Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
сини шампиони
Мнения: 993
Регистриран на: 16 фев 2012 19:05

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот сини шампиони » 20 яну 2019 19:18

Аз съм на принципа, че на нов шеф и на малко прасе не се радваш, че не знаеш каква свиня ще излезе. Докато не мине поне година и не видя радикална промяна в управлението на любимия ми отбор, аз няма да възхвалявам никого.
И само Левски оле

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10135
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот шивача » 20 яну 2019 19:23

Както писах вчера: Черепа щом не си излиза с името(засега не е окончателно) значи, че не иска да бъде свързван с вас.
И друго да завторя, който е запознат с нрава на Черепа, да не очаква да плати и стотинка стари задължения. Колкото дългове си имате ще се пренасят от собственик на собственик.
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22346
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот NOMER14 » 20 яну 2019 19:29

През уикенда се споменават някакви имена около отбора. Защо не се чува нищо за усмихнатия сват - бивш ваш кмет и служебен премиер?
Иначе широка палитра от мнения на нашите фенове, които по-скоро се допълват отколкото конфротират едно с друго. И това ни отличава категорично от ония с едното припознаваческо копипейс мнение.

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12755
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот Eminem » 20 яну 2019 19:39

шивача написа:Както писах вчера: Черепа щом не си излиза с името(засега не е окончателно) значи, че не иска да бъде свързван с вас.
И друго да завторя, който е запознат с нрава на Черепа, да не очаква да плати и стотинка стари задължения. Колкото дългове си имате ще се пренасят от собственик на собственик.

Ефбет става генерален спонсор на Левски, а негови хора са в УС, но не искал да бъде свързан с нас ? Секунда след обявяването на новия УС, всички го свързаха с клуба. Да ти имам малоумната логика. Въобще не ви е лесно на вас припознавачите.

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10135
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот шивача » 20 яну 2019 19:44

Eminem написа:
шивача написа:Както писах вчера: Черепа щом не си излиза с името(засега не е окончателно) значи, че не иска да бъде свързван с вас.
И друго да завторя, който е запознат с нрава на Черепа, да не очаква да плати и стотинка стари задължения. Колкото дългове си имате ще се пренасят от собственик на собственик.

Ефбет става генерален спонсор на Левски, а негови хора са в УС, но не искал да бъде свързан с нас ? Секунда след обявяването на новия УС, всички го свързаха с клуба. Да ти имам малоумната логика. Въобще не ви е лесно на вас припознавачите.


Брат, тоя лъв на аватара ти по ще ме разбере. То е ясно , че Черепа ще ви издържа, но защо не го прави с името си? Нещо срамно ли има? Но с интелект на голямо коте трудно ще и разбереш!
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

Потребителски аватар
Avanti_Ragazzi
Мнения: 4015
Регистриран на: 02 авг 2010 09:01
Местоположение: ЛЕВСКИ ИЛИ СМЪРТ!!!
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот Avanti_Ragazzi » 20 яну 2019 19:46

Ясно е на всеки, че е Черепа?

Въпроса е само дали ще си остане и за нас Говедото-Череп в нашия случай Прасето-Череп или бързо, бързо и ние ще го приемем за многоуважаемия и почитан г-н Васил Божков? :roll:
[center][wrapimg=]http://prikachi.com/images/742/9410742s.png[/wrapimg][/center]
[center]Чардар, Ловеч, Микре, кои сте всъщност вие? Знаем, че сте само фенове на Литекс! Фенове на Литекс шаляляля, ооо фенове на Литекс шаляляляла![/center]

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12755
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот Eminem » 20 яну 2019 19:52

шивача написа:
Eminem написа:
шивача написа:Както писах вчера: Черепа щом не си излиза с името(засега не е окончателно) значи, че не иска да бъде свързван с вас.
И друго да завторя, който е запознат с нрава на Черепа, да не очаква да плати и стотинка стари задължения. Колкото дългове си имате ще се пренасят от собственик на собственик.

Ефбет става генерален спонсор на Левски, а негови хора са в УС, но не искал да бъде свързан с нас ? Секунда след обявяването на новия УС, всички го свързаха с клуба. Да ти имам малоумната логика. Въобще не ви е лесно на вас припознавачите.


Брат, тоя лъв на аватара ти по ще ме разбере. То е ясно , че Черепа ще ви издържа, но защо не го прави с името си? Нещо срамно ли има? Но с интелект на голямо коте трудно ще и разбереш!

Виж пич...не ти се получава. Нито този коментар, нито предния.
Дори и Божков да не може да бъде свързан с Левски по документи, всички знаят, че ще е реалният собственик.
ТОЙ ВЕЧЕ Е СВЪРЗАН С КЛУБА! Има начини въобще да не бъде проследен до клуба, нито по документи, нито по нищо, но той избира негова фирма да се води генерален спонсор и да сложи хора в УС, които за три секунди може да разбереш, че работят за него. Така че, не ти се получи.
Щеше да е много по-добре да изчакаш общото събрание, но злобата ти напира.

Потребителски аватар
specter
Мнения: 1680
Регистриран на: 17 апр 2015 21:43
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот specter » 20 яну 2019 20:03

Тоя Димитър Ганев ще е по-хубаво да не припарва изобщо до Герена, камо ли да го видим със синьо шалче. Специално от такива хора Левски няма нужда. Създадоха си някакъв клуб там 1948, за да дразнят преименуваните и като не им се получи, сега чрез нас ли ще опитват? Тоя е толкова тъмночервен, че ако наистина се окаже "силният човек на Герена" дори бих се замислил дали да не преустановя ходенето си на мачове. Това ще е безкрайно голяма гавра с нас, не знам дали го осъзнавате. Надявам се да е просто поредната простотия от Спортал.
И ЗАВИНАГИ С ТЕБ, И НАВСЯКЪДЕ С ТЕБ!

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот ralka_levskarka » 20 яну 2019 20:04

Да, много интересно. Хем не иска името му да се свързва с Левски, хем слага свои хора, свързвани с негови фирми :mrgreen: . То това е случайност. ;)
[rimg]https://media3.giphy.com/media/l580XJFTJ6zbSw1jAh/giphy.gif[/rimg]

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот ralka_levskarka » 20 яну 2019 20:07

specter написа:Тоя Димитър Ганев ще е по-хубаво да не припарва изобщо до Герена, камо ли да го видим със синьо шалче. Специално от такива хора Левски няма нужда. Създадоха си някакъв клуб там 1948, за да дразнят преименуваните и като не им се получи, сега чрез нас ли ще опитват? Тоя е толкова тъмночервен, че ако наистина се окаже "силният човек на Герена" дори бих се замислил дали да не преустановя ходенето си на мачове. Това ще е безкрайно голяма гавра с нас, не знам дали го осъзнавате. Надявам се да е просто поредната простотия от Спортал.

Предполагам, че този ще е под ВБ. Божков не ми прилича на човек, който като Спас ще тръгне да урежда трансфери и да се занимава с всичко, от което НЕ разбира.
[rimg]https://media3.giphy.com/media/l580XJFTJ6zbSw1jAh/giphy.gif[/rimg]


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 38 госта