Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

tochavos
Мнения: 329
Регистриран на: 25 юни 2009 14:29
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот tochavos » 20 апр 2018 18:59

blue avalanche написа:
tochavos написа: А как мислиш ще се чувства момичето, като разбере че живота и оценен на 4 хиляди лева и един мач без публика?

Според теб, на колко трябваше да го оценят? За да се почувства добре момичето? И в кой момент животът ѝ е бил застрашен?
Има много стойностни коментари по темата, но ти ръсиш простотии. Само да се намираш на приказки.

Питаш кога е бил застрашен живота и? Както казах вече 4 хилки са нищо - мятайте си. Гледам, че масово сте доволни от наказанието, нямате грижи. Сега и БФС и полицията си ти виновни, че не са засилили мерките за сигурност преди да направите зулума.

Потребителски аватар
Gonzalez1914
Мнения: 120
Регистриран на: 14 май 2009 15:15
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Gonzalez1914 » 20 апр 2018 19:06

tochavos написа:Ми то промяната трябва да дойде от вас - а не да ми чертаете стрелкички по снимки и да обяснявате как Левски щял да съди БФС за пропуснати ползи, защото работата била съмнителна. А как мислиш ще се чувства момичето, като разбере че живота и оценен на 4 хиляди лева и един мач без публика?


Бомбаджията-те , трябва да бъдат хванати и наказани с цялата строгост на закона , също и лумпените вкарали взривното вещество и не на последно място , полицаите които любезно съдействат и си "затварят" очите !
Човешкият живот няма цена , .... но в България , на никой не му пука ... тука е така !!!

А твоето е чисто и просто заяждане , на ниско ниво .... виж колко теми има да си " чешете " клавиатурите

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23122
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: За пари ли е бомбата

Мнениеот W84me » 20 апр 2018 19:16

Kiril123 написа:
W84me написа:Аз още чакам доказателства, че тая бомба идва от Сектор Б. Не казвам, че не е от там, просто чакам доказателства, които никой досега не е представил.

Абе, ти наистина ли си идиот или само се правиш?! Подозирам, че е първото, но карай! Какво значение има откъде идва бомбата, каква траектория изписва, колко и какво е наказанието, след като иде реч за човешкото здраве на една млада жена?! Майната ти- наистина ме ядоса- чакал доказателство...ами виж снимките на полицайката, това е важното, а не откъде е хвърлена самоделката! Докато има подобни типове, ще има и подобни изпълнения..Отврат!

Аз съм идиот. От 3 дни по Левски се лее адска помия, защото била паднала бомба. Ами дайте да видим кой я е хвърлил, как е прелетяла 50+ метра и се е ударила директно в стъкло, 10 метра навътре в тунела, да не би да е с радио насочване? Оня с врата на 4-5 ката, 150 килограмовия Кралев да ми се изказва неподготвен.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
vratar4eto
Мнения: 835
Регистриран на: 28 юни 2010 21:52
Контакти:

Re: За пари ли е бомбата

Мнениеот vratar4eto » 20 апр 2018 19:17

Cheradonna написа:
vratar4eto написа:Решението не е нормално. Но вече са направили компромис, за да не играят ЦСКА-София(София) срещу Лудогорец за купата и Локо (ПД) - "Ботев" (ПД) пред празен стадион, сега правят компромис и за "Левски".
"Ботев" също ги пожалиха скоро (навлезли на терена и прекъснали мача фенове срещу Славия). Отнесоха ли 2 мача наказание?

Това е. Докато има КОМПРОМИСИ. Не само за Дисципа.

Това сегашното си е чист опит за убийство,не може да се сравнява с навлизане по писти,катерене на маймуни по дървета и огради и всякакви такива наистина нередности!
Има бомба с ранен полицай,длъжностно лице му викат и няма значение от коя агитка е метнат,наказанията трябва да са сурови,както за клубовете,така и за извършителите,няма начин да не се знае кой е!


При невинното "навлизането на писти" имаше многократни удари с колан и други предмети в лицата на хора. Включително ударен в главата полицай. Ама викаш като са "ваши хора" си е ОК. Пак казвам, не е нормално. Но БФС така действа - днес покрива едни, утре други и те се чувстват безнаказани. И как иначе? В коя държава ще удариш полицай с колан и после ще си разпяваш агитката, без да те арестуват? Докато има компромиси, ще е така. Трябва да се спре с компромисите, за да има промяна.

Scarabee
Мнения: 49
Регистриран на: 07 апр 2015 18:34
Контакти:

Re: За пари ли е бомбата

Мнениеот Scarabee » 20 апр 2018 19:26

Имайки впредвид историята не е изключено. Публична тайна стюардите и на едните и на другите кои са и че са на "издръжка" в клубовете.

Kiril123
Мнения: 5
Регистриран на: 20 апр 2018 16:05
Контакти:

Re: За пари ли е бомбата

Мнениеот Kiril123 » 20 апр 2018 19:28

W84me написа:
Kiril123 написа:
W84me написа:Аз още чакам доказателства, че тая бомба идва от Сектор Б. Не казвам, че не е от там, просто чакам доказателства, които никой досега не е представил.

Абе, ти наистина ли си идиот или само се правиш?! Подозирам, че е първото, но карай! Какво значение има откъде идва бомбата, каква траектория изписва, колко и какво е наказанието, след като иде реч за човешкото здраве на една млада жена?! Майната ти- наистина ме ядоса- чакал доказателство...ами виж снимките на полицайката, това е важното, а не откъде е хвърлена самоделката! Докато има подобни типове, ще има и подобни изпълнения..Отврат!

Аз съм идиот. От 3 дни по Левски се лее адска помия, защото била паднала бомба. Ами дайте да видим кой я е хвърлил, как е прелетяла 50+ метра и се е ударила директно в стъкло, 10 метра навътре в тунела, да не би да е с радио насочване? Оня с врата на 4-5 ката, 150 килограмовия Кралев да ми се изказва неподготвен.

ОК- съжалявам, че те нарекох идиот, но и Достоевски не си :) Яяяяя ми припомни къде по-точно се е изляла помия по Левски?! Никой и никъде не говори за клуба Левски, а за онези ....не мога да намеря точната дума, които се гаврят с клуба, които отиват на мач, за да....не знам защо, но не и да гледат футбол...Давам ти пример - дори в отявлено червен вестник като Тема Спорт имаше статия, в която изрично се казваше, че не става дума за цвят - син, червен, жълт или бял, а за тумора наречен агитки, дори те не плюха по Левски, а си го правят редовно инак :) . Наказанието е малко и това го казват дори Ст. Стоянов, В. Грънчаров и останалите левскари в Гонг- и за ЦСКА да беше, пак щеше да е малко. Въпросът е принципен- накажи така, че следващите да се замислят преди да хвърлят или просто да си мятат....дартс, примерно :) . Това исках и казах, ама и ти го обясних- нищо, простено да ти е! :)

Потребителски аватар
Жълто-черен Пловдив
Мнения: 1437
Регистриран на: 28 дек 2013 10:56
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Жълто-черен Пловдив » 20 апр 2018 19:49

Serafim написа:
Жълто-черен Пловдив написа:Трябва да си кажем неприятната истина: в големите клубове се толерират лумпените!

Публична тайна е, че наркотрафикантите от сектор Б са добре дошли при някои сини ръководни фактори.
Може би това им дава сили да правят каквото си искат.


Е при кого бе, да го е? То не останаха ръководни фактори в тоя клуб вече. Освен Краси и Спас да ползват бЕло, не знам.... :x :lol:

Не е нужно да ползват бело, за да дават пари на лумпените.

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот blue avalanche » 20 апр 2018 20:00

tochavos написа:
blue avalanche написа:
tochavos написа: А как мислиш ще се чувства момичето, като разбере че живота и оценен на 4 хиляди лева и един мач без публика?

Според теб, на колко трябваше да го оценят? За да се почувства добре момичето? И в кой момент животът ѝ е бил застрашен?
Има много стойностни коментари по темата, но ти ръсиш простотии. Само да се намираш на приказки.

Питаш кога е бил застрашен живота и? Както казах вече 4 хилки са нищо - мятайте си. Гледам, че масово сте доволни от наказанието, нямате грижи. Сега и БФС и полицията си ти виновни, че не са засилили мерките за сигурност преди да направите зулума.

1. Аз нищо не съм мятал, така, че твоите брътвежи изобщо не ме касаят.
2. БФС и полицията са виновни и то МНОГО отдавна. Защото се лицензират стадиони, които ИЗОБЩО не отговарят на всякакви изисквания. И за много други неща.
3. Аз, пък, виждам, че колегите тук "масово са НЕдоволни".
Но ти просто си чаткаш по клавишчетата.

Потребителски аватар
Cheradonna
Мнения: 1488
Регистриран на: 25 апр 2016 22:32

Re: За пари ли е бомбата

Мнениеот Cheradonna » 20 апр 2018 20:06

vratar4eto написа:
Cheradonna написа:
vratar4eto написа:Решението не е нормално. Но вече са направили компромис, за да не играят ЦСКА-София(София) срещу Лудогорец за купата и Локо (ПД) - "Ботев" (ПД) пред празен стадион, сега правят компромис и за "Левски".
"Ботев" също ги пожалиха скоро (навлезли на терена и прекъснали мача фенове срещу Славия). Отнесоха ли 2 мача наказание?

Това е. Докато има КОМПРОМИСИ. Не само за Дисципа.

Това сегашното си е чист опит за убийство,не може да се сравнява с навлизане по писти,катерене на маймуни по дървета и огради и всякакви такива наистина нередности!
Има бомба с ранен полицай,длъжностно лице му викат и няма значение от коя агитка е метнат,наказанията трябва да са сурови,както за клубовете,така и за извършителите,няма начин да не се знае кой е!


При невинното "навлизането на писти" имаше многократни удари с колан и други предмети в лицата на хора. Включително ударен в главата полицай. Ама викаш като са "ваши хора" си е ОК. Пак казвам, не е нормално. Но БФС така действа - днес покрива едни, утре други и те се чувстват безнаказани. И как иначе? В коя държава ще удариш полицай с колан и после ще си разпяваш агитката, без да те арестуват? Докато има компромиси, ще е така. Трябва да се спре с компромисите, за да има промяна.


Невинно,не съм казвал подобно нещо? Наши хора?Прочети пак какво съм писал...Оцелен с монета страничен съдия глоба 10 пъти по висока от глобата за метната бомба и сериозно пострадалата полицайка?Сериозно ли?Та Каранга за надуваемия де го размяташе го глобиха повече бре....
https://prnt.sc/13erlpl

Що е то ЕДИНДЕСЕТ? Някакъв странен език предполагам,но български със сигурност не е!!! :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8894
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот bilyaletdinov » 20 апр 2018 20:41

Не ги разбирам бомбичките. Едно време с братовчеда се кефихме да топим вестници в селитра и си правихме супер димки. Ако не се лъжа беше носил и на мачове, ама това преди 15 години. Не разбирам от пиро/бомбички/факли/сигнални ракети. Не разбирам какво представлява въпросната миниумка. Не разбирам това нещо директно ли попада върху вратата или пада на земята, оттам избухва и чупи прозореца. Факт е, че младо момиче пострадо нелепо по време на един най-качествените мачове между тези отбори в последните години. Факт е, че Златанов, Кралев, Тиквоча и Радев знаят много добре кои внасят бомбичките, факлите, и т.н. Много добре се знаят кои са криминалните елементи в агитките. Къде беше г-н Златанов когато същите мятали бомбичката пребиха пред полицаи момчета от Саут Дивижън?Каква е разликата?
Докога ще се използват елементи като Животното и Младежа за политически цели? После искали да има хора по стадионите. Ами няма да има. Няма как да заведеш жена/дете/гадже след като някой кафяв боклук може да ти хвърли бомбичка и да те претрепе.
Докато не се разкарат тия елементи от агитките и нямаме нормални стадиони, примерно като тези в Германия няма да имаме хора по трибуните.
Ако тия два тим играеха на модерен стадион с изцяло видеонаблюдение, без писта, със стриктен режим на пропускане дали някой ще може да внесе такава бомбичка и как ще я гръмне? На соц бараката ни наречена национален стадион, мога да си внеса и ръчна граната без някой да забележи.
А най-смешното е наказанието на клуба. Не знам защо не ни одрусаха с 3 мача и 30 хилки? Защо да няма мач Левски - Тирето пред празни трибуни?
[center][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DnfK93GXoAE2sUI.jpg[/wrapimg][/center]

И този път ще победиш шампионе!


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot], TristaNNN и 63 госта