Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8894
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот bilyaletdinov » 06 дек 2018 11:12

И какво стана? Какъв е смисъла да се продължа с чужденци, които капацитета им е 3то място и бараж?
Какво прави Левски по-добре от Славия, че им се присмиваме? Те поне имат школа и вадят играчи, ние какво точно имаме? Обертан дето е бил в Юнайтед, ама не може да вкара дори на Верея и го е страх да бие дузпа...

Михайлов/ Луков
Попадиин-Асен Георгиев - Генев - Горанов
Панайотов - Балтанов
Вутов Стивън Цонев
Костов.

Това са първите имена, за които се сетих. Сигурен съм, че ще сме в топ 6. Шампиони няма да станем, но поне няма да раздаваме безумни заплати зс долнопробни ментета. Иначе може да се заблуждаваме още, че тия играчи стават зс нещо и да сменим още 4-5 треньора.
[center][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DnfK93GXoAE2sUI.jpg[/wrapimg][/center]

И този път ще победиш шампионе!

Потребителски аватар
matador
Мнения: 3822
Регистриран на: 30 дек 2011 18:18
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот matador » 06 дек 2018 11:21

JackPackage написа:Какви българи, кой да играе от българите?

Нападение от Стаси Иванов, Вутов и някой от класата на Мариан Огнянов и ще изпаднем с тях - те общо не могат да вкарат 8 гола за сезона :|

Славия нали ги гледате как играят с българите - опълчение 90 мин и ако върже някоя атака добре, ако не, здраве да е :roll:

Като знам публиката на Левски каква е пак ще сме по 500 човека като миналия сезон в мачовете на Герена и ще почнат да псуват децата, че само падат....ама като нямаме материал с какви българи да играем :?:

Левски какво постигна като играе с толкова много чужденци пак нищо но щом това ви харесва това дано все така да е :lol:
Какво за Славия те са малък отбор с малко финанси но си постигнаха страхотни успехи каквито не са постигали от 20-30 години ;)
За пръв път от 1964 година взеха победа като гост в Европа срещу Хайдук Сплит във втория мач бяха напълно равностойни с малко късмет можеха и да ги бият.Взеха си и трофей какъвто Левски няма от 10 години смейте им се още :lol:

helic
Мнения: 1255
Регистриран на: 02 дек 2012 17:13
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот helic » 06 дек 2018 11:24

bilyaletdinov написа:И какво стана? Какъв е смисъла да се продължа с чужденци, които капацитета им е 3то място и бараж?
Какво прави Левски по-добре от Славия, че им се присмиваме? Те поне имат школа и вадят играчи, ние какво точно имаме? Обертан дето е бил в Юнайтед, ама не може да вкара дори на Верея и го е страх да бие дузпа...

Михайлов/ Луков
Попадиин-Асен Георгиев - Генев - Горанов
Панайотов - Балтанов
Вутов Стивън Цонев
Костов.

Това са първите имена, за които се сетих. Сигурен съм, че ще сме в топ 6. Шампиони няма да станем, но поне няма да раздаваме безумни заплати зс долнопробни ментета. Иначе може да се заблуждаваме още, че тия играчи стават зс нещо и да сменим още 4-5 треньора.

топ 6? Ама ти сериозно ли? Ебати великите цели - топ 6 :)
Вината в момента е поделена от ръководството (стари проблеми и неадекватни решения) и треньорските грешки в последните мачове, които са си очевадни.
Кабрал, Цветкович, Яблонски - тва са ти трима титуляри, кажи речи една четвърт от титулярния ти състав. И ти моташ преподписването на договорите с тях три месеца. Щото искали повече пари, ами ще искат, и аз да съм и аз ще поискам увеличение на парите си, щом съм се наложил във фирмата, в която работя и се справям добре.
И се циганят сигурно за 5К евро на всеки един от тях, но в момента имаме 6 вратаря!, от които като разкараш четири и ей ти увеличението на заплатата на единия.
Треньорските грешки са очевадни и са написани по-горе. Не знам дали са плод на инат или на треньорско неможене.
Ама все пак не трябва ли тоя отбор да е научен как се пази резултата, какво се прави в последните минути, кой кого покрива, че не бива да се правиш на лаком за гол точно тогава и т.н.

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот JackPackage » 06 дек 2018 11:26

bilyaletdinov написа:И какво стана? Какъв е смисъла да се продължа с чужденци, които капацитета им е 3то място и бараж?
Какво прави Левски по-добре от Славия, че им се присмиваме? Те поне имат школа и вадят играчи, ние какво точно имаме? Обертан дето е бил в Юнайтед, ама не може да вкара дори на Верея и го е страх да бие дузпа...

Михайлов/ Луков
Попадиин-Асен Георгиев - Генев - Горанов
Панайотов - Балтанов
Вутов Стивън Цонев
Костов.

Това са първите имена, за които се сетих. Сигурен съм, че ще сме в топ 6. Шампиони няма да станем, но поне няма да раздаваме безумни заплати зс долнопробни ментета. Иначе може да се заблуждаваме още, че тия играчи стават зс нещо и да сменим още 4-5 треньора.


Съмнява ме да хванем топ 6 с тоя състав :roll: :?
Ще си цъкат във втората 8-ца пред 340 човека всеки мач и всичко ще си е точно :roll:
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....

[center][wrapimg=]http://i.imgur.com/G65A5Mg.png[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]http://atleticofans.com/wp-content/themes/af/images/adlogo.png[/wrapimg][/center]

helic
Мнения: 1255
Регистриран на: 02 дек 2012 17:13
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот helic » 06 дек 2018 11:29

другото - в момента в Левски сигурно има към 30тина играчи с договори май. За какъв чеп са ни толкова много.
Според мен голяма грешка е, че по почина на Лудогорец не си направихме втори отбор, който да рита в Б група. Едва ли би утежнил бюджета ни толкова много

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот JackPackage » 06 дек 2018 11:30

matador написа:Левски какво постигна като играе с толкова много чужденци пак нищо но щом това ви харесва това дано все така да е :lol:
Какво за Славия те са малък отбор с малко финанси но си постигнаха страхотни успехи каквито не са постигали от 20-30 години ;)
За пръв път от 1964 година взеха победа като гост в Европа срещу Хайдук Сплит във втория мач бяха напълно равностойни с малко късмет можеха и да ги бият.Взеха си и трофей какъвто Левски няма от 10 години смейте им се още :lol:


То тоя мач с Хайдук още 99 пъти да го изиграят, 99 пъти ще загубят - то това беше като финала с нас и мача им с тирейци миналия ден - върза им като за световно, вратаря им направи мача на сезона си и така взеха нещо :lol:
Ако целта е да лежим по 90 мин да бавим резултата и да се радваме на 0:0 срещу 3-4 отбора от Дриша лигата, тогава може да следваме модела на Дебелия - няма проблем :roll:
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....

[center][wrapimg=]http://i.imgur.com/G65A5Mg.png[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]http://atleticofans.com/wp-content/themes/af/images/adlogo.png[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
ehh
Мнения: 7838
Регистриран на: 20 окт 2008 12:06
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот ehh » 06 дек 2018 11:33

https://gospodari.com/%D1%81%D1%80%D0%B ... 57242.html

От ръководството на Левски как може да са такива балъци да се набутат при тия измамници да им уреждат юбилея на Гунди? Никой ли не ги е проверил преди това? Това са ясни примери, колко подготвено ръководство имаме да се справя в джунглата България
Sisi 1914 написа:Посветих 1 кючек, на футболистите на Левски!

Sisi 1914 написа:Кашчей, не ми лази по-нервичките!

Потребителски аватар
matador
Мнения: 3822
Регистриран на: 30 дек 2011 18:18
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот matador » 06 дек 2018 12:08

[wrapimg=][/wrapimg]
JackPackage написа:
matador написа:Левски какво постигна като играе с толкова много чужденци пак нищо но щом това ви харесва това дано все така да е :lol:
Какво за Славия те са малък отбор с малко финанси но си постигнаха страхотни успехи каквито не са постигали от 20-30 години ;)
За пръв път от 1964 година взеха победа като гост в Европа срещу Хайдук Сплит във втория мач бяха напълно равностойни с малко късмет можеха и да ги бият.Взеха си и трофей какъвто Левски няма от 10 години смейте им се още :lol:


То тоя мач с Хайдук още 99 пъти да го изиграят, 99 пъти ще загубят - то това беше като финала с нас и мача им с тирейци миналия ден - върза им като за световно, вратаря им направи мача на сезона си и така взеха нещо :lol:
Ако целта е да лежим по 90 мин да бавим резултата и да се радваме на 0:0 срещу 3-4 отбора от Дриша лигата, тогава може да следваме модела на Дебелия - няма проблем :roll:

Говоря за реванша в София когато Славия излезе да се надиграва с Хайдук вкара два гола и пропусна 3-4 много добри положения....
Особено при 2-2 към 80-та минута направиха невероятен пропуск и следващата атака им вкараха.А модела на Левски какъв е да имат скъпи чужденци който отпадат от първият съперник в Европа и да не може да бие Ботев Враца и Септември :roll:

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8894
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот bilyaletdinov » 06 дек 2018 12:35

JackPackage написа:
Съмнява ме да хванем топ 6 с тоя състав :roll: :?
Ще си цъкат във втората 8-ца пред 340 човека всеки мач и всичко ще си е точно :roll:

Що да не го хванем, зелените помияри с какви играчи играят?
Да вземем да погледнем малко, а да не се заблуждаваме като тирейци. Нямаме вратар в момента.
Цветкович и Яблонски как по-точно показха, че имат място в отбора? Спечелиха някакви трофеи ли? Стабилна игра в Европа ли направиха? Хеле, Яблонски е абсолютен продажник, който е в дъното на на всички слаби и симулативни игри като тази с Ботев на Коматево от миналия сезон например. Цветкович с какво е показал, че е незаменим? Пълни глупости са. Плащаме на някакви недоказани чужденци дошли на пансион. Големият Обертан откак поднови направил ли е нещо на терена. Абсолютен ташак на всяко едно ниво, а футболисти и треньор си надскочиха нивото 3-4 мача и си повярвахме.
Ама не стават нещата. До края мачове пред 400-500/ 1000 фена и сме в битката за бараж, за да се излагаме срещу Скендербег, малтийски и всякакви други треторазредни отбори.
Защо? Ще играят ей тия некадърници и пак ще имаме същите резултати.
За ръководството или по скоро липсата му какво да говорим. Събрахме се 10 000 на 2-3 мача и айде довиждане. Няма кво да се коментират. Лично аз няма да стъпя на мач докато Русев е в Левски.
[center][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DnfK93GXoAE2sUI.jpg[/wrapimg][/center]

И този път ще победиш шампионе!

drvasko98
Мнения: 6945
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот drvasko98 » 06 дек 2018 12:45

bilyaletdinov написа: Събрахме се 10 000 на 2-3 мача и айде довиждане.


Според мен точно това е големия проблем, че на мачовете с Верея и Ботев имаше много хора. Как, защо и по какъв точно начин, но когато Левски започне да събира хора по трибуните... след това почва да губи... от доста време насам.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 138 госта