Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10861
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот ivan56 » 01 ное 2018 11:45

Eminem написа:
JackPackage написа:
Eminem написа:Ужасна новина. Вероятно го губим и за ЕКТ, защото ще му трябва време да си върне формата.

Ужас :| :cry: :x

Селяните с тая картофена нива си свършиха работата :x :evil:

Черно море винаги ми е бил супер противен отбор заради дърводелците си и тези селски номера. Шибани нещастници. Ако имахме нормално бфс, тези селяни трябва да бъдат глобени с много голяма сума и махане на точки.


И за кво да ги глобят, нали именно това БФС е лицензирало този терен/мочурище.
Ще каже човек, че от вчера гледате футбол, нима сте очаквали по-различна игра от дърводелците на Илиев( не, че вашите се различаваха от тях)
Това със стадиона е селска постъпка, ама си постигна целта, победата си е победа.
И все пак всичко беше във ваши ръце, ако оня не беше пратил топката в морето.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14213
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот damyanov1963 » 01 ное 2018 11:47

JackPackage написа:
damyanov1963 написа:Значи, който критикува отбора когато не върви, не трябва да стъпва повече на стадиона! Те "ония оранжевите" не се примиряват с едно равенство в Ст. Загора, ние трябва да се радваме на нашите загуби и да насърчаваме отбора да продължава в същия дух ли?

Аз не съм казал такова нещо, но да идва някой и да вика "Оставка" на Славиша, да освирква Обертан/Кабрал/Мариани или друг по-добре да си стои вкъщи :!:

Отпаднахме като гости на Тича, на отвратителен терен, при слаб съдия, който ни поряза и след като ни изравниха в 92 минута и тук вече се чертаят апокалиптични сценарии....а сме на 1т от първото място с повечето тежки гостувания (Локо, Ботев, Лудогорец) и тези извън София (Търново, Враца, Русе) зад нас - втория полусезон имаме 2 важни и тежки гостувания - на Тича след 10 дни и в Зарата, всичко друго е в София... ако за някои това е провален сезон, за мен не е и вярвам че може да излъжем Лудогорец с Тони Здравков треньор (които надиграхме и в Разград) и трупата на Джон Смит :roll:

САМО ЛЕВСКИ!

Аз никъде не съм казал, че съм отписал сезона. Бях написал, че мача с Чморе ще е истинския тест за отбора и треньора, но с оглед съдииските тесли, а сега ще прибавя и грубата игра и обезобразения терен от страна на домакините, истинският тест ще е с/у Ботев.
Защото, ако и там се провалим, значи не можем да играем с/у отбори, които ни се опъват, а така сезон не се печели.
Далеч съм от мисълта да искам оставка на Славиша(пък и кой ли ще ме послуша), защото както казвах и преди година, когато започна негодуването с/у Роси, това ще върне всичко отначало и порочния кръг ще се завърти отново.
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот JackPackage » 01 ное 2018 11:58

damyanov1963 написа:
JackPackage написа:
damyanov1963 написа:Значи, който критикува отбора когато не върви, не трябва да стъпва повече на стадиона! Те "ония оранжевите" не се примиряват с едно равенство в Ст. Загора, ние трябва да се радваме на нашите загуби и да насърчаваме отбора да продължава в същия дух ли?

Аз не съм казал такова нещо, но да идва някой и да вика "Оставка" на Славиша, да освирква Обертан/Кабрал/Мариани или друг по-добре да си стои вкъщи :!:

Отпаднахме като гости на Тича, на отвратителен терен, при слаб съдия, който ни поряза и след като ни изравниха в 92 минута и тук вече се чертаят апокалиптични сценарии....а сме на 1т от първото място с повечето тежки гостувания (Локо, Ботев, Лудогорец) и тези извън София (Търново, Враца, Русе) зад нас - втория полусезон имаме 2 важни и тежки гостувания - на Тича след 10 дни и в Зарата, всичко друго е в София... ако за някои това е провален сезон, за мен не е и вярвам че може да излъжем Лудогорец с Тони Здравков треньор (които надиграхме и в Разград) и трупата на Джон Смит :roll:

САМО ЛЕВСКИ!

Аз никъде не съм казал, че съм отписал сезона. Бях написал, че мача с Чморе ще е истинския тест за отбора и треньора, но с оглед съдииските тесли, а сега ще прибавя и грубата игра и обезобразения терен от страна на домакините, истинският тест ще е с/у Ботев.
Защото, ако и там се провалим, значи не можем да играем с/у отбори, които ни се опъват, а така сезон не се печели.
Далеч съм от мисълта да искам оставка на Славиша(пък и кой ли ще ме послуша), защото както казвах и преди година, когато започна негодуването с/у Роси, това ще върне всичко отначало и порочния кръг ще се завърти отново.


Не беше насрочен конкретно срещу теб отговора ми, а към тази част от феновете-мрънкалници ;)
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....

[center][wrapimg=]http://i.imgur.com/G65A5Mg.png[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]http://atleticofans.com/wp-content/themes/af/images/adlogo.png[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот ralka_levskarka » 01 ное 2018 11:59

ivan56 написа:
Eminem написа:
JackPackage написа:
Eminem написа:Ужасна новина. Вероятно го губим и за ЕКТ, защото ще му трябва време да си върне формата.

Ужас :| :cry: :x

Селяните с тая картофена нива си свършиха работата :x :evil:

Черно море винаги ми е бил супер противен отбор заради дърводелците си и тези селски номера. Шибани нещастници. Ако имахме нормално бфс, тези селяни трябва да бъдат глобени с много голяма сума и махане на точки.


И за кво да ги глобят, нали именно това БФС е лицензирало този терен/мочурище.
Ще каже човек, че от вчера гледате футбол, нима сте очаквали по-различна игра от дърводелците на Илиев( не, че вашите се различаваха от тях)
Това със стадиона е селска постъпка, ама си постигна целта, победата си е победа.
И все пак всичко беше във ваши ръце, ако оня не беше пратил топката в морето.

Пусни си повторението при изпълнението на Нашименто, именно заради терена се подхлъзна, а тук идва и вината на треньора - като не е усетил терена и виждаш, че всички наши се хлъзгат - не го пускай за 3 секунди. Така стана и с контузията на Холмар. Супер долна постъпка да застрашиш здравето на противников футболист. Много ми паднаха в очите!
[rimg]https://media3.giphy.com/media/l580XJFTJ6zbSw1jAh/giphy.gif[/rimg]

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14213
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот damyanov1963 » 01 ное 2018 12:08

JackPackage написа:
damyanov1963 написа:
JackPackage написа:
damyanov1963 написа:Значи, който критикува отбора когато не върви, не трябва да стъпва повече на стадиона! Те "ония оранжевите" не се примиряват с едно равенство в Ст. Загора, ние трябва да се радваме на нашите загуби и да насърчаваме отбора да продължава в същия дух ли?

Аз не съм казал такова нещо, но да идва някой и да вика "Оставка" на Славиша, да освирква Обертан/Кабрал/Мариани или друг по-добре да си стои вкъщи :!:

Отпаднахме като гости на Тича, на отвратителен терен, при слаб съдия, който ни поряза и след като ни изравниха в 92 минута и тук вече се чертаят апокалиптични сценарии....а сме на 1т от първото място с повечето тежки гостувания (Локо, Ботев, Лудогорец) и тези извън София (Търново, Враца, Русе) зад нас - втория полусезон имаме 2 важни и тежки гостувания - на Тича след 10 дни и в Зарата, всичко друго е в София... ако за някои това е провален сезон, за мен не е и вярвам че може да излъжем Лудогорец с Тони Здравков треньор (които надиграхме и в Разград) и трупата на Джон Смит :roll:

САМО ЛЕВСКИ!

Аз никъде не съм казал, че съм отписал сезона. Бях написал, че мача с Чморе ще е истинския тест за отбора и треньора, но с оглед съдииските тесли, а сега ще прибавя и грубата игра и обезобразения терен от страна на домакините, истинският тест ще е с/у Ботев.
Защото, ако и там се провалим, значи не можем да играем с/у отбори, които ни се опъват, а така сезон не се печели.
Далеч съм от мисълта да искам оставка на Славиша(пък и кой ли ще ме послуша), защото както казвах и преди година, когато започна негодуването с/у Роси, това ще върне всичко отначало и порочния кръг ще се завърти отново.


Не беше насрочен конкретно срещу теб отговора ми, а към тази част от феновете-мрънкалници ;)

Нормално е след загуба да има афектирани фенове, така че това си е в реда на нещата. До следващата победа :)
Надявам се да е още в следващия мач!
САМО ЛЕВСКИ!
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
specter
Мнения: 1680
Регистриран на: 17 апр 2015 21:43
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот specter » 01 ное 2018 12:10

csimoen2 написа:Холмар е със скъсана предна кръстна връзка, 7 месеца поне ще е аут...

Изключително неприятна новина...


Тая новина откъде е? Имаш информация отнякъде ли? Защото по спортните сайтове никъде не го пише... Ако е такава контузията, това ще ни е най-голямата загуба от вчера в комбинация с контузията на Горанов.
И ЗАВИНАГИ С ТЕБ, И НАВСЯКЪДЕ С ТЕБ!

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12799
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Eminem » 01 ное 2018 12:12

ivan56 написа:И за кво да ги глобят, нали именно това БФС е лицензирало този терен/мочурище.
Ще каже човек, че от вчера гледате футбол, нима сте очаквали по-различна игра от дърводелците на Илиев( не, че вашите се различаваха от тях)
Това със стадиона е селска постъпка, ама си постигна целта, победата си е победа.
И все пак всичко беше във ваши ръце, ако оня не беше пратил топката в морето.

Те може да са го лицензирали, но селяндурите го наводниха, това е проблема. Затова и играчите се подхлъзваха. Това е много селска постъпка, застрашаваща здравето на играчите и няма място в професионалния футбол!!!
А това, че са си постигнали целта - точно заради това живеем в толкова сбъркан свят. Защото девизът на тази планета е "целта оправдава средствата". Значи прави каквото си искаш, всичко е оправдано, щом си постигнал целта. После се чудим защо този свят е полудял.

Потребителски аватар
olimpi
Мнения: 1383
Регистриран на: 14 май 2011 20:35
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот olimpi » 01 ное 2018 12:18

Жужуето беше любомец на публиката със сърцата и технична игра + чисто футболна хитрост (онзи гол от фаул в близкия ъгъл срещу покойника).

ИИ не е глупав треньор, видял е е как паднахме от Локо Пд и го приложи същото - здрава битка, груба игра (ех сватбичка кога ли ще те изгемерчат някъде) + наводнения терен (груб селски номер).

Сами сме си виновни, защото си мълчим когато се позволяват такива селски номера т.е. няма реакция от ръководството.

Ако Холмар е тежко контузен (недай боже, но май натам отиват нещата), нашите трябва да вдигнат вой до бога и да го повтарят непрекъснато.

Най-лошото е, че и други отбори може да измъкнат нещо от нас точно по този начин - кюскане , ритане, неадекватен съдия + кофти терен.

не трябва да униваме, добър мач срещу Ботев + подкрепа от трибуните (аз за съжаление няма как да отида на мач) ще ни върне увереността, а сезонът не не загубен имаме всички предпоставки да се намесим в борбата за титлата.
Олимпий Панов -Опълченец в 1-ва рота на 1-ва Опълченска дружина, член и секретар на БРЦК. Участник в боевете при Ст. Загора, Шипка и Сливница. Майор Панов е родоначалник на българската артилерия. Продължител на делото на Левски и борците за свобода.

Потребителски аватар
Лимонадения Джо
Мнения: 591
Регистриран на: 05 яну 2013 09:42
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Лимонадения Джо » 01 ное 2018 12:28

На фона на разочарованието във Варна, нека отбележим отличната победа на баскетболистите. Много силен мач, победа над респектиращ съперник, прекрасна атмосфера на трибуните. Имаме страхотен отбор, който може да ни направи отличен сезон.

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23768
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот delqnski47 » 01 ное 2018 12:32

Ехх, и аз едно време много обичах да се оправдавам с терена на Тича като падахме там... :lol: Добри времена бяха.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: mikata и 142 госта