Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
specter
Мнения: 1680
Регистриран на: 17 апр 2015 21:43
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот specter » 09 авг 2018 14:09

modor написа:Един от водещите футболисти на Левски Давид Яблонски ще отсъства от игра близо три седмици, научи Gong.bg.

Чешкият защитник със сигурност ще пропусне следващите два мача на “сините“ срещу Дунав Русе и Септември.

Отсъствието на Яблонски ще окаже сериозни проблеми за Славиша Стоянович. Новият треньор на Левски ще трябва да прави рокади в защита.

Левски има сериозни кадрови проблеми преди мача срещу Дунав в Русе от четвъртия кръг на Първа лига.


Все повече му съчувствам на Стоянович в какъв момент пое клуба и какво му е оставено като физически подготвени футболисти след тая невероятна подготовка. То май наистина ще се окаже така, както бях казал преди известно време - един се оправи, двама се конузят и излезнат. 'Бем ти и подготовката, дето са правили. Дано Деян се е възстановил поне вече, че направо не ми се мисли за какви бесни рокади в защита ще става въпрос...
И ЗАВИНАГИ С ТЕБ, И НАВСЯКЪДЕ С ТЕБ!

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот koisa » 09 авг 2018 14:19

sinfen14 написа:Аз съм съгласен с теб,че подготовката не беше проведена по правилния начин.

Ръководството каза,че целта е била добро участие в ЛЕ.Това предвид коефицента ни,няма как да е означавало задължителен пробив в групите.След жребия,който ни отреди Вадуц и Жалгирис,целта 100% е била достигането до 3 кръг.И абсолютно правилно.Роси се провали с гръм и трясък и клуба веднага го уволни.Сега....жребият отреди в 3 кръг да е Севиля,еми няма как....ако ще Гуардиола да е правил подготовката,а Диего Симеоне да готвеше тактиката за Севиля.

Това за влизането в групите не съм го писал аз, а други хора... Аз още тогава казах, че за мен достигане до 3 кръг ще е успех, но за жалост не се случи.
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот koisa » 09 авг 2018 14:21

specter написа:
modor написа:Един от водещите футболисти на Левски Давид Яблонски ще отсъства от игра близо три седмици, научи Gong.bg.

Чешкият защитник със сигурност ще пропусне следващите два мача на “сините“ срещу Дунав Русе и Септември.

Отсъствието на Яблонски ще окаже сериозни проблеми за Славиша Стоянович. Новият треньор на Левски ще трябва да прави рокади в защита.

Левски има сериозни кадрови проблеми преди мача срещу Дунав в Русе от четвъртия кръг на Първа лига.


Все повече му съчувствам на Стоянович в какъв момент пое клуба и какво му е оставено като физически подготвени футболисти след тая невероятна подготовка. То май наистина ще се окаже така, както бях казал преди известно време - един се оправи, двама се конузят и излезнат. 'Бем ти и подготовката, дето са правили. Дано Деян се е възстановил поне вече, че направо не ми се мисли за какви бесни рокади в защита ще става въпрос...

Велика е подготовката... Факт! :|
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот ralka_levskarka » 09 авг 2018 14:30

koisa написа:
specter написа:
modor написа:Един от водещите футболисти на Левски Давид Яблонски ще отсъства от игра близо три седмици, научи Gong.bg.

Чешкият защитник със сигурност ще пропусне следващите два мача на “сините“ срещу Дунав Русе и Септември.

Отсъствието на Яблонски ще окаже сериозни проблеми за Славиша Стоянович. Новият треньор на Левски ще трябва да прави рокади в защита.

Левски има сериозни кадрови проблеми преди мача срещу Дунав в Русе от четвъртия кръг на Първа лига.


Все повече му съчувствам на Стоянович в какъв момент пое клуба и какво му е оставено като физически подготвени футболисти след тая невероятна подготовка. То май наистина ще се окаже така, както бях казал преди известно време - един се оправи, двама се конузят и излезнат. 'Бем ти и подготовката, дето са правили. Дано Деян се е възстановил поне вече, че направо не ми се мисли за какви бесни рокади в защита ще става въпрос...

Велика е подготовката... Факт! :|

А къде пише, че проблемът е мускулен?
[rimg]https://media3.giphy.com/media/l580XJFTJ6zbSw1jAh/giphy.gif[/rimg]

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32564
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот 1914.1902 » 09 авг 2018 14:58

19.08 /неделя/

Левски - Септември 18.15 DIEMA SPORT

25.08 /събота/

Етър - Левски 18.45 DIEMA SPORT

01.09 /събота/

Левски - Берое 21.00 DIEMA SPORT

16.09 /неделя/

Локомотив Пд - Левски 20.00 DIEMA SPORT

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32328
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот modor » 09 авг 2018 15:29

1914.1902 написа:Левски - Септември 18.15 DIEMA SPORT

Kaкъв е тоя мач в 18:15 :shock: Тия не са добре :roll:
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот ralka_levskarka » 09 авг 2018 15:30

modor написа:
1914.1902 написа:Левски - Септември 18.15 DIEMA SPORT

Kaкъв е тоя мач в 18:15 :shock: Тия не са добре :roll:

В тая жега да ти умре коня.. честно.
[rimg]https://media3.giphy.com/media/l580XJFTJ6zbSw1jAh/giphy.gif[/rimg]

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32564
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот 1914.1902 » 09 авг 2018 15:33

modor написа:
1914.1902 написа:Левски - Септември 18.15 DIEMA SPORT

Kaкъв е тоя мач в 18:15 :shock: Тия не са добре :roll:


Ами ти като ставаш в 5,00 да караш камиона с рибата никой не мисли за теб . :lol:
Така че и ти ги заеВи.

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12797
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Eminem » 09 авг 2018 15:36

sinfen14 написа:Сега....жребият отреди в 3 кръг да е Севиля,еми няма как....ако ще Гуардиола да е правил подготовката,а Диего Симеоне да готвеше тактиката за Севиля.

Аз предпочитам 6 мача от ЛЕ пред милиарди мачове от най-смешното и жалко първенство във всички Вселени!!!
Тези 6 мача, особено този срещу Севиля, щяха да ми донесат несравнимо повече емоция, тръпка и удоволствие от милиарди мачове от най-смешното и жалко първенство във Вселената!!!
Единственото позитивно нещо да станеш шампион във най-смешното и жалко първенство във всички Вселени е, че ще играеш в ШЛ!!!

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43881
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот rhaegar » 09 авг 2018 15:44

1914.1902 написа:
modor написа:
1914.1902 написа:Левски - Септември 18.15 DIEMA SPORT

Kaкъв е тоя мач в 18:15 :shock: Тия не са добре :roll:


Ами ти като ставаш в 5,00 да караш камиона с рибата никой не мисли за теб . :lol:
Така че и ти ги заеВи.


:lol: :lol: :lol:

Така ли се говори на бизнесмен с империя ве?
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: drvasko98, k20dan4o, Testa_di_Legno и 70 госта