Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

На линия
Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43887
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот rhaegar » 25 май 2018 19:52

То оставаше и да не завършим минимум трети в това умряло първенство.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21357
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 25 май 2018 20:54

rhaegar написа:То оставаше и да не завършим минимум трети в това умряло първенство.

Е, не е да не завършихме седми преди два сезона. :lol:

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот sin4ec » 25 май 2018 22:22

LSFC 1914 написа:Случайно да не сме станали шампиони или сме взели купата на България, че играчите на Левски са били в дискотека. Брех, голям празник е това.

Абе разни екземпляри, дето се бяхте насрали в гащите и пророкувахте 5 загуби от оранжевите и трагедии, е добре да сте по-умерени в изказаванията си. Целта е изпълнена. Останалото е без значение.
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23122
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот W84me » 25 май 2018 22:59

Очевидно Прохазка напуска и ще имаме нужда от нов капитан, защото се очертава и Митрев да напусне. Кандидати за мен са Горанов и Панайотов, ако вторият остане. Други не виждам.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Elliah
Мнения: 480
Регистриран на: 15 юни 2008 15:49
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот Elliah » 25 май 2018 23:39

sin4ec написа:
LSFC 1914 написа:Случайно да не сме станали шампиони или сме взели купата на България, че играчите на Левски са били в дискотека. Брех, голям празник е това.

Абе разни екземпляри, дето се бяхте насрали в гащите и пророкувахте 5 загуби от оранжевите и трагедии, е добре да сте по-умерени в изказаванията си. Целта е изпълнена. Останалото е без значение.


Има няколко сладура тука, дето не им схващам идеята. Ако си фен на отбора си, как ще влезеш в темата за мача и ще напишеш :
"Дано да паднем за да си ходи .......... (треньора, Вутов, Гомес, Митрев, а бе някой)."
или :
"Левски оттук нататък ще има загуби само. С този/тези футболисти/треньор/ръководство толкова. Докато не се махнат Левски ще върви само надолу "

Не са много. Трима, четирима са и тук-там някой новорегистриран след загуба. Ама ако наистина са фенове на Левски направо се плаша. Да искаш отбора ти да загуби...

Потребителски аватар
Player
Мнения: 4371
Регистриран на: 28 фев 2014 14:31
Местоположение: София
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот Player » 25 май 2018 23:40

Яблонски си стана голмайстор :) Мен лично много ме радва този факт. Ясно е, че Паулиньо ако беше от есента щеше да е той, но това е положението! Имаме уникален рекорд точно навръх 104 годишнината! Защитник - голмайстор :!:

Ozzimozzi
Мнения: 7135
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот Ozzimozzi » 25 май 2018 23:51

sin4ec написа:
LSFC 1914 написа:Случайно да не сме станали шампиони или сме взели купата на България, че играчите на Левски са били в дискотека. Брех, голям празник е това.

Абе разни екземпляри, дето се бяхте насрали в гащите и пророкувахте 5 загуби от оранжевите и трагедии, е добре да сте по-умерени в изказаванията си. Целта е изпълнена. Останалото е без значение.

Коя цел? Тази, която Спас обяви в началото на първенството, тази която пак Спас обяви през зимата, или спасителното поясче - спечелване на баража? Човек може да се обърка от толкова цели при вас. ;)
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

Elliah
Мнения: 480
Регистриран на: 15 юни 2008 15:49
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот Elliah » 26 май 2018 00:04

Ozzimozzi написа:
sin4ec написа:
LSFC 1914 написа:Случайно да не сме станали шампиони или сме взели купата на България, че играчите на Левски са били в дискотека. Брех, голям празник е това.

Абе разни екземпляри, дето се бяхте насрали в гащите и пророкувахте 5 загуби от оранжевите и трагедии, е добре да сте по-умерени в изказаванията си. Целта е изпълнена. Останалото е без значение.

Коя цел? Тази, която Спас обяви в началото на първенството, тази която пак Спас обяви през зимата, или спасителното поясче - спечелване на баража? Човек може да се обърка от толкова цели при вас. ;)

Нормално е да си объркан. Аз ако бях от ЦСКА/Литекс/Етрополе/последния да затвори вратата и аз щях да съм :)
И щото ние не сме наясно какви са ни целите лесно си ги изпълняваме.
При вас целите са ясни. Вожда каза титла и купа този сезон! Не ви се получи много :)
За другия Вожда каза, че ще се борите да не изпаднете. Струва ми се постижимо... Ти как мислиш? Ще ви трябва ли селекция?

Потребителски аватар
Michael_Buble
Мнения: 554
Регистриран на: 30 яну 2018 19:11
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот Michael_Buble » 26 май 2018 02:15

СПЕШНО:
1.Спортен директор (задължително българин)
2.Три скаутски звена:
2.а) Латинска Америка- аз бих оферирал Лусио Вагнер. Отпуска му се бюджет. Той си подбира трима човека под него, които наблюдават всички мачове от второто ниво на Бразилия, Аржентина и Чили +някои юношески първенства.
5 месеца на терен, цялата информация се свежда на Вагнер. Той филтрира и се прибира на 6-ти месец с 300 страници предложения и характеристики на играчи. Същото се повтаря с второто полугодие.
2.б) Африканския континент. Същото описано горе.
2.в) Източна Европа. За целта ангажираме Томашич. Същата схема като в 2.а.
Заплати, престой и пътни за 12 човека- около 1.5 млн. евро. на година. Сумата може да се намали, ако се заложат по-ниски твърди възнаграждения, но с % от продажбата на всеки играч селектиран от съответното звено.(Знам, че на някои това им изглежда утопично голяма цифра, но тя ще се избива многократно при правилен подбор на млади играчи. Справка: Лудогорец)
3. Главен методист за школата от Испания или Хорандия - с изискване за бизнесплан за развитие от поне 5 години напред.
Последна промяна от Michael_Buble на 26 май 2018 02:27, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
tiamat
Мнения: 4465
Регистриран на: 13 сеп 2009 01:06
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот tiamat » 26 май 2018 02:18

W84me написа:Очевидно Прохазка напуска и ще имаме нужда от нов капитан, защото се очертава и Митрев да напусне. Кандидати за мен са Горанов и Панайотов, ако вторият остане. Други не виждам.


Яблонски? Той беше капитан в един мач, мисля.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: krumeto, vlong и 140 госта