Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21313
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 08 фев 2019 22:56

Stailio написа:
metodito написа:
Stailio написа:Друг акаунт нямам. Явно ти ме можеш да разбереш, а не аз. Отговори ми на въпроса конкретно! Как става прането на пари и източването? Не бягай. Поне един път бъди мъж, а не плямпало

Ми, не съм убеден, че нямаш. Това с личните нападки ми е доста познато. Да докажа? Има си полиция, следствени органи, съд, прокуратура. Ти ми докажи, че не е така. Къде е разликата между предпоследно съобщения дълг - 18 милиона и сега - малко над "30 и малко" милиона? Всъщност, мисли си каквото искаш. Всичко е чисто като сълза, Спас плаща и първи левскар на републиката, честен и неопетнен, Красимир Иванов не е долен лъжец, и двамата биват подкрепяни от едни хора безплатно. Пък един мармот...


Пак бягаш като щипната мома. Отговри конкретно как се перат пари като си такъв спец. Няма нужда да ми говориш за ФБР, КГБ, Фифа, Мифа и тн. След като твърдиш нещо го докажи, иначе ставаш лек като перце. Или май по-важното е да дрънкаш, а дали има нещо вярно в това което дрънкаш няма значение. Та все още чакам отговор. Човекът по горе и той ти го е казал, ама откъде мисъл да проумееш що за смехории плямпаш

Щом казваш.


P.S. Докажи ми произхода на парите, с които беше "купен" БТК/ВИВАКОМ или там, както се казва.
Последна промяна от metodito на 09 фев 2019 00:18, променено общо 2 пъти.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21313
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 08 фев 2019 22:57

LM10 написа:
metodito написа:
Stailio написа:Друг акаунт нямам. Явно ти ме можеш да разбереш, а не аз. Отговори ми на въпроса конкретно! Как става прането на пари и източването? Не бягай. Поне един път бъди мъж, а не плямпало

Ми, не съм убеден, че нямаш. Това с личните нападки ми е доста познато. Да докажа? Има си полиция, следствени органи, съд, прокуратура. Ти ми докажи, че не е така. Къде е разликата между предпоследно съобщения дълг - 18 милиона и сега - малко над "30 и малко" милиона? Всъщност, мисли си каквото искаш. Всичко е чисто като сълза, Спас плаща и първи левскар на републиката, честен и неопетнен, Красимир Иванов не е долен лъжец, и двамата биват подкрепяни от едни хора безплатно. Пък един мармот...

Мето, нищо лично, ама за пералнята как въобще може да си помислиш, че Спас пере пари през Левски? За пране трябва да сме плюс, а ние сме с милиони назад, така че остава варианта Срас да пере пари през агенцията на Паулиньо, което пак е смехотворно. Има далеч по-лесни начини за пране, при които не се ангажира вниманието на половин България.

Ако не пере, значи е глупак. Няма как да не пере. Тоя собствени пари нема.
Последна промяна от metodito на 09 фев 2019 00:09, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
Жълто-черен Пловдив
Мнения: 1437
Регистриран на: 28 дек 2013 10:56
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Жълто-черен Пловдив » 08 фев 2019 22:58

Един въпрос: смятате ли, че има нормален човек/бизнесмен, който е готов да даде едни 30 и повече милиона и след това евентуално да започне да печели?


Това е абсурд. Баламосват ви и ви водят по пътя на ЦСКА.

При нас е май същото.

Потребителски аватар
Балкански Орел
Мнения: 5382
Регистриран на: 21 юли 2013 15:18
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Балкански Орел » 08 фев 2019 22:59

Kotooshu написа:
NOMER14 написа:Стига с тия избори в нашата тема. Изборите са чак след 2 години.


Вече цари спокойствие у "сините" фенове ... буря в чаша вода , !
На никой не му пука за истината и всички си затваряме очите и вярваме - надяваме се на следващият "спасител" с параШУТ !!!
А да не забравя - тези 2 години до изборите няма да ни фалират нека всички са спокойни ...

Навремето ... И преди, и сега - ЛЕВСКИ значи СВОБОДА ! .... означаваше много , сега са просто думи !


На времето, човек който се е занимавал с трева и какъвто и да е било наркотик е бил смъртен враг на хората от агитката и националистите по улиците на България.А сега хората, които се занимават с тези неща смятат за смъртни врагове хората, които са против.

Времена и нрави.
[center]Levski & Lazio[/center]

Потребителски аватар
Kotooshu
Мнения: 4390
Регистриран на: 11 май 2009 09:45
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Kotooshu » 08 фев 2019 23:06

Жълто-черен Пловдив написа:Един въпрос: смятате ли, че има нормален човек/бизнесмен, който е готов да даде едни 30 и повече милиона и след това евентуално да започне да печели?


Това е абсурд. Баламосват ви и ви водят по пътя на ЦСКА.

При нас е май същото.


Разбира се че абсолютно , никой !
Същото е и при вас,колко време вече ви лъжат . От избори на избори .
ЛЕВСКИ, ОЛЕ, СВОБОДА ОТ МУТРИТЕ!

tochavos написа:
Предпочитам ЦСКА с историята на Литекс, пред помийна яма с 30 титли.

:(

meteorit
Мнения: 901
Регистриран на: 23 мар 2013 20:39
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот meteorit » 08 фев 2019 23:33

На оранжевите пак им се привижда тире в син вариант. Реално, ако се случи такъв сценарий, единствените припознавачи ще са 50 човека от София-Запад, и то само ако има кренвирши. :mrgreen:

Понеже простотиите в "Левски" са последствие от мутренските простотии които стават по върховете на държавата, нормално е все повече фенове да говорят за ролята Боко-Делян и техните марионетки.

Потребителски аватар
Kotooshu
Мнения: 4390
Регистриран на: 11 май 2009 09:45
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Kotooshu » 08 фев 2019 23:34

Vassil Kolev
2 часа ·
Мисля, че Спас Русев даде най-доброто от себе си, за да компрометира схемата на политическо вмешателство в Левски, от която очевидно е част.
Хората може много да са се опростачили, обаче не са чак толкова прости.
И се питат: как купуваш албанския телеком за десетки милиони евро, а в същия момент фирма завежда дело за несъстоятелност на Левски заради 30 000 лева?
Или пък вчерашният връх на глупостта. На кое отгоре можеш да пуснеш Божков в клуба, да му дадеш да прави одит и след това вместо на него, да предпочетеш да прехвърлиш акциите на бивш футболист??? И то след като само за една година си докарал дълговете на клуба от 18 милиона до над 30 милиона??? Каква е целта? Да се фалира Левски и да се заметат следите? Наистина ни имат за по-тъпи от маймуните.
Моето тълкувание е, че явно резултите от одита притесняват доста кръгове от хора, които са вършали и безчинствали през последните години. Всички можем да се сетим за имената, без да има нужда да изброяване. Както и тези на покровителите им. Никой не обича силни и независими хора насреща.
А днешният трагикомичен опит да се замаже това, което иначе знае цяла България, показва само, че явно настана страх от реакцията на феновете. И това показва колко можем не само като привърженици на Левски, а като гражданско общество. При други е шубето и на други треперят гащаците. Хайде, случилото се с Левски е минало и заминало, но в никакъв случай не бива да се позволява това да продължава и в бъдещето.
ЛЕВСКИ, ОЛЕ, СВОБОДА ОТ МУТРИТЕ!

tochavos написа:
Предпочитам ЦСКА с историята на Литекс, пред помийна яма с 30 титли.

:(

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23088
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот W84me » 08 фев 2019 23:56

Kotooshu написа:
Vassil Kolev
2 часа ·
Мисля, че Спас Русев даде най-доброто от себе си, за да компрометира схемата на политическо вмешателство в Левски, от която очевидно е част.
Хората може много да са се опростачили, обаче не са чак толкова прости.
И се питат: как купуваш албанския телеком за десетки милиони евро, а в същия момент фирма завежда дело за несъстоятелност на Левски заради 30 000 лева?
Или пък вчерашният връх на глупостта. На кое отгоре можеш да пуснеш Божков в клуба, да му дадеш да прави одит и след това вместо на него, да предпочетеш да прехвърлиш акциите на бивш футболист??? И то след като само за една година си докарал дълговете на клуба от 18 милиона до над 30 милиона??? Каква е целта? Да се фалира Левски и да се заметат следите? Наистина ни имат за по-тъпи от маймуните.
Моето тълкувание е, че явно резултите от одита притесняват доста кръгове от хора, които са вършали и безчинствали през последните години. Всички можем да се сетим за имената, без да има нужда да изброяване. Както и тези на покровителите им. Никой не обича силни и независими хора насреща.
А днешният трагикомичен опит да се замаже това, което иначе знае цяла България, показва само, че явно настана страх от реакцията на феновете. И това показва колко можем не само като привърженици на Левски, а като гражданско общество. При други е шубето и на други треперят гащаците. Хайде, случилото се с Левски е минало и заминало, но в никакъв случай не бива да се позволява това да продължава и в бъдещето.

Какъв страх от фенове? От кои фенове по-точно? Народ дето си хвърля парите през терасата, не го брой.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21313
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 08 фев 2019 23:59

Kotooshu написа:
Vassil Kolev
2 часа ·
Мисля, че Спас Русев даде най-доброто от себе си, за да компрометира схемата на политическо вмешателство в Левски, от която очевидно е част.
Хората може много да са се опростачили, обаче не са чак толкова прости.
И се питат: как купуваш албанския телеком за десетки милиони евро, а в същия момент фирма завежда дело за несъстоятелност на Левски заради 30 000 лева?
Или пък вчерашният връх на глупостта. На кое отгоре можеш да пуснеш Божков в клуба, да му дадеш да прави одит и след това вместо на него, да предпочетеш да прехвърлиш акциите на бивш футболист??? И то след като само за една година си докарал дълговете на клуба от 18 милиона до над 30 милиона??? Каква е целта? Да се фалира Левски и да се заметат следите? Наистина ни имат за по-тъпи от маймуните.
Моето тълкувание е, че явно резултите от одита притесняват доста кръгове от хора, които са вършали и безчинствали през последните години. Всички можем да се сетим за имената, без да има нужда да изброяване. Както и тези на покровителите им. Никой не обича силни и независими хора насреща.
А днешният трагикомичен опит да се замаже това, което иначе знае цяла България, показва само, че явно настана страх от реакцията на феновете. И това показва колко можем не само като привърженици на Левски, а като гражданско общество. При други е шубето и на други треперят гащаците. Хайде, случилото се с Левски е минало и заминало, но в никакъв случай не бива да се позволява това да продължава и в бъдещето.

Тоя съм забелязал, че пуши само някакви качествени неща.

Потребителски аватар
k_oleto
Мнения: 4245
Регистриран на: 06 юни 2008 14:38
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот k_oleto » 09 фев 2019 00:23

meteorit написа:На оранжевите пак им се привижда тире в син вариант. Реално, ако се случи такъв сценарий, единствените припознавачи ще са 50 човека от София-Запад, и то само ако има кренвирши. :mrgreen:

Понеже простотиите в "Левски" са последствие от мутренските простотии които стават по върховете на държавата, нормално е все повече фенове да говорят за ролята Боко-Делян и техните марионетки.


Пич, аз като фен на ЦСКА (пък ти ме наричай както искаш), не искам да фалирате, защото:
1. Искам си мача с вас
2. За да вървим нагоре като футбол, е нужно да има Левски и ЦСКА

Спукахте ни от бъзици, обаче чета тука във форума ви. Ние до последно си мислихме, че няма как да се случи. Дори на фаза несъстоятелност. Във форума ви обаче и днес и вчера чета: Ако има тире или нещо изчезвам от стадиона. Вие сте по-лесни дори от нас. Имате шанса, че бяхте и се бъзикахте с нашия ужасТ. Наистина НЕ ти пожелавам да минеш по моя път като чувства и емоции, но някой твои колеги си го заслужават и понеже има такива хора - четеш и подмятания в тая връзка. Това, което е преживяхме, беше ужасно, затова - не се шегувай с тия неща, че виж.......да не ви последва.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 45 госта