Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
terata
Мнения: 4549
Регистриран на: 25 май 2009 14:49
Местоположение: София
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот terata » 18 яну 2019 21:29

Serafim написа:
terata написа:
metodito написа:
W84me написа:Голям кеф настанал тука, че доказан мафиот ни става собственик.

Ти какъв мислиш би могъл да е? Или комунист или мафиот или комунист-мафиот. Ние сме в България, човек. Пък и не само в България е така...
"Левски" няма да умре. В "техен" интерес е да го поддържат в будна кома. Най-малкото, помисли какви пари са изкарали Срас и Вангел от комисионни на ментета за тези три години. Или от колко държавни поръчки се е облажил Батко. Не слушай дебелия Венци как във футбола нямало келепир.

Този клуб няма да умре, но и няма да е това, което трябва.

Мето, би ли осветлил схемата по която Срас е изкарал сума ти пари от комисионни и колко средно е комисионната от едно менте?


Точно пък от кои ги е изкарал не знам. От Буш, Белмонт Гомес, Полачек, Нашименто и Васчук ли? Гонзо примерно пък каза, че Русев е 25млн лв назад за три години, докато се опитва да ръководи клуба. Дано му е увряла главата, че не може и да е клекнал пред изискванията на Колев.
Аз съм сигурен, че би печелил в пъти повече, ако се занимава с някой от всичките си бизнеси, а не от комисионните, за които Методи говори. Просто всичкия интерес и хейт, който предизвиква Левски е прекалено голям.

Русев няма общо с идването на Павел Колев.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21345
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 18 яну 2019 21:40

terata написа:
metodito написа:
W84me написа:Голям кеф настанал тука, че доказан мафиот ни става собственик.

Ти какъв мислиш би могъл да е? Или комунист или мафиот или комунист-мафиот. Ние сме в България, човек. Пък и не само в България е така...
"Левски" няма да умре. В "техен" интерес е да го поддържат в будна кома. Най-малкото, помисли какви пари са изкарали Срас и Вангел от комисионни на ментета за тези три години. Или от колко държавни поръчки се е облажил Батко. Не слушай дебелия Венци как във футбола нямало келепир.

Този клуб няма да умре, но и няма да е това, което трябва.

Мето, би ли осветлил схемата по която Срас е изкарал сума ти пари от комисионни и колко средно е комисионната от едно менте?


Кой е Русев? Как властта мина в ръцете му?
А що да спираме до Русев? Пеевски какви престъпления е направил? Имаш ли доказателства за нещо нередно?

Потребителски аватар
terata
Мнения: 4549
Регистриран на: 25 май 2009 14:49
Местоположение: София
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот terata » 18 яну 2019 21:47

metodito написа:
terata написа:
metodito написа:
W84me написа:Голям кеф настанал тука, че доказан мафиот ни става собственик.

Ти какъв мислиш би могъл да е? Или комунист или мафиот или комунист-мафиот. Ние сме в България, човек. Пък и не само в България е така...
"Левски" няма да умре. В "техен" интерес е да го поддържат в будна кома. Най-малкото, помисли какви пари са изкарали Срас и Вангел от комисионни на ментета за тези три години. Или от колко държавни поръчки се е облажил Батко. Не слушай дебелия Венци как във футбола нямало келепир.

Този клуб няма да умре, но и няма да е това, което трябва.

Мето, би ли осветлил схемата по която Срас е изкарал сума ти пари от комисионни и колко средно е комисионната от едно менте?


Кой е Русев? Как властта мина в ръцете му?
А що да спираме до Русев? Пеевски какви престъпления е направил? Имаш ли доказателства за нещо нередно?

Мерси за "конкретния" отговор. Не съм и очаквал друго.

Потребителски аватар
Kris_men2000
Мнения: 2163
Регистриран на: 24 мар 2008 17:13

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Kris_men2000 » 18 яну 2019 22:48

Имам едно предложение.Този форум да бъде озаглавен не" Всекидневна за Левски" а "Кой мрази повече Левски".Не знаех , че тук има толкова много злобари , завистници и скрити оранжево гномски лимонки.Не ви ли е срам бе"Брутовци"-предателският син на Цезар?Такава злоба струи от вас , че даже и жлъчка хвърляте навсякъде.От както е излезнала прекрасната новина , че Левски ще изхвърли този мизерник Финягата и ще дойдат професионалисти в Левски ще се спасява отбора ,ще се гради нещо велико един не видях(прочетох) да се зарадва истински и от сърце.Да бъде щастлив и благодарен на съдбата за тази радостна вест.Не чета само злобни и завистливи изказвания.
Да не говоря за Шивача изглежда вече е на 5-6 байпас и трети инсулт от бясна злоба за случващото се в светинята на българският футбол ЛЕВСКИ.
Левски е като заспал вулкан.Стои си там горе на върха величествен,кротък и заспал.Но изригне ли всички горещо се молят на Господ да ги пощади. БОГ ПРОЩАВА НО ЛЕВСКИ НЕ.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21345
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 18 яну 2019 22:50

terata написа:Мерси за "конкретния" отговор. Не съм и очаквал друго.

Какъвто въпроса...

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21345
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 18 яну 2019 22:54

Kris_men2000 написа:Имам едно предложение.Този форум да бъде озаглавен не" Всекидневна за Левски" а "Кой мрази повече Левски".Не знаех , че тук има толкова много злобари , завистници и скрити оранжево гномски лимонки.Не ви ли е срам бе"Брутовци"-предателският син на Цезар?Такава злоба струи от вас , че даже и жлъчка хвърляте навсякъде.От както е излезнала прекрасната новина , че Левски ще изхвърли този мизерник Финягата и ще дойдат професионалисти в Левски ще се спасява отбора ,ще се гради нещо велико един не видях(прочетох) да се зарадва истински и от сърце.Да бъде щастлив и благодарен на съдбата за тази радостна вест.Не чета само злобни и завистливи изказвания.
Да не говоря за Шивача изглежда вече е на 5-6 байпас и трети инсулт от бясна злоба за случващото се в светинята на българският футбол ЛЕВСКИ.

Пич, не го приемай толко навътре и си образува нерви за глупости. Някои от хората, които визираш милеят не по-малко за клуба от теб. Просто тук си има такива вътрешни семейни форумни войни (от времето на Стою Валеканото). И те много добре осъзнават какъв потрош нанесе Срас, ама се правят.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21345
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 18 яну 2019 22:59

Serafim написа:Точно пък от кои ги е изкарал не знам. От Буш, Белмонт Гомес, Полачек, Нашименто и Васчук ли? Гонзо примерно пък каза, че Русев е 25млн лв назад за три години, докато се опитва да ръководи клуба. Дано му е увряла главата, че не може и да е клекнал пред изискванията на Колев.
Аз съм сигурен, че би печелил в пъти повече, ако се занимава с някой от всичките си бизнеси, а не от комисионните, за които Методи говори. Просто всичкия интерес и хейт, който предизвиква Левски е прекалено голям.

Почти позна имената. Добави още няколко.

santi_santi
Мнения: 1114
Регистриран на: 28 юли 2009 20:56
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот santi_santi » 18 яну 2019 23:10

По-голям потрош от гелосаният жп-еец никой досега не е нанесъл!И защо ли си мисля че Спас няма да се откаже а просто е обещано нещо на Васил Божков и ще станат ортаци по нареждане!

Потребителски аватар
Kris_men2000
Мнения: 2163
Регистриран на: 24 мар 2008 17:13

Re: Грандиозни промени в Левски! Сменя се собствеността!

Мнениеот Kris_men2000 » 18 яну 2019 23:20

metodito написа:Еееееееееееееее, най-после! Жалко за последните три години. Но, каквото било-било. Назад не могат да се върнат нещата.

Успех на Колев. На хартия, Колев е професионалист и амбициозен млад човек. А заедно с това и левскар. Ама, да не ни мине котка път, няма да екзалтирам...


Методи да ти кажа честно хич не му се кефя на Колев.Ще стане много дими и гюрлотия за нищо.Според мен ще излезе празен фишек.Дано да излезна плювалник и Колев да ме опровергае.Тогава ще му целувам г.....
Левски е като заспал вулкан.Стои си там горе на върха величествен,кротък и заспал.Но изригне ли всички горещо се молят на Господ да ги пощади. БОГ ПРОЩАВА НО ЛЕВСКИ НЕ.

Serafim
Мнения: 5223
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Serafim » 18 яну 2019 23:25

terata написа:
Serafim написа:
terata написа:
metodito написа:
W84me написа:Голям кеф настанал тука, че доказан мафиот ни става собственик.

Ти какъв мислиш би могъл да е? Или комунист или мафиот или комунист-мафиот. Ние сме в България, човек. Пък и не само в България е така...
"Левски" няма да умре. В "техен" интерес е да го поддържат в будна кома. Най-малкото, помисли какви пари са изкарали Срас и Вангел от комисионни на ментета за тези три години. Или от колко държавни поръчки се е облажил Батко. Не слушай дебелия Венци как във футбола нямало келепир.

Този клуб няма да умре, но и няма да е това, което трябва.

Мето, би ли осветлил схемата по която Срас е изкарал сума ти пари от комисионни и колко средно е комисионната от едно менте?


Точно пък от кои ги е изкарал не знам. От Буш, Белмонт Гомес, Полачек, Нашименто и Васчук ли? Гонзо примерно пък каза, че Русев е 25млн лв назад за три години, докато се опитва да ръководи клуба. Дано му е увряла главата, че не може и да е клекнал пред изискванията на Колев.
Аз съм сигурен, че би печелил в пъти повече, ако се занимава с някой от всичките си бизнеси, а не от комисионните, за които Методи говори. Просто всичкия интерес и хейт, който предизвиква Левски е прекалено голям.

Русев няма общо с идването на Павел Колев.


Добре де, кой тогава взема решенията? Ти казваш това, друг, че Колев идвал, за да оттърве Левски от Русев. Ако не Русев взема решенията, кого тогава да хвалим и хулим? И кой плаща тогава заплати?


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: suni и 59 госта