Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23088
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот W84me » 14 дек 2018 23:28

t0bl3ro_bg написа:
Браво на Гари !

Огретена тъп да седи тука да ни цоцка, а това момче не е спряло да се развива.

Гари Родригез в момента е най-добрият футболист на Галатасарай. Въпрос на време е да отиде в още по-голям клуб.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот koisa » 15 дек 2018 00:05

W84me написа:Детето ми ще мръзне, няма да има съблекалня, терен, екипи и транспорт, но аз ще го държа? Що?!

Може би, защото детето ще иска да тренира и играе за Левски?! Което може да те накара сам да му осигуриш транспорт и екип. Съблекалня си има, терени - малко, но толкова засега... В противен случай си налагаш собствените желания като родител за не мръзне и гордо му закачаш петолъчката. К'во толкова... Вие още малко ще изкарате хората, които си пускат децата на Герена, че едва ли не си мразят децата. :shock:
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Dust
Мнения: 8038
Регистриран на: 06 окт 2009 17:50
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Dust » 15 дек 2018 00:35

specter написа:Вече официално ще бъде Павлин. :mrgreen: Не знам дали може да се чете нещо в това, че са решили на Паулиньо, а не на Цветкович. :roll:

Ръководството на Левски ще задейства процедура по издаването на български паспорт на бразилеца Паулиньо.

В момента крилото заема квота за играч извън Европейския съюз. Такива в състава на „сините” са още десния бек Миош Цветкович, сенегалският полузащитник Хали Тиам и бразилският нападател Луан Виана. Всеки тим от Първа лига може да картотекира до петима играчи извън ЕС, а само трима от тях да попадат в групата за мачовете.

Почти запълнената квота за играчи, които нямат паспорти от държави от ЕС, ограничава Левски при правенето на входящи трансфери, пише вестник „Тема Спорт”.

Вместо да обърне поглед към южноамериканския пазар, клубът трябва да се съсредоточи към европейския. Именно и затова „сините” ще направят опит да извадят документи на Паулиньо.

Покрай аферите с издаване ба българско гражданство чрез пари под масата ми се струва, че няма да е вече толкова лесно това начинание.
Гриша Ганчев написа:До 15 март 2021-а година ЦСКА ще има нов стадион. Реконструиран, по всички изисквания на ФИФА и УЕФА. Ще бъде най-висока категория.

Dust
Мнения: 8038
Регистриран на: 06 окт 2009 17:50
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Dust » 15 дек 2018 00:41

sin4ec написа:Нещата въобще не опират до Синчец2, а до практиките на Герена! Отдавна се знае, че сините набори са изкъсо следени от съгледвачи на Славия, Царско село и ЦСКА-София. Към тях следва да се прибавят активизиралите се напоследък ДИТ( Септември) и Витоша Бистрица.
Всички тези отбори предлагат по-добри условия за тренировка, отколкото в синята школа. Някои предлагат даже екстри като месечни стипендии, безплатен транспорт, безплатна екипировка и т.н. Забележете, че тези отбори предлагат на талантливите деца и излаз до терените в А група!( ЦС догодина ще е там)...
Левски предлага всичко на всичко два терена и ...правото да си платиш таксата. При много късмет и някои други условия-евентуално няколко минутки слава в някой мач на А отбора. Толкоз!
Затова не се учудвайте, че школата я напускат. В набори 2007, 2008 и 2009 над дузина качествени деца вече са в други отбори. Което веднага пролича в резултатите на тези възрасти...
Стигна се дотам, че 2008 загубиха от...онези! Дето ги биеха с двуцифрени резултати! Преместванията на деца по трасето Герена-Армията придобиват заплашителни размери.
Предложиха договор на Мартин, щото и той беше пътник!
Каква мотивация имат сините деца да остават на Герена, след като виждат отношението към батковците им? Като се почне от капитана Горанов, изгонен преди години като безперспективен, и се свърши с Йомов, който ни вкара решителната дузпа...


Няма абсолютно никакво значение, в коя школа ще тренираш, всички са еднакво некадърни, работещи по някакви архаични методики и програми. До 15-16 годишна възраст нещата горе долу стават, но след това, когато трябва да преминеш на по-горно ниво и всичко живо става талаш.
Гриша Ганчев написа:До 15 март 2021-а година ЦСКА ще има нов стадион. Реконструиран, по всички изисквания на ФИФА и УЕФА. Ще бъде най-висока категория.

rane
Мнения: 1776
Регистриран на: 13 дек 2015 22:39
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот rane » 15 дек 2018 05:22

sin4ec написа:И накрая-колкото и смешно да звучи, един детски тренер трябва да си управлява "съблекалнята", и това е не по-малко важно, отколкото при големите!
Децата са сложна материя. Да, конкуренция трябва да има, защото именно тя движи нещата напред. Но извращенията трябва да се режат в зародиш и от корен. Децата трябва да са отбор и приятели, а не врагове. Тук обаче главната роля е на родителите. Когато всеки тегли за себе си, гледа да блесне неговото и да унижи чуждото...така отбор не става. Болните амбиции на родителите не избиват само в доноси, откровени клевети и опити за подкуп(по един или друг начин) на треньора, за да пребъде твоето и да се смачка чуждото. Нещата стигат дотам, че родители дават инструкции на своето да контузи другото, което застрашава титулярното му място. Нещата стигат дотам, че се създават групички от родители, и съответно от децата им в отбора, които да тормозят другите деца. А ако и това не помогне, се почват едни истории с неизвестен източник: как това лошо дете "май било видяно на Царско село да тренира с ония деца", как майка му била казала, че " от треньора в Левски нищо не става", как след едикой си мач лошото дете " май напсувало треньора" :o . И всичко това надлежно описано, бетер доклад от Шесто на ДС. И поднесено на треньора в подходящ момент и по подходящ начин...
Добре дошли в Синята Академия!
Ако Вие имате дете и желаете да тренира при такива обстоятелства-ПОЗДРАВЛЕНИЯ!
[offtopic]Аз обаче не съм мазохист. Нито пък садист спрямо детето си.
Благодарен съм на синята школа, защото научи малкия на много. Наистина много-никога не съм го крил, нито поставял под съмнение. Сега ако имам избор и се върна 2 години назад-пак щях да приема офертата и да го заведа на Герена!
Дори и простотиите там бяха от полза-още от малък да научи и схване как стават нещата в живота.
Всеки обаче си има път. И си върви по него.
Не става дума за лоялност. И аз, и детето сме левскарчета. Когато напускахме, съм обещал нещо, на когото трябва.
И си спазвам обещанието. От Левски също спазиха своето. А можеха да направят проблем...мъжка дума срещу мъжка дума-факт. Нямам от какво да се оплаквам.
А един ден пътищата ни може отново да се пресекат. Кой знае?[/offtopic]
Синчец, колко кадърни са децата, които произвеждат българските школи?

- стават за Славия, Ботев или Берое?
- стават за втородивизионен турски или гръцки отбор?
- стават за третодивизионен италиански, английски или испански отбор?
- стават за пълнеж на групата?

Такова хвалене на школи, такива спорове, а нашите юноши са си баш ритнитопковци, повечето от които клонящи към бездарници!
Това е истината.
Този шиел, онзи продавал, трети крадял, а като погледнеш какво излиза от България и те хваща срам. Ако така се продължава, след известно време страни като Люксембург и Казахтан ще ни задминат и ще ни бият с лекота.
Надявам се един ден, когато заиграе при мъжете на някой отбор да споделиш как се казва детето ти?! Дано то стане бяла лястовица и да поведе футбола ни нагоре?!

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9281
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот mikata » 15 дек 2018 09:19

Павел Колев най-вероятно ще отхвърли предложението на Левски и няма да заеме поста изпълнителен директор в клуба, информира „Тема спорт“.

Почти сигурно той ще предпочете да остане на работа в Българския футболен съюз.

Павел Колев, който в момента е заместник-изпълнителен директор на БФС, не може да се пребори за достатъчно правомощия като оперативен ръководител на сините.

Разминаванията му със собственика на клуба Спас Русев са относно статута на някои от сега действащите кадри на „Герена“. Един от тях е Красимир Иванов, за когото бе обявено понижение във финансов директор. Той обаче явно ще остане на сегашния си пост. Вторият проблемен е главният скаут Кирил Вангелов, който се оказа много близък на Спас Русев.

Ако Павел Колев все пак размисли в оставащите дни до Нова година и реши да започне в Левски, ще стартира с уволнения още в първия си ден. На този етап обаче той предпочита да остане на работа в БФС
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21313
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 15 дек 2018 09:29

Ако е вярно, браво на Колев!

fullmoon
Мнения: 123
Регистриран на: 16 май 2016 21:04
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот fullmoon » 15 дек 2018 09:35

rane написа:....

Такова хвалене на школи, такива спорове, а нашите юноши са си баш ритнитопковци, повечето от които клонящи към бездарници!
Това е истината.

.....


Само преди 10 дни имаше един международен детски турнир с участието на деца от школите на Ювентус и Милан - https://dcnews.bg/natsional-sofia-spech ... hte-video/

Погледни моля те резултатите и кажи каква точно е истината.
"This british homosexual broke the game" - един Великан.
Българите помним до вчера, някои и по-малко.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21313
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 15 дек 2018 09:37

groti написа:
metodito написа: И определено центрирането му е в пъти по-добро от на Мариани. ;)


не съм съгласен. Мариани е в центъра. Когато получи топката обикновено е между противникови играчи. Притиснат е и откъм пространство и откъм време за действие. Като цяло според мен изобщо не е лош играч и е доста подценяван. Когато Милош получи топката обикновено е на празно пространство. Има опциите да напредне и центрира добре. Затова в съвременния футбол неговата позиция е толкова важна. Последните 2 месеца той и Яблонски са откровено слаби. Не знам дали бойкотират, не се натягат или са под напрежение заради новите договори, но определено няма нищо общо със старата им форма. Дали ще остане... Надявам се. Не е слаб за нашите стандарти, но не мисля, че е по-добър от един Минев, например.

Аз не помня Минев да е правил такива центрирания. Единственото, което няколко пъти вече споделям за Милош, дето ми е дерт, че тръгва напред губи топката, контра и ...беля. И това не е от два-три мача, а откакто е дошъл. Трябва Яблонеца да му запушва дупката на бека, и Холмар остава в небрано лозе. Но тук идва и ролята на треньора. А иначе, както Габри, когато е на крилото, така и Кабрал, не му помагат.

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23088
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот W84me » 15 дек 2018 10:02

koisa написа:
W84me написа:Детето ми ще мръзне, няма да има съблекалня, терен, екипи и транспорт, но аз ще го държа? Що?!

Може би, защото детето ще иска да тренира и играе за Левски?! Което може да те накара сам да му осигуриш транспорт и екип. Съблекалня си има, терени - малко, но толкова засега... В противен случай си налагаш собствените желания като родител за не мръзне и гордо му закачаш петолъчката. К'во толкова... Вие още малко ще изкарате хората, които си пускат децата на Герена, че едва ли не си мразят децата. :shock:

Много сантиментално гледате на нещата. Аз искам детето ми да успее, а не да стане поредният Жак Коен.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 65 госта