Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот ralka_levskarka » 13 авг 2018 17:08

tatusindo написа:
ralka_levskarka написа:
koisa написа:
ralka_levskarka написа:Ами да, де, не е какъв да е халф. Но и някой ще си тръгне, няма да даваме заплати на 600 човека :mrgreen:

В такъв случай може и Гомес да махнат... Ако дойде Райнов ще играем с него и Тиам дефанзивни, а пред тях ще е Мариани, който предполагам ще се бори с Нашименто за титулярно място. :roll:

Точно това си говорих с мой познат. Тиам, Райнов, Мариани/Нашименто, другия вариант е Тиам, Мариани и Нашименто, но това по скоро едва ли ще се случи. Иначе може и Тиам, Райнов, Нашименто и Мариани на крилото, защото бяха казали че и там може.

А резерви за Тиам и Райнов ????

Найденов :mrgreen:
[rimg]https://media3.giphy.com/media/l580XJFTJ6zbSw1jAh/giphy.gif[/rimg]

Потребителски аватар
Странджата
Мнения: 3984
Регистриран на: 07 дек 2009 21:29
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Странджата » 13 авг 2018 17:25

Някои май не са били участници в онези групички, които ги имаше във всеки град с футболен отбор. Там всички бяха специалисти, там бяха последните новини, които щяха да станат публични след ден, там се вземаха и даваха играчи и треньори - а бе запалянковски страсти и неволи отвсякъде :). С едно уточнение - за разлика от сегашните виртуални форуми, в онези, реалните, модератори нямаше - имаше авторитети, които затваряха устата на всеки, дръзнал да дрънка глупости или пък да унижава по някакъв начин любимия отбор. Натрапниците - привърженици на други отбори - обикаляха отдалеч, за да не ги познаят :). Това разбира се не изключваше горещи спорове, но до обиди не се стигаше, защото всичко винаги можеше да се изглади заради любимия отбор на чашка -две :).

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот koisa » 13 авг 2018 17:27

ralka_levskarka написа:Ми нали форумът е за това. За да се обсъждат новините около отбора.

Точно, и аз не виждам проблем в това! Явно тези коментарчета са с цел дребно заяждане. :geek:
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
Странджата
Мнения: 3984
Регистриран на: 07 дек 2009 21:29
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Странджата » 13 авг 2018 17:41

Интересни данни, но липсват и медиите - явно на спорталци не са им стигнали силиците да се опълчат и срещу колегите си :)
https://www.sportal.bg/news.php?news=740162
Списъкът на сателитите на припознавачите е от явен по-явен :)
"ЦСКА: Берое, Септември, Етър, Дунав, Верея, Ботев (Враца)"

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот blue avalanche » 13 авг 2018 17:47

Ако някой не харесва нечии мнения, най-лесната работа е да го прати в категория "врагове" и по този начин, собственоръчно, ще си "изработи" един форум с 2-3-ма участника, които му уйдисват. Другите просто няма да ги "вижда" и чете.
Вместо непрекъснато да мрънка.
На мен никой не ми пречи. :mrgreen:

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот ralka_levskarka » 13 авг 2018 18:14

blue avalanche написа:Ако някой не харесва нечии мнения, най-лесната работа е да го прати в категория "врагове" и по този начин, собственоръчно, ще си "изработи" един форум с 2-3-ма участника, които му уйдисват. Другите просто няма да ги "вижда" и чете.
Вместо непрекъснато да мрънка.
На мен никой не ми пречи. :mrgreen:

Особено пък аз :lol:
[rimg]https://media3.giphy.com/media/l580XJFTJ6zbSw1jAh/giphy.gif[/rimg]

Serafim
Мнения: 5223
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Serafim » 13 авг 2018 19:00

Тоя пост на дефанзивен халф е много важен. Това е човека, който спира атаките, преди да се налага някой от защитата да действа. А и нерядко започва атаките също. Тиам веднага се превърна в титуляр, но е без конкуренция (Найденов към момента не го броя за конкуренция). Райнов е здрав и борбен, нерядко и вкарва голове с далечни удари или при статични положения. Макар, че не бих го определил точно като дефанзивен. Мисля си, че ще един нелош трансфер, ако се осъществи. Може да пасне като Мечката.

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12799
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Eminem » 13 авг 2018 19:41

goro_man написа:Дано не е вярно че иначе половината колеги тук ще спрат да пишат :)
Българин, национал ако вземе да дойде това лошо ръководство как ли ще го хранят...а и мантрата за Панайотов ще отпадне...по добре Белмонт титуляр и Левски да пада вкъщи :lol:

Сериозен ли си ? С това футболистче ли ще гоним групи на ЛЕ ? Чета ви и не мога да повярвам....официално сме средняк!

goro_man
Мнения: 594
Регистриран на: 18 авг 2008 16:07
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот goro_man » 13 авг 2018 20:18

Eminem написа:
goro_man написа:Дано не е вярно че иначе половината колеги тук ще спрат да пишат :)
Българин, национал ако вземе да дойде това лошо ръководство как ли ще го хранят...а и мантрата за Панайотов ще отпадне...по добре Белмонт титуляр и Левски да пада вкъщи :lol:

Сериозен ли си ? С това футболистче ли ще гоним групи на ЛЕ ? Чета ви и не мога да повярвам....официално сме средняк!

Ако все още не си го разбрал от две години сме клуб който има огромни задължения и се стреми да е що годе изряден платец и точно затова все още имаме само два " бека" :lol:
Затова взехме Полачек и Костов а не Мауридес и Шверчок и единственният ни изход на нас феновете е вяра и подкрепа а лично за мен една замяна Панайотов за Райнов е добър ход на ръководството може би при още мачове в Европа щеше да има и централен нападател но засега толкова. Голям плюс е че не продадохме нито един титуляр досега...

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот blue avalanche » 13 авг 2018 20:51

goro_man написа: Голям плюс е че не продадохме нито един титуляр досега...

Даже откупихме 2-ма. Което се забравя. ;)


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: ikar, vlong и 134 госта