Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12294
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот TristaNNN » 05 ное 2018 16:53

Хм, тая "новина" за новата косачка малко ме тревожи. Разбирам да сме си купили самолет или нов автобус, че да има отделна статия, ама бива ли нова косачка в професионален футболен клуб да е цяла новина... :roll:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Warped » 05 ное 2018 17:00

Реклама на фирмата.....
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

Потребителски аватар
glarus_ds
Мнения: 1925
Регистриран на: 13 ное 2008 12:30
Местоположение: София
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот glarus_ds » 05 ное 2018 18:20

TristaNNN написа:Хм, тая "новина" за новата косачка малко ме тревожи. Разбирам да сме си купили самолет или нов автобус, че да има отделна статия, ама бива ли нова косачка в професионален футболен клуб да е цяла новина... :roll:

Поне да почнат като хора да косят, успоредно на гол-линията, за да се виждат по-добре засадите, да нямат оправдание съдиите... Само на нашия стадион няма такива линии от косенето, а са наобратно...
CHELSEA

Потребителски аватар
k20dan4o
Мнения: 2074
Регистриран на: 02 дек 2013 23:33
Местоположение: България
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот k20dan4o » 05 ное 2018 21:45

TristaNNN написа:Хм, тая "новина" за новата косачка малко ме тревожи. Разбирам да сме си купили самолет или нов автобус, че да има отделна статия, ама бива ли нова косачка в професионален футболен клуб да е цяла новина... :roll:

Това е меганесериозно за проф.клуб. Утре може Черно Море да се похвалят с нова пръскачка.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12294
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот TristaNNN » 05 ное 2018 22:35

ogrizko написа:Чувам сега Левски взели нова косачка ....щели да определят височината на тревата до милиметър спрямо противника ......като ще говорим за селски номера :oops: :oops: :oops: Бива ли така срещу Лудогорец да е една тревата, а срещу нас - друга :lol: :lol: Ами да не се контузи някой играч накрая от това, че се променя така рязко височината на тревата?! :shock:

Абе, ти да не си някакъв незнаен Вангин наследник? Хората просто обясняват какви са възможностите на машинката, нищо повече. Как пък веднага си създаде сценарий, че и си самоаргументира някакъв пъклен план, сценаристе-шегобиец, ама пишман шегобиец. Смехотворна варненска комплексарщина - направиха мача на сезона си срещу нас и се помислиха за невероятен отбор, сетне логично лапнаха тлъстия врачанския бахур, очаквано ще лапнат и още няколко сурови суджука до Коледа, вървят со кротце към долната осмица, където им е мястото, но тръгнали да коментират косачката на Герена и плановете ни за косене. :lol:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
Kotooshu
Мнения: 4398
Регистриран на: 11 май 2009 09:45
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Kotooshu » 05 ное 2018 23:06

Изображение
ЛЕВСКИ, ОЛЕ, СВОБОДА ОТ МУТРИТЕ!

tochavos написа:
Предпочитам ЦСКА с историята на Литекс, пред помийна яма с 30 титли.

:(

Потребителски аватар
Player
Мнения: 4371
Регистриран на: 28 фев 2014 14:31
Местоположение: София
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Player » 06 ное 2018 00:09

Митрев не става и няма да става! Ливърпул набързо го разбраха това за вратаря си и разкараха Кариус. Ама ние за десетки пъти повече вересии, си го държим Митрев. И при това се цупи като 15 годишно момиче, защото има недоволни от него. Стига вече!

vvessel
Мнения: 4317
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот vvessel » 06 ное 2018 01:12

Проблема с Митрев е , че сме още в играта за титлата и всеки пост, най-вече вратарския, е жизненоважен. Иначе налагаме Шейтанов и Кръстев и който се представя по-добре става титуляр. Но в тази ситуация не можем да си позволим да загубим и точка, защото никой не ни бута аванти като на преките ни конкуренти. Така че, до края на годината ще се налага да вкарваме повече голове отколкото вратарите пускат и зимата се надяваме на добро попълнение.
П.П.
Тая вечер гледах предаването "Гол" и там чух с изумление че от Диема са обявили, че преди първия ни гол срещу Морето имало игра с ръка на Костов, а на повторението ясно се вижда ,че няма. На стадиона пък на никой не му мина и през ум за нещо такова.
Значи тия долни копелдаци продължават с мръсната си игра за очерняне на отбора ни и заслужават всички да ги бойкотираме ( аз го правя от началото) и да не видят стотинка от фен на Левски. Не им стига съдиите да ни мачкат, но се опитват и общественото мнение да настроят срещу нас. Гнусни долни гниди.

pyrwaka
Мнения: 198
Регистриран на: 20 мар 2018 13:45
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот pyrwaka » 06 ное 2018 09:39

TristaNNN написа:Хм, тая "новина" за новата косачка малко ме тревожи. Разбирам да сме си купили самолет или нов автобус, че да има отделна статия, ама бива ли нова косачка в професионален футболен клуб да е цяла новина... :roll:

Ами смятай "прфесионализма" на отборите ни щом пускат такива "сериозни"новини".....Кой купил косачка,кой маркуч за поливане,кой нова метла.... :lol: :lol: :mrgreen:

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот JackPackage » 06 ное 2018 10:38

vvessel написа:П.П.
Тая вечер гледах предаването "Гол" и там чух с изумление че от Диема са обявили, че преди първия ни гол срещу Морето имало игра с ръка на Костов, а на повторението ясно се вижда ,че няма. На стадиона пък на никой не му мина и през ум за нещо такова.
Значи тия долни копелдаци продължават с мръсната си игра за очерняне на отбора ни и заслужават всички да ги бойкотираме ( аз го правя от началото) и да не видят стотинка от фен на Левски. Не им стига съдиите да ни мачкат, но се опитват и общественото мнение да настроят срещу нас. Гнусни долни гниди.


Е те и миналия ден в 30 мин на мача с Ботев са казали че сме били 6000 на стадиона, така че нищо ново от тия подлоги :x :evil: :evil: :evil:
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....

[center][wrapimg=]http://i.imgur.com/G65A5Mg.png[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]http://atleticofans.com/wp-content/themes/af/images/adlogo.png[/wrapimg][/center]


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 133 госта