Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22637
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот NOMER14 » 22 апр 2018 19:18

Кашчей написа:На УЕФА преди 33 години не и мигна окото и остави английските фенове за 5 години без ЕКТ.

Уефа само чакаше такъв случай и дървеният прогнил Хейзел им дойде наготово. За 8 години английските шампиони спечелиха 7 титли, от които 6 поредни и това въпреки двете победи на тогавашното Цска.

rane
Мнения: 1776
Регистриран на: 13 дек 2015 22:39
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот rane » 22 апр 2018 19:23

PFC Litex написа:Сладурче... дано влезе на топло, там ще стане истински мъж

Йордан Исаев, 25 годишен
Изображение
Милото то.Дали му маска и бомба и той на драго сърце я хвърлил :evil: Що за олигофрен трябва да си, за да го направиш, при пололожение, че на стадиона има хиляди хора и можеш да раниш или убиеш невинни зрители.
Да гние в затвора - той и този/тези, които са му дали маската и бомбата :x

Потребителски аватар
ros
Мнения: 10993
Регистриран на: 28 мар 2008 16:14
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот ros » 22 апр 2018 19:27

В профилът му също има снимки с маски и пушка. Едно много доро момче, както каза заместник министъра на МВР
Аз може да съм никой за ЦСКА, но ЦСКА е всичко за мен, аз може да съм един от хилядите фенове, НО ЦСКА Е ЕДИНСТВЕНИЯТ ОТБОР ЗА МЕН

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32328
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот modor » 22 апр 2018 19:34

ros написа:В профилът му също има снимки с маски и пушка. Едно много доро момче, както каза заместник министъра на МВР

Тези неща пак някой му ги е дал.
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Кашчей » 22 апр 2018 19:46

Тоя ще да е като Попай Моряка, след като яде спанак. Не мога да си обясня постижението му по друг начин.
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
Gonzalez1914
Мнения: 120
Регистриран на: 14 май 2009 15:15
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Gonzalez1914 » 22 апр 2018 19:50

Само като му разгледаш профила във фейсбоклука , разбираш колко е добро момче с маска , пушка, нож ...
Казал че метнал бомбата към пистата .... от полицията , това е невъзможно
Последна промяна от Gonzalez1914 на 22 апр 2018 22:07, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот koisa » 22 апр 2018 19:58

Кашчей написа:На УЕФА преди 33 години не и мигна окото и остави английските фенове за 5 години без ЕКТ, а тези на Ливърпул за 6 или 8, не си спомням точно, а тук не можели..Могат, но не искат, това е истината. Сега по английските стадиони няма мрежи и заграждения, но няма и изцепки-значи може.

Аз не твърдя, че решението е правилно. Според мен заслужавахме три мача и по-голяма глоба... Но причината за решението от само един мач наказание не е тази, която казват люляците!
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот blue avalanche » 22 апр 2018 20:02

Кашчей написа:На УЕФА преди 33 години не и мигна окото и остави английските фенове за 5 години без ЕКТ, а тези на Ливърпул за 6 или 8, не си спомням точно, а тук не можели..Могат, но не искат, това е истината. Сега по английските стадиони няма мрежи и заграждения, но няма и изцепки-значи може.

УЕФА остави английските клубове без ЕКТ, а не английските фенове. Никой не е забранявал да се продават билети на английски фенове. Не дрънкай глупости.

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Кашчей » 22 апр 2018 20:08

koisa написа:
Кашчей написа:На УЕФА преди 33 години не и мигна окото и остави английските фенове за 5 години без ЕКТ, а тези на Ливърпул за 6 или 8, не си спомням точно, а тук не можели..Могат, но не искат, това е истината. Сега по английските стадиони няма мрежи и заграждения, но няма и изцепки-значи може.

Аз не твърдя, че решението е правилно. Според мен заслужавахме три мача и по-голяма глоба... Но причината за решението от само един мач наказание не е тази, която казват люляците!


В ДП на БФС е записано точно такова наказание за хвърлени предмети с последствие нараняване на служебно или длъжностно лице. Точно това наказание, записано в правилник, е тъпо.
А за тоя серсемин-явно че в главата му само бръмбарите аплодират прави , с бурни овации, всичко, което той направи, но с тази физика да метнеш 25-30 грама пакет на 50 метра..айде няма нужда. Виж, ако беше 150-200 грама-бива, ако има и засилка, но тогава пораженията щяха да са чудовищни за хората зад стъклото.
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

peliforewer
Мнения: 9487
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот peliforewer » 22 апр 2018 20:10

koisa написа:
Кашчей написа:На УЕФА преди 33 години не и мигна окото и остави английските фенове за 5 години без ЕКТ, а тези на Ливърпул за 6 или 8, не си спомням точно, а тук не можели..Могат, но не искат, това е истината. Сега по английските стадиони няма мрежи и заграждения, но няма и изцепки-значи може.

Аз не твърдя, че решението е правилно. Според мен заслужавахме три мача и по-голяма глоба... Но причината за решението от само един мач наказание не е тази, която казват люляците!

Но не е и тази която казваш ти,моята теза е че това беше врътка между Спас Русев и БФС,Вивател е спонсор на БФС,Левски не можеше да си позволи да загуби приходите от полуфинала с ЦСКА-София и мача с Ботев когато ще се чества Гунди и като прибавим задължителната глоба от 30 хил.лв. която щеше да последва след трите мача наказание финансовата загуба става доста голяма,сега част от приходите ще отидат в БФС или като спонсорски или на ръка към определени хора.Посещението на Спас Русев в четвъртък в БФС не е било случайно.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 126 госта