Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот sin4ec » 19 мар 2018 13:22

metodito написа:Верно ли май, никой не се замисля, че дъждът може би беше в наша полза. Само аз ли видях онези да атакуват през целия мач? Да искат победата? А след смяната на Костов и малкото желание, което показвахме, изфиряса.

Да бе, в наша полза бяха локвите, щото ония са много технични и бързи и срещу Тича, Дунав, Етър и Пирин плетяха страховити комбинации на феноменална скорост! Та те нямат положение цял мач! Нулите бяха в кърпа вързани и не разбирам защо трима сини защитници не изчистиха тази топка...
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот koisa » 19 мар 2018 13:23

metodito написа:Верно ли май, никой не се замисля, че дъждът може би беше в наша полза. Само аз ли видях онези да атакуват през целия мач? Да искат победата? А след смяната на Костов и малкото желание, което показвахме, изфиряса.

Без дъжд според мен отивахме на 3:0/3:1. :oops: Но щом хората са решили, че късмета, съдбата и слОчаЕността са виновни! Така да бъде. В следващите 4 мача все един-два ще се играят на нормално време и тогава ще видим дали наистина това е причината. 8-)
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21311
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 19 мар 2018 13:28

Да бе, в наша полза бяха локвите, щото ония са много технични и бързи и срещу Тича, Дунав, Етър и Пирин плетяха страховити комбинации на феноменална скорост! Та те нямат положение цял мач! Нулите бяха в кърпа вързани и не разбирам защо трима сини защитници не изчистиха тази топка...


Ми, не знам, аз друго видях: липса на каквото и да е желание или просто тея имаха по-голямо желание. Тиам цял мач си плачеше за картон, което много ме учуди, защото много го харесах в мачовете дотук - спокоен, отнема чисто топките. Необяснимо беше поведението му. Цвятко също имаше сякаш голямо желание да излезе от терена. В други мачове не си личи каква щета е в защита, защото обикновено другите съперници паркират автобуса и не му се налага да се връща. С що-годе читаво крило, просто е щета. От другата страна, Горанов не се увлича в атаки така, понеже явно си знае възможностите (и в тази връзка, стратегическо смяна на Роси за сметка на Фигейредо). И въобще... Каква купа, какви пет лева?

Иначе, след този мач ги "вдигнахме" и мачове, като с "Тича, Дунав, Етър и Пирин" се съмнявам, че ще повторят. Докато при нас, не знам. Дано Дельо овладее съблекалнята, но си мисля, че атмосферата в този отбор вече е разбита така или иначе.

ChuckNorris
Мнения: 754
Регистриран на: 20 юли 2017 23:14
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот ChuckNorris » 19 мар 2018 13:40

Това, че имаме желязна защита е просто заблуда и срещу малко по-сериозен отбор, веднага си проличава. За да имаш желязна защита ти трябва много добра халфова линия с много качествен опорен халф. Трябва ти читаво нападение и централен нападател, който да вкарва редовно и от трудни позиции. И най-важното ти трябва много добър вратар, който да вдъхва сигурност и да командва защитниците пред него, а не да допуска балъшки грешки през два мача - грешки, който костват точки. Нямаме нито нападател, нито вратар, а се видя, че сме и със слаба халфова линия. Затова нещо е виновен Роси. Направи си селекцията и подготовката и вече няма никакви оправдания. Фактите до този момент показват, че е слаб треньор. Тактиката и играта на отбора са под всякаква критика и ни дърпат назад. Какво като е водил Лацио? Ако ще и Моуриньо да е, с това което показва и постига не заслужава да е треньор на Левски.

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23757
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот delqnski47 » 19 мар 2018 13:58

sin4ec написа:
metodito написа:Верно ли май, никой не се замисля, че дъждът може би беше в наша полза. Само аз ли видях онези да атакуват през целия мач? Да искат победата? А след смяната на Костов и малкото желание, което показвахме, изфиряса.

Да бе, в наша полза бяха локвите, щото ония са много технични и бързи и срещу Тича, Дунав, Етър и Пирин плетяха страховити комбинации на феноменална скорост! Та те нямат положение цял мач! Нулите бяха в кърпа вързани и не разбирам защо трима сини защитници не изчистиха тази топка...

Щот им умалеа краченцата. :oops: Оди тичай ти 90 минути срещу тва противно Тире у тоя дъжд...те питам после! :lol:
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24519
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот boabbb » 19 мар 2018 14:05

Роси определено е виновен за тоя мач :roll: Като видя, че терена е гюбре, щеше да е по-умно да вкара Панайотов в центъра, колкото се може по-големи дървари за там :roll: Тоя пич Фалшименто какво правеше на терена - и той не знае. Тиам, Панайотов и Гомез в центъра, Обертан и Прохазка по крилата, и Буш забит напред - това е схемата, с която ми изглежда логично да се излезе за 0-0 в тоя басейн :lol:
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Elliah
Мнения: 480
Регистриран на: 15 юни 2008 15:49
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот Elliah » 19 мар 2018 14:09

metodito написа:
Да бе, в наша полза бяха локвите, щото ония са много технични и бързи и срещу Тича, Дунав, Етър и Пирин плетяха страховити комбинации на феноменална скорост! Та те нямат положение цял мач! Нулите бяха в кърпа вързани и не разбирам защо трима сини защитници не изчистиха тази топка...


Ми, не знам, аз друго видях: липса на каквото и да е желание или просто тея имаха по-голямо желание. Тиам цял мач си плачеше за картон, което много ме учуди, защото много го харесах в мачовете дотук - спокоен, отнема чисто топките. Необяснимо беше поведението му. Цвятко също имаше сякаш голямо желание да излезе от терена. В други мачове не си личи каква щета е в защита, защото обикновено другите съперници паркират автобуса и не му се налага да се връща. С що-годе читаво крило, просто е щета. От другата страна, Горанов не се увлича в атаки така, понеже явно си знае възможностите (и в тази връзка, стратегическо смяна на Роси за сметка на Фигейредо). И въобще... Каква купа, какви пет лева?

Иначе, след този мач ги "вдигнахме" и мачове, като с "Тича, Дунав, Етър и Пирин" се съмнявам, че ще повторят. Докато при нас, не знам. Дано Дельо овладее съблекалнята, но си мисля, че атмосферата в този отбор вече е разбита така или иначе.


Много ще се радвам някой да ми приложи доказателства за това, че сме играли без желание за победа. Имахме по-смислените атаки и по-добрите положения от тях. Те дори нямат удар към вратата с изключение на един пряк свободен. Ние имаме чисто положение за гол на Обертан още в началото. Имаме няколко добри атаки на Паулиньо. Имаме атаката на Костов, който ако не се беше полакомил можеше и друго да стане. Имаме удар с глава на Буш (смотан, ама пак си е удар от игра). Отделно статични положения, същите като техните. Те какво имаха ? Мелета на ъглови удари и статични положения с центрирания. Стихиен натиск с тактика тип- Юруш!, точно като в последните им 3 мача. Вкараха ни смешен гол (вината си е изцяло наша) и това е.
Цветкович и Горанов играят, както им се каже. След 15-тата минута и двамата бяха дръпнати назад. За което си има и съответните причини. Тиам също изпълнява точно, каквото му е казано, и си върши работата. Дали е бил за картон или не... да речем, че е нормално в локвите и с оглед заряда на мача основният ни дефанзивен халф да е за картон :). При условие, че Гомес или Панайотов не са в игра...
Търсиме грешка на Роси за този мач...ОК. Има само една - Панайотов трябваше да играе на мястото на Насшименто или поне последния да бъде заменен на почивката заедно с Костов. Дори Гомес би бил по-добра опция от Насшименто, тъй като е по-борбен. При такива условия за игра не се търси скорост и техника, а стабилност и физика. Това е и причината да губим единоборства в центъра през целия мач. Роси явно реши, че Тиам ще се справи сам, а на Нашименто може и да му върже. Нетипична грешка, която отдавам точно на желанието му за победа. Ако искаше да затвори мача - вкарва Гомес вместо Насшименто и край.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21311
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 19 мар 2018 14:33

Е, такова ми е мнението. Баш доказателства...

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот sin4ec » 19 мар 2018 15:13

Elliah написа:
Много ще се радвам някой да ми приложи доказателства за това, че сме играли без желание за победа. Имахме по-смислените атаки и по-добрите положения от тях. Те дори нямат удар към вратата с изключение на един пряк свободен. Ние имаме чисто положение за гол на Обертан още в началото. Имаме няколко добри атаки на Паулиньо. Имаме атаката на Костов, който ако не се беше полакомил можеше и друго да стане. Имаме удар с глава на Буш (смотан, ама пак си е удар от игра). Отделно статични положения, същите като техните. Те какво имаха ? Мелета на ъглови удари и статични положения с центрирания. Стихиен натиск с тактика тип- Юруш!, точно като в последните им 3 мача. Вкараха ни смешен гол (вината си е изцяло наша) и това е.
Цветкович и Горанов играят, както им се каже. След 15-тата минута и двамата бяха дръпнати назад. За което си има и съответните причини. Тиам също изпълнява точно, каквото му е казано, и си върши работата. Дали е бил за картон или не... да речем, че е нормално в локвите и с оглед заряда на мача основният ни дефанзивен халф да е за картон :). При условие, че Гомес или Панайотов не са в игра...
Търсиме грешка на Роси за този мач...ОК. Има само една - Панайотов трябваше да играе на мястото на Насшименто или поне последния да бъде заменен на почивката заедно с Костов. Дори Гомес би бил по-добра опция от Насшименто, тъй като е по-борбен. При такива условия за игра не се търси скорост и техника, а стабилност и физика. Това е и причината да губим единоборства в центъра през целия мач. Роси явно реши, че Тиам ще се справи сам, а на Нашименто може и да му върже. Нетипична грешка, която отдавам точно на желанието му за победа. Ако искаше да затвори мача - вкарва Гомес вместо Насшименто и край.

По-точно няма как да се напише...
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
olimpi
Мнения: 1383
Регистриран на: 14 май 2011 20:35
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот olimpi » 19 мар 2018 15:15

Тъпо загубен мач с калитарски гол на мръсния мангал (като са толкова ербаб агитката да го Фанат и да му покажат как се слага синьо шалче на к..а, мое ли да остане без топки), плод най-вече на грешка на защитата и донякъде на Божката.

Да повече натискаха, но нямаха удар във вратата и дори сериозно положение, докато двете по-смислени атаки бяха наши.

Грешката на Роси, че не извади Нашименто и/илине започна с Панайотов който е житен бегач точно за такъв терен и не започна с Буш. После вместо контузения Обертан можеше да вкара Костов, който е раздвижен играч.

Здраве да е, падали сме от кърпачев и преди.

Ношото е при издънка за купата, това означава липса на мотивация в играчите и треньора, нещо което се загатна този мач..
Олимпий Панов -Опълченец в 1-ва рота на 1-ва Опълченска дружина, член и секретар на БРЦК. Участник в боевете при Ст. Загора, Шипка и Сливница. Майор Панов е родоначалник на българската артилерия. Продължител на делото на Левски и борците за свобода.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 53 госта