Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот PFC Litex » 20 апр 2018 16:29

Jordan1914 написа:Аз не казвам,че не трябва да има наказание,но твоето мнение е насочено директно към "наказанието от 1 среща"!!!

Моето мнение е насочено, към поредната идиотия на компромиси.
Цитирам дисциплинарният правилник и приключвам дискусията по тази тема:

Изображение
Изображение

Wojtazby
Мнения: 6
Регистриран на: 04 ное 2015 10:36
Местоположение: ''Герена''
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Wojtazby » 20 апр 2018 16:33

Gonzalez1914 написа:Пълна простотия , от всички ... лумпени , клубове , медии , най вече бфс и полицията , всички се омотаха като пате в кълчеща .... за кой ли път .

"Бомбаджията" е "герой" в неговите среди ... на следващият мач може и да успее да УБИЕ някой .
БФС ... джендър до джендър , безгръбначни боклуци пияни от 10 сутринта !!!!
Родната милиция явно нищо друго не ги интересуват освен .... пари .

Това не е наказание , престъпникът не е намерен и няма да го и намерят ....

На много хора вече им "светна" , че "попадението е директно" и бомбата е хвърлена от няколко метра .... за мен с цел да се убие орган на реда !

Изображение
Изображение

Тази БОМБА ако удари в главата ще УБИЕ на място човек .

Привърженик съм на Левски, но този който направи това е пълен малоумник, лумпен нямам думи какъв да го нарека. Според мен няма смисъл за наказания на клуба, просто да хванат тоя, който е хвърлил тази ''бомбичка'', плаща глобата на клуба, ама все някой знае кой е този, който е хвърлил, но не казват. Сега ядеш и пиеш, а друг плаща музиката, така и Баба може!

Потребителски аватар
Жълто-черен Пловдив
Мнения: 1437
Регистриран на: 28 дек 2013 10:56
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Жълто-черен Пловдив » 20 апр 2018 16:40

Wojtazby написа:
Gonzalez1914 написа:Пълна простотия , от всички ... лумпени , клубове , медии , най вече бфс и полицията , всички се омотаха като пате в кълчеща .... за кой ли път .

"Бомбаджията" е "герой" в неговите среди ... на следващият мач може и да успее да УБИЕ някой .
БФС ... джендър до джендър , безгръбначни боклуци пияни от 10 сутринта !!!!
Родната милиция явно нищо друго не ги интересуват освен .... пари .

Това не е наказание , престъпникът не е намерен и няма да го и намерят ....

На много хора вече им "светна" , че "попадението е директно" и бомбата е хвърлена от няколко метра .... за мен с цел да се убие орган на реда !

Изображение
Изображение

Тази БОМБА ако удари в главата ще УБИЕ на място човек .

Привърженик съм на Левски, но този който направи това е пълен малоумник, лумпен нямам думи какъв да го нарека. Според мен няма смисъл за наказания на клуба, просто да хванат тоя, който е хвърлил тази ''бомбичка'', плаща глобата на клуба, ама все някой знае кой е този, който е хвърлил, но не казват. Сега ядеш и пиеш, а друг плаща музиката, така и Баба може!


Затова като не казват - ултиматум: ако не кажете кой е - закриваме клуба, да видим дали няма да го посочат. Но, уви, това беше възможно само при Бай Тошо. Иначе, действително клубът няма вина. Но пък и лумпените стават все по-безпардонни.
Последна промяна от Жълто-черен Пловдив на 20 апр 2018 16:46, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
Gonzalez1914
Мнения: 120
Регистриран на: 14 май 2009 15:15
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Gonzalez1914 » 20 апр 2018 16:42

Sstefanov написа:Наказанието е такова, защото след това Левски може да съди бфс и полицията за пропуснати ползи. Реално куките не излязоха с ясно изявление и Истината около случая, доказаха ли че е фен на Левски - не, до сега само приказки и глупости да се създава напрежение. Аз не казвам, че не е фен от Б, но къде са доказателствата, не вярвам от всичките камери на тоя стадион и снимащи хора да няма нито една снимка или нито едно видео, тези работи само пред някой заблуден глупак могат да минат. Нали се сещате, че ако бяха наистина сигурни кой е хвърлил бомбата, 100% щеше да има огромно наказание. Тъпите журналя дават една снимка на стълко, където ебахти бомбата ама избухнала точно по-средата, хич не ми е ясно каква парабола трябва да е направи този тип, че точно по този начин да стигне до такава експлозия. Само тя ли е била в тоя тунел, около нея нямоло ли е други куки, да излезнат и да кажат как е паднала бомбата точно. Нещо е много мътна ситуацията, лошо за момичето ама нищо ясно няма, нито кой, нито как, нито снимки, нито клип, нито от къде ....


Абсолютно точно мнение !
Във всеки вход ИМА камери и отпред също има камера !!!

Serafim
Мнения: 5170
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Serafim » 20 апр 2018 16:43

Клуба трябва да има сериозна позиция, а не "шок и учудване. Елате на стадиона, да покажем, че ние сме над тези неща и не ги подкпреяме". Колко призива и кампании имаше да се върнат хората. Кой ще иде, като може да бъде пребит преди, по време и след мача, щото не вика достатъчно или гледа накриво? Спас Русев като е толкова възмутен, да спред да ползва "частна охрана", а да се пускат само органи на МВР. Видео наблюдение на всеки стълб и всяко колче по и около стадиона и при мятане на бомби, камъни, седалки и тн. да влиза полицията и да ги изрива, а на арестуваните ефективни присъди за хулигантсво и забрана с години да посещават мачове. Само така ще се е отсее плявата. Появи се някакво настроение и оптимизъм пак да ходим на мачове, въпреки като цяло слабите резултати, ама такива прояви пак ще ни откажат.

Потребителски аватар
Жълто-черен Пловдив
Мнения: 1437
Регистриран на: 28 дек 2013 10:56
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Жълто-черен Пловдив » 20 апр 2018 16:49

Трябва да си кажем неприятната истина: в големите клубове се толерират лумпените!

Публична тайна е, че наркотрафикантите от сектор Б са добре дошли при някои сини ръководни фактори.
Може би това им дава сили да правят каквото си искат.

bsz1916
Мнения: 2506
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: За пари ли е бомбата

Мнениеот bsz1916 » 20 апр 2018 16:56

Тук освен всички други , вина имат и клубовете . Досега не съм чул някой клуб , който е наказан да плати глоба и да възстанови щетите на стадиона , след това да е предявил насрещен иск към преките извършители , дори и когато някои от тях са установени . Онзи ден на мача Пирин -- Славия камерите показаха на няколко пъти някакъв екзалтират фен с брада , за когото коментатора каза че е човекът хвърлил бутилката , наранила Загорчич , но никой не го арестува .

Потребителски аватар
HardWork
Мнения: 2736
Регистриран на: 29 авг 2010 19:17
Местоположение: ...
Контакти:

Re: За пари ли е бомбата

Мнениеот HardWork » 20 апр 2018 17:00

Не знам дали е за пари, но наказанието е скандално! За нанесена тежка телесна повреда с бомбичка на длжъностно лице - един мач пред празни врати и 4000 лева глова! Дисциплинарната комисия трябва да бъде разпусната в най - бързи срокове, и да се създаде нов орган който да прилага еднакъв аршин и да наказва справедливо. За хвърлена монета по длъжностно лице един друг отбор бе наказан за със затваряне на сектор А и 30 000 лева глоба! Свалете сините очила за момент и се замислете, нормално ли е толкова малко наказание за подобно провинение, което е и рецидив при вас?

Serafim
Мнения: 5170
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Serafim » 20 апр 2018 17:04

Жълто-черен Пловдив написа:Трябва да си кажем неприятната истина: в големите клубове се толерират лумпените!

Публична тайна е, че наркотрафикантите от сектор Б са добре дошли при някои сини ръководни фактори.
Може би това им дава сили да правят каквото си искат.


Е при кого бе, да го е? То не останаха ръководни фактори в тоя клуб вече. Освен Краси и Спас да ползват бЕло, не знам.... :x :lol:

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32322
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: За пари ли е бомбата

Мнениеот modor » 20 апр 2018 17:09

HardWork написа: Свалете сините очила за момент и се замислете, нормално ли е толкова малко наказание за подобно провинение, което е и рецидив при вас?

Аз не виждам някой сините да смята това наказание за нормално :roll:
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: VDP и 44 госта