Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

На линия
Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9285
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот mikata » 11 фев 2018 15:44

Някой да направи тема за мача с Ботев :roll:
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Serafim
Мнения: 5221
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Serafim » 11 фев 2018 15:47

Michael_Buble написа:
eelche написа:Много ми се иска да видя Левски с 2 нападатели напред - Буш,който си е типичен страйкър(лек,скоростен нападател) и Ривалдиньо(типичен таран тип Чакарака-ликов).

Виждам, че имаш добра информираност и подготовка по тактически постройки(не го пиша с ирония, а тъкмо напротив, радвам се) и в голямата си част споделям размишленията ти.


Че той отбора сума време игра с двама в атака. :) Да, не е типичното с двама централни нападатели, това рядко се вижда в съвременния футбол. Но още преди подготовката в Малта Левски игра с Буш и Вутов/Обертан/Кабрал напред. Отделен въпрос е, че никой от тия тримата не е баш нападател и че имаха по-свободни роли. Кабрал ако можеше да подава с десния крак и да минава противници на скорост, подобно на Обертан равен нямаше да има. А французина дай боже да се отпуши на пролет, да вкара поне 6-7 гола и още толкова асистенции, защото иначе не го виждам в конкуренцията на толкова атакуващи футболисти. Паулиньо изглежда има голямо желание да се докаже, препдолагам и че малкия Ривалдо ще гори също.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21339
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 11 фев 2018 15:49

Каквото и да се случи, аз смятам, че кошмарът, оставен от тандема Боримитов е заличен. Поставяме основи за бъдещето. Забележете, че казвам "поставяме", а не "поставихме". Има още много път да извървим, докато се върнем на правия път. Тук вече зависи от нас, от т.нар. ни "собственик" и за съжаление, от хората около него. Около Батков имаше определено вредни за "Левски" елементи и някои от решенията, които той вземаше се виждаше, че са по нечий "съвет". Спас направи няколко фрапантни грешки дотук. Да видим. Това, което според мен той трябва да прави в следващите месеци е... НИЩО. If it ain't broken, don't fix it! Просто да остави нещата, както са. Дано. И дано няма хора, които не забравят, че сега трябва да сме търпеливи. Направеното от Пелето и Боримитов е нещо, което в друг клуб щеше да е апокалиптично събитие. Ако нямаше кинти, в момента може би щяхме да сме се запътили към втората шестица.

"Винаги може да е по-зле", не е просто клише.

phd
Мнения: 1058
Регистриран на: 29 дек 2008 12:51
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот phd » 11 фев 2018 17:25

Олеле, гледам, че след 5-1 срещу третодивизионен отбор се леят някакви еуфории, а има и няколко, които сумтят, че пак ще си е същото....
Колеги, сега верния Кабрал ли сме избрали, става ли? Или още следващия кръг ще е менте?
А треньорът - според този мач - най-сетне бил направил нужната подготовка?!? А след първото реми - вече ще е жабар, който не разбира нищо за свещената синя фланелка...

Не ме разбирайте криво, ама ми се плаче от подобни крайности. Иска ми се да прочетете интервюто на Роси за Кориере дело спорт три пъти, да помислим всички заедно петнайсетина минути какво пише там всъщност и какъв невероятен шанс имаме с него. Вярно, може и да не изкара дълго, може и да не успее да си наложи философията. Обаче неговото мислене съпоставено с нашите мрънкания и изисквания, неговия професионализъм и очуканост от живота сравнен с нашите желания кой къде и как да играе - просто е смешно и тъжно...... И ме е яд, че непрофесионални фенове във всички области на живота в България провалят усилията на професионалистите, които издълбоко разбират нещата и могат да ги променят за по-добро.
Дано тоя път масата не спечели срещу индивида, ако ми позволите тая натруфена фраза.
Те ви линк: https://www.sportal.bg/news.php?news=708572

stan91
Мнения: 85
Регистриран на: 11 яну 2018 13:07
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот stan91 » 11 фев 2018 17:51

Остана само да преподпишем с Прохаска и Панаиотов и всичко е точно :lol: :lol:

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот sin4ec » 11 фев 2018 18:16

Поздрави от Станислав Костов! :)
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23122
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот W84me » 11 фев 2018 19:38

phd написа:
Не ме разбирайте криво, ама ми се плаче от подобни крайности. Иска ми се да прочетете интервюто на Роси за Кориере дело спорт три пъти, да помислим всички заедно петнайсетина минути какво пише там всъщност и какъв невероятен шанс имаме с него. Вярно, може и да не изкара дълго, може и да не успее да си наложи философията. Обаче неговото мислене съпоставено с нашите мрънкания и изисквания, неговия професионализъм и очуканост от живота сравнен с нашите желания кой къде и как да играе - просто е смешно и тъжно...... И ме е яд, че непрофесионални фенове във всички области на живота в България провалят усилията на професионалистите, които издълбоко разбират нещата и могат да ги променят за по-добро.
Дано тоя път масата не спечели срещу индивида, ако ми позволите тая натруфена фраза.
Те ви линк: https://www.sportal.bg/news.php?news=708572

Наистина, Роси може да не е най-точният човек за Левски, но е на светлинни години от българските треньори, особено от тези били начело на Левски в последните 10 години (с кратки изключения). Шанс трябва да му бъде даден, защото след него идват Жадното, Сухия, Гонзо и прочее капацитети.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 11 фев 2018 20:41

W84me написа:
phd написа:
Не ме разбирайте криво, ама ми се плаче от подобни крайности. Иска ми се да прочетете интервюто на Роси за Кориере дело спорт три пъти, да помислим всички заедно петнайсетина минути какво пише там всъщност и какъв невероятен шанс имаме с него. Вярно, може и да не изкара дълго, може и да не успее да си наложи философията. Обаче неговото мислене съпоставено с нашите мрънкания и изисквания, неговия професионализъм и очуканост от живота сравнен с нашите желания кой къде и как да играе - просто е смешно и тъжно...... И ме е яд, че непрофесионални фенове във всички области на живота в България провалят усилията на професионалистите, които издълбоко разбират нещата и могат да ги променят за по-добро.
Дано тоя път масата не спечели срещу индивида, ако ми позволите тая натруфена фраза.
Те ви линк: https://www.sportal.bg/news.php?news=708572

Наистина, Роси може да не е най-точният човек за Левски, но е на светлинни години от българските треньори, особено от тези били начело на Левски в последните 10 години (с кратки изключения). Шанс трябва да му бъде даден, защото след него идват Жадното, Сухия, Гонзо и прочее капацитети.

Дори Роси да не постигне кой знае колко, дори да си тръгне трябва да гледат от него. Не толкова тактики и тям подобни. А професионализма. Подхода на човек с план и воля и търпение да го реализира.
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]

Потребителски аватар
zlatan
Мнения: 4921
Регистриран на: 08 мар 2009 22:39
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот zlatan » 11 фев 2018 21:57

sin4ec написа:Поздрави от Станислав Костов! :)

това момче има нещо в него-онова бавно и мудно от Бербатов,нюх като на Сирака и пълен темерут.
Според мен Костов ще остави на пейката Ривалдо-син.
LEVSKI_FOREVER

Потребителски аватар
milen.hristov
Мнения: 9044
Регистриран на: 05 апр 2008 15:09
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот milen.hristov » 11 фев 2018 22:08

Седмица преди началото на пролетният полусезон феновете на футболът в България се чудят къде да гледат, предстоящите мачове през пролетта. Започна се лудото ровене из интернет и търсене на сайтове със стриймове за срещите. Възрастните хора в провинцията и това не могат да направят, те не могат да работят са компютри, и това което им остава е някое радио предаване и да живеят със спомените за победите и загубите на любимият им отбор.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: mikata и 62 госта