/анкета/ Левски: Всичко около клуба

Модератори: rhaegar, Rivaldo10, SkArY_9, ntodorov, TodorT, paceto, modor, kartago, slavia_forever, Madridist

Ще успеем ли да отстраним АЕК Ларнака

Можете да изберете само 1 отговор

Виж резултатите

Потребителски аватар
metodito
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 12 яну 2019 12:51

koisa написа:
metodito написа:
W84me написа:Момчета, стига вече, на никой не му пука за Левски и като цяло за футбола, на повечето левскари вече им е през оная работа. Всичко е една голяма измама. Да се свършва по-скоро.

И при мен вече настъпва едно равнодушие към всичко. Сценарият е до болка познат. Да се свършва, да ни слагат тире, двуоеточие или не знам какво и това е.

Аз не съм стигнал до такъв момент да не ми пука и вероятно няма да се стигне до такъв, докато отбора е все още жив... Ей, за туй си "мрънкам" и хуля съсипниците на Левски. Никога няма да седна да защитавам хората, които съсипват клуба с малоумната си неадекватност и аматьорщина. Пък нека да ми обясняват колко е велик $па$, защото довел Роси, Обертан и Гомес. Колко велик скаут е Вангелий и колко много разбира от футбол продавача на телевизори. :oops:

И да мрънкаме и да не мрънкаме, все тая.

Serafim
Контакти:

Мнениеот Serafim » 12 яну 2019 13:59

Лудогорец взеха да се подсилват с български играчи. Предвид, че те така или иначе не играят някакъв извнземен футбол от началото на сезона, понеже повечето им чуждестранни звезди вече се наситиха на трофеи и пари и треньорските неволи покрай Аутори и назначението на Сухия, не очаквам, че ще има някакъв спад. А и си имат съдийски комфорт. Даже очаквам медиите да започнат да бълват след време статии от типа "И с българи можело значи". :lol:

Потребителски аватар
Kris_men2000

Мнениеот Kris_men2000 » 12 яну 2019 14:52

Вълчан написа:
Kris_men2000 написа:
Вълчан написа:Какъв пък треньор може да бъде този португалец.Никакъв.Мъри ще направи голяма грешка ако се върне във България.Естествено отборът ще тръгне нагоре със него .То и няма накъде надолу.Всички ще ревнат че това е човека.И година и половина макс по късно ще бъде натирен като неможещ.Не чакаите Мъри като месия.

Вълчане явно такива като теб като чуят за Мъри и Сираков и ги изприщва от страх даже и на петите.Голям страх голямо шубе от тандема СС.Явно всички "доброжелатели" на Левски всяка сутрин палите по свещичка и се молите силно
Богу дух да не се завърне тандема СС в Левски ,че тогава жална ви майка на всички делиормански еднодневки, тирета и робски слуги.

Въх въх.....жална ви маика.... :o Нека се държим малко по умно ако ти е възможно разбира се.Та кои тук от форума иска слаб син отбор.Стоилов наистина не е лош треньор.Но за съжаление само за страни като Азърбаиджан ....България....Грузия....Албания...Във тази ситуация тои не би помогнал кои знае колко.Със няколко класни покупки обаче и сегашният ще се справи.Какво пък някои може да има против една легенда като Сираков.При него единственото е че малко остър и на моменти не се усеща.Вече футболистите са други.....манталитетът е различен...характерите им са други..Имат си мениджъри които ще го разкъсат ако се държи като палячо от 80 години.Аз специално да паля свещичка за отбор на които симпатизирам от 1985 година да не се стабилизира е просто комично. Бактън от такива фенове като теб дето не търпят различно мнение. :)

Държа се много умно даже но за теб изглежда е невъзможно.А това което си написал за Мъри изби рибата в океана и от там се вижда , че тази пуста материя ФУТБОЛА ти е толкова сложна , че даже умствено те изморява и изтощава до краен предел.За Вълка да не говорим какви си ги надробил.Тава важи ли в пълна сила за Румениге ,Бекенбауер или Ули Хьонес в Байерн.
А аз не симпатизирам на Левски аз умирам за и с Левски от 78 година.Затова , че хайде да не си мерим егото а да погледнем реално на нещата в Левски.Единственото спасение на Левски са Сираков и Стоилов.НЯМА ДРУГ ВАРИАНТ ЗА СПАСЕНИЕТО МУ.А за това , че много хора панически ги е страх от тандема си личи във всяко изказване срещу тях.След като не ги искат в Левски значи не искат или не им дават Левски да се изправи на крака.А това само враговете го желаят.КАЗАХ.
Левски е като заспал вулкан.Стои си там горе на върха величествен,кротък и заспал.Но изригне ли всички горещо се молят на Господ да ги пощади. БОГ ПРОЩАВА НО ЛЕВСКИ НЕ.

Потребителски аватар
Megatron_69
Контакти:

Мнениеот Megatron_69 » 12 яну 2019 18:38

Пичове,колкото и да бех от противниковият лагер,едно ще ви кажа–
никой не се интересува, колко да са силни ЛЕВСКИ или ЦСКА...
интересува се,да са колкото се може по-слаби...и с ОПИТОМЕНА публика...
а ОПИТОМЕНА ,значи малко...
затова силният и фаворизиран "отбор" е този от "онзи град..."
там публика няма,няма и да има....
просто на сегашният режим "управляващ" тази територия ,това е най-изгодно...
чалга,цигания,турски , индийски сериали и пълна АПАТИЯ....
затова унищожиха ЦСКА...а вие сте в будна кома....
Когато си мъртъв,не усещаш нищо-страдат тези около теб...
Когато си тъп е същото....
ЧОВЕК СЕ УЧИ ОТ ПРОВАЛА СИ,ОТ УСПЕХА НЯМА КАКВО ДА НАУЧИ....

Потребителски аватар
wilge
Контакти:

Мнениеот wilge » 12 яну 2019 19:57

Megatron_69 написа:Пичове,колкото и да бех от противниковият лагер,едно ще ви кажа–

Съгласен съм с теб. Ако двата български гранда си стъпят на краката феновете им ще напълнят стадионите. И ако се осъзнаят, обединят и им потърсят сметка тогава?... За това господата с власт продължават да противопоставят едни на други малко останалите верни подръжници. Защото ги е СТРАХ.

Потребителски аватар
сини шампиони

Мнениеот сини шампиони » 12 яну 2019 21:08

Megatron_69 написа:Пичове,колкото и да бех от противниковият лагер,едно ще ви кажа–

Баси ако няко ми беше казал, че някога ще съм на едно мнение с чорбар щях сигурно да го ударя. Но на 100% съм съгласен с теб. Лошото е че това не е дъното, както на много от нас ни се иска, а ще продължавата да дълбаят все повече и повече. :evil:
И само Левски оле

Потребителски аватар
защо
Контакти:

Мнениеот защо » 12 яну 2019 22:02

Да, бе... Кой подпря Титаните с концесии, когато взеха ЦСКА? Кой отърва Левски от тримата тенори, с които вече нямаше изобщо да се обсъжда бъдещето на клуба, а да си спомняме миналото? За Локо Пд да не говоря. Ми то без тия намеси, сега за второто място щяха да се борят Ботев Враца и Монтана.
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

Потребителски аватар
kolokolo
Контакти:

Мнениеот kolokolo » 12 яну 2019 22:33

защо написа: ... Титаните с концесии, когато взеха ЦСКА?.

Тази част е плод на болнав ум . Ако Титан се гушеха с канцесии покрай ЦСКА нямаше да си бият камшика . А след като го направиха , концесиите трябваше да секнат , което не се случи . 8-)
drvasko98 написа: На мен лично ми е обидно всеки сезон да им правим шпалири и да им помагаме срещу това те да ни пуснат някой х като имаме нужда. гол не могат да вкарат но най-лесния им мач е на Герена.

Потребителски аватар
damyanov1963

Мнениеот damyanov1963 » 13 яну 2019 01:30

И така - Вечното синьо-червно, или червено-синьо дерби(защото това е истнското дерби, Славия-Левски може да е по старо, но никога не е било дерби), ще бъде заменено от зелено-зелено дерби, което ще се играе вместо пред 20-25 хил. зрители, най-много пред 4-5 хил. такива.
Това ще бъде израз на всенародната радост, че ако не и двата, то поне единия от двата хартиени гранда вече няма да го има, което от своя страна ще отвори пътя на всичките до сега угнетявани от двата гранда български отбори да разгърнат своя потенциал(умишлено задушаван досега пак от двата хартиени гранда) в Европейските клубни турнири!
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
metodito
Контакти:

Мнениеот metodito » 13 яну 2019 15:53

https://topsport.bg/levski/na-siniya-fr ... ashen.html
Физкултурник, неможач. Поредната злостна и нечестна атака на джурналистите. Срам! Къде е декларацията? Защо се бави???

Върни се в “Левски”