Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

helic
Мнения: 1255
Регистриран на: 02 дек 2012 17:13
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот helic » 08 фев 2019 11:44

а кой е решил да се рита по кокълчетата с гусин Черепа, в момента ми е трудно да преценя

Потребителски аватар
Балкански Орел
Мнения: 5382
Регистриран на: 21 юли 2013 15:18
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Балкански Орел » 08 фев 2019 11:44

helic написа:
TristaNNN написа:
Балкански Орел написа:Тия медии са толкова зле.Написаха цял роман за хора, които никога не са били в клуба а сега вече се отмятат.Нищо незнаеха до последно за Пенев в тирето, толкова са знаели и за Божков и сега какво се случва.

Ами така ще е, докато има глупаци, които ги четат, споделят и коментират пасквилите и интригите им и ронят сълзи по неродени Петковци.

никога не съм бил особен фен на теориите на конспирациите, обаче това снощното ми доста прилича на организирана атака към любимия на всички ни отбор. Лично мнение!

Нормално.Спуткала е публична тайна, че е урва на Гелосания.Сега явно видяха силен играч и се започва.
[center]Levski & Lazio[/center]

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12286
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот TristaNNN » 08 фев 2019 11:44

t0bl3ro_bg написа:Тия сами си създават интриги и сами си ги оборват :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

А, добър ден! :mrgreen:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
t0bl3ro_bg
Мнения: 5929
Регистриран на: 06 сеп 2010 20:35

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот t0bl3ro_bg » 08 фев 2019 11:46

TristaNNN написа:
t0bl3ro_bg написа:Тия сами си създават интриги и сами си ги оборват :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

А, добър ден! :mrgreen:


Добър, как си ти 8-) :mrgreen: :mrgreen:

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23122
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот W84me » 08 фев 2019 11:46

Голяма пропаганда от снощи насам... Явно Папагала Колев е уплашил някои хора..
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

helic
Мнения: 1255
Регистриран на: 02 дек 2012 17:13
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот helic » 08 фев 2019 11:48

Балкански Орел написа:
helic написа:
TristaNNN написа:
Балкански Орел написа:Тия медии са толкова зле.Написаха цял роман за хора, които никога не са били в клуба а сега вече се отмятат.Нищо незнаеха до последно за Пенев в тирето, толкова са знаели и за Божков и сега какво се случва.

Ами така ще е, докато има глупаци, които ги четат, споделят и коментират пасквилите и интригите им и ронят сълзи по неродени Петковци.

никога не съм бил особен фен на теориите на конспирациите, обаче това снощното ми доста прилича на организирана атака към любимия на всички ни отбор. Лично мнение!

Нормално.Спуткала е публична тайна, че е урва на Гелосания. Сега явно видяха силен играч и се започва.

ми и мен ме глождят подобни съмнения. И не ми се мисли пък какво ще става когато бай Киро купи Нова ТВ :roll: :roll: :roll:

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот koisa » 08 фев 2019 11:49

t0bl3ro_bg написа:Павел Колев пред Sp.bege: Назначен съм от Божков, каже ли ми, че няма да е собственик на Левски, си тръгвам

Изпълнителният директор на Левски Павел Колев даде ексклузивно интервю пред Sportal.bg по повод последните бурни събития на "Герена". Както е известно, от вчера за акционери в Левски се спрягат Димитър Иванков, Христо Йовов и Даниел Боримиров.

"Аз съм назначен от Васил Божков на работа в клуба. Нямам информация, че акциите са прехвърлени на други хора. На този етап съм на работа в Левски. Ако Васил Божков ми каже, че няма да е собственик, тогава ще си тръгна. Това ще стори и целият управетелен съвет на клуба, тъй като е напълно нормално. Нашата работа е да извършим одит в клуба и да начертаем стратегия за бъдещето на Левски, заяви Колев пред Sp.bege

Е, той (Колев) до вчера повтаряше СОБСТВЕНИЦИТЕ и отказваше да каже кои са, а сега пред дриснял.бг ще каже, че е назначен от Божков. :lol: Нещо не ми се връзва, ама карай...
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

helic
Мнения: 1255
Регистриран на: 02 дек 2012 17:13
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот helic » 08 фев 2019 11:50

но пък всичко тръгна от дрънканиците на гонгаджиите....................

filo_123
Мнения: 53
Регистриран на: 23 фев 2017 14:06
Контакти:

Re: Излезте и кажете какво се случва с Левски, да ви вземат мътните

Мнениеот filo_123 » 08 фев 2019 11:52

Не ли ясно какво става и има ли още балъци, които мислят, че Левски ще се оправи без фалит. :)

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот ralka_levskarka » 08 фев 2019 11:54

Само дето гонга го дадоха като вариант, нито са се изцепвали като спортал, нито нищо. Нали ги слушах. Те дадоха три варианта, нито говореха за прехвърлени акции, нито нищо. Томислав подчерта 18 пъти, че вариантите изобщо не са сигурни.
Като Васил Божков се е отказал така, за чий бяха назначени баш негови хора в съвета?
Последна промяна от ralka_levskarka на 08 фев 2019 11:54, променено общо 1 път.
[rimg]https://media3.giphy.com/media/l580XJFTJ6zbSw1jAh/giphy.gif[/rimg]


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 130 госта