Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32326
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот modor » 10 фев 2019 09:40

ros написа:
modor написа:Спасе всичко най-хубаво ти желая! Няма да ни липсваш 8-)

" - Как искате да бъдете запомнен в Левски?
- С добро"

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Не ви се бъркам, но от това което чух едва ли има и 10% нещо вярно

Аз дори не вярвам, че това е той :lol:
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот ralka_levskarka » 10 фев 2019 09:41

Е та той не каза нищо, което вече да не го знаем. С този 6 март станаха банални. Бил разписал той документите. Ми логично е, нали още той се води собственик по документи. :roll:
[rimg]https://media3.giphy.com/media/l580XJFTJ6zbSw1jAh/giphy.gif[/rimg]

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Sisi 1914 » 10 фев 2019 09:47

k_oleto написа:
Sisi 1914 написа:
k_oleto написа:
Sisi 1914 написа:
Dust написа:
Sisi 1914 написа:Дълговете ни бяха уж 2 млн. Евро, а сега са към 30 млн. Лв.! :shock:

Няма значение, колко е един дълг ако същият е реалният, публично обявен и да се обслужва спрямо погасителните планове.
Дълговете на Реал Мадрид са над 1.2 милиарда лева, е това значи, че същите са пред фалит ли?


Дано да не попречат за лиценза, че тогаз става лошо.



Sise, няма ли опция да станеш от Лудогорец за сезон-два ? Ти където се преместиш и отбора гълта вода :mrgreen:


Абсурд!


Много ти се моля !


Няма как!
Левски завинаги в моето сърце![

eddie
Мнения: 1346
Регистриран на: 17 мар 2010 11:48
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот eddie » 10 фев 2019 09:51

THE G.A.M.E написа:Лесно се опрощават пари, които не си дал от собственият си джоб...


Няма нужда да се превъзбуждате.
Аз никъде не чух нищо за опрощаване.. това е само в главите ви. Според мен чака Божков да му ги плати. Така ще се намалят дълговете на половина.. ;)
"... без мощен спонсор и Бащица с много пари, няма да се оправим никога." - Аронакс

stan91
Мнения: 85
Регистриран на: 11 яну 2018 13:07
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот stan91 » 10 фев 2019 09:52

Бати дъртата комуняга :)
Последна промяна от stan91 на 10 фев 2019 09:54, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22551
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот NOMER14 » 10 фев 2019 09:52

Пак да попитам софиянци.
Казвате, че сегашният министър-председател и бивш Ваш кмет помолил Божков да вземе отбора Ни, като насреща му дава нещо.
Защо не се разглежда варианта един друг бивш министър-председател и бивш Ваш кмет да е помолил Божков за същото, като преди време му даде нещо свое много скъпо? Не си ли спомняте ли вече?

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21296
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 10 фев 2019 09:58

Michael_Buble написа:
metodito написа:Подкрепям. За мен възможен изход е налагането на някаква форма на държавна регулация, БФС да се намеси и не знам как, но по нормативен път да направи така нещата, че да не се стига до закриване на клубове, някакъв наш си финансов феърплей. И трябва истински да се обърне внимание на вътрешния пазар и развитието на школите (от всички клубове), както и на масовия спорт. Може би трябва да се изтърпят едни десетина години, след това нещата ще тръгнат. Няма никаква финансова логика в поведението на "Левски" в последните години. Приличаме на онея де получават 500 лева на месец, а в джоба им нов iPhone. Дано наистина ни се размине И този път.

Аз също подкрепям, НО...Методи от твоята рецепта неолибералите ще писнат, че държавата се меси в "свещения" свободен пазар, а точно тия неолиберали и НПО-тата начело със Сорос и тяхната пионка Боко е...а мамата на държавата ни. Това, за което говориш ни връща леко къв социализма, но аз го покрепям. Ще поспоря и за годините! Как 10?!? Само една нулева година изобщо без футбол и можем да въстановим цялата мрежа от спортни училища в България с прилежащи модерни терени и прочие. Така, както бе в "лошия" социализъм.
За финал щи напиша, че най-големия грях бе превръщането на отборите в АД-та. Това отвори кутията на Пандора и даде "на луд автомат".

Масовият спорт е почти изгубена кауза да бъде развит. Имаше някакво плахо усилие преди години, но така си остана (фитнес площадки на открито, малки футболни игрища). Относно другото... Явно е, че имат изгода самите управители на клубове да тъпчат отборите с нискокачествени чуждоземни заплатаджии. И тук няма общо новия световен ред, либерастите и тъ нъ. Има две версии: въпиюща некомпетентност на всички равнища и следване на тенденция (Лудогорец) само заради нейното следване (само, дето там дават реални пари за трансфери на футболисти, които са следени), и втората - комисионни и пари под масата. За мен си остава шокиращо разкритието на Градев, мисля, преди години, че "Левски" и ЦСКА (R.I.P.) се използват от футболисти и даже треньори, които си плащат, за да си възродят кариерите. Мисля, че може да се изведат такива примери при нас.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21296
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 10 фев 2019 10:02

Защо не го питаха за глобата? :evil: И кой ще оперира сега с парите от Обертан?

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Warped » 10 фев 2019 10:07

metodito написа:в, мисля, преди години, че "Левски" и ЦСКА (R.I.P.) се използват от футболисти и даже треньори, които си плащат, за да си възродят кариерите. Мисля, че може да се изведат такива примери при нас.

Те на БФС парите да не са некви имагинерни или те сами ги печатат :lol: Аз лично неискам държавни пари (милиони) да се дават на клубове. В момента това е ситуацията с Берое. А от глупостите написани от Бубле виждам, че не е влизал в спортно училище :lol: :lol:
Той на тва се надява Русев, революционери като вас :lol: с тъпи идеи и да им се смее.
Най реалистично е клубовета като нямат пари да играят с играчи, които имат. Имаш Папазов, Боримиров и тн юноши, значи играеш с тях. Държавата да ти дава 10 млн. за стадион :lol: :lol:
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

Потребителски аватар
ros
Мнения: 10993
Регистриран на: 28 мар 2008 16:14
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот ros » 10 фев 2019 10:09

metodito написа:Защо не го питаха за глобата? :evil: И кой ще оперира сега с парите от Обертан?

Интервюто е монтирвано, вероятно и такъв въпрос е бил зададен, но са го изрязали ако Спас е казал че приключват ако не го махнат примерно. Всеки журналист би искал да си прикачи такъв важен отговор на визитката си, но... Пък и какво като каже и излъже пак?
Аз може да съм никой за ЦСКА, но ЦСКА е всичко за мен, аз може да съм един от хилядите фенове, НО ЦСКА Е ЕДИНСТВЕНИЯТ ОТБОР ЗА МЕН


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: futbolqga и 40 госта