Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32328
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот modor » 15 яну 2019 16:59

d.milanov написа:Къде е тръста, къде е НКП, защо си мълчите като...? Що не искате отчетите дадени на Павел Колев? Само мрънкате, искате закриване, не издържате, а?

https://gong.bg/bg-football/parva-liga/ ... lev-523523
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

Потребителски аватар
specter
Мнения: 1680
Регистриран на: 17 апр 2015 21:43
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот specter » 15 яну 2019 17:10

Не очаквам да свършат нещо Тръста... Моето мнение за тях е негативно - доста им е безсмислено съществуването в общи линии. Единственото, което правят е да посочват проблемите и 0 откъм действия. Тия неща ги правим и тука във форума...
И ЗАВИНАГИ С ТЕБ, И НАВСЯКЪДЕ С ТЕБ!

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43886
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот rhaegar » 15 яну 2019 17:40

Тоя тръст приключи сам със себе си, още при уволнението на Стоев. След като 2 месеца повтаряха, че са твърдо зад него и смяна на треньора без тяхно съгласие не може да стане, когато все пак махнаха Стоев, те се скриха като женски полови органи. От тогава не съществуват за мен. И не е важен конкретния уволнен треньор, а безпринципната смяна на позицията им, без дори да кажат дума. Просто клекнаха и до там.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
wilge
Мнения: 3157
Регистриран на: 26 май 2010 10:43
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот wilge » 15 яну 2019 18:50

Минута и половина настроение: https://www.youtube.com/watch?v=CNZrzQPHcDc

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот hydetoshi » 16 яну 2019 15:02

Dust написа:sin4ec, посочи ми поне три клуба от ТОП50 на Европа, които да залагат на собствени юноши? - това с юношите е някакво изкривено мислене.
Водещите клубове в своите първенства залагат на завършени футболисти иначе ще бъдат далече от върха.

Това с юношите е ,като положението с доматите на пазара. Отиваш да си купиш домати,обаче преди това някой трябва да ги посее,полива,прекопава,после да ги обере и да ги докара на пазара. Обикновено тези дето си "купуват домати" са точно отбори като тези от топ 50 . Макар че примерно Аякс е такъв отбор,но те правят футболисти повече ,отколкото да купуват. Няма нито един български отбор,който да може да купува футболисти и да не произвежда. Няма как да стане. Няма пари. С какво да ги купят. Затова - произвеждаш,продаваш. Пак произвеждаш,пак продаваш и така колелото се върти. Нашите отбори нито произвеждат,нито могат да си купуват и съвсем логично сме се превърнали в нещо,като това,което става в Африка - глад,мизерия и хуманитарни помощи.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12289
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот TristaNNN » 16 яну 2019 15:21

hydetoshi написа:
Dust написа:sin4ec, посочи ми поне три клуба от ТОП50 на Европа, които да залагат на собствени юноши? - това с юношите е някакво изкривено мислене.
Водещите клубове в своите първенства залагат на завършени футболисти иначе ще бъдат далече от върха.

Това с юношите е ,като положението с доматите на пазара. Отиваш да си купиш домати,обаче преди това някой трябва да ги посее,полива,прекопава,после да ги обере и да ги докара на пазара. Обикновено тези дето си "купуват домати" са точно отбори като тези от топ 50 . Макар че примерно Аякс е такъв отбор,но те правят футболисти повече ,отколкото да купуват. Няма нито един български отбор,който да може да купува футболисти и да не произвежда. Няма как да стане. Няма пари. С какво да ги купят. Затова - произвеждаш,продаваш. Пак произвеждаш,пак продаваш и така колелото се върти. Нашите отбори нито произвеждат,нито могат да си купуват и съвсем логично сме се превърнали в нещо,като това,което става в Африка - глад,мизерия и хуманитарни помощи.

Moже, може. Ето ти каузата за пример - купуват и обират готови играчи, а резултатите им ги виждаме. Приходите си ги генерират от ЕКТ и чрез (пре)продажбата на тези готови, купени по-рано играчи. Засега, дебело подчертавам засега, вече 7-8 години не са умрели от глад и мизерия.
И понеже даваш разни зеленчукопроизводствени примери, я да те питам: Кой е по-богат и успешен? Зеленчукопроизводителите с напуканите от полската работа ръце, или прекупвачите на готовата им стока из борсите със златни ланци и синджири накичени по напуканите им от преяждане телеса? ;)
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот hydetoshi » 16 яну 2019 15:35

TristaNNN написа:
hydetoshi написа:
Dust написа:sin4ec, посочи ми поне три клуба от ТОП50 на Европа, които да залагат на собствени юноши? - това с юношите е някакво изкривено мислене.
Водещите клубове в своите първенства залагат на завършени футболисти иначе ще бъдат далече от върха.

Това с юношите е ,като положението с доматите на пазара. Отиваш да си купиш домати,обаче преди това някой трябва да ги посее,полива,прекопава,после да ги обере и да ги докара на пазара. Обикновено тези дето си "купуват домати" са точно отбори като тези от топ 50 . Макар че примерно Аякс е такъв отбор,но те правят футболисти повече ,отколкото да купуват. Няма нито един български отбор,който да може да купува футболисти и да не произвежда. Няма как да стане. Няма пари. С какво да ги купят. Затова - произвеждаш,продаваш. Пак произвеждаш,пак продаваш и така колелото се върти. Нашите отбори нито произвеждат,нито могат да си купуват и съвсем логично сме се превърнали в нещо,като това,което става в Африка - глад,мизерия и хуманитарни помощи.

Moже, може. Ето ти каузата за пример - купуват и обират готови играчи, а резултатите им ги виждаме. Приходите си ги генерират от ЕКТ и чрез (пре)продажбата на тези готови, купени по-рано играчи. Засега, дебело подчертавам засега, вече 7-8 години не са умрели от глад и мизерия.
И понеже даваш разни зеленчукопроизводствени примери, я да те питам: Кой е по-богат и успешен? Зеленчукопроизводителите с напуканите от полската работа ръце, или прекупвачите на готовата им стока из борсите със златни ланци и синджири накичени по напуканите им от преяждане телеса? ;)

Те прекупвачите са ясни. Става въпрос ,че "доматите " трябва да дойдат от някъде. Не могат да паднат от небето. А на Лудогорец нещата им се получават в нашето първенство + двете спасени дузпи на Моци (шанс ,който е сигурно по малък от 1:1000) без които къщичката им щеше да се разпадне още преди да са я построили. Така или иначе ефектът е временен и последното място в групите на ЛЕ този сезон не е случайно и може би за напред постиженията все повече ще затихват.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32328
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот modor » 16 яну 2019 16:04

Финягата купува албански телеком за 50 милиона ойроИзображение Ние тук търсим табла и козирки :lol:
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

sinfen14
Мнения: 692
Регистриран на: 11 ное 2017 14:03
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот sinfen14 » 16 яну 2019 16:11

Ние е редно да търсим оцеляването на Левски.А не кой ще играе отляво или кой е на проби.Явно обаче приоритетите ни са други. ;)

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12289
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот TristaNNN » 16 яну 2019 16:28

hydetoshi написа:
TristaNNN написа:
hydetoshi написа:
Dust написа:sin4ec, посочи ми поне три клуба от ТОП50 на Европа, които да залагат на собствени юноши? - това с юношите е някакво изкривено мислене.
Водещите клубове в своите първенства залагат на завършени футболисти иначе ще бъдат далече от върха.

Това с юношите е ,като положението с доматите на пазара. Отиваш да си купиш домати,обаче преди това някой трябва да ги посее,полива,прекопава,после да ги обере и да ги докара на пазара. Обикновено тези дето си "купуват домати" са точно отбори като тези от топ 50 . Макар че примерно Аякс е такъв отбор,но те правят футболисти повече ,отколкото да купуват. Няма нито един български отбор,който да може да купува футболисти и да не произвежда. Няма как да стане. Няма пари. С какво да ги купят. Затова - произвеждаш,продаваш. Пак произвеждаш,пак продаваш и така колелото се върти. Нашите отбори нито произвеждат,нито могат да си купуват и съвсем логично сме се превърнали в нещо,като това,което става в Африка - глад,мизерия и хуманитарни помощи.

Moже, може. Ето ти каузата за пример - купуват и обират готови играчи, а резултатите им ги виждаме. Приходите си ги генерират от ЕКТ и чрез (пре)продажбата на тези готови, купени по-рано играчи. Засега, дебело подчертавам засега, вече 7-8 години не са умрели от глад и мизерия.
И понеже даваш разни зеленчукопроизводствени примери, я да те питам: Кой е по-богат и успешен? Зеленчукопроизводителите с напуканите от полската работа ръце, или прекупвачите на готовата им стока из борсите със златни ланци и синджири накичени по напуканите им от преяждане телеса? ;)

Те прекупвачите са ясни. Става въпрос ,че "доматите " трябва да дойдат от някъде. Не могат да паднат от небето. А на Лудогорец нещата им се получават в нашето първенство + двете спасени дузпи на Моци (шанс ,който е сигурно по малък от 1:1000) без които къщичката им щеше да се разпадне още преди да са я построили. Така или иначе ефектът е временен и последното място в групите на ЛЕ този сезон не е случайно и може би за напред постиженията все повече ще затихват.

Ти каузата не ги мисли. Дузпи, Моци-та, шансове и затихващи постижения не ни бригат. Забелязал съм, че вие тирейците си имате комплекс от тях и вече години наред непрестанно им предвещавате затихване и изчезване на проекта, пък те междувременно все си ви дънят и ви превърнаха в абонати, но тук говорим за Левски. А на Левски в момента му трябват готови "домати". Кой ще ги произвежда също не ни брига много-много, градини и оранжерии по света бол. За съжаление в момента нашата доматена градинка не е подредена и няма как сами да си произвеждаме доматите. Тъжно е, но това е истината днес, към датата 16/01/2019, и колкото по-бързо я приемем тази горчива истина, толкова по-добре. Пък ние не спираме да вярваме, че един ден ще си берем "родни" домати, дано да е скоро. Наистина, кофти се живее само с вносни такива, но това е положението.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 140 госта