Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22637
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот NOMER14 » 17 сеп 2018 18:51

До левскарите-модератори:
Кой и защо заключи толкова рано темата за мача на Лаута?!

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32328
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот modor » 17 сеп 2018 18:55

NOMER14 написа:До левскарите-модератори:
Кой и защо заключи толкова рано темата за мача на Лаута?!

Объркал съм се.
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32328
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот modor » 17 сеп 2018 20:39

Утре магазините! 8-)
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12285
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот TristaNNN » 17 сеп 2018 21:59

modor написа:Утре магазините! 8-)

Биричката ли? :o
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
LSFC 1914
Мнения: 7455
Регистриран на: 25 юли 2009 13:00
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот LSFC 1914 » 17 сеп 2018 22:11

Биричката само в София ли ще я има ? 8-)

Потребителски аватар
wilge
Мнения: 3157
Регистриран на: 26 май 2010 10:43
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот wilge » 18 сеп 2018 10:01

Има една стара максима: "Който иска- намира начини и средства, който не иска- намира причини."
След фиаското на Лаута се наслушах на оправдания. Всички се надпреварват да сипят причини с които да оправдаят загубата. Срамното представяне е следствие на поредица действия (по- скоро бездействия) на нарочените за управници на Левски. Това, че са футболни лаици не ги оправдава. Като не разбираш материята ти не можеш да постинеш нищо забележимо в тази област. Успехите до сега са плод на случайността, временни проблясъци на класни футболисти, слаби или не във форма съперници и късмет. В Левски все още няма спортен директор. Човек който да е на ти с футбола и да разбира от мениджмънт. Краси едва ли прави разлика между професионален футбол и астронавтика. Това не е неговото амплоа. Преките ни съперници не са цъфнали, но поне футболни хора оглавяват спортния сегмент. Ако не се заработи професионално оттук насетне ще слушаме само опрадвания.
Приличен анализ на спортал: https://www.sportal.bg/news.php?news=746121

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот JackPackage » 18 сеп 2018 10:29

Айдеее, един мач паднахме и почнаха анализите как и колко сме слаби :? :roll: :x :evil:

Къде бяха тези анализи като взехме 4 гостувания извън София и 5 поредни победи?
Много по-силните люлаци, дето не можеха да вържат 2 паса и съдиите ги вадеха в Коматево, миналия ден почват със съдийски гол от съблекалнята - анализи колко са слаби кога?

Или каузата, която Верея, които бяха без гол от Великден насам им води до 80 мин и онези едвам ги биха, а и паднаха от същия този Локо Пд у дома при това - за тях анализи кога? Ние ако бяхме така с Верея у дома нали знаете какъв вой до небесата щеше да се вдигне как мача е уреден, как трябва да сменяме треньора...

Че имаме проблеми е видно, но трагедии и анализи след 1 загуба е несериозно да се правят :!:
Славиша сбърка състава и се предовери на тези от предишните кръгова - трябваше може би да играят Яблонеца, Паулиньо и Костов, но като се обърне каруцата - пътища много :roll:
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....

[center][wrapimg=]http://i.imgur.com/G65A5Mg.png[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]http://atleticofans.com/wp-content/themes/af/images/adlogo.png[/wrapimg][/center]

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот THE G.A.M.E » 18 сеп 2018 11:38

JackPackage написа:Айдеее, един мач паднахме и почнаха анализите как и колко сме слаби :? :roll: :x :evil:

Къде бяха тези анализи като взехме 4 гостувания извън София и 5 поредни победи?
Много по-силните люлаци, дето не можеха да вържат 2 паса и съдиите ги вадеха в Коматево, миналия ден почват със съдийски гол от съблекалнята - анализи колко са слаби кога?

Или каузата, която Верея, които бяха без гол от Великден насам им води до 80 мин и онези едвам ги биха, а и паднаха от същия този Локо Пд у дома при това - за тях анализи кога? Ние ако бяхме така с Верея у дома нали знаете какъв вой до небесата щеше да се вдигне как мача е уреден, как трябва да сменяме треньора...

Че имаме проблеми е видно, но трагедии и анализи след 1 загуба е несериозно да се правят :!:
Славиша сбърка състава и се предовери на тези от предишните кръгова - трябваше може би да играят Яблонеца, Паулиньо и Костов, но като се обърне каруцата - пътища много :roll:
Е, аз лично свикнах с "осанна" и "разпни го". :lol:
Още миналият сезон след 3-те поредни победи на Роси, някои ни писаха за сигурни Шампиони.
После същите бяха първи да храчат... Явно няма угодия, който и да е треньор и к'вито и да са ни играчите. :|
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !

[center][wrapimg=]http://www.rozetabg.com/wp-content/themes/corporate/iyi/logo.jpg[/wrapimg][/center]
[wrapimg=]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/353.png[/wrapimg][rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/661.png[/rimg] [rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/687.png[/rimg]

Потребителски аватар
groti
Мнения: 3383
Регистриран на: 30 апр 2009 13:26
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот groti » 18 сеп 2018 14:24

Аз лично не мисля, че има кой знае каква промяна в играта при новия тренер. Даже в защита сме една идея по-зле. Въпросът е, че този поне не го бойкотират играчи и ръководство, както правеха с Делио. Дано Славиша успее да направи отбор. Ясно беше, че балонът ще се спука, ама не го виждах да стане с толкова грозна игра срещу толкова слаб противник. Горанов, Цветкович и Хали са в далеч по-слаба форма и трябва да се обърне внимание на това. Дано със засилване на конкуренцията се подобри и формата им. Видяхме каква беше разликата при Горанов без и с Фигейрейдо в отбора. Може би е време да видим Нашименто, Васчук и някой от другите нови. Не виждам причина за трагедии, но трябва да отчетем, че досега ни покриваше як късмет.
Светата троица на предателите - Сираков, Стоилов, Ивков

kempesmario
Мнения: 1096
Регистриран на: 18 ное 2008 20:46
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот kempesmario » 18 сеп 2018 19:01

Абе какви глупости говорите, че видиш ли на бихме слабаците Етър и Дунав и сме хвалили футболистите. Пълни глупости : Още тогава се видяха нефутболните умения на белмонт, даже този човек не знам какъв играе, дефанзивен не е защото няма отнета топка и не може да покрива никакъв футболист, офанзивен също не е подава само назад и настрани. И тука е истината това се случва вече в 4-5 мача и тренера не го вижда, но го виждат всички останали фенове. Белаид 2 пъти е за директен червен картон, направи дузпа , виновен е и за двата гола срещу Черно море е и : тренера пак не го вижда и пак го налага за сметка на най-добрият защитник в България. Чудна работа. За буш каквото и да кажа ще е малко : спъване в топката срещу Берое, на два метра пас не може да даде и т.н. Кабрал вкара няколко гола и какво ? този футболист не е научен да играе правилен футбол : в дефанзивен план е кръгла нула, напред излишно задържане на топката , бавене на играта и т.н. Помнете ми думата с тези 4-цата нищо добро не ни чака. Много загуби престоят. Мога да се басирам , че поне 2-ма от тях отново ще играят титуляри в Левски. Хайде на бас :mrgreen:


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 118 госта