премести в темата магията тире и там да си реват дружно с ловчанлии как било дузпа :evil:


Препоръчвам преглед при Очен :!:
Не е добре положението и с двама ви, наистина. Притеснен съм доста :oops:

За какви докосвания говорите, след като той вече е прибрал топката и е изпредварил нашия и ако няма завличане се обръща и отправя удар, вие от Марс ли падате ?

noo написа:
t0bl3ro_bg написа:До преди 2 години това абсурд да бъде свирено като дузпа.
Сега с тея изнежени правила, които вкараха това се получава.
Да стигнеш първи до топката и да ти свирят нарушение и картон с причина Опасна игра ...

Което си е така, си е така - трябва да се признава, не да се измислят някви глупави новости.

noo написа:
t0bl3ro_bg написа:Да, той е стигнал до гардиране на топката без да я докосва. Умно, та чак малоумно. :? :? :?
Гледам, че си майстор на глупостите. Пусни си пак ситуацията и виж дали Чунчуков докосва топката. Аман от разбирачи!



Какво докосване, кавки пет лева - стига първи до топката и застава пред нашия и контролира цялата ситуация.
Стига първи до топката, но не играе с нея. Рейш играе с нея.


Изображение

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23770
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот delqnski47 » 04 мар 2019 14:37

JackPackage написа:Кво притежание има като защитника му я избива бе, философ :lol: :mrgreen:

Рейш да беше ритнал първо играча и после топката да кажеш - дузпа, няма спорове, ама той първо играе С ТОПКАТА, след това го боли хоя дали ще закачи нападателя или не.


Как да е айде.Всеки си има мнение.Аз съм от Тирето.Оставям ви. :lol:
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот JackPackage » 04 мар 2019 14:42

t0bl3ro_bg написа:
JackPackage написа:
delqnski47 написа:
noo написа:
t0bl3ro_bg написа:Да, той е стигнал до гардиране на топката без да я докосва. Умно, та чак малоумно. :? :? :?
Гледам, че си майстор на глупостите. Сложи си очилата, пусни си пак ситуацията и виж дали Чунчуков докосва топката. Аман от разбирачи!

И кво щеше да стане,ако не му бе завлякъл крака. :lol: :lol: При положение,че топката пак оставаше в притежание на белия.....
Въпрос за 10 стинки и една стотинка от 5 нацепена на 2. :lol:

Кво притежание има като защитника му я избива бе, философ :lol: :mrgreen:

Рейш да беше ритнал първо играча и после топката да кажеш - дузпа, няма спорове, ама той първо играе С ТОПКАТА, след това го боли хоя дали ще закачи нападателя или не.


опасна игра, пич - "новите съвременни правила" ;)
прилючвам спора с теб и които и да било, защото е кристално ясна ситуация, а само глупости говорите


Къде е тая ОПАСНА игра може ли да ми кажеш? И знаеш ли определението за опасна игра въобще?

Вземи викни Ралка да ти прочете и обясни новите съвременни правила че хич те няма във вдяването и разбирането им :lol:

delqnski47 написа:Момче,тука имаме НЯКОЛКО СИТУАЦИИ...чаткаш ли...
Как да е,всеки си има мнение.

Няколко ситуации имало..ей Богу...добре
Първа ситуация - кой играе с топката - защитника или нападателя? Всяка следваща ситуация е следствие от първата или не?
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....

[center][wrapimg=]http://i.imgur.com/G65A5Mg.png[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]http://atleticofans.com/wp-content/themes/af/images/adlogo.png[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
t0bl3ro_bg
Мнения: 5929
Регистриран на: 06 сеп 2010 20:35

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот t0bl3ro_bg » 04 мар 2019 14:44

JackPackage написа:
Къде е тая ОПАСНА игра може ли да ми кажеш? И знаеш ли определението за опасна игра въобще?

Вземи викни Ралка да ти прочете и обясни новите съвременни правила че хич те няма във вдяването и разбирането им :lol:



t0bl3ro_bg написа:опасна игра, пич - "новите съвременни правила" ;)

Като гледаш как съм го написал трябва да ти стане ясно, че не съм им огромен фен на тия "новости", но не мога да си кривя душата, както ти умееш да го правиш. Sorry !

Изображение
Последна промяна от t0bl3ro_bg на 04 мар 2019 14:48, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
ЕМИЛ
Мнения: 51313
Регистриран на: 20 юни 2009 16:17
Местоположение: У некоя кръчма
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот ЕМИЛ » 04 мар 2019 14:47

Не свирената дузпа за Славия ли коментирате последните 4 страници ?
Рейш си го подкосява като играч от югозападната В група

Потребителски аватар
t0bl3ro_bg
Мнения: 5929
Регистриран на: 06 сеп 2010 20:35

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот t0bl3ro_bg » 04 мар 2019 14:52

Коментира се, след като някой хора не са наясно с "новите измислени" правила, се коментира и се дълбае излишно

По-лошото е, че когато става въпрос са нашето всичко е точно, но като е срещу нас - рев, рев, та се късаме

JackPackage написа:
Къде е тая ОПАСНА игра може ли да ми кажеш? И знаеш ли определението за опасна игра въобще?

Вземи викни Ралка да ти прочете и обясни новите съвременни правила че хич те няма във вдяването и разбирането им :lol:



Добавям: За нея също е дузпа :lol: :lol: :lol:
Иди сега ѝ обясни, че не е, както си впрегнал усилия от одеве и ѝ покажи колко нищо не разбира, защото е Жена :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот JackPackage » 04 мар 2019 14:57

t0bl3ro_bg написа:Коментира се, след като някой хора не са наясно с "новите измислени" правила, се коментира и се дълбае излишно

По-лошото е, че когато става въпрос са нашето всичко е точно, но като е срещу нас - рев, рев, та се късаме

JackPackage написа:
Къде е тая ОПАСНА игра може ли да ми кажеш? И знаеш ли определението за опасна игра въобще?

Вземи викни Ралка да ти прочете и обясни новите съвременни правила че хич те няма във вдяването и разбирането им :lol:



Добавям: За нея също е дузпа :lol: :lol: :lol:
Иди сега ѝ обясни, че не е, както си впрегнал усилия от одеве и ѝ покажи колко нищо не разбира, защото е Жена :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Супер като сте двамата, значи напрегнете си мозъците и ми дайте определение за ОПАСНА игра и покажи къде има такава в ситуацията?
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....

[center][wrapimg=]http://i.imgur.com/G65A5Mg.png[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]http://atleticofans.com/wp-content/themes/af/images/adlogo.png[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
t0bl3ro_bg
Мнения: 5929
Регистриран на: 06 сеп 2010 20:35

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот t0bl3ro_bg » 04 мар 2019 14:58

JackPackage написа:
t0bl3ro_bg написа:Коментира се, след като някой хора не са наясно с "новите измислени" правила, се коментира и се дълбае излишно

По-лошото е, че когато става въпрос са нашето всичко е точно, но като е срещу нас - рев, рев, та се късаме

JackPackage написа:
Къде е тая ОПАСНА игра може ли да ми кажеш? И знаеш ли определението за опасна игра въобще?

Вземи викни Ралка да ти прочете и обясни новите съвременни правила че хич те няма във вдяването и разбирането им :lol:



Добавям: За нея също е дузпа
Иди сега ѝ обясни, че не е, както си впрегнал усилия от одеве и ѝ покажи колко нищо не разбира, защото е Жена


Супер като сте двамата, значи напрегнете си мозъците и ми дайте определение за ОПАСНА игра и покажи къде има такава в ситуацията?


За N-ти път :!:

t0bl3ro_bg написа:опасна игра, пич - "новите съвременни правила" ;)


Не съм го измислил аз. За мен е глупост. В Англия масово се прилага това и има немалко жълти картони дори. В Ла лига не знам какво се прилага - това първенство е пълна измишльотина и се свири фал за докосване от муха.

ivan56 написа:
JackPackage написа:последващ контакт между защитник и нападател не може да е дузпа след като защитника първо играе с топката. :!:


Джаки ,води се опасна игра, независимо, че играе с топката(в случай поне за мен няма игра с топката, а по скоро се удари в дървеният крак на чунчука и отскочи), и си е дузпа.
Феновете сме страшни в измислиците по-някой път, да си защитим отбора :lol:


Нито го познавам, нито нищо. Човека твърди същото.

Потребителски аватар
noo
Мнения: 1023
Регистриран на: 27 ное 2009 09:03
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот noo » 04 мар 2019 15:06

JackPackage написа:
t0bl3ro_bg написа:
JackPackage написа:
delqnski47 написа:
noo написа:
t0bl3ro_bg написа:Да, той е стигнал до гардиране на топката без да я докосва. Умно, та чак малоумно. :? :? :?
Гледам, че си майстор на глупостите. Сложи си очилата, пусни си пак ситуацията и виж дали Чунчуков докосва топката. Аман от разбирачи!

И кво щеше да стане,ако не му бе завлякъл крака. :lol: :lol: При положение,че топката пак оставаше в притежание на белия.....
Въпрос за 10 стинки и една стотинка от 5 нацепена на 2. :lol:

Кво притежание има като защитника му я избива бе, философ :lol: :mrgreen:

Рейш да беше ритнал първо играча и после топката да кажеш - дузпа, няма спорове, ама той първо играе С ТОПКАТА, след това го боли хоя дали ще закачи нападателя или не.


опасна игра, пич - "новите съвременни правила" ;)
прилючвам спора с теб и които и да било, защото е кристално ясна ситуация, а само глупости говорите


Къде е тая ОПАСНА игра може ли да ми кажеш? И знаеш ли определението за опасна игра въобще?

Вземи викни Ралка да ти прочете и обясни новите съвременни правила че хич те няма във вдяването и разбирането им :lol:

delqnski47 написа:Момче,тука имаме НЯКОЛКО СИТУАЦИИ...чаткаш ли...
Как да е,всеки си има мнение.

Няколко ситуации имало..ей Богу...добре
Първа ситуация - кой играе с топката - защитника или нападателя? Всяка следваща ситуация е следствие от първата или не?
Не им обръщай внимание. Това са телевизионни анализатори. Но и там имат пропуски. Гледат, гледат, а не виждат, че Чунчуков дори не докосва топката. Не виждат и че Рейш играе с топката, което за тях автоматично е дузпа заради опасна игра.

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32329
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот modor » 04 мар 2019 15:09

Пуснах ви анкета.....
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot], TristaNNN, vlong и 128 госта