Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21342
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 16 юли 2018 19:23

specter написа:
Малко са ти в повече конспирациите, филмите и agend-ите, наистина. Просто му цитирам официално какво се е случило. Изобщо нямам идея какво е станало наистина, дали е така и дали - не и какви точно са били драмите. Ти ако имаш вътрешна информация - сподели я.


Ба, няма проблем, ве.

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23122
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот W84me » 16 юли 2018 19:26

metodito написа:
specter написа:
Малко са ти в повече конспирациите, филмите и agend-ите, наистина. Просто му цитирам официално какво се е случило. Изобщо нямам идея какво е станало наистина, дали е така и дали - не и какви точно са били драмите. Ти ако имаш вътрешна информация - сподели я.


Ба, няма проблем, ве.

Че и изпрати Левски във втората седмица след само един изигран мач и то за Европа...
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21342
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 16 юли 2018 19:31

W84me написа:
metodito написа:
specter написа:
Малко са ти в повече конспирациите, филмите и agend-ите, наистина. Просто му цитирам официално какво се е случило. Изобщо нямам идея какво е станало наистина, дали е така и дали - не и какви точно са били драмите. Ти ако имаш вътрешна информация - сподели я.


Ба, няма проблем, ве.

Че и изпрати Левски във втората седмица след само един изигран мач и то за Европа...


Не схванах?

z_asd
Мнения: 45
Регистриран на: 28 мар 2014 16:57
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот z_asd » 16 юли 2018 19:34

Пичове аз като най-големия опитмист, който чака евромач на Левски, си взех билети за ВИП ложата от 70 лв, но не мога да разбера дали мам право на паркинг с тях, яко някой от вас знае може да сподели :?

Звъннях днес в магазина на Левски и от 6 позванявания ми дигнаха 0 пъти :evil:

Утре дано не ми скъсат нервичките :roll:

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23122
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот W84me » 16 юли 2018 20:44

metodito написа:
Не схванах?

Един от вариантите ти е Левски да играе във втората седмица.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21342
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 16 юли 2018 20:55

W84me написа:
metodito написа:
Не схванах?

Един от вариантите ти е Левски да играе във втората седмица.

А, ок. Мислех, че го каза за Люпко - че ни е запратил там. Дельо го каза: "Ако няма нови, оставам с 11 души".

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23122
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот W84me » 16 юли 2018 22:01

metodito написа:
W84me написа:
metodito написа:
Не схванах?

Един от вариантите ти е Левски да играе във втората седмица.

А, ок. Мислех, че го каза за Люпко - че ни е запратил там. Дельо го каза: "Ако няма нови, оставам с 11 души".

Не е лъжа, но може би са 12, ако сложим и Нашименто...
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

goro_man
Мнения: 594
Регистриран на: 18 авг 2008 16:07
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот goro_man » 16 юли 2018 22:14

metodito написа:За мен има два възможни варианта оттук-нататък. Айде, три. :mrgreen:

Първи. Отстраняваме или не Вадуц, Роси лети още в сряда. Назначава се някой измежду Гочето, Ясен, Люпко, Стойчо (аз знаете за кой съм). Понеже нямаме даже достатъчна бройка титуляри, и най-вероятно Спас няма да даде пари за нови, интегрират се Дидо - за резерва на централните защитници (този несретник Белаид не трябва да помирисва терен), Пепи Иванов за заместник на Полачек, Илийката на мястото на Кабрал. Митрев, Йерсо и Белаид се оставят да тичат за здраве. Те и без това, друго не правят. Всъщност, не, Митрев и Белаид неведнъж са навредили. Само така ще бъде спасен сезона.

Втори. Оставя се Роси. Отписваме сезона, играем във втората седмица.

Трети вариант. Краудсорсваме едно събличане на Роси и минаваме към вариант 1. :mrgreen: Лошото е, че има вероятност да ги набие. :lol:

Ако обаче, Спас уволни Роси и назначи пак някакъв такъв - значи е ясна работата. Много е важно ако бъде уволнен, да бъде сложен някой, на когото му е позната обстановката на Герена. А не някой, който тепърва ще му разказват къде е дошъл.

Вариант 4 бием Вадуц по инерция Ботев и отстраняваме Жалгирис ,Костов и Ривалдиньо вкарват по 10 гола Буш и Яблонски по 14 Марияни прави 20 асистенций а Паулиньо става играч на първенството, свършваме втори и продаваме Холмар за 4 милки и на неговото място имаме готов Дидо който вече е национал с Горанов. ...
Или поне така ми се иска :)

Потребителски аватар
groti
Мнения: 3383
Регистриран на: 30 апр 2009 13:26
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот groti » 17 юли 2018 09:23

metodito написа:За мен има два възможни варианта оттук-нататък. Айде, три. :mrgreen:

Първи. Отстраняваме или не Вадуц, Роси лети още в сряда. Назначава се някой измежду Гочето, Ясен, Люпко, Стойчо (аз знаете за кой съм). Понеже нямаме даже достатъчна бройка титуляри, и най-вероятно Спас няма да даде пари за нови, интегрират се Дидо - за резерва на централните защитници (този несретник Белаид не трябва да помирисва терен), Пепи Иванов за заместник на Полачек, Илийката на мястото на Кабрал. Митрев, Йерсо и Белаид се оставят да тичат за здраве. Те и без това, друго не правят. Всъщност, не, Митрев и Белаид неведнъж са навредили. Само така ще бъде спасен сезона.

Втори. Оставя се Роси. Отписваме сезона, играем във втората седмица.

Трети вариант. Краудсорсваме едно събличане на Роси и минаваме към вариант 1. :mrgreen: Лошото е, че има вероятност да ги набие. :lol:

Ако обаче, Спас уволни Роси и назначи пак някакъв такъв - значи е ясна работата. Много е важно ако бъде уволнен, да бъде сложен някой, на когото му е позната обстановката на Герена. А не някой, който тепърва ще му разказват къде е дошъл.


Да..дайте да въртим едни и същи нон стоп. Сръбският алкохолик, Стойчо, Ясен и Гочето (wtf??). Ама къде забрави Грозданов, Грозни? Вариантите са два : 1- отстраняваме туристите и всички си затварят устите. 2- Отпадаме геройски с пореден подвиг и статисти като Кабрал и Белмонт изчезват. Роси изчезва. Назначава се нов треньор - по възможност чужденец и за пореден път отписваме сезона и градим отначало.
А, има и друг вариант - независимо от резултата днес Спас и Краси се хващат да работят яко. Намира се СТД (не Сираков, както ще ревнат много), взимат се още 2-3 истински футболисти (не като изредените преди няколко реда). Ако се прецени се взима нов треньор, ако не се вземе нов се говори сериозно с Роси да разбере какво точно е Левски в България и се продължава.
Светата троица на предателите - Сираков, Стоилов, Ивков

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21342
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 17 юли 2018 09:52

Вместо да се мориш да го пишеш това, можеше да изчаткаш просто едно: "Долу ръцете от Роси, *№$№@§, недни!" или нещо такова.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 54 госта