Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

vvessel
Мнения: 4309
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот vvessel » 17 юли 2018 18:07

metodito написа:Не съм се крил и не мисля да го правя. Утре обаче тук ще стане мазало като отстраним Вадуц днес. И дано си разбрал това, което написах за "амбразурата". Казах ти да не се засягаш, ама не се усети.

Не само не се криеш, а се натрапваш. Набива се на очи като булка с розова рокля. Не знам колко човека ти го казаха вече , но ти се изживява като някаква репресирана опозиция, която е единствен стожер на истината, а останалите "амбарузрчици", са или на заплата при Русев или друг вид платени тролове.
Пак ще ти припомня вица за оня на когото жена му се обажда да му каже, че по пътя има кола в насрещното. А той отговорил - не е една, много са, много са.
Ако си разбрал, разбрал. Ако не, явно не искаш, защото не си чак толкова прост, колкото се правиш.

Непринуден
Мнения: 1654
Регистриран на: 16 мар 2015 21:27
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот Непринуден » 17 юли 2018 18:28

Бока все пак ще играе с Барса през август


Леле какви финтове са принудени да правят нормалните отбори, за да се отърват от вас. Първо анулират всичко, за да не се разсърдите, че не сте нищо особено като футболен клуб, а после възобновяват участието си в Хуан Гампер.

Нещо като Великобритания, която не желае клошари. Брекзит, анулиране на всичко с цяла Европа и сега ще се направят взаимни и изгодни двустранни договори с Холандия, Германия, Франция, Швеция и т.н., тоест с приемливата Европа, не циганската. И ние (България) като Левски не би трябвало да се сърдим, че де факто ни оприличават на клошари, защото се прави заобиколно. Не директно и отведнъж "тъпаците да се разкарат", а се маха всичко и после на порции се подновява желаното без плявата.
"В началото на 1969 година Левски пък бе превзет от милиционерите и техния клуб Спартак"(Жаклин Михайлов)
50 години без софийския Левски (1914-1969), мир на праха му.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21339
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 17 юли 2018 19:48

vvessel написа:
metodito написа:Не съм се крил и не мисля да го правя. Утре обаче тук ще стане мазало като отстраним Вадуц днес. И дано си разбрал това, което написах за "амбразурата". Казах ти да не се засягаш, ама не се усети.

Не само не се криеш, а се натрапваш. Набива се на очи като булка с розова рокля. Не знам колко човека ти го казаха вече , но ти се изживява като някаква репресирана опозиция, която е единствен стожер на истината, а останалите "амбарузрчици", са или на заплата при Русев или друг вид платени тролове.
Пак ще ти припомня вица за оня на когото жена му се обажда да му каже, че по пътя има кола в насрещното. А той отговорил - не е една, много са, много са.
Ако си разбрал, разбрал. Ако не, явно не искаш, защото не си чак толкова прост, колкото се правиш.


Много сте докачливи. Ако съм опозиция на хора, които поддържат съсипията на "Левски", такъв съм.

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9286
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот mikata » 17 юли 2018 20:49

Къде сте ментета,аз на кура си не говоря цяла пролет :lol:
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32559
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот 1914.1902 » 17 юли 2018 20:57

Пак ще си цъкаме за здраве .

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот Groucho » 17 юли 2018 21:11

Трябва още чуждестранни ментета да се вземат. Вижда се, че постигат в пъти по-добри резултати от българските играчи.

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот защо » 17 юли 2018 21:29

Groucho написа:Трябва още чуждестранни ментета да се вземат. Вижда се, че постигат в пъти по-добри резултати от българските играчи.

Бе, след първия гол псувахте Роси, че цяла година не е разбрал, че от Божката нищо не става, второто, че го е сменил.
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9286
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот mikata » 17 юли 2018 21:45

След едно годишното търкане на ябълката от срас, сега без приходи и спряното кранче от Виваком идва логичен фалит :twisted:
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7867
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот doktora25 » 17 юли 2018 22:39

Много неадекватна анкета с оглед случващото се в клуба. То хубаво да дойде някой от тези отбори по повода, но по-добре и още един да дойде, за да има с кого да играе гостът. Че такава трагикомедия каквато сме в момента ще я е срам съдиите дори да я закрият. И за това даже не ставаме.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14208
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот damyanov1963 » 17 юли 2018 22:44

Вечеря в луксозен ресторант, водене на световно известен киноартист в съблекалнята, ШПАЛИР...
Г-н Русев, само с тези европейски приьоми(да не кажа лигавщини) голям отбор не се прави!
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: TristaNNN и 67 госта