Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Kotooshu
Мнения: 4398
Регистриран на: 11 май 2009 09:45
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот Kotooshu » 21 яну 2019 16:31

santi_santi написа:
Warped написа:И каква концепция е представил - santi_santi да пише глупости по форумите?

https://gong.bg/bg-football/parva-liga/ ... ski-524405
„За нас е добре, че залагаме на българи, като цяло концепцията на Левски ще бъде да работи почти изцяло с български играчи и най-добрият вариант за тях ще е да има такъв треньор“, каза Колев

Не съм си го изсмукал от пръститие :)


Току що гледах видеото в сайта на Лудогорец и многоуважаваният господин Павел Колев не каза точно това а ще се гради " гръбнака" на Левски от българи ... заглавието в спиртал и глупостите на ловешкия Гонг са супер подвеждащи с това което каза многоуважаваният господин Павел Колев 8-)
ЛЕВСКИ, ОЛЕ, СВОБОДА ОТ МУТРИТЕ!

tochavos написа:
Предпочитам ЦСКА с историята на Литекс, пред помийна яма с 30 титли.

:(

Потребителски аватар
Kotooshu
Мнения: 4398
Регистриран на: 11 май 2009 09:45
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот Kotooshu » 21 яну 2019 16:49

Между другото , Георги Дерменджиев ако беше чужденец сигурно и черешовото топче щеше да гръмне от кеф , щото идва толкова титулуван треньор :mrgreen:
Честно казано , колкото и да ненавиждам многоуважаваният господин Павел Колев , и аз съм на мнение че няма смисъл да се плащат луди пари за автобуса , френското Ален Делон , бразилското чудо синът на баща си и ощо много подобни герои ... със същият успех и юношките ще ни късат нервите но пък ще излезнат в пъти по евтино .
За съжаление е и наложително да се продаде Обертан , защото ако е вярна заплатата му :shock: а и последните ни двама треньори изобщо не можаха да се възползват от качествата му .
За мен е важно оцеляването , за класиране не мисля ....
Последна промяна от Kotooshu на 21 яну 2019 16:51, променено общо 1 път.
ЛЕВСКИ, ОЛЕ, СВОБОДА ОТ МУТРИТЕ!

tochavos написа:
Предпочитам ЦСКА с историята на Литекс, пред помийна яма с 30 титли.

:(

Потребителски аватар
Kotooshu
Мнения: 4398
Регистриран на: 11 май 2009 09:45
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот Kotooshu » 21 яну 2019 16:50

....
ЛЕВСКИ, ОЛЕ, СВОБОДА ОТ МУТРИТЕ!

tochavos написа:
Предпочитам ЦСКА с историята на Литекс, пред помийна яма с 30 титли.

:(

santi_santi
Мнения: 1114
Регистриран на: 28 юли 2009 20:56
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот santi_santi » 21 яну 2019 16:53

metodito написа:[offtopic]
santi_santi написа:След като се Павел Колев разкри бъдещата концепция за развитие на отбора е ясно че Левски ще върви надолу а не нагоре!


Казваш го след като Костов, един българин, има сборно повече голове от Китимбала, Опоку, Слори, Диаби, Махмудов и оня поляк, взети заедно? :lol: И след като стигнахме до мачове с Юве, Пул, Шалке, и играхме в ШЛ с основно с българи в състава? Кефиш определено.[/offtopic]

Дано спазят концепцията за българи. Това е пътят за "Левски" - три-четири чужденеца (ама да се раздават, като Роман и Бардон и да са класа като Дъстли, Калво и Гарата), другото българи. Най-малкото, няма начин, когато фонд "Работна заплата" е така раздут, а ти в Европа да си до Вадуц, да не се стигне до фалит.


Виж в момента националните ни гарнитури,в какво положение не ми се иска да го пиша но все пак в момента приличните български играчи са в Литекс-София другите Лудугорец ги обраха.Едно време школата изкара Живко Миланов,Коприваров,Ричи,Домо,Хичо в допълнение на опитните Бориморив,Топчо и Емил Ангелов и т.н.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21358
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 21 яну 2019 17:20

santi_santi написа:
metodito написа:[offtopic]
santi_santi написа:След като се Павел Колев разкри бъдещата концепция за развитие на отбора е ясно че Левски ще върви надолу а не нагоре!


Казваш го след като Костов, един българин, има сборно повече голове от Китимбала, Опоку, Слори, Диаби, Махмудов и оня поляк, взети заедно? :lol: И след като стигнахме до мачове с Юве, Пул, Шалке, и играхме в ШЛ с основно с българи в състава? Кефиш определено.[/offtopic]

Дано спазят концепцията за българи. Това е пътят за "Левски" - три-четири чужденеца (ама да се раздават, като Роман и Бардон и да са класа като Дъстли, Калво и Гарата), другото българи. Най-малкото, няма начин, когато фонд "Работна заплата" е така раздут, а ти в Европа да си до Вадуц, да не се стигне до фалит.


Виж в момента националните ни гарнитури,в какво положение не ми се иска да го пиша но все пак в момента приличните български играчи са в Литекс-София другите Лудугорец ги обраха.Едно време школата изкара Живко Миланов,Коприваров,Ричи,Домо,Хичо в допълнение на опитните Бориморив,Топчо и Емил Ангелов и т.н.

Пак ще го повторя: няма значение единиците, а колектива. Това е отборен спорт. Тук се споменава често името на БАТЕ. Спомняш си ги, нали? Тея бяха ебати ботушарите. Не е ли така? Смяташ ли, че като единици бяха по-добри от "Левски", а от Андерлехт, които отстраниха преди нас. Някой от тях да отиде в някакъв европейски отбор? Гончаренко и колектива. Това беше по-силното. Между другото, и в момента изглеждат по същия начин: като някакви големи дърводелци. Обаче са кучета, и преследват всяка топка. Ти виждаш ли Обертан да се връща в защита? Кабрал като хване топката да не се опитва с неговите нескопосани финтове, а веднага като я получи да подаде... И в момента, смятам, че ако тея ботушари ни хванат, ще ни обуят ушанките. Ако ще и като единици нашите хубавци да са повече можачи. Можачи, но бездушници.

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10155
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот шивача » 21 яну 2019 17:21

JackPackage написа:
шивача написа:
Eminem написа:
шивача написа:Както писах вчера: Черепа щом не си излиза с името(засега не е окончателно) значи, че не иска да бъде свързван с вас.
И друго да завторя, който е запознат с нрава на Черепа, да не очаква да плати и стотинка стари задължения. Колкото дългове си имате ще се пренасят от собственик на собственик.

Ефбет става генерален спонсор на Левски, а негови хора са в УС, но не искал да бъде свързан с нас ? Секунда след обявяването на новия УС, всички го свързаха с клуба. Да ти имам малоумната логика. Въобще не ви е лесно на вас припознавачите.


Брат, тоя лъв на аватара ти по ще ме разбере. То е ясно , че Черепа ще ви издържа, но защо не го прави с името си? Нещо срамно ли има? Но с интелект на голямо коте трудно ще и разбереш!


Микренеца някъде фигурира ли с името си при вас? Що не купи емблемата с името си, а с онзи от бюрото по труда в Кюстендил? :roll: :?

разбира се, че фигурира-40% се води собственик, дава си интервюта, ходи и на мачове. Емблемата е купена от Анималс, за да има повече символика и един ден нещо, ако се случи да си остане при феновете.
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12290
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот TristaNNN » 21 яну 2019 17:23

Надявам се, че последните събития около любимия ни клуб нагледно показаха защо не трябва да се развяват парцалите на Тъп Спорт, ЧикиРики Спорт, Оранжев мустак спорт и всички останали пасквили, и да се правят неродени Петковци, докато няма официална информация от клуба. :?
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21358
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 21 яну 2019 17:32

TristaNNN написа:Надявам се, че последните събития около любимия ни клуб нагледно показаха защо не трябва да се развяват парцалите на Тъп Спорт, ЧикиРики Спорт, Оранжев мустак спорт и всички останали пасквили, и да се правят неродени Петковци, докато няма официална информация от клуба. :?


"Парцалите" писаха за Черепа още преди няколко месеца. ;)

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот Warped » 21 яну 2019 17:34

metodito написа:
TristaNNN написа:Надявам се, че последните събития около любимия ни клуб нагледно показаха защо не трябва да се развяват парцалите на Тъп Спорт, ЧикиРики Спорт, Оранжев мустак спорт и всички останали пасквили, и да се правят неродени Петковци, докато няма официална информация от клуба. :?


"Парцалите" писаха за Черепа още преди няколко месеца. ;)

И тва значи че са познали :?: :lol: :lol: То не е трудно да се сетиш.
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12290
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот TristaNNN » 21 яну 2019 17:34

metodito написа:
TristaNNN написа:Надявам се, че последните събития около любимия ни клуб нагледно показаха защо не трябва да се развяват парцалите на Тъп Спорт, ЧикиРики Спорт, Оранжев мустак спорт и всички останали пасквили, и да се правят неродени Петковци, докато няма официална информация от клуба. :?


"Парцалите" писаха за Черепа още преди няколко месеца. ;)
;)
Обаче писаха и за Чандъров, за назначаването на Колев в началото на годината, за оставане на Кр. Иванов, за Мъри, за Хъри и т.н. Изобщо, чисто статистически, ако изстреляш 10 статии с глупости, може да уцелиш истината с 11-тата, ама това не променя факта, че първите 10 са лъжи, които са угодни основно на нихилизма на някои проповедници на определен тип статии, от определени сайтове.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: futbolqga, jusi, tmanolov, Киро Пора и 144 госта