Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

emanuilman
Мнения: 132
Регистриран на: 21 май 2015 11:04
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот emanuilman » 17 авг 2018 22:44

Горанов колко да е добър...дясното крило на вадуц му я прокарваше между краченцата...тирето са клас над вас...изкараха едно момче на 19 на левия фланг и изяде национала на дания фишер...така че не се филмирайте много,щото ви чакат само разочарования...моят приятел спас не е по даването на пари...по вземането е... 8-)

ChuckNorris
Мнения: 754
Регистриран на: 20 юли 2017 23:14
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот ChuckNorris » 17 авг 2018 23:06

emanuilman написа:Горанов колко да е добър...дясното крило на вадуц му я прокарваше между краченцата...тирето са клас над вас...изкараха едно момче на 19 на левия фланг и изяде национала на дания фишер...така че не се филмирайте много,щото ви чакат само разочарования...моят приятел спас не е по даването на пари...по вземането е... 8-)
?
Май тая игра не ти не е много ясно. Това момче на 19 години беше през цялото време на няколко метра от играчите им... и го изядоха с парцалите. Ако Копенхаген се бяха напрегнали щеше да се получи доста неприятен резултат, а те не играха и наполовина от възможностите си.
Не знам какъв "приятел" ти е спас? Явно, че насила е в Левски. Той собственика на твоя любим Литекс, защото много обича да дава пари и хич не обича да взема, и защото не насила си преименува селския отбор и го докара в София!?! Дългове ли оправи, емблема ли плати и т.н и т.н
Недей много да остроумничиш, че нищо чудно още в неделя да ви приземят, а в десетия кръг ние да ви довършим. Разбира се, при подобен развой на събитията, ще се покриеш от форума докато не опукате Берое или Ботев с 6-7 на 0. И после пак надуване на оранжевия балон. ;)

emanuilman
Мнения: 132
Регистриран на: 21 май 2015 11:04
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот emanuilman » 17 авг 2018 23:31

Смешко,спас ми беше ЛИЧЕН приятел...и смени дрогата,щото дрънкаш нелепости ...за това и ще продължите с ге ографските открития,бетони кратуни... 8-)

ChuckNorris
Мнения: 754
Регистриран на: 20 юли 2017 23:14
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот ChuckNorris » 18 авг 2018 00:06

emanuilman написа:Смешко,спас ми беше ЛИЧЕН приятел...и смени дрогата,щото дрънкаш нелепости ...за това и ще продължите с ге ографските открития,бетони кратуни... 8-)


Еми може и да ти е бил приятел. В тая държава вече всякакви тъпанари, тарикатчета, сульо и пульо станаха мултимилионери. Не казваш за твоя идол от село Микре нищо, сигурно той ти е по-голям приятел - честен и почтен човек. Не ми разправяй глупости за регистрации, преименувания и т.н. припознавачески тъпотии. Литекс се сля с Чавдар Етрополе и се роди нещо, което дори косвено няма нищо общо с ЦСКА. Това е така и според УЕФА и БФС. Прав си, истината вярно боли. Пък ти си вярвай, че сте ЦСКА, радвай се на твоя идол Гриша Ганчев и спри да се правиш на умен, защото не ти се получава. Тия хипотези ги развивай някъде, където има дефицит на интелект.

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот THE G.A.M.E » 18 авг 2018 07:21

emanuilman написа:Горанов колко да е добър...дясното крило на вадуц му я прокарваше между краченцата...тирето са клас над вас...изкараха едно момче на 19 на левия фланг и изяде национала на дания фишер...така че не се филмирайте много,щото ви чакат само разочарования...моят приятел спас не е по даването на пари...по вземането е... 8-)
Тия прогнози си ги знаем от миналият сезон.
4:0 / 5:0 трябваше да е резултата за Етропол Ловешки във всичките 6 мача помежду ни. :lol:

Не ви ли писна на Левски-мразците ?
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот koisa » 18 авг 2018 09:21

Според медиите Русев е отделил 150 000 евро за селекция. :lol: Ще купуваме само от скъпото. Изображение
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

idontknow
Мнения: 25
Регистриран на: 09 апр 2016 11:26

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот idontknow » 18 авг 2018 09:59

delqnski47 написа:
idontknow написа:
Какви са па тия 8 точки, бе?
1.Март 2018 победа на тирето с 1:0 насред гьоловете в мач по водна топка,който отиваше към 0:0 и някакъв случен късметлийски гол+ заспала защита в края на мача.
2.Май 2018 победа на тирето с 2:3 в мач БЕЗ ЗНАЧЕНИЕ с/щу резерви и юноши в тотално объркан състав.
Двата равни по 2:2 да не ги броиш за +2 точки,голем смех?
Доколкото помня при равен се дава по 1 точка и на двата отбора.
Много класа,много мачкане отстрана на цицекс,нема що..
Добре.че беше Митрев та да вземат точки...
Тъпото е ,че сме трети защото винаги губим точки с/щу отбори абонати
на тирето-Славия,Бирое,Верея,Черно Море...

Кое е последно?''Заспалата защита'' или ''късметлийския гол''. :mrgreen: Нещо спомена за втората ни победа,че била с вашите резерви.А първия мач за Купата като ни бихте ние не бяхме ли с резерви?Айде без оправдания :!: А Чорбата колко точки ви ''даде'' знаеш ли?!За равен се дава точка,а за победа в гьол на водна топка пак се дават 3.Някои работи трябва да се признават мъжки.
13 точки разлика с 6 взети в мач 1:1.Това е положението.Ще видим тоя сезон.


Ми,не не бяхте с резерви.Не ви знам от въшливите футболисти кой ви е титуляр и кой-резерва.
И между другото-кой е Чорбата?Нали всичките сте чорби?Или вече не сте?Откъде да ви знам какво сте...

Serafim
Мнения: 5223
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Serafim » 18 авг 2018 10:37

koisa написа:Според медиите Русев е отделил 150 000 евро за селекция. :lol: Ще купуваме само от скъпото. Изображение


Да не са 150 хил лв направо. :lol: От къде ги мислят тия неща?

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот koisa » 18 авг 2018 11:36

Serafim написа:
koisa написа:Според медиите Русев е отделил 150 000 евро за селекция. :lol: Ще купуваме само от скъпото. Изображение


Да не са 150 хил лв направо. :lol: От къде ги мислят тия неща?

Имат бръмбари в офиса на Спас Русев. ;)
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
specter
Мнения: 1680
Регистриран на: 17 апр 2015 21:43
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот specter » 18 авг 2018 13:45

Не е много по темата, но ми попадна една доста добре написана статия за тиренцата, която мисля, че ще ви е интересно да прочетете. Заслужава си, определено. :geek:

https://segabg.com/node/14243
И ЗАВИНАГИ С ТЕБ, И НАВСЯКЪДЕ С ТЕБ!


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 62 госта