Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23768
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот delqnski47 » 17 мар 2018 23:42

sin4ec написа:
delqnski47 написа: Какво мислите вие или какво мисля аз?Докато ''мислим'',то Лудогорец за 7-дма година ще стане шампион.Вие от 10 години нямате трофей.Ние 25 години се борим със задължения и глупости.ДЮШ-овете а нищо не стават.Националния - също.Това е положението.Пускаме Преслава.

Ще станат за седми път, защото са най-добри. Независимо дали това ни изнася или не. Кой ни е виновен, че школите произвеждат аматьори и играчи за футсал, Лц ли?
Не смятам. На Герена 6 години строят зала за децата и все я няма. На Армията под вещото ръководство на Яръмов е пълна анархия и днес гледам поредна порция унизителни резултати за децата.
Свиквайте-така ще е!

Аз съм си свикнал.Хич не ме боли фара.Дали Лудогорец,вие или ние ще станем шампиони от кво значение е?Нито ще стана по-беден,нито обратното. :lol:
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9299
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот mikata » 18 мар 2018 14:58

Казах още през септември,че това ще е най-скъпото 3 място,но веднага ми изтриха мнението!!! Казах,че се избърза с темата за нашименто и получих БАН за една седмица :evil:
Последна промяна от mikata на 18 мар 2018 15:29, променено общо 1 път.
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19113
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот TodorT » 18 мар 2018 15:20

Първенството отдавна няма значение за нас. Ясно е, че за нас тази пролет има 3 мача - 1/2 финалите за КБ + евентуален финал. В първенството 2-3 място е все тая. Лошото е, че не показваме никаква игра! Ама никаква! Моментни проблясъци и комбинации Обертан - Паулиньо .... и стига толкова. Защитата беше бетон през есента, сега има колебания. Днес не разбрах за какво са ни технични играчи като Нашименто в средата на терена, Панайотов би свършил по-добра работа.... Не разбрах и защо Роси не прибегна до трета смяна. Както и да е, мач без значение. Победа, равен или загуба - все тая, но съм разочарован от самия подход. Мачовете за нас са на 11 и 25 април.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21361
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 18 мар 2018 15:27

Важно е ябълката да е лъсната...

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9299
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот mikata » 18 мар 2018 15:28

Ставате смешни вече с тая купа :twisted:
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

SANSIRO7
Мнения: 2225
Регистриран на: 14 май 2010 16:12
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот SANSIRO7 » 18 мар 2018 15:29

mikata написа:Ставате смешни вече с тая купа :twisted:

Е като отпаднем за купата, важни ще са евротурнирите и така до припадък

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21361
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 18 мар 2018 15:31

mikata написа:Казах още през септември,че това ще е най-скъпото 3 място,но веднага ми изтриха мнението!!! Много избързаха с темата за нашименто и получих БАН за една седмица :evil:


Аз не съм получавал, но ме охулиха, когато казах "Нашименто вън!" след дузпата. Иначе нищо против пича, но има нещо в съблекалнята явно, което остава в тайна. Както и да е. Чао на сезона, а това за Купата да се надейте е баси смешното. Дано вали. :lol:

Разберете, че има един виновник за всичко! СРАС!!!!
Последна промяна от metodito на 18 мар 2018 15:32, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9299
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот mikata » 18 мар 2018 15:31

Да ходи Срас да се моли на Люпко,че станахме пак за смях :twisted:
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот Groucho » 18 мар 2018 15:54

TodorT написа:Победа, равен или загуба - все тая, но съм разочарован от самия подход.

Там е работата, че не е все тая, когато имаш претенции за голям клуб. Все тая е за средняците.

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19113
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот TodorT » 18 мар 2018 16:04

Groucho написа:
TodorT написа:Победа, равен или загуба - все тая, но съм разочарован от самия подход.

Там е работата, че не е все тая, когато имаш претенции за голям клуб. Все тая е за средняците.

Ние изпуснахме питомното още през есента. Тръгнахме с нагласата, че ще гоним дивото през пролетта. В момента наистина не виждам смисъл от мачовете за първенството, където е ясно какви са ни възможностите. Трябва да сме концентрирани върху Купата, да използваме тези мачове да подобряваме играта си и да се сработят. Повече от два месеца тези футболисти са заедно, а на моменти си подавят сякаш се мразят. Отборът продължава да не показва стил в играта си. Не виждам да се стремим към нещо- повече игра по крилата/през центъра на терена, да захождат крайните бранители, да играем по земя или повече по въздух, да видим заучени положения. След 70-ата на всеки мач идва една паника и се започват някакви изсипвания на топката в противниковата половина. Ето това ме притеснява, а не резултатът от мача за първенство срещу отбора на Ганчев.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 134 госта