Всекидневната около Левски

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
mikata

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот mikata » 19 юли 2018 21:58

ChuckNorris написа:
mikata написа:Г.Тодоров трябва да остане поне до зимата,след това да се взима треньор да си прави подготовката и селекцията!
Сега ако дойде нов само ще се оправдава с предния.

Това зависи от играта и резултатите на отбора под негово ръководство. Със сигурност, по-рано от средата на август не очаквам нов треньор.

Ако се успокоят играчите и няма контузени и с него ще си вземем 2-3 място до зимата.
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
mikata

Мнениеот mikata » 19 юли 2018 22:05

Най-важното сега е да се намери спортен директор който разбира играта и да има око да преценя новите играчи,нещо като Мончи от Рома :roll:
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
Player
Контакти:

Мнениеот Player » 19 юли 2018 22:05

OOP написа:Само забележете заглавията в медиите след супер НЕ срамната загуба на Литекс в Европа и върнете два дни назад как се окрасяваше отпадането на Левски!!!!!

Не знам какво се Украсяваше, при положение, че заправихме епичен резил. То по-зле имало ли е изобщо? Все пак не сме Славия, че да се приеме без силни думи. Уж се имаме за голямата работа в България, а пък отпадаме от какви ли не. Ами заслужили сме си думите. Като правихме пробиви в Европа преди години, имаше суперлативи. Нека да отстраняваме и ние отбори в ЕКТ, пък да видим какво ще пишат? Ако Литекс днес беше отпаднал, можеш да сравняваме, но вкараха 5 дузпи поред. Нещо което за нашите е невъзможно! Ако можехме и ние да си вкарваме дузпите, нямаше да сме без купа, и щяхме да сме още в ЛЕ, нали? Не ми се гледа в чуждото канче, като сме се осрали до гуша. Само не знам дали с победа в дузпи се дават точки за коефициента на страната ни, или се гледа само редовното време. Поне бихме, та донесохме половин точка, ако не греша. Славия дотук, направиха двойно повече от нас. Лудогорец няма какво и да ги коментираме. По ниски от тревата трябва да сме по отношение на Европа тази година. Това сме си надробили и това ще си сърбаме!

Потребителски аватар
Player
Контакти:

Мнениеот Player » 19 юли 2018 22:09

mikata написа:
ChuckNorris написа:
mikata написа:Г.Тодоров трябва да остане поне до зимата,след това да се взима треньор да си прави подготовката и селекцията!
Сега ако дойде нов само ще се оправдава с предния.

Това зависи от играта и резултатите на отбора под негово ръководство. Със сигурност, по-рано от средата на август не очаквам нов треньор.

Ако се успокоят играчите и няма контузени и с него ще си вземем 2-3 място до зимата.

Днес от кадрите по "Нова", го видях на игрището да е усмихнат и да си пляска ръката с момчетата. Това не съм го виждал при Роси. Със сигурност няма как да не е по-добро настроението, между играчите и треньор след Роси. Неговото беше самото дъно. Да им даде команда свободно и да правят каквото могат. Както Хърватина направи с хърватите.

Потребителски аватар
защо
Контакти:

Мнениеот защо » 19 юли 2018 22:11

Player написа:
защо написа:
Player написа: защото като съм го гледал по тв, ми изглежда с добри познания и добър интелект. Доста повече от Костов. И защото такова предчувствие имам. Иначе гаранция няма никаква, както с него така и с всеки друг. Визитката почти не ме вълнува.

Както не те вълнува работата, а дали може да чупи стойки по телевизията, за да оцениш интелекта, предполагам светът е перманентна изненада за тебе. :lol:

Бе ти не обясняваше ли преди половин година каква недостижима класа е мисленето на Роси, щото си го гледал и него на интервю? :roll:

Първо не съм казал нищо подобно за Роси, бъркаш ме с някой. Може да видиш в темата за мача ни с Берое, когато ни биха на Герена, какво съм казал за него след пресконференцията му. Доста съм го понахранил, да предупредя!
Какво вълнение, какви стойки, кви 5 лева? Преценил съм в някаква степен, като е бил в коментарните студия на мачове от ЕКТ. Мисля, че над средното ниво по този показател от треньорите у нас. Но интелекта и познанията само, не гарантират успехи. Ако знам с кой ще стане, ще посоча него. Дори да е баба Пенка пред блока. Ще я закарам лично на Герена и ще им кажа, че това е човека, давайте. Ама не знам кой е, както никой не знае. Просто си давам мнение. Не ангажирам никой . Проблем ли е?

Е, ако гледаш кой как говори, без да се вълнуваш от визитката, най-некадърният български треньор е Пенев, а най-великият - Вили Вуцов. Нойзи е още по-интелигентен, ама нема да се навие.
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

Потребителски аватар
защо
Контакти:

Мнениеот защо » 19 юли 2018 22:16

Serafim написа:Познайте днес кой е бил треньор на вратрите? Захариев. Дано остане в отбора. А Митрев си тренира с отбора.

Е те целия екип са временно, засега. А Митрев, не знам какво мисли, ама ако иска са се маха, на поляната ли да го оставят да тренира?
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

Потребителски аватар
Player
Контакти:

Мнениеот Player » 19 юли 2018 22:19

защо написа:Е, ако гледаш кой как говори, без да се вълнуваш от визитката, най-некадърният български треньор е Пенев, а най-великият - Вили Вуцов. Нойзи е още по-интелигентен, ама нема да се навие.

Разбрах те ясно. Ти разбра ли , че има и други причини за да посоча него, а не само тв? Освен това разбрал ли, че това ми е мнението? Нито ще си го променя, нищо ще се обяснявам, защото съм посочил мотивите си. Като не ти харесва, просто подмини !

Потребителски аватар
rhaegar
Контакти:

Мнениеот rhaegar » 19 юли 2018 22:20

защо написа:Е, ако гледаш кой как говори, без да се вълнуваш от визитката, най-некадърният български треньор е Пенев, а най-великият - Вили Вуцов. Нойзи е още по-интелигентен, ама нема да се навие.

В интерес на истината, за разлика от изброените от теб капацитети, Груев обикновено познаваше какво ще се случи на терена. Особено в анализите на полувреме, правеше голямо впечатление. А има една футболна поговорка, че треньорите си изкарват заплатата именно на полувремето.

Далеч съм от мисълта, че анализиране на мачове по тв=добър треньор, но поне показва, че разбира добре играта. А и за да го назначат в Германия и да постига някакви не лоши резултати, значи има нещо в главата.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага

Червени Воини написа:САМО ЦСКА успява да по някакъв начин да засрами българския футбол

Потребителски аватар
zlatan
Контакти:

Мнениеот zlatan » 19 юли 2018 22:20

Ако е чужденец треньора нека бъде сърбин,защо-ами защото те знаят блатото наречено България.Ако ще е българин да бъде Илия Груев.Но за нашите примадони които в момента защитават синия цвят нема значение кой ще е тренер,просто са слабички,в друга тема писах че имаме 6 футболиста-Холмар,Яблонеца,Тиам Паулиньо,Обертан,Гомес за последните не съм много убеден.
LEVSKI_FOREVER

Потребителски аватар
specter
Контакти:

Мнениеот specter » 19 юли 2018 22:30

zlatan написа:Ако е чужденец треньора нека бъде сърбин,защо-ами защото те знаят блатото наречено България.Ако ще е българин да бъде Илия Груев.Но за нашите примадони които в момента защитават синия цвят нема значение кой ще е тренер,просто са слабички,в друга тема писах че имаме 6 футболиста-Холмар,Яблонеца,Тиам Паулиньо,Обертан,Гомес за последните не съм много убеден.

Обертан и Гомес са изключителни футболисти за родната марка "Пъра лига" и като нищо могат да играят на високо ниво тук много години още. Проблемът особено с втория е, че не му се играе особено тука вече като че ли и се мърдосва в по-голямата част от мачовете. Освен това позицията му не е да играе до централните защитници едва ли не, а изнесен малко по-напред и да разпределя играта. Колкото до Обертан - той се влага доста повече от Гомес и се вижда, че на него пък играе ли му се на 100%, трудно някой може да го спре, но когато играеш с ботове като Белмонт, Кабрал и Буш (айде не винаги като останалите, но доста често си го заслужава това определение) до себе си, които не ти разбират идеите в 98% от случаите, трудно можеш да се отличиш и да правиш силни мачове. ;) Единственият му проблем е вкарването на голове, но ако имаше още двама-трима Паулиньовци до себе си, даже нямаше и да се разбере за тая му слабост в играта. :mrgreen:
И ЗАВИНАГИ С ТЕБ, И НАВСЯКЪДЕ С ТЕБ!

Върни се в “Левски”